Műsor - 2020. szeptember 26. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  PVSK Nemzeti Akadémia/APVSK Nemzeti Akadémia/A O GY, 96 - 67 1 - 0 ORBÁN Hajnalka (24)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
HAWKINS Abigél Róza (17)
(Darazsak Sportakadémia/B)
SZABÓ Rozina (5)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: PVSK csarnok Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter)
Műsor - 2020. szeptember 26. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kecskeméti KA/AKecskeméti KA/A I V, 61 - 46 1 - 1 RÁCZ Kincső (14)
(Kecskeméti KA/A)
JANZSÓ Alíz (10)
(Darazsak Sportakadémia/B)
TÓZER NEMES Boglárka (3)
(Kecskeméti KA/A)
Aréna: PVSK csarnok Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Parádi Péter)
Műsor - 2020. szeptember 27. 09:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Bajai NKKBajai NKK I GY, 54 - 91 2 - 1 JANZSÓ Alíz (20)
(Darazsak Sportakadémia/B)
JANZSÓ Alíz (14)
(Darazsak Sportakadémia/B)
ROKOB Zora (4)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: PVSK csarnok Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter)
Műsor - 2020. október 10. 10:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BEAC -Újbuda KA/BBEAC -Újbuda KA/B O GY, 67 - 53 3 - 1 SZABÓ Rozina (21)
(Darazsak Sportakadémia/B)
SZAUTER Petra (14)
(BEAC -Újbuda KA/B)
GRÉTS Dalma (4)
(BEAC -Újbuda KA/B)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Szabadvári János László)
Műsor - 2020. október 10. 15:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Miskolci SI Vadmacskák/AMiskolci SI Vadmacskák/A I GY, 42 - 89 4 - 1 BAUER Zorka (21)
(Darazsak Sportakadémia/B)
SZOMSZÉD Csenge (12)
(MVSI Vadmacskák)
SZABÓ Rozina (7)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston (Szabadvári János László)
Műsor - 2020. október 16. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Kanizsai Vadmacskák SEKanizsai Vadmacskák SE O GY, 79 - 68 5 - 1 TRIFÁN Zsófia (33)
(Kanizsai DKK)
HAWKINS Abigél Róza (16)
(Darazsak Sportakadémia/B)
SZABÓ Rozina (8)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Wischy Péter, Buzai Patrik (Kovács Zoltán)
Műsor - 2020. november 8. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Vasas Akadémia/BVasas Akadémia/B I V, 54 - 39 5 - 2 BENYOVSZKI Petra (12)
(Vasas Akadémia/B)
HAWKINS Abigél Róza (10)
(Darazsak Sportakadémia/B)
FOGARASI Kincső Virág (5)
(Vasas Akadémia/B)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Műsor - 2020. november 14. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló NKA Pécs u15NKA Pécs u15 O GY, 74 - 69 6 - 2 JANZSÓ Alíz (24)
(Darazsak Sportakadémia/B)
VASI Hanna (9)
(Darazsak Sportakadémia/B)
SZABÓ Rozina (5)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR (Herczeg Ágoston)
Műsor - 2020. november 21. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Kiss Lenke KSKiss Lenke KS O GY, 88 - 53 7 - 2 VASI Hanna (16)
(Darazsak Sportakadémia/B)
BAUER Zorka (13)
(Darazsak Sportakadémia/B)
VÖLGYI Lili (8)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Wischy Péter, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
Műsor - 2020. november 29. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Török Flóris - Törekvés SE/ATörök Flóris - Törekvés SE/A O GY, 102 - 43 8 - 2 JANZSÓ Alíz (21)
(Darazsak Sportakadémia/B)
HAWKINS Abigél Róza (16)
(Darazsak Sportakadémia/B)
JANZSÓ Alíz (7)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter (Kovács Zoltán)
Műsor - 2020. december 2. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Török Flóris - Törekvés SE/ATörök Flóris - Törekvés SE/A I GY, 40 - 99 9 - 2 RIVASZ Petra (30)
(Török Flóris - Törekvés SE/A)
RIVASZ Petra (9)
(Török Flóris - Törekvés SE/A)
JANZSÓ Alíz (11)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN (Kincs Károly)
Műsor - 2020. december 5.
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló NKA Pécs u15NKA Pécs u15 I - -
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Műsor - 2020. december 9. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Kanizsai Vadmacskák SEKanizsai Vadmacskák SE I GY, 54 - 63 11 - 2 SZÓRÁD Anna (30)
(Kanizsai DKK)
JANZSÓ Alíz (14)
(Darazsak Sportakadémia/B)
VÖLGYI Lili (4)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola Játékvezetők: Horváth Alajos, Szabó Tibor (Silló Zsolt)
Műsor - 2021. január 10. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Kiss Lenke KSKiss Lenke KS I GY, 53 - 81 12 - 2 SZARVAS Panni (17)
(Kiss Lenke KS)
SZARVAS Panni (10)
(Kiss Lenke KS)
VÖLGYI Lili (4)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. január 17. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Vasas Akadémia/BVasas Akadémia/B O V, 58 - 66 12 - 3 KEMÉNY Szófia (17)
(Vasas Akadémia/B)
RUBINT Ágnes (6)
(Vasas Akadémia/B)
BENYOVSZKI Petra (9)
(Vasas Akadémia/B)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Rudasits Ákos, Dr Tallós Gábor (Farkas Dávid)
Műsor - 2021. február 5. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló BEAC -Újbuda KA/ABEAC -Újbuda KA/A O GY, 70 - 54 13 - 3 SZABÓ Rozina (28)
(Darazsak Sportakadémia/B)
BAUER Zorka (14)
(Darazsak Sportakadémia/B)
SZABÓ Lili (4)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter (Kozák Tamás)
Műsor - 2021. február 13. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Szeged KESzeged KE I GY, 53 - 73 14 - 3 BALATONI Zoé (17)
(Szeged KE)
BALATONI Zoé (10)
(Szeged KE)
SZABÓ Rozina (6)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes)
Műsor - 2021. február 16. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló NKA Pécs u15NKA Pécs u15 I GY, 53 - 58 15 - 3 PIUKOVITS Dorka (18)
(NKA Pécs u15)
HALMÁGYI Kata (11)
(NKA Pécs u15)
PRAJCZER Petra (3)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter)
Műsor - 2021. február 27. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Szeged KESzeged KE O GY, 72 - 48 16 - 3 BALATONI Zoé (17)
(Szeged KE)
FELFÖLDI Liliána (7)
(Szeged KE)
SZABÓ Rozina (5)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
Műsor - 2021. március 13. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló BEAC -Újbuda KA/ABEAC -Újbuda KA/A I V, 61 - 41 16 - 4 JÁRMAY Anna Erzsébet (23)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
SZOMSZÉD Csenge (10)
(Darazsak Sportakadémia/B)
BENCSIK Luca (3)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Műsor - 2021. március 21. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló NKA Pécs u15NKA Pécs u15 O GY, 80 - 55 17 - 4 PIUKOVITS Dorka (17)
(NKA Pécs u15)
LÁSZLÓ Anna (12)
(NKA Pécs u15)
ÁCS Alexandra (6)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)
Műsor - 2021. április 14. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O V, 59 - 66 17 - 5 DOBÓ Lilla (19)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
KARSAI Zsóka (15)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
KARSAI Zsóka (8)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter (Szabadvári János László)
Műsor - 2021. április 21. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I V, 70 - 69 17 - 6 DOBÓ Lilla (19)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
KARSAI Zsóka (12)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
DOBÓ Lilla (8)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András (Molnár Péter Zoltán)
Műsor - 2021. május 4. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  NKA Pécs u15NKA Pécs u15 O V, 52 - 74 17 - 7 KÜLLŐS Kira (15)
(NKA Pécs u15)
SUBOTIC Milka (10)
(NKA Pécs u15)
KÜLLŐS Kira (4)
(NKA Pécs u15)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Kovács Máté Zádor (Szlota Tibor Csaba)
Műsor - 2021. május 6. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O V, 56 - 67 17 - 8 DOBÓ Lilla (29)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
DOBÓ Lilla (14)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
KARSAI Zsóka (5)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Németh Fanni , Fenyvesi Zénó (Szlota Tibor Csaba)
Műsor - 2021. május 8. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Bajai NKKBajai NKK O GY, 63 - 44 18 - 8 BAUER Zorka (17)
(Darazsak Sportakadémia/B)
HAWKINS Abigél Róza (12)
(Darazsak Sportakadémia/B)
BÁBA Kíra (4)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Csoma Viktor, Fenyvesi Zénó (Szlota Tibor Csaba)

Megyei szövetségek