(28-20, 25-27, 17-24, 32-14)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter)

Hazai edző nyilatkozata
Dragan Alekszics : Tudtuk, hogy frissek lesznek a vendégek az első 20-30 percben, mert már régóta nem játszottak. Próbáltuk a meccs elejétől nyomás alá helyezni őket, hogy egyre fáradtabbak legyenek. Volt, amikor ez sikerült, és volt, amikor kevésbé, ezért egál meccs alakult ki. Az utolsó negyedre elfáradtak, mi viszont magas szinten tudtuk tartani a védekezésünket, és ezzel nyertünk. Gratulálok a játékosaimnak! Négy-öt meccset játszottunk tíz nap alatt, ami nem egyszerű. Gratulálok a Kecskemétnek is, jól játszottak a hosszú szünet után, főleg az első 30 percben, csak a végére fáradtak el. Sok sikert kívánok nekik a szezon folytatásában!

Vendég edző nyilatkozata
Váradi Kornél : Gratulálok a Pécsnek. Ez mellett gratulálok az én csapatomnak is, mert büszke vagyok rájuk. A hosszú szünet után ma fizikális kosárlabdát tudtunk játszani, ez három negyeden keresztül jól is ment, sajnos azonban a végére elfáradtunk és ezt kihasználva győzni tudtak a hazaiak. A jó játékukhoz extra dobóforma is párosult a túloldalon. A PVSK előnye volt az is, hogy meccsritmusban vannak, most nekünk is az a feladatunk, hogy ezt a ritmust felvegyük. Remélem, hogy mi minél hamarabb formába tudunk lendülni, nagyon várjuk a következő mérkőzéseinket.

Hazai játékos nyilatkozata
Kenneth Funderburk : Nagyon örülök a győzelemnek, fontos meccset nyertünk. Igazi csapatként játszottunk az egész mérkőzésen, ezért sikerült a holtpontokon túljutnunk és nyernünk.

Vendég játékos nyilatkozata
Horti Bálint : Egy hónapja nem tudunk edzeni és játszani, mindenkit megviselt ez a vírus. Ebből visszajönni nagyon nehéz. Sajnos a negyedik negyedben már elfáradtunk, a Pécs teljesen felőrölt minket, ráadásul az irányítónk is megsérült. Sajnos ma ez ennyire volt elég. Azon dolgozunk, hogy minél hamarabb megfelelő formában legyünk.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

Patrik
Összesen 5 102 24 30 80 3 8 38 9 19 47 36 57 63 21 22 95 26 3 29 6 12 32 25 19 2 0 149 200

Krisztián
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás