Hivatalos a férfi A csoport sorsolása
10
Aug
2021
Hivatalos a férfi A csoport sorsolása
2021. augusztus 10.  |  13:38
A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének Versenyirodája elkészítette a 2021/2022-es férfi NB I A csoport alapszakaszának sorsolását.
 
A férfiak jelen állás szerint szeptember 22-én, szerdán kezdik az évadot, de a mérkőzések pontos időpontjai később fognak csak hivatalossá válni. Ezt követően október elején van egy hétközi forduló, majd a karácsony és újév közötti időszakban, december 23. és január 5. között négy fordulót is lebonyolítanak csütörtök-hétfő-csütörtök-szerda ritmusban. Az alapszakasz utolsó hétközi fordulóját február közepén rendezik.
 
A bajnok Falco sűrített programmal nyit a Bajnokok Ligája miatt, előre kell hozni a 4. fordulós meccsüket - jelen állás szerint egy héten belül a Pécs, Alba, Sopron trióval kezdenek Perl Zoltánék szeptember végén, és utána sem lesz könnyű dolguk. A Szolnok a Szedeák és az ASE ellen indítja idényét, majd október első hétvégéjén utazik Szombathelyre a szuperrangadóra, az előző szezon döntőjének "visszavágójára".
 
Lássuk a teljes menetrendet!
 
 
1. forduló
2021. szeptember 22., szerda
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Kaposvári KK
DEAC — HÜBNER Nyíregyháza BS
Egis Körmend — Zalakerámia ZTE KK
Falco Vulcano Energia KC Szombathely — Pécsi VSK-VEOLIA
Sopron KC — OSE Lions
Atomerőmű SE — Alba Fehérvár
Szolnoki Olajbányász — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
 
 
2. forduló
2021. szeptember 25., szombat
 
HÜBNER Nyíregyháza BS — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Zalakerámia ZTE KK — Kaposvári KK
Pécsi VSK-VEOLIA — DEAC
OSE Lions — Egis Körmend
Alba Fehérvár — Falco Vulcano Energia KC Szombathely
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Sopron KC
Atomerőmű SE — Szolnoki Olajbányász
 
 
4. forduló (*a Bajnokok Ligája első fordulója miatt előrehozva)
2021. szeptember 29., szerda
 
Falco Vulcano Energia KC Szombathely — Sopron KC
 
 
3. forduló
2021. október 2. szombat
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Zalakerámia ZTE KK
HÜBNER Nyíregyháza BS — Pécsi VSK-VEOLIA
Kaposvári KK — OSE Lions
DEAC — Alba Fehérvár
Egis Körmend — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
Falco Vulcano Energia KC Szombathely — Szolnoki Olajbányász
Sopron KC — Atomerőmű SE
 
 
4. forduló
2021. október 6., szerda
 
Pécsi VSK-VEOLIA — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
OSE Lions — Zalakerámia ZTE KK
Alba Fehérvár — HÜBNER Nyíregyháza BS
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Kaposvári KK
Szolnoki Olajbányász — DEAC
Atomerőmű SE — Egis Körmend
 
 
5. forduló
2021. október 9., szombat
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — OSE Lions
Pécsi VSK-VEOLIA — Alba Fehérvár
Zalakerámia ZTE KK — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
HÜBNER Nyíregyháza BS — Szolnoki Olajbányász
Kaposvári KK — Atomerőmű SE
DEAC — Sopron KC
Egis Körmend — Falco Vulcano Energia KC Szombathely
 
 
6. forduló
2021. október 16., szombat
 
Alba Fehérvár — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — OSE Lions
Szolnoki Olajbányász — Pécsi VSK-VEOLIA
Atomerőmű SE — Zalakerámia ZTE KK
Sopron KC — HÜBNER Nyíregyháza BS
Falco Vulcano Energia KC Szombathely — Kaposvári KK
DEAC — Egis Körmend
 
 
7. forduló
2021. október 24., vasárnap
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
Alba Fehérvár — Szolnoki Olajbányász
OSE Lions — Atomerőmű SE
Pécsi VSK-VEOLIA — Sopron KC
Zalakerámia ZTE KK — Falco Vulcano Energia KC Szombathely
HÜBNER Nyíregyháza BS — Egis Körmend
Kaposvári KK — DEAC
 
 
8. forduló
2021. október 30., szombat
 
Szolnoki Olajbányász — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Atomerőmű SE — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
Sopron KC — Alba Fehérvár
Falco Vulcano Energia KC Szombathely — OSE Lions
Egis Körmend — Pécsi VSK-VEOLIA
DEAC — Zalakerámia ZTE KK
Kaposvári KK — HÜBNER Nyíregyháza BS
 
 
9. forduló
2021. november 6., szombat
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Atomerőmű SE
Szolnoki Olajbányász — Sopron KC
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Falco Vulcano Energia KC Szombathely
Alba Fehérvár — Egis Körmend
OSE Lions — DEAC
Pécsi VSK-VEOLIA — Kaposvári KK
Zalakerámia ZTE KK — HÜBNER Nyíregyháza BS
 
 
10. forduló
2021. november 13., szombat
 
Sopron KC — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Falco Vulcano Energia KC Szombathely — Atomerőmű SE
Egis Körmend — Szolnoki Olajbányász
DEAC — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
Kaposvári KK — Alba Fehérvár
HÜBNER Nyíregyháza BS — OSE Lions
Zalakerámia ZTE KK — Pécsi VSK-VEOLIA
 
 
11. forduló
2021. december 11., szombat
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Falco Vulcano Energia KC Szombathely
Sopron KC — Egis Körmend
Atomerőmű SE — DEAC
Szolnoki Olajbányász — Kaposvári KK
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — HÜBNER Nyíregyháza BS
Alba Fehérvár — Zalakerámia ZTE KK
OSE Lions — Pécsi VSK-VEOLIA
 
 
12. forduló
2021. december 18., szombat
 
Egis Körmend — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
DEAC — Falco Vulcano Energia KC Szombathely
Kaposvári KK — Sopron KC
HÜBNER Nyíregyháza BS — Atomerőmű SE
Zalakerámia ZTE KK — Szolnoki Olajbányász
Pécsi VSK-VEOLIA — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
OSE Lions — Alba Fehérvár
 
 
13. forduló
2021. december 23., csütörtök
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — DEAC
Egis Körmend — Kaposvári KK
Falco Vulcano Energia KC Szombathely — HÜBNER Nyíregyháza BS
Sopron KC — Zalakerámia ZTE KK
Atomerőmű SE — Pécsi VSK-VEOLIA
Szolnoki Olajbányász — OSE Lions
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Alba Fehérvár
 
 
14. forduló
2021. december 27., hétfő
 
Kaposvári KK — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
HÜBNER Nyíregyháza BS — DEAC
Zalakerámia ZTE KK — Egis Körmend
Pécsi VSK-VEOLIA — Falco Vulcano Energia KC Szombathely
OSE Lions — Sopron KC
Alba Fehérvár — Atomerőmű SE
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Szolnoki Olajbányász
 
 
15. forduló
2021. december 30., csütörtök
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — HÜBNER Nyíregyháza BS
Kaposvári KK — Zalakerámia ZTE KK
DEAC — Pécsi VSK-VEOLIA
Egis Körmend — OSE Lions
Falco Vulcano Energia KC Szombathely — Alba Fehérvár
Sopron KC — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
Szolnoki Olajbányász — Atomerőmű SE
 
 
16. forduló
2022. január 5., szerda
 
Zalakerámia ZTE KK — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Pécsi VSK-VEOLIA — HÜBNER Nyíregyháza BS
OSE Lions — Kaposvári KK
Alba Fehérvár — DEAC
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Egis Körmend
Szolnoki Olajbányász — Falco Vulcano Energia KC Szombathely
Atomerőmű SE — Sopron KC
 
 
17. forduló
2022. január 8., szombat
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Pécsi VSK-VEOLIA
Zalakerámia ZTE KK — OSE Lions
HÜBNER Nyíregyháza BS — Alba Fehérvár
Kaposvári KK — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
DEAC — Szolnoki Olajbányász
Egis Körmend — Atomerőmű SE
Sopron KC — Falco Vulcano Energia KC Szombathely
 
 
18. forduló
2022. január 15., szombat
 
OSE Lions — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Alba Fehérvár — Pécsi VSK-VEOLIA
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Zalakerámia ZTE KK
Szolnoki Olajbányász — HÜBNER Nyíregyháza BS
Atomerőmű SE — Kaposvári KK
Sopron KC — DEAC
Falco Vulcano Energia KC Szombathely — Egis Körmend
 
 
19. forduló
2022. január 22., szombat
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Alba Fehérvár
OSE Lions — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
Pécsi VSK-VEOLIA — Szolnoki Olajbányász
Zalakerámia ZTE KK — Atomerőmű SE
HÜBNER Nyíregyháza BS — Sopron KC
Kaposvári KK — Falco Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend — DEAC
 
 
20. forduló
2022. január 29., szombat
 
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Szolnoki Olajbányász — Alba Fehérvár
Atomerőmű SE — OSE Lions
Sopron KC — Pécsi VSK-VEOLIA
Falco Vulcano Energia KC Szombathely — Zalakerámia ZTE KK
Egis Körmend — HÜBNER Nyíregyháza BS
DEAC — Kaposvári KK
 
 
21. forduló
2022. február 5., szombat
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Szolnoki Olajbányász
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Atomerőmű SE
Alba Fehérvár — Sopron KC
OSE Lions — Falco Vulcano Energia KC Szombathely
Pécsi VSK-VEOLIA — Egis Körmend
Zalakerámia ZTE KK — DEAC
HÜBNER Nyíregyháza BS — Kaposvári KK
 
 
22. forduló
2022. február 12., szombat
 
Atomerőmű SE — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Sopron KC — Szolnoki Olajbányász
Falco Vulcano Energia KC Szombathely — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
Egis Körmend — Alba Fehérvár
DEAC — OSE Lions
Kaposvári KK — Pécsi VSK-VEOLIA
HÜBNER Nyíregyháza BS — Zalakerámia ZTE KK
 
 
23. forduló
2022. február 16., szerda
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Sopron KC
Atomerőmű SE — Falco Vulcano Energia KC Szombathely
Szolnoki Olajbányász — Egis Körmend
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — DEAC
Alba Fehérvár — Kaposvári KK
OSE Lions — HÜBNER Nyíregyháza BS
Pécsi VSK-VEOLIA — Zalakerámia ZTE KK
 
 
24. forduló
2022. március 12., szombat
 
Falco Vulcano Energia KC Szombathely — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Egis Körmend — Sopron KC
DEAC — Atomerőmű SE                                                                                               
Kaposvári KK — Szolnoki Olajbányász
HÜBNER Nyíregyháza BS — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
Zalakerámia ZTE KK — Alba Fehérvár
Pécsi VSK-VEOLIA — OSE Lions
 
 
25. forduló
2022. március 19., szombat
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Egis Körmend
Falco Vulcano Energia KC Szombathely — DEAC
Sopron KC — Kaposvári KK
Atomerőmű SE — HÜBNER Nyíregyháza BS
Szolnoki Olajbányász — Zalakerámia ZTE KK
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Pécsi VSK-VEOLIA
Alba Fehérvár — OSE Lions
 
 
26. forduló
2022. március 26., szombat
 
DEAC — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Kaposvári KK — Egis Körmend
HÜBNER Nyíregyháza BS — Falco Vulcano Energia KC Szombathely
Zalakerámia ZTE KK — Sopron KC
Pécsi VSK-VEOLIA — Atomerőmű SE
OSE Lions — Szolnoki Olajbányász
Alba Fehérvár — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
 
 

A teljes menetrend!

Megyei szövetségek