Műsor - 2020. október 10. 10:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Darazsak Sportakadémia/BDarazsak Sportakadémia/B I V, 67 - 53 0 - 1 SZABÓ Rozina (21)
(Darazsak Sportakadémia/B)
SZAUTER Petra (14)
(BEAC -Újbuda KA/B)
GRÉTS Dalma (4)
(BEAC -Újbuda KA/B)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Szabadvári János László)
Műsor - 2020. október 10. 13:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Miskolci SI Vadmacskák/AMiskolci SI Vadmacskák/A O GY, 84 - 70 1 - 1 SZOMSZÉD Csenge (35)
(MVSI Vadmacskák)
SZOMSZÉD Csenge (17)
(MVSI Vadmacskák)
BÁBA Kíra (6)
(MVSI Vadmacskák)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Tóth Bence, Kovács Zoltán (Szabadvári János László)
Műsor - 2021. április 15. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  NKA Pécs u15NKA Pécs u15 O V, 54 - 61 1 - 2 PIUKOVITS Dorka (20)
(NKA Pécs u15)
SUBOTIC Milka (15)
(NKA Pécs u15)
GRÉTS Dalma (5)
(BEAC -Újbuda KA/B)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. április 24. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  NKA Pécs u15NKA Pécs u15 I GY, 57 - 58 2 - 2 NÉMETH Lili (17)
(BEAC -Újbuda KA/B)
PIUKOVITS Dorka (13)
(NKA Pécs u15)
PÁSZTOR Kata Ildikó (4)
(BEAC -Újbuda KA/B)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Lovász Balázs (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. május 5. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kiss Lenke KSKiss Lenke KS O GY, 58 - 54 3 - 2 SZARVAS Panni (17)
(Kiss Lenke KS)
KOVÁCS Fanni Noémi (8)
(Kiss Lenke KS)
VIGH Teodóra Boglárka (5)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN (Réger Zsolt Péter)
Műsor - 2021. május 8. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kiss Lenke KSKiss Lenke KS I V, 66 - 50 3 - 3 VIGH Teodóra Boglárka (21)
(Kiss Lenke KS)
GLATZ Giza Bodza (12)
(Kiss Lenke KS)
SZARVAS Panni (7)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő (Kincs Károly)

Megyei szövetségek