Műsor - 2020. szeptember 26. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kecskeméti KA/AKecskeméti KA/A I V, 72 - 52 0 - 1 BŐDI Csenge Alíz (25)
(Bajai NKK)
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (15)
(Kecskeméti KA/A)
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (2)
(Kecskeméti KA/A)
Aréna: PVSK csarnok Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter)
Műsor - 2020. szeptember 26. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  PVSK Nemzeti Akadémia/APVSK Nemzeti Akadémia/A I GY, 71 - 85 1 - 1 KOVÁCS Brenda (27)
(Bajai NKK)
MAYER Dorina (9)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
KOVÁCSFI Barbara (2)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: PVSK csarnok Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Parádi Péter)
Műsor - 2020. szeptember 27. 09:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Darazsak Sportakadémia/BDarazsak Sportakadémia/B O V, 54 - 91 1 - 2 JANZSÓ Alíz (20)
(Darazsak Sportakadémia/B)
JANZSÓ Alíz (14)
(Darazsak Sportakadémia/B)
ROKOB Zora (4)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: PVSK csarnok Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter)
Műsor - 2020. október 10. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Szolnoki Sportcentrum/ASzolnoki Sportcentrum/A I GY, 52 - 61 2 - 2 PURGER Vivien (18)
(Bajai NKK)
KARDOS Eszter (15)
(Szolnoki SC/A)
BŐDI Csenge Alíz (7)
(Bajai NKK)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Lovász Balázs (Heiling Csaba)
Műsor - 2020. október 11. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  NKA Pécs u15NKA Pécs u15 O V, 64 - 87 2 - 3 KÜLLŐS Kira (28)
(NKA Pécs u15)
HALMÁGYI Kitti (19)
(NKA Pécs u15)
PIUKOVITS Dorka (9)
(NKA Pécs u15)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán (Kollár Tamás)
Műsor - 2021. április 18. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kiss Lenke KSKiss Lenke KS O GY, 62 - 53 3 - 3 - -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Goldring Gergő, Pálfi Ágnes
Műsor - 2021. április 25. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kiss Lenke KSKiss Lenke KS I V, 74 - 69 3 - 4 KOVÁCS Fanni Noémi (26)
(Kiss Lenke KS)
KOVÁCS Fanni Noémi (19)
(Kiss Lenke KS)
SZARVAS Panni (6)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2021. május 4. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Vasas Akadémia/BVasas Akadémia/B I V, 65 - 36 3 - 5 MASIER Sophia Vivienne (14)
(Vasas Akadémia/B)
MASIER Sophia Vivienne (15)
(Vasas Akadémia/B)
KÁLMÁN Liza (4)
(Vasas Akadémia/B)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Matics Sándor, Lukácsi Lóránt (Szlota Tibor Csaba)
Műsor - 2021. május 6. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Szolnoki Sportcentrum/ASzolnoki Sportcentrum/A I V, 86 - 55 3 - 6 NEMESKÉRI-KUTLÁN Nóra (28)
(Szolnoki SC/A)
CSEH Merdédesz (10)
(Szolnoki SC/A)
KOVÁCS Brenda (4)
(Bajai NKK)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Kozma Balázs, Lukácsi Lóránt (Szlota Tibor Csaba)
Műsor - 2021. május 8. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Darazsak Sportakadémia/BDarazsak Sportakadémia/B I V, 63 - 44 3 - 7 BAUER Zorka (17)
(Darazsak Sportakadémia/B)
HAWKINS Abigél Róza (12)
(Darazsak Sportakadémia/B)
BÁBA Kíra (4)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Csoma Viktor, Fenyvesi Zénó (Szlota Tibor Csaba)

Megyei szövetségek