BEAC-Cegléd mérkőzéssel indul a női élvonal
13
Sep
2021
BEAC-Cegléd mérkőzéssel indul a női élvonal
2021. szeptember 13.  |  12:50
A csapatokkal történő egyeztetés után az MKOSZ Versenyirodája elkészítette a Tippmix Női NB I A csoport 2021/2022-es alapszakaszának pontos programját, amely az alábbiak szerint alakul:
 
 
1. forduló
 
2021. szeptember 25., szombat
 
17.00   ELTE BEAC Újbuda — VBW CEKK Cegléd
18.00   PINKK Pécsi 424 — UNI Győr MÉLY-ÚT
18.00   Vasas Akadémia — SOPRON BASKET
 
2021. szeptember 26., vasárnap
 
17.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
18.00   TFSE-MTK — PEAC-Pécs
 
2021. szeptember 27., hétfő
 
18.30   Ludovika-FCSM Csata — DVTK
 
 
3. forduló (előrehozott)
 
2021. szeptember 29., szerda
 
18.30   ELTE BEAC Újbuda — Atomerőmű KSC Szekszárd
19.00   TFSE-MTK — SOPRON BASKET
 
 
2. forduló
 
2021. október 2., szombat
 
16.30   SOPRON BASKET — BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
17.00   UNI Győr MÉLY-ÚT — DVTK
18.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — Vasas Akadémia
18.00   PEAC-Pécs — ELTE BEAC Újbuda
18.00   VBW CEKK Cegléd — TFSE-MTK
 
2021. október 3., vasárnap
 
18.00   Ludovika-FCSM Csata — PINKK Pécsi 424
 
 
3. forduló
 
2021. október 5., kedd
 
18.00   PEAC-Pécs — DVTK
 
2021. október 6., szerda
 
18.00   UNI Győr MÉLY-ÚT — BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
19.15   PINKK Pécsi 424 — VBW CEKK Cegléd
19.30   Vasas Akadémia — Ludovika-FCSM Csata
 
 
4. forduló
 
2021. október 9., szombat
 
18.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — TFSE-MTK
18.00   PEAC-Pécs — PINKK Pécsi 424
18.00   SOPRON BASKET — ELTE BEAC Újbuda
18.00   VBW CEKK Cegléd — DVTK
18.30   Ludovika-FCSM Csata — BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
 
2021. október 10., vasárnap
 
17.00   UNI Győr MÉLY-ÚT — Vasas Akadémia
 
 
5. forduló
 
2021. október 16., szombat
 
16.30   Atomerőmű KSC Szekszárd — Ludovika-FCSM Csata
17.00   ELTE BEAC Újbuda — DVTK
18.00   TFSE-MTK — PINKK Pécsi 424
18.00   Vasas Akadémia — PEAC-Pécs
18.30   BKG-PRIMA Szigetszentmiklós — VBW CEKK Cegléd
 
2021. október 17., vasárnap
 
18.00   SOPRON BASKET — UNI Győr MÉLY-ÚT
 
 
6. forduló
 
2021. október 24., vasárnap
 
15.00   PINKK Pécsi 424 — ELTE BEAC Újbuda
17.00   UNI Győr MÉLY-ÚT — Atomerőmű KSC Szekszárd
17.30   DVTK — TFSE-MTK
18.00   PEAC-Pécs — BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
18.00   VBW CEKK Cegléd — Vasas Akadémia
18.30   Ludovika-FCSM Csata — SOPRON BASKET
 
 
7. forduló
 
2021. október 30., szombat
 
16.30   SOPRON BASKET — VBW CEKK Cegléd
17.00   ELTE BEAC Újbuda — Ludovika-FCSM Csata
18.00   TFSE-MTK — UNI Győr MÉLY-ÚT
18.00   Vasas Akadémia — PINKK Pécsi 424
 
2021. október 31., vasárnap
 
18.00   BKG-PRIMA Szigetszentmiklós — DVTK
19.30   Atomerőmű KSC Szekszárd — PEAC-Pécs
 
 
13. forduló (előrehozott)
 
2021. november 17., szerda
 
18.30   BKG-PRIMA Szigetszentmiklós — SOPRON BASKET
 
 
8. forduló
 
2021. november 20., szombat
 
17.00   UNI Győr MÉLY-ÚT — ELTE BEAC Újbuda
18.00   PEAC-Pécs — SOPRON BASKET
18.00   VBW CEKK Cegléd — Atomerőmű KSC Szekszárd
 
2021. november 21., vasárnap
 
15.00   DVTK — Vasas Akadémia
15.00   PINKK Pécsi 424 — BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
18.30   Ludovika-FCSM Csata — TFSE-MTK
 
 
9. forduló
 
2021. november 27., szombat
 
15.00   ELTE BEAC Újbuda — Vasas Akadémia
18.00   SOPRON BASKET — PINKK Pécsi 424
18.00   TFSE-MTK — BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
18.30   Ludovika-FCSM Csata — VBW CEKK Cegléd
 
2021. november 28., vasárnap
 
17.00   UNI Győr MÉLY-ÚT — PEAC-Pécs
19.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — DVTK
 
 
10. forduló
 
2021. december 4., szombat
 
15.00   PINKK Pécsi 424 — Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00   Vasas Akadémia — TFSE-MTK
 
2021. december 5., vasárnap
 
17.30   DVTK — SOPRON BASKET
18.00   BKG-PRIMA Szigetszentmiklós — ELTE BEAC Újbuda
18.00   PEAC-Pécs — Ludovika-FCSM Csata
 
2021. december 6., hétfő
 
18.00   VBW CEKK Cegléd — UNI Győr MÉLY-ÚT
 
 
11. forduló
 
2021. december 11., szombat
 
15.00   ELTE BEAC Újbuda — TFSE-MTK
17.00   PINKK Pécsi 424 — DVTK
17.00   UNI Győr MÉLY-ÚT — Ludovika-FCSM Csata
18.00   VBW CEKK Cegléd — PEAC-Pécs
 
2021. december 12., vasárnap
 
17.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — SOPRON BASKET
19.00   BKG-PRIMA Szigetszentmiklós — Vasas Akadémia
 
 
12. forduló
 
2021. december 18., szombat
 
17.00   UNI Győr MÉLY-ÚT — PINKK Pécsi 424
18.00   SOPRON BASKET — Vasas Akadémia
 
2021. december 19., vasárnap
 
17.30   DVTK — Ludovika-FCSM Csata
18.00   VBW CEKK Cegléd — ELTE BEAC Újbuda
18.00   PEAC-Pécs — TFSE-MTK
18.30   BKG-PRIMA Szigetszentmiklós — Atomerőmű KSC Szekszárd
 
 
13. forduló
 
2021. december 28., kedd
 
17.00   ELTE BEAC Újbuda — PEAC-Pécs
 
2021. december 29., szerda
 
16.00   PINKK Pécsi 424 — Ludovika-FCSM Csata
18.00   Vasas Akadémia — Atomerőmű KSC Szekszárd
19.00   TFSE-MTK — VBW CEKK Cegléd
 
 
14. forduló
 
2022. január 2., vasárnap
 
17.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — ELTE BEAC Újbuda
17.30   DVTK — PEAC-Pécs
18.00   SOPRON BASKET — TFSE-MTK
18.00   BKG-PRIMA Szigetszentmiklós — UNI Győr MÉLY-ÚT
18.00   VBW CEKK Cegléd — PINKK Pécsi 424
18.30   Ludovika-FCSM Csata — Vasas Akadémia
 
 
15. forduló
 
2022. január 5., szerda
 
18.30   BKG-PRIMA Szigetszentmiklós — Ludovika-FCSM Csata
18.30   DVTK — VBW CEKK Cegléd
18.30   ELTE BEAC Újbuda — SOPRON BASKET
19.00   TFSE-MTK — Atomerőmű KSC Szekszárd
19.15   PINKK Pécsi 424 — PEAC-Pécs
19.30   Vasas Akadémia — UNI Győr MÉLY-ÚT
 
 
16. forduló
 
2022. január 8., szombat
 
17.00   UNI Győr MÉLY-ÚT — SOPRON BASKET
18.00   PEAC-Pécs — Vasas Akadémia
18.00   PINKK Pécsi 424 — TFSE-MTK
18.00   VBW CEKK Cegléd — BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
 
2022. január 9., vasárnap
 
17.30   DVTK — ELTE BEAC Újbuda
18.30   Ludovika-FCSM Csata — Atomerőmű KSC Szekszárd
 
 
17. forduló
 
2022. január 15., szombat
 
16.30   Atomerőmű KSC Szekszárd — UNI Győr MÉLY-ÚT
16.30   SOPRON BASKET — Ludovika-FCSM Csata
17.00   ELTE BEAC Újbuda — PINKK Pécsi 424
18.00   TFSE-MTK — DVTK
18.00   Vasas Akadémia — VBW CEKK Cegléd
 
2022. január 16., vasárnap
 
18.30   BKG-PRIMA Szigetszentmiklós — PEAC-Pécs
 
 
18. forduló
 
2022. január 22., szombat
 
17.00   UNI Győr MÉLY-ÚT — TFSE-MTK
18.00   PINKK Pécsi 424 — Vasas Akadémia
18.00   VBW CEKK Cegléd — SOPRON BASKET
 
2022. január 23., vasárnap
 
17.30   DVTK — BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
18.00   PEAC-Pécs — Atomerőmű KSC Szekszárd
18.30   Ludovika-FCSM Csata — ELTE BEAC Újbuda
 
 
19. forduló
 
2022. január 29., szombat
 
16.30   Atomerőmű KSC Szekszárd — VBW CEKK Cegléd
17.00   ELTE BEAC Újbuda — UNI Győr MÉLY-ÚT
18.00   SOPRON BASKET — PEAC-Pécs
18.00   TFSE-MTK — Ludovika-FCSM Csata
18.00   Vasas Akadémia — DVTK
 
2022. január 30., vasárnap
 
18.00   BKG-PRIMA Szigetszentmiklós — PINKK Pécsi 424
 
 
13. forduló
 
2022. február 2., szerda
 
18.30   DVTK — UNI Győr MÉLY-ÚT
 
 
20. forduló
 
2022. február 26., szombat
 
18.00   PEAC-Pécs — UNI Győr MÉLY-ÚT
18.00   PINKK Pécsi 424 — SOPRON BASKET
18.00   Vasas Akadémia — ELTE BEAC Újbuda
18.00   VBW CEKK Cegléd — Ludovika-FCSM Csata
 
2022. február 27., vasárnap
 
17.30   DVTK — Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00   BKG-PRIMA Szigetszentmiklós — TFSE-MTK
 
 
21. forduló
 
2022. március 5., szombat
 
17.00   ELTE BEAC Újbuda — BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
17.00   UNI Győr MÉLY-ÚT — VBW CEKK Cegléd
18.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — PINKK Pécsi 424
18.00   SOPRON BASKET — DVTK
18.00   TFSE-MTK — Vasas Akadémia
18.30   Ludovika-FCSM Csata — PEAC-Pécs
 
 
22. forduló
 
2022. március 12., szombat
 
18.00   DVTK — PINKK Pécsi 424
18.00   Ludovika-FCSM Csata — UNI Győr MÉLY-ÚT
18.00   PEAC-Pécs — VBW CEKK Cegléd
18.00   SOPRON BASKET — Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00   TFSE-MTK — ELTE BEAC Újbuda
18.00   Vasas Akadémia — BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
Legnépszerűbb hírek

Megyei szövetségek