(22-21, 19-20, 26-27, 17-11)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Vida József, Csabai-Kaskötő Brigitta, Pécsi Zsolt (Hartyáni Zsolt)

Hazai edző nyilatkozata
Faragó Péter : Mindenek előtt gratulálok a csapatnak a győzelemhez, úgy gondolom, hogy egy nagyon jó formában lévő MTK jött ide. Azért a Feri jól felkészítette őket, készültünk legalább 8 percet zóna elleni játékra, de azt kell mondjam egyébként, hogy nem érdemtelenül nyertünk, kétszer kicsúszott a mérkőzés a kezünkből, illetve 7-8 pontos előnyünkről visszajött az MTK, utána ahogy az első meccsen Törökbálinton iszonyatos bravúrkosarakat dobtak és amikor 7 ponttal vezettek akkor nagyon fel kellett pörögnünk ahhoz, hogy visszajöjjünk, szerencsére a végére annyira felbosszantottak minket az ítéletek is, hogy megfelelően tudtunk rápörögni a mérkőzésre és 1-1 momentumunk volt amit ki is tudtunk használni. Játékvezetőkkel megbeszéltem a mérkőzést követően a történéseket, csak az a baj, hogy 138. ilyen, hogy megbeszéljünk a mérkőzés után a történteket és sajnos semmi nem történik. Úgyhogy magam részéről ezt a kommunikációt befejeztem, másrészt szeretném azt kérni, hogy legalább olyan felkészülten jöjjenek a mérkőzésre mint a játékosok. Gratulálok az MTK is, mert szívós kis csapatot csinált a Feri belőlük. Hiszem, hogy akkor lehetne a játékos-edző, játékvezető-edző, játékos-edző kapcsolatokat úgy lehetne megszilárdítani, hogyha lennének visszajelzések, nem az, hogy mindig mindenkinek igaza van, csak közben ugyanazok a dühítő dolgok történnek. Ebben szerintem mindenki fejlődhetne.

Vendég edző nyilatkozata
Bódi Ferenc : Először is gratulálok a Vasas Akadémiának és kollégámnak Faragó Péternek és további sok sikert kívánok nekik. Úgy gondolom, hogy sorozatban jó meccseket játszunk, jó teljesítményeket nyújtunk. Ma sajnos a vezetésünket nem tudtuk megőrizni, a negyedik negyedben sok könnyű dobást hibáztunk, gyermeteg hibákat vétettünk és a Vasas a kulcspillanatokban magához ragadta a kezdeményezést. Még egyszer gratulálok nekik és további sok sikert kívánok.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 84 21 34 62 3 10 30 9 23 39 33 67 49 9 13 69 21 9 30 5 9 22 17 20 3 2 112 200

Kristóf
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás