Mérkőzések - 2019. 05. 15.
Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 19:00 82 - 84 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
2019. május 15. 20:00 88 - 68 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 18:00 80 - 89 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, dr. Mészáros Balázs (Páli dr. Kálmán)
2019. május 15. 18:00 55 - 82 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Török Róbert (Dr. Gencsev Plámen)
Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 19:30 61 - 69 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Csongor Béla, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor)
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 17:45 93 - 82 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kapusi Gábor, Földesi Ádám (Németh Csaba)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 19:15 63 - 55 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 20:30 76 - 105 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Makrai Márton, Rózsavölgyi Alexandra
2019. május 15. 20:30 65 - 89 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nagy László, Czupi Márton
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 16:15
2019. május 15. 17:30 38 - 59
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Ürögi Zsolt
2019. május 15. 17:30 46 - 55
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 20:40 49 - 61 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 20:15 83 - 57 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely (Hegedűs Mária)
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 20:20 45 - 54 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Schneider Bertold, Kovács Máté
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 20:45 73 - 43 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
Szabolcs-Szatmár-Bereg U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 17:00 13 - 36 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Szabados Benedek
JNSZ leány kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 14:30 46 - 35 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Szőcs Béla, Tóth Viktor
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 20:40 78 - 65 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Csoma Viktor
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 18:45 82 - 75 Arany János Gimnázium
Játékvezetők: Mocsai László, Koncsag Csaba
2019. május 15. 20:15 51 - 54 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Goda László, Nagy István
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 18:15 54 - 42 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Havas Gábor
2019. május 15. 18:30 51 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: László Zsolt, Sancilio Alexis
Budapest, Fiú Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 17:30 90 - 63 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szőke Gábor
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 15. 16:30 109 - 59 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Miháczi Ádám

Megyei szövetségek