Mérkőzések - 2019. 11. 14.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 19:15 63 - 60 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás, Kéri István (Bodrogváry Iván József)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 18:00 86 - 66 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Dr. Oláh Márk, Gaál Norbert (Nagy János)
2019. november 14. 19:00 93 - 63 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Pécsi Zsolt, Kaposi Renátó (Bognár Tibor)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 20:10 95 - 104 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti
2019. november 14. 20:15 61 - 96 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Erdész Dávid
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 17:00 58 - 77 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Antoni Márk Ágoston
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 16:30 109 - 91 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Erős Florentina
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 17:30 58 - 52 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Szabó István, Matóczay Bálint
2019. november 14. 17:45 46 - 70 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Jáhni Bence, Liszkai Dávid
2019. november 14. 18:00 64 - 62
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nagy Lili
2019. november 14. 18:00 55 - 97 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor (Balogh László György)
2019. november 14. 18:30
Játékvezetők: Szabó Tibor, Lovas Dávid
2019. november 14. 18:30 94 - 74
2019. november 14. 18:30 55 - 52
Játékvezetők: Belák Zoltán, Ugróczky Péter
2019. november 14. 18:50 64 - 45 TF E-terem
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Boros Krisztina
2019. november 14. 19:00 101 - 68 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Pál Roland, Bozóki Domonkos Olivér
2019. november 14. 19:00 79 - 49 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szabó László (Bernáth András)
2019. november 14. 19:15 62 - 65 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Koncsag Csaba
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 16:30 63 - 57
Játékvezetők: Domokos Bence, Domokos Lőrinc (Kollár József)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 16:45 96 - 25 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh László, Keresztes Tamás
2019. november 14. 17:00 71 - 74
Játékvezetők: Czupi Márton, Vigh Balázs
2019. november 14. 17:45 92 - 71 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Koncsag Csaba
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 19:00 50 - 93
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter)
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 18:30 118 - 45 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Kutrik Andrea
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 19:00 54 - 82 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sersovszky Gergely Péter
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 19:45 74 - 73 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Szilágyi Tamás
2019. november 14. 20:10 84 - 92 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Matics Sándor, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. november 14. 20:30 42 - 64 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Sancilio Alexis
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 20:40 48 - 61 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Czinder Adrienn
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 19:00 84 - 9 Bük Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Pesz Alexandra
2019. november 14. 19:15 55 - 41 Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Schneider Bertold Antal
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 20:10 74 - 70 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Novák Bence
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 18:45 72 - 67 Kosárlabda Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Gál János
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 18:30 94 - 65 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Nagy Zsombor
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 19:45 94 - 31 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Torzsa Csaba Péter
2019. november 14. 19:50 48 - 85 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 18:45 53 - 55 Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 17:40 52 - 66 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Matejovics Márk
JNSZ Serdülő Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 17:30 65 - 42 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Fodor Attila, Mezei Tibor
JNSZ Kadett Fiú (U16) Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 19:15 58 - 47 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szappanos Máté
JNSZ Előkészítő (U11)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 15:00 31 - 75 Arany János Általános Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fenyvesi Zénó
2019. november 14. 16:00 Tószegi Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó László, Tóth Viktor
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 14. 19:00 82 - 53 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Sértő Róbert, Magda János József

Megyei szövetségek