(27-10, 21-16, 18-20, 12-14)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Lengyel Ádám József, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Balogh László György)

Hazai edző nyilatkozata
Szabó Zoltán : Gratulálok a srácoknak, ma mindenki hozzá tudott tenni a sikerhez, már az első félidőben valamennyi pályára lépő játékosunk szerzett pontot. Voltak periódusok, amikor a támadójátékunk megakadt, illetve a védekezésünk sem volt végig kellően hatékony, mindezek ellenére, azt gondolom, a győzelmünk egy percig sem forgott veszélyben. Az MTK jobb csapat attól, mint amit pillanatnyi helyezése mutat, biztos vagyok benne, hogy meg fognak indulni felfelé a táblázaton, amihez sok sikert kívánok nekik! Sűrű a program, de próbáljuk a hibákat együtt kijavítani és mérkőzésről-mérkőzése előre lépni.

Vendég edző nyilatkozata
Horváth Balázs : Először is szeretnék gratulálni a Salgótarján csapatának, hiszen domináltak az egész mérkőzésen és gyakorlatilag lesimáztak minket, főleg az első félidőben. Azt gondolom, hogy a mi társaságunknak abban kell nagyon nagyot fejlődnie, hogy nem szabad ilyen mentalitással és ilyen „nem akarással” pályára lépnie. Amikor ezt rendbe tudtuk tenni és tisztázódott bennünk, hogy ma kosárlabda mérkőzést játszunk, s végre elkezdtünk agresszívan védekezni, elkezdtünk odaérni a dobásokra, kizártunk és összeszedtük a lepattanókat, akkor mi is találtunk ritmust és abban a pillanatban kosarakat is tudtunk dobni a másik oldalon. Óriási probléma, hogy a kettő- és hárompontos kísérleteink száma 22-34 utóbbi javára, ilyen mutatóval pedig nagyon nehéz hosszú távon eredményesnek lenni. Ezen is változtatnunk kell, de a legfontosabb, hogy akarjunk kosárlabdázni és akarjunk úgy kilépni a pályára, hogy elhisszük, tudunk nyerni. A második félidei játékunkkal egyébként elégedett vagyok, csak azt szeretném, ha negyven percig hasonló mentalitással tudnánk kosárlabdázni.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-