Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 124 - 41 | 1 - 0 |
TŐCZIK Borbála (29) (NKA Pécs/A) |
DOBÓ Heléna Lilla (15) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
TŐCZIK Borbála (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szeged KE | O | GY, 98 - 53 | 2 - 0 |
BALATONI Zoé (18) (Szeged KE) |
SZAKOLCZI Diána (11) (NKA Pécs/A) |
SIMON Dorottya (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DVTK Akadémia/A | O | GY, 90 - 61 | 3 - 0 |
SZAKOLCZI Diána (29) (NKA Pécs/A) |
HAUSER Réka (9) (DVTK Akadémia/A) |
KOHN Petra Vivien (7) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Csata DSE | I | V, 71 - 45 | 3 - 1 |
JÁNOSI Virág Eszter (16) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (11) (Csata DSE) |
PALÁSTI Julianna (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szeged KE | I | GY, 62 - 78 | 4 - 1 |
PALÁSTI Julianna (23) (NKA Pécs/A) |
BALATONI Zoé (14) (Szeged KE) |
VELKEY Zita (7) (Szeged KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | GY, 61 - 102 | 5 - 1 |
DOBÓ Heléna Lilla (21) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
DOBÓ Heléna Lilla (16) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
DOBÓ Heléna Lilla (6) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. | Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Horányi András (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | O | GY, 73 - 72 | 6 - 1 |
PALÁSTI Julianna (25) (NKA Pécs/A) |
MOLNÁROVÁ Anna-Laura (12) (Darazsak Sportakadémia/A) |
PALÁSTI Julianna (5) (NKA Pécs/A) |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Marossy Gergely (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | DVTK Akadémia/A | I | GY, 55 - 78 | 7 - 1 |
PALÁSTI Julianna (20) (NKA Pécs/A) |
FÁRBÁS Eliza (8) (DVTK Akadémia/A) |
SZAKOLCZI Diána (4) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Csata DSE | O | V, 36 - 93 | 7 - 2 |
TOMAN Petra (24) (Csata DSE) |
KASTL Dóra (7) (Csata DSE) |
BAJZÁTH Lili (6) (Csata DSE) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szakács Imre Vilmos (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | I | V, 69 - 63 | 7 - 3 |
EGRESITS Réka (20) (Darazsak Sportakadémia/A) |
ÁCS Luca (9) (Darazsak Sportakadémia/A) |
MOLNÁROVÁ Anna-Laura (4) (Darazsak Sportakadémia/A) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű-KSC Szekszárd | I | GY, 69 - 80 | 8 - 3 |
BÁRÁNYOS Flóra (33) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
BÁRÁNYOS Flóra (10) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
TŐCZIK Borbála (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 79 - 48 | 8 - 4 |
RÁTKAI Eszter (20) (Vasas Akadémia) |
KÁDÁR Orsolya (12) (Vasas Akadémia) |
RÁTKAI Eszter (7) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | GY, 107 - 47 | 9 - 4 |
SZAKOLCZI Diána (24) (NKA Pécs/A) |
HALMÁGYI Kata (11) (NKA Pécs/A) |
PALÁSTI Julianna (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kecskeméti KA/A | I | GY, 50 - 86 | 10 - 4 |
PALÁSTI Julianna (19) (NKA Pécs/A) |
VARGA Napsugár (9) (NKA Pécs/A) |
PALÁSTI Julianna (4) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Bozóki Bettina, Lukácsi Lóránt (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 79 - 49 | 11 - 4 |
PALÁSTI Julianna (24) (NKA Pécs/A) |
TAR Csenge (15) (Zsíros Akadémia) |
KOHN Petra Vivien (3) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 59 - 78 | 12 - 4 |
SZAKOLCZI Diána (17) (NKA Pécs/A) |
SZAKOLCZI Diána (10) (NKA Pécs/A) |
PALÁSTI Julianna (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Komlódi Benedek (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Vasas Akadémia/A | O | V, 56 - 74 | 12 - 5 |
RÁTKAI Eszter (21) (Vasas Akadémia) |
HÁMORI Bernadett Csilla (9) (Vasas Akadémia) |
RÁTKAI Eszter (4) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kecskeméti KA/A | O | GY, 87 - 42 | 13 - 5 |
PALÁSTI Julianna (22) (NKA Pécs/A) |
FEKETE Letícia (11) (NKA Pécs/A) |
TÓZER NEMES Boglárka (3) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 96 - 77 | 14 - 5 |
PALÁSTI Julianna (35) (NKA Pécs/A) |
PALÁSTI Julianna (11) (NKA Pécs/A) |
TŐCZIK Borbála (4) (NKA Pécs/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Simon Kristóf Kolos, Fülöp Ádám László (Halmos Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | O | V, 49 - 88 | 14 - 6 |
AHO Tyra Nolwenn (17) (Vasas Akadémia) |
DUKA Lili (12) (Vasas Akadémia) |
RÁTKAI Eszter (9) (Vasas Akadémia) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra, Tóth Kitti (Halmos Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia/A | O | V, 51 - 68 | 14 - 7 |
KÓKAI Patrícia Tímea (22) (Darazsak Sportakadémia/A) |
MOLNÁROVÁ Anna-Laura (15) (Darazsak Sportakadémia/A) |
VASI Hanna (4) (Darazsak Sportakadémia/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Utasi Balázs, Magyari Viktor (Halmos Péter) |