Műsor - 2020. október 18. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 124 - 41 1 - 0 TŐCZIK Borbála (29)
(NKA Pécs/A)
DOBÓ Lilla (15)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
TŐCZIK Borbála (5)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter (Heiling Csaba)
Műsor - 2020. október 28. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Szeged KESzeged KE O GY, 98 - 53 2 - 0 BALATONI Zoé (18)
(Szeged KE)
SZAKOLCZI Diána (11)
(NKA Pécs/A)
SIMON Dorottya (6)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba)
Műsor - 2020. november 8. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló DVTK Akadémia/ADVTK Akadémia/A O GY, 90 - 61 3 - 0 SZAKOLCZI Diána (29)
(NKA Pécs/A)
HAUSER Réka (9)
(DVTK Akadémia/A)
KOHN Petra (7)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs (Heiling Csaba)
Műsor - 2020. november 14. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Csata DSECsata DSE I V, 71 - 45 3 - 1 JÁNOSI Virág Eszter (16)
(Csata DSE)
TOMAN Dóra (11)
(Csata DSE)
PALÁSTI Julianna (5)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Csata utcai Általános Iskola Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. november 22. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Szeged KESzeged KE I GY, 62 - 78 4 - 1 PALÁSTI Julianna (23)
(NKA Pécs/A)
BALATONI Zoé (14)
(Szeged KE)
VELKEY Zita (7)
(Szeged KE)
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes)
Műsor - 2020. december 1. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I GY, 61 - 102 5 - 1 DOBÓ Lilla (21)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
DOBÓ Lilla (16)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
DOBÓ Lilla (6)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Horányi András (Zalai Ákos István)
Műsor - 2020. december 4. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Darazsak Sportakadémia/ADarazsak Sportakadémia/A O GY, 73 - 72 6 - 1 PALÁSTI Julianna (25)
(NKA Pécs/A)
MOLNÁROVÁ Anna-Laura (12)
(Darazsak Sportakadémia/A)
PALÁSTI Julianna (5)
(NKA Pécs/A)
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Marossy Gergely (Parádi Péter)
Műsor - 2020. december 13. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló DVTK Akadémia/ADVTK Akadémia/A I GY, 55 - 78 7 - 1 PALÁSTI Julianna (20)
(NKA Pécs/A)
FÁRBÁS Eliza (8)
(DVTK Akadémia/A)
SZAKOLCZI Diána (4)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Bene Szilárd Csaba)
Műsor - 2020. december 19. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Csata DSECsata DSE O V, 36 - 93 7 - 2 TOMAN Petra (24)
(Csata DSE)
KASTL Dóra (7)
(Csata DSE)
BAJZÁTH Lili (6)
(Csata DSE)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szakács Imre Vilmos (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. január 6. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Darazsak Sportakadémia/ADarazsak Sportakadémia/A I V, 69 - 63 7 - 3 EGRESITS Réka (20)
(Darazsak Sportakadémia/A)
ÁCS Luca (9)
(Darazsak Sportakadémia/A)
MOLNÁROVÁ Anna-Laura (4)
(Darazsak Sportakadémia/A)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)
Műsor - 2021. február 3. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd I GY, 69 - 80 8 - 3 BÁRÁNYOS Flóra (33)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
BÁRÁNYOS Flóra (10)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
TŐCZIK Borbála (5)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár József)
Műsor - 2021. február 7. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A I V, 79 - 48 8 - 4 RÁTKAI Eszter (20)
(Vasas Akadémia)
KÁDÁR Orsolya (12)
(Vasas Akadémia)
RÁTKAI Eszter (7)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. február 13. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd O GY, 107 - 47 9 - 4 SZAKOLCZI Diána (24)
(NKA Pécs/A)
HALMÁGYI Kata (11)
(NKA Pécs/A)
PALÁSTI Julianna (5)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Heiling Csaba)
Műsor - 2021. február 28. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Kecskeméti KA/AKecskeméti KA/A I GY, 50 - 86 10 - 4 PALÁSTI Julianna (19)
(NKA Pécs/A)
VARGA Napsugár (9)
(NKA Pécs/A)
PALÁSTI Julianna (4)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Bozóki Bettina, Lukácsi Lóránt (Bogárdi János)
Műsor - 2021. március 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya O GY, 79 - 49 11 - 4 PALÁSTI Julianna (24)
(NKA Pécs/A)
TAR Csenge (15)
(Zsíros Akadémia)
KOHN Petra (3)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter (Parádi Péter)
Műsor - 2021. március 10. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya I GY, 59 - 78 12 - 4 SZAKOLCZI Diána (17)
(NKA Pécs/A)
SZAKOLCZI Diána (10)
(NKA Pécs/A)
PALÁSTI Julianna (5)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Komlódi Benedek (Bagi Károly Imre)
Műsor - 2021. április 14. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A O V, 56 - 74 12 - 5 RÁTKAI Eszter (21)
(Vasas Akadémia)
HÁMORI Bernadett Csilla (9)
(Vasas Akadémia)
RÁTKAI Eszter (4)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Parádi Péter)
Műsor - 2021. április 18. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Kecskeméti KA/AKecskeméti KA/A O GY, 87 - 42 13 - 5 PALÁSTI Julianna (22)
(NKA Pécs/A)
FEKETE Letícia (11)
(NKA Pécs/A)
TÓZER NEMES Boglárka (3)
(Kecskeméti KA/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Heiling Csaba)
Műsor - 2021. május 5. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya O GY, 96 - 77 14 - 5 PALÁSTI Julianna (35)
(NKA Pécs/A)
PALÁSTI Julianna (11)
(NKA Pécs/A)
TŐCZIK Borbála (4)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Kruk Melinda, Simon Kristóf Kolos, Fülöp Ádám László (Halmos Péter)
Műsor - 2021. május 7. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A O V, 49 - 88 14 - 6 AHO Tyra Nolwenn (17)
(Vasas Akadémia)
DUKA Lili (12)
(Vasas Akadémia)
RÁTKAI Eszter (9)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra, Tóth Kitti (Halmos Péter)
Műsor - 2021. május 9. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Darazsak Sportakadémia/ADarazsak Sportakadémia/A O V, 51 - 68 14 - 7 KÓKAI Patrícia Tímea (22)
(Darazsak Sportakadémia/A)
MOLNÁROVÁ Anna-Laura (15)
(Darazsak Sportakadémia/A)
VASI Hanna (4)
(Darazsak Sportakadémia/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Kruk Melinda, Utasi Balázs, Magyari Viktor (Halmos Péter)

Megyei szövetségek