Élő mérkőzések
Jelenleg nincs élő közvetítés
Befejezett mérkőzések
Férfi NB I. A
Hazai Vendég Eredmény Perc
Zalakerámia ZTE KK Sopron KC 82 - 78 Befejezett Közvetítés
Férfi NB I. B Piros
Hazai Vendég Eredmény Perc
BKG-Príma SE Nagykőrös 104 - 74 Befejezett Közvetítés
Férfi NB I. B Zöld
Hazai Vendég Eredmény Perc
DEAC U23 Bonyhádi KSE 85 - 74 Befejezett Közvetítés
Női Amatőr NB I. Piros
Hazai Vendég Eredmény Perc
Vasas Akadémia ELTE-BEAC Újbuda 58 - 77 Befejezett Közvetítés
BKG DSE PINKK SE 67 - 56 Befejezett Közvetítés
DEAC DSI Tatabányai KC 67 - 64 Befejezett Közvetítés
Női Amatőr NB I. Zöld
Hazai Vendég Eredmény Perc
Szegedi KE Bajai NKK 45 - 95 Befejezett Közvetítés
TFSE II. Nyíregyházi Kosársuli 64 - 32 Befejezett Közvetítés
Férfi NB II. Nyugat
Hazai Vendég Eredmény Perc
Ifjú Tigrisek OSE Lions II. 92 - 65 Befejezett Közvetítés
Férfi NB II. Közép B
Hazai Vendég Eredmény Perc
Zuglói Sasok BKG-Veresegyház 84 - 58 Befejezett Közvetítés
Budaörsi DSE KKS 63 - 64 Befejezett Közvetítés
NB I. B Piros, F U20
Hazai Vendég Eredmény Perc
Zsíros Akadémia U20 Nagykőrös U20 69 - 71 Befejezett Közvetítés
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Eredmény Perc
MAFC/A Budapesti Honvéd 69 - 84 Befejezett Közvetítés
Körmendi Törpördögök Vasas Akadémia / B 55 - 52 Befejezett Közvetítés
OSE Lions/A Kaposvári SI 76 - 64 Befejezett Közvetítés
Pityke KSE Szerencs Darazsak 64 - 54 Befejezett Közvetítés
Vasas Akadémia / A Óbudai Kaszások 116 - 24 Befejezett Közvetítés
Debreceni KA/A Gödi SE 66 - 60 Befejezett Közvetítés
DMTK Haraszti Sasok Kozármisleny SE 103 - 51 Befejezett Közvetítés
PVSK-Nemzeti Akadémia/A Megyeri Tigrisek KK 99 - 65 Befejezett Közvetítés
Szolnoki KA/A Beszterce KK 83 - 84 Befejezett Közvetítés
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A SZEDEÁK / A 85 - 73 Befejezett Közvetítés
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Eredmény Perc
ELITE Basket Budapest Basket/B 114 - 27 Befejezett Közvetítés
Kaposvári SI/C NKA Pécs/B 86 - 64 Befejezett Közvetítés
PAFC Basket/B Budapesti Honvéd/C 31 - 98 Befejezett Közvetítés
Siófoki Kosársuli Kaposvári SI/C 61 - 99 Befejezett Közvetítés
Budapest Basket/B PAFC Basket/B 34 - 76 Befejezett Közvetítés
ELITE Basket Budapesti Honvéd/C 55 - 74 Befejezett Közvetítés
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Eredmény Perc
Vasas Akadémia U11 BLF Kenguruk 74 - 32 Befejezett Közvetítés
Malév Zsiráfok PSE Párducok 23 - 41 Befejezett Közvetítés
PVSK Nemzeti Akadémia/ NKA Pécs - Gyakorlók 121 - 21 Befejezett Közvetítés
Újpest-MT/C KLKS Homoktövis 54 - 18 Befejezett Közvetítés
VUA Törpék TF-BP U11 31 - 28 Befejezett Közvetítés
Herceghalmi Tigrisek DMTK Haraszti Sasok/A 36 - 51 Befejezett Közvetítés
Radobasket/A BTDSE Taksonyi Ördögök/A 56 - 39 Befejezett Közvetítés
Körmendi Törpördögök Zalakerámia ZTE KK/A 59 - 34 Befejezett Közvetítés
Tapolcai Gepárdok Kanizsai Mókusok/B 37 - 34 Befejezett Közvetítés
Alba Fehérvár Pákozdi Kócsagok 48 - 32 Befejezett Közvetítés
Vasas Amazonok Vasas Akadémia U11 51 - 63 Befejezett Közvetítés
PSE Párducok Kőbányai Darázslányok/B 36 - 19 Befejezett Közvetítés
KKS Tigers Újpest-MT/C 29 - 35 Befejezett Közvetítés
TF-BP U11 Törekvés Törpicúrok 36 - 56 Befejezett Közvetítés
Ifjú Sólymok Körmendi Törpördögök 37 - 73 Befejezett Közvetítés
Zalakerámia ZTE KK/B Tapolcai Gepárdok 37 - 44 Befejezett Közvetítés
NKA Pécs - Gyakorlók Monok SE 59 - 78 Befejezett Közvetítés
Bonyhádi KSE Komlói Bányász 59 - 17 Befejezett Közvetítés
Gödi SE - Dk. Kiscicák Herceghalmi Tigrisek 52 - 48 Befejezett Közvetítés
Radobasket - BDSE Radobasket/A 55 - 52 Befejezett Közvetítés
Pákozdi Kócsagok Marcali Szürke Farkasok 34 - 53 Befejezett Közvetítés
BLF Kenguruk Vasas Amazonok 68 - 51 Befejezett Közvetítés
Kőbányai Darázslányok/B Malév Zsiráfok 20 - 43 Befejezett Közvetítés
KLKS Homoktövis KKS Tigers 32 - 66 Befejezett Közvetítés
Ziccer Kistigrisek VUA Törpék 29 - 34 Befejezett Közvetítés
Zalakerámia ZTE KK/A Ifjú Sólymok 36 - 50 Befejezett Közvetítés
Kanizsai Mókusok/B Zalakerámia ZTE KK/B 54 - 36 Befejezett Közvetítés
Marcali Szürke Farkasok Alba Fehérvár 33 - 62 Befejezett Közvetítés
Monok SE PVSK Nemzeti Akadémia/ 36 - 88 Befejezett Közvetítés
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B NKA Pécs Fiú C 44 - 57 Befejezett Közvetítés
DMTK Haraszti Sasok/A Gödi SE - Dk. Kiscicák 50 - 40 Befejezett Közvetítés
BTDSE Taksonyi Ördögök/A Radobasket - BDSE 56 - 62 Befejezett Közvetítés
MAFC-Grosics Csata Garfield 60 - 42 Befejezett Közvetítés
ICT Repülő Mókusok/B BEAC Farkasrét 31 - 54 Befejezett Közvetítés
Törekvés Törpicúrok Ziccer Kistigrisek 37 - 36 Befejezett Közvetítés
SZSE U11 Budapest Blazers 84 - 19 Befejezett Közvetítés
Komlói Bányász PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 20 - 57 Befejezett Közvetítés
Zsíros Akadémia Kőbánya/A MAFC-Grosics 58 - 63 Befejezett Közvetítés
TFSE ICT Repülő Mókusok/B 33 - 53 Befejezett Közvetítés
Pilis Basket VMG DSE - Bolyai 25 - 82 Befejezett Közvetítés
FKE Erdőlakók Viadukt SE 28 - 45 Befejezett Közvetítés
Pázmándi Farkasok Velencei Csukák 24 - 36 Befejezett Közvetítés
MTK Budapest Törekvés Törpillák 38 - 42 Befejezett Közvetítés
Budapest Blazers KLKS Szigeti 30 - 30 Befejezett Közvetítés
Tapolcai Vadmacskák RICSILLA Lányok 31 - 88 Befejezett Közvetítés
Csata Garfield Zsíros Akadémia Kőbánya/A 38 - 61 Befejezett Közvetítés
BEAC Farkasrét TFSE 101 - 22 Befejezett Közvetítés
Dunaújvárosi Sárkányok Ajka 46 - 24 Befejezett Közvetítés
Bonyhádi KSE NKA Pécs Fiú C 47 - 61 Befejezett Közvetítés
DMTK Haraszti Sasok/B Pilis Basket 47 - 39 Befejezett Közvetítés
ELITE Rínók BSC Herman Lányok 0 - 0 Befejezett Közvetítés
MAFC Csíkihegyek MTK Budapest 63 - 23 Befejezett Közvetítés
HSE SZSE U11 25 - 87 Befejezett Közvetítés
RICSILLA Lányok RICSILLA 54 - 53 Befejezett Közvetítés
ICT Repülő Mókusok/A Kőbányai Darazsak/Harmat 54 - 23 Befejezett Közvetítés
BEAC Petőfi Pasa Csillagok 68 - 31 Befejezett Közvetítés
Pázmándi Farkasok Ajka 23 - 49 Befejezett Közvetítés
Törekvés Törpillák MAFC Csíkihegyek 16 - 36 Befejezett Közvetítés
KLKS Szigeti HSE 41 - 16 Befejezett Közvetítés
VMG DSE - Bolyai DMTK Haraszti Sasok/B 75 - 22 Befejezett Közvetítés
ELITE Rínók FKE Erdőlakók 0 - 0 Befejezett Közvetítés
BSC Herman Lányok Viadukt SE 30 - 33 Befejezett Közvetítés
RICSILLA Tapolcai Vadmacskák 62 - 35 Befejezett Közvetítés
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia ICT Repülő Mókusok/A 23 - 33 Befejezett Közvetítés
Velencei Csukák Dunaújvárosi Sárkányok 22 - 50 Befejezett Közvetítés
Kőbányai Darazsak/Harmat Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 42 - 43 Befejezett Közvetítés
Pasa Csillagok Kéksárga Okapik 35 - 53 Befejezett Közvetítés
Pest Megye - Fiú Kadett
Hazai Vendég Eredmény Perc
OSE Lions U16/B Monor SE 64 - 83 Befejezett Közvetítés
OSE Lions U16/B Monor SE/B 81 - 57 Befejezett Közvetítés
Jász-Nagykun-Szolnok
Hazai Vendég Eredmény Perc
Szentesi KK Szolnoki Olaj Am. 66 - 64 Befejezett Közvetítés

Megyei szövetségek