Mérkőzések - 2019. 11. 08.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 18:00 75 - 74 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Frányó Péter (Téczely Tamás)
2019. november 8. 18:00 100 - 102 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Faidt Mihály)
2019. november 8. 18:00 77 - 64 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Farkas Gábor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 16:00 92 - 94 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Alajos, Major Ádám, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2019. november 8. 18:00 109 - 83 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 18:30 102 - 67 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Fodor Attila, Nepp László Oszkár, Drenyovszki Dániel (Dernei Gábor)
2019. november 8. 19:00 66 - 81 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Józsa András Junior, Oláh Márk (Vághy Tamás János)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 19:00 120 - 54 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 19:00 81 - 71 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 18:30 104 - 70 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 20:20 48 - 131 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Simon Kristóf Kolos
2019. november 8. 20:30 117 - 65 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Jurászik László
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 15:00 57 - 68 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Komáromi Péter
2019. november 8. 15:15 66 - 78 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Varga Zoltán
2019. november 8. 15:30 70 - 93 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 15:30 92 - 87 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2019. november 8. 18:15 122 - 55 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Szőts Dávid István
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 16:00 59 - 133 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Kovács István, Fehér Ádám
2019. november 8. 16:45 106 - 38 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 14:00 69 - 51 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Földesi Marcell (CSEH Gergely)
2019. november 8. 16:00 76 - 58
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár Tamás)
2019. november 8. 16:30 95 - 41 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Nagy Zsombor
2019. november 8. 18:00 46 - 115
Játékvezetők: Földvári Tamás, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2019. november 8. 18:30 78 - 45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Nagy Bence László (Parádi Péter)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 16:00
Játékvezetők: Utasi Balázs, Dr. Kozma Gábor
2019. november 8. 16:30 68 - 70 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor (Kunvári József László)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 15:30 63 - 65 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston (Őri László Mihály)
2019. november 8. 18:45 84 - 67 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Fekete Csaba, Cselóczki Mátyás (Tóthné Király Enikő)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 16:00 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Sándor Ivett, Szobonya Erik
2019. november 8. 17:00 76 - 47
Játékvezetők: Lovas Péter, Imre Márk
2019. november 8. 17:30 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Sörlei Attila, Lónáth László
2019. november 8. 17:30 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Sándor Ivett, Szobonya Erik
2019. november 8. 18:15
Játékvezetők: Märcz Péter, Kiss Zoltán
2019. november 8. 18:30 74 - 49
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 15:00 65 - 35 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Németh Fanni , Zakár Adrienn
2019. november 8. 17:00 67 - 30
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Guzmics Bence
2019. november 8. 19:15 57 - 84 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Tompa Gellért
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 16:15 68 - 39
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc)
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 19:30 84 - 44 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Magda János József
2019. november 8. 20:30 77 - 42 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Varga Dániel Géza
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 15:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Kovács András, Mátyus Zoé Grèta
2019. november 8. 15:30 51 - 28 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Kovács András, Hamzi Virág
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 16:30 27 - 86 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gyurkovics István János
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 19:45 47 - 65 Kanizsai Dorottya Gimnázium
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 19:50 78 - 67 Gál Gyula Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 19:15 32 - 42 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kocsis Tamás
2019. november 8. 20:25 64 - 42 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kocsis Tamás
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 20:00 Bercsényi Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 18:30 51 - 90 Középkerti Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor
2019. november 8. 19:30 103 - 40 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Kiss Gabriella
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 19:45 55 - 91 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Lovász Balázs
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 18:15 48 - 85 Kalász János Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nagy Viktor
JNSZ Kadett Fiú (U16) Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 16:30 51 - 95 Közgazdasági SZKI
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Tóth Viktor
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 8. 17:45 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Horváth Emese Kata
2019. november 8. 18:30 66 - 56 Eötvös Lóránd Általános Iskola
Játékvezetők: Sértő Róbert, Szundy Gábor
2019. november 8. 19:00 70 - 64 Eötvös Lóránd Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Rab Domonkos

Megyei szövetségek