Élő mérkőzések
Jelenleg nincs élő közvetítés
Befejezett mérkőzések
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Eredmény Perc
Zalakerámia ZTE KK/A Körmendi Törpördögök 129 - 26 Befejezett Közvetítés
SZPA-HSE Keresztúri SE 87 - 41 Befejezett Közvetítés
Kisújszállási SE CEKK 40 - 69 Befejezett Közvetítés
Budapesti Honvéd Megyeri Tigrisek KK 71 - 79 Befejezett Közvetítés
Siófoki Kosársuli Kaposvári SI/C 54 - 88 Befejezett Közvetítés
PVSK-Nemzeti Akadémia/A Kaposvári SI 84 - 71 Befejezett Közvetítés
Salgótarjáni KI Beszterce KK-Bolyky 63 - 79 Befejezett Közvetítés
Dávid Kornél KA /C Bicskei Pilóták 76 - 39 Befejezett Közvetítés
Békési SZSK Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / B 72 - 36 Befejezett Közvetítés
MEAFC-Kossuth Egri VSI KOK/A 30 - 91 Befejezett Közvetítés
Ifjú Sólymok Tatai SE 30 - 107 Befejezett Közvetítés
OSE Lions/A Szombathelyi Sportiskola KA/A 57 - 100 Befejezett Közvetítés
KVSE BKG PRIMA Ak 11 - 124 Befejezett Közvetítés
Óbudai Kaszások Vasas Akadémia / B 53 - 76 Befejezett Közvetítés
Kaposvári SI/C PVSK Nemzeti Akadémia/B 71 - 73 Befejezett Közvetítés
Bicskei Pilóták Soproni Tigrisek/B 70 - 29 Befejezett Közvetítés
Beszterce KK-Bolyky MEAFC 21 - 105 Befejezett Közvetítés
Dombóvári Kosársuli KE Atom City Atomerőmű SE 30 - 112 Befejezett Közvetítés
Szolnoki KA/B Nagykőrösi Sólymok 59 - 46 Befejezett Közvetítés
Lehel Kosársuli/A Debreceni KA DSI 55 - 35 Befejezett Közvetítés
Credobus Mosonmagyaróvár Esztergom 96 - 13 Befejezett Közvetítés
Zalakerámia ZTE KK/A Szombathelyi Sportiskola KA/A 99 - 63 Befejezett Közvetítés
Körmendi Törpördögök OSE Lions/A 73 - 70 Befejezett Közvetítés
SZPA-HSE KVSE 88 - 23 Befejezett Közvetítés
Budapesti Honvéd Óbudai Kaszások 73 - 49 Befejezett Közvetítés
PVSK Nemzeti Akadémia/B Siófoki Kosársuli 87 - 41 Befejezett Közvetítés
Kisújszállási SE Mezőberényi KK 67 - 81 Befejezett Közvetítés
MEAFC Salgótarjáni KI 108 - 23 Befejezett Közvetítés
PVSK-Nemzeti Akadémia/A Atom City Atomerőmű SE 78 - 102 Befejezett Közvetítés
Kaposvári SI Dombóvári Kosársuli KE 91 - 44 Befejezett Közvetítés
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / B Nagykőrösi Sólymok 65 - 36 Befejezett Közvetítés
MEAFC-Kossuth Debreceni KA DSI 26 - 68 Befejezett Közvetítés
Ifjú Sólymok Credobus Mosonmagyaróvár 63 - 59 Befejezett Közvetítés
Keresztúri SE BKG PRIMA Ak 41 - 96 Befejezett Közvetítés
Soproni Tigrisek/B Dávid Kornél KA /C 26 - 117 Befejezett Közvetítés
Megyeri Tigrisek KK Vasas Akadémia / B 73 - 67 Befejezett Közvetítés
Egri VSI KOK/A Lehel Kosársuli/A 80 - 41 Befejezett Közvetítés
Békési SZSK Szolnoki KA/B 87 - 52 Befejezett Közvetítés
Tatai SE Esztergom 117 - 6 Befejezett Közvetítés

Megyei szövetségek