• Leány egyetemi Nyugat
    PTE- PTE-PEAC 11
    Szom Szombathely. 23
    12. perc
  • Fiú Kadett, Kelet
    Alba Alba Fehér. 71
    MAFC MAFC/A 87
    40. perc
  • Leány Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda. 46
    PVSK PVSK Nemzet. 39
    28. perc
  • Hepp Kupa, Női
    AJKA AJKA - Cser. 44
    UNI UNI Gyõr 34
    22. perc
  • 2018. 11. 14.
  • Barátságos mé
    BKG BKG Prima SE
    Cegl Cegléd KE
    2018. 11. 14.
  • Férfi NB I. B Zöld
    DEAC DEAC U23
    EKE EKE Eger KOK
    2018. 11. 14. 18:00
  • Női Amatőr NB I. Piros
    PEAC PEAC-Pécs-.
    PINK PINKK SE
    2018. 11. 14. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC
    Suns Sunshine-NY.
    2018. 11. 14. 20:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Mono Monori SE
    MAFC MAFC BME
    2018. 11. 14. 19:00
  • Férfi NB II. Közép A
    Buda Budafok II.
    Gödi Gödi SE
    2018. 11. 14. 19:15
  • Férfi NB II. Közép A
    Biká Bikák KK U23
    Száz Százhalomb.
    2018. 11. 14. 19:30
  • Fiú Junior, Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Körm Körmendi T.
    2018. 11. 14. 17:30
  • Leány Junior
    Vasa Vasas AkadÃ.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 11. 14. 18:00
  • Fiú Junior, Kelet
    Szol Szolnoki Sp.
    MEAF MEAFC/A
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Dávi Dávid Korn.
    Ajka Ajka
    2018. 11. 14. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Salg SalgótarjÃ.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 14. 17:00
  • Fiú Junior, Regionális
    TFSE TFSE
    Újpe Újpes-MT/C
    2018. 11. 14. 17:30
  • Leány Junior, Regionális
    Gyak Gyakorló DSE
    Zala Zalaegersze.
    2018. 11. 14. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    ELIT ELITE Baske.
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 14. 17:45
  • Leány Junior, Regionális
    Kani Kanizsai Va.
    Dávi Dávid Korn.
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Baja Bajai Bácska
    PVSK PVSK-Panthers
    2018. 11. 14. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Buda Budaörsi DSE
    KKS KKS
    2018. 11. 14. 20:15
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    PTE- PTE-ÁOK Pe.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 11. 14. 20:15
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Mono Monor SE
    Gödö Gödöllői.
    2018. 11. 14. 17:15
  • JNSZ Előkészítő (U11)
    Szol Szolnoki Sa.
    JKSE JKSE Kenguruk
    2018. 11. 14. 17:45
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    Biká Bikák KK
    BKGD BKGDSE
    2018. 11. 14. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Mikl Miklósi KÃ.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 11. 14. 18:00
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Báta Bátaszék SE
    Bony Bonyhádi KSE
    2018. 11. 14. 18:00
  • Hajdú-Bihar Megye
    Hajd Hajdúbösz.
    DIFE DIFE KK
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fejér megye - Női
    Sióf Siófok
    Old Old Girls
    2018. 11. 14. 18:40
  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
    Misk Miskolci Eg.
    SZIK SZIKLA
    2018. 11. 14. 19:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Hide Hidegkúti KK
    Buda Budai Space.
    2018. 11. 14. 20:15
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Szol Szolnoki Ba.
    Törö Törökszen.
    2018. 11. 14. 20:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    ETIK ETIK NyílÃ.
    All All Star Bo.
    2018. 11. 14. 20:40
  • Vas Megye
    Deck Deck Bistro.
    9700 9700.hu Ing.
    2018. 11. 14. 20:45
  • Budapest, Férfi C
    Semi Semi Pro
    E5vö E5vös NGRK
    2018. 11. 14. 20:45
  • Budapest, Fiú Kadett B
    Újpe Újpest-MT/B
    BLF BLF KK
    2018. 11. 14. 17:00
Játékosok
Mez Játékos Születési év Poszt Magasság Súly

Sportszervezet

Cím:
Levelezési cím: .
Telefon: 06-/-
E-mail:
Honlap:

Terem

Cím:
Férőhely:

Személyzet

Műsor
Legutóbbi mérkőzés - 2018. november 4.
0. forduló
Kocsis Sándor Sportközpont

Megyei szövetségek