Mérkőzések - 2019. 11. 10.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 18:00 58 - 85 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Nyilas István (Várhalmi Zsolt László)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 16:30 89 - 70 Continental Aréna
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Gál János, Marton Péter (Balogh László György)
2019. november 10. 17:00 103 - 79 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Jurák Krisztián, Varga-Záray Katalin (Kis Balázs Ferenc)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 15:00 74 - 68 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Bagi Bálint, Kruk Melinda (Mocsai László)
2019. november 10. 17:00 76 - 83 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István)
2019. november 10. 18:30 86 - 73 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Gaál István Tamás, Lövei László (Schäffer Béla Róbert)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 14:30 81 - 57 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
2019. november 10. 16:00 99 - 58 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2019. november 10. 16:00 66 - 80 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György
2019. november 10. 17:00 53 - 57 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Gaál Norbert
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 11:30 76 - 62 Generali Aréna
Játékvezetők: Nemes Gábor, Bács Csaba
2019. november 10. 17:00 81 - 73 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Polonkai Balázs István
2019. november 10. 18:00 55 - 44 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 17:00 96 - 70 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 16:00 110 - 55 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kapros Roland
2019. november 10. 19:00 74 - 72 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy László, NAGY ISTVÁN
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 17:00 86 - 66 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő
2019. november 10. 17:00 77 - 69 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Novák Bence
2019. november 10. 17:00 108 - 44 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Komlódi Benedek
2019. november 10. 18:00 77 - 63 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 15:00 92 - 63 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Mester Milán, Szántó Dénes
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 19:00 73 - 90 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Rab Domonkos
2019. november 10. 19:00 92 - 57 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Ferenczi Tamás
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 16:00 81 - 78 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 15:00 68 - 87 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis (Bagi Károly Imre)
2019. november 10. 15:30 82 - 54
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Egri Tibor)
2019. november 10. 16:00 68 - 94 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Bognár Tamás (Schneider Bertold Antal)
2019. november 10. 17:00 50 - 81 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Csoma Viktor (Dr. Gencsev Plámen)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 10:00
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Lovász Balázs
2019. november 10. 10:30
Játékvezetők: Tóth Bence, Kaposi Gábor
2019. november 10. 15:00 39 - 35 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Németh András, Csák Máté Károly
2019. november 10. 17:00 84 - 44
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 13:00 91 - 37 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Horváth Kinga (Kis Balázs Ferenc)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 09:30 Hegyvidéki Sportközpont
Játékvezetők: Vigh Balázs, Hamzi Virág
2019. november 10. 19:00 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Vigh Balázs, Hamzi Virág
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 15:00 48 - 99
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 10:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: László Zsolt Károly, Győri Ferenc
2019. november 10. 10:00
Játékvezetők: Belák Zoltán, Mátyus Zoé Grèta
2019. november 10. 11:00 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor
2019. november 10. 12:30
Játékvezetők: Tóth Bence, Kaposi Gábor
2019. november 10. 14:00
Játékvezetők: Márkus Gábor, Liszkai Dávid
2019. november 10. 14:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Buzai Patrik, Tóth Bence
2019. november 10. 15:00 74 - 49 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Tahin András, Kieffer Thomas
2019. november 10. 16:00
Játékvezetők: Utasi Balázs, Jáhni Bence
2019. november 10. 16:00
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály
2019. november 10. 16:30 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kovács Zoltán
2019. november 10. 17:15 35 - 78 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Németh András, Magyar Gyöngyi
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 11:00 44 - 66 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Horváth Kinga (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 10. 14:00 99 - 31 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Komlódi Benedek (Schwarz Mária)
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 10:00 126 - 18 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Szőts Dávid István
2019. november 10. 10:00 44 - 104 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szőke Gábor
2019. november 10. 18:00 40 - 99
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Székely Bernadett
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 08:00 19 - 59
Játékvezetők: Matejovics Márk, Adjudani Dániel Pezsman (Kővári Gyula)
2019. november 10. 09:00 77 - 54
Játékvezetők: Lónáth László, Földházi Péter (Molnár Gábor)
2019. november 10. 09:00 34 - 125
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Bárczai Krisztofer Márk (Németh Csaba János)
2019. november 10. 09:00 36 - 103
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Ivók Milán Larion (Mihályfalvi Péter)
2019. november 10. 09:00 39 - 61
2019. november 10. 09:00 78 - 49
Játékvezetők: Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba (Réger Zsolt Péter)
2019. november 10. 09:00 21 - 55
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 10. 09:00 64 - 57
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió (Dr. Kovács András)
2019. november 10. 09:00
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston (Solymosi Tamás)
2019. november 10. 09:00 73 - 52
Játékvezetők: Papp Attila, Kiss Virág (Bacsfay Gyula Péter)
2019. november 10. 09:00 40 - 27
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Kaszab Zsuzsa (Mustos Tamás János)
2019. november 10. 09:00 39 - 44
Játékvezetők: Fehér Ádám, Szipli Hanna (Tóthné Király Enikő)
2019. november 10. 09:20 60 - 19
Játékvezetők: Matejovics Márk, Adjudani Dániel Pezsman (Kővári Gyula)
2019. november 10. 09:30 81 - 33
Játékvezetők: Poór Tamás, Müller Martin (Birkás Károly)
2019. november 10. 09:30 8 - 70
Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF (Szabó Bakos András László)
2019. november 10. 09:30 81 - 22
Játékvezetők: Kiss István, Kocsis Tamás (Mosonyi József)
2019. november 10. 10:00 82 - 37
Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston (Kovács Zoltán)
2019. november 10. 10:00 58 - 69
Játékvezetők: Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc)
2019. november 10. 10:00 13 - 109
Játékvezetők: Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor (Kozák Tamás)
2019. november 10. 10:00 109 - 25
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Pál Balázs (Szoó László Márton)
2019. november 10. 10:00 85 - 17
Játékvezetők: Szőcs Béla, Ócsai József (Farkas János)
2019. november 10. 10:00 46 - 26
Játékvezetők: Kovács Csaba, Terjéki András (Bernáth András)
2019. november 10. 10:00
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Horányi András (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 10. 10:15 30 - 14
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János)
2019. november 10. 10:30 69 - 80
Játékvezetők: Lónáth László, Nagy Zsombor (Molnár Gábor)
2019. november 10. 10:30 37 - 52
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Bárczai Krisztofer Márk (Németh Csaba János)
2019. november 10. 10:30 47 - 67
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám (Mihályfalvi Péter)
2019. november 10. 10:30 57 - 37
2019. november 10. 10:30 50 - 110
Játékvezetők: Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba (Réger Zsolt Péter)
2019. november 10. 10:30 81 - 28
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 10. 10:30 19 - 69
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió (Dr. Kovács András)
2019. november 10. 10:30
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston (Solymosi Tamás)
2019. november 10. 10:30 36 - 69
Játékvezetők: Papp Attila, Kiss Virág (Bacsfay Gyula Péter)
2019. november 10. 10:30 53 - 41
Játékvezetők: Fehér Ádám, Szipli Hanna (Tóthné Király Enikő)
2019. november 10. 10:40 55 - 10
Játékvezetők: Kiss Mihály Barna, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. november 10. 10:45 37 - 70
Játékvezetők: Poór Tamás, Müller Martin (Birkás Károly)
2019. november 10. 10:45 102 - 7
Játékvezetők: Molnár Tamás, KOCSIS JÓZSEF (Szabó Bakos András László)
2019. november 10. 10:45
Játékvezetők: Kiss István, Kocsis Tamás (Mosonyi József)
2019. november 10. 11:30 38 - 72
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Kovács Zoltán)
2019. november 10. 11:30 50 - 74
Játékvezetők: Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc)
2019. november 10. 11:30 19 - 46
Játékvezetők: Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor (Kozák Tamás)
2019. november 10. 11:30 32 - 52
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Pál Balázs (Szoó László Márton)
2019. november 10. 11:30 16 - 67
Játékvezetők: Rideg László, Ócsai József (Farkas János)
2019. november 10. 11:30 50 - 64
Játékvezetők: Szappanos Máté, Terjéki András (Bernáth András)
2019. november 10. 11:30 15 - 57
Játékvezetők: Tóth Tamás, Kaszab Zsuzsa (Mustos Tamás János)
2019. november 10. 11:30 31 - 37
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 10. 12:00 67 - 52
Játékvezetők: Nagy Zsombor, Földházi Péter (Molnár Gábor)
2019. november 10. 12:00 106 - 15
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Bárczai Krisztofer Márk (Németh Csaba János)
2019. november 10. 12:00 77 - 58
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Ivók Milán Larion (Mihályfalvi Péter)
2019. november 10. 12:00 92 - 33
2019. november 10. 12:00 75 - 43
Játékvezetők: Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba (Réger Zsolt Péter)
2019. november 10. 12:00 49 - 66
Játékvezetők: Bárány Levente, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 10. 12:00
Játékvezetők: Kiss Mihály Barna, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. november 10. 12:00 88 - 26
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió (Dr. Kovács András)
2019. november 10. 12:00
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston (Solymosi Tamás)
2019. november 10. 12:00 36 - 67
Játékvezetők: Papp Attila, Kiss Virág (Bacsfay Gyula Péter)
2019. november 10. 12:00 36 - 77
Játékvezetők: Poór Tamás, Müller Martin (Birkás Károly)
2019. november 10. 12:00 29 - 33
Játékvezetők: Szőcs Péter, Molnár Tamás (Szabó Bakos András László)
2019. november 10. 12:00
Játékvezetők: Kiss István, Majkó Ádám (Mosonyi József)
2019. november 10. 12:00 57 - 52
Játékvezetők: Fehér Ádám, Szipli Hanna (Tóthné Király Enikő)
2019. november 10. 13:00 50 - 62
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2019. november 10. 13:00 56 - 49
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Kovács Zoltán)
2019. november 10. 13:00 73 - 72
Játékvezetők: Novák Bence, Vörös Eszter (Gecsei Ferenc)
2019. november 10. 13:00 44 - 63
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Szlávik Bence (Kozák Tamás)
2019. november 10. 13:00 37 - 54
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Pál Balázs (Szoó László Márton)
2019. november 10. 13:00 35 - 74
Játékvezetők: Szőcs Béla, Rideg László (Farkas János)
2019. november 10. 13:00 46 - 54
Játékvezetők: Kovács Csaba, Szappanos Máté (Bernáth András)
2019. november 10. 13:00
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Páll Vivien Zsanett (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 10. 13:15 50 - 33
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Majkó Ádám (Mosonyi József)
2019. november 10. 13:20 76 - 21
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Benkő Glória (Kővári Gyula)
2019. november 10. 13:30 98 - 27
Játékvezetők: Bárány Levente, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 10. 13:30 17 - 61
Játékvezetők: Németh Fanni , Matóczay Bálint (Réger Zsolt Péter)
2019. november 10. 13:30 63 - 28
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter (Belák Zoltán)
2019. november 10. 13:30 43 - 29
Játékvezetők: Cselóczki Mátyás, Gelányi Dániel (Király László Józsefné)
2019. november 10. 14:30 52 - 57
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2019. november 10. 14:30 66 - 33
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Szlávik Bence (Kozák Tamás)
2019. november 10. 14:30 54 - 20
Játékvezetők: Gyurkovics István János (Solymosi Tamás)
2019. november 10. 14:30 7 - 23
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 10. 14:40
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Benkő Glória (Kővári Gyula)
2019. november 10. 15:00 33 - 76
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 10. 15:00 37 - 41
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Gere Kálmán Richárd (Réger Zsolt Péter)
2019. november 10. 15:00 52 - 32
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter (Belák Zoltán)
2019. november 10. 15:00 41 - 49
Játékvezetők: Cselóczki Mátyás, Gelányi Dániel (Király László Józsefné)
2019. november 10. 16:00 72 - 33
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Szabadvári János László)
2019. november 10. 16:00 30 - 20
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2019. november 10. 16:00 55 - 74
Játékvezetők: Gyurkovics István János (Solymosi Tamás)
2019. november 10. 16:30 60 - 72
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 10. 16:30 82 - 20
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Gere Kálmán Richárd (Réger Zsolt Péter)
2019. november 10. 16:30 23 - 57
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter (Belák Zoltán)
2019. november 10. 16:30 42 - 40
Játékvezetők: Cselóczki Mátyás, Gelányi Dániel (Király László Józsefné)
2019. november 10. 17:20 13 - 31
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Stáber Alex Bence (Kővári Gyula)
2019. november 10. 17:30 30 - 55
Játékvezetők: Gyurkovics István János (Solymosi Tamás)
2019. november 10. 18:40 23 - 31
Játékvezetők: Stáber Alex Bence, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
Kerekesszékes bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 10:00 52 - 28
2019. november 10. 12:00 47 - 51
2019. november 10. 14:00 37 - 54
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 15:00 Kismarosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Agócs Gábor Mihály
2019. november 10. 19:00 38 - 114 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Szundy Gábor, Antoni Márk Ágoston
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 18:00 78 - 59 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Dr. Kovács András
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 15:30 109 - 24 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szundy Gábor
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 0:
2019. november 10. 10:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 10:00 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 18:00 46 - 33 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Bárány Levente
2019. november 10. 20:15 87 - 64 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Komlódi Benedek
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 08:30 39 - 62 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2019. november 10. 09:45 79 - 40 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2019. november 10. 11:00 35 - 75 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2019. november 10. 12:15 88 - 35 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Tamás Pálma
2019. november 10. 13:30 51 - 69 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Magyari Viktor
2019. november 10. 14:45 48 - 57 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Magyari Viktor
2019. november 10. 16:00 35 - 56 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tamás Pálma
2019. november 10. 17:15 34 - 53 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Magyari Viktor
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 12:20 77 - 40 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szabó István
2019. november 10. 13:00 77 - 65 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncsag Csaba
2019. november 10. 14:00 19 - 75 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szabó István
HE-DO - Köbe Nógrád megyei 3x3 Felnőtt Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 09:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 09:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 09:15 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 09:15 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 09:30 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 09:30 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 09:45 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 09:45 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 10:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 10:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 10:15 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 10:15 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 10:30 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 10:30 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 10:45 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 10:45 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 11:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 11:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 11:15 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 11:15 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 11:30 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 11:30 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 11:45 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 11:45 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 12:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 13:00 44 - 78 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 10. 14:00 35 - 56 Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Hamzi Virág
2019. november 10. 16:30
2019. november 10. 17:00 73 - 54 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Horváth Emese Kata

Megyei szövetségek