Műsor - 2020. szeptember 26. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Bajai NKKBajai NKK O GY, 72 - 52 1 - 0 BŐDI Csenge Alíz (25)
(Bajai NKK)
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (15)
(Kecskeméti KA/A)
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (2)
(Kecskeméti KA/A)
Aréna: PVSK csarnok Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter)
Műsor - 2020. szeptember 26. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Darazsak Sportakadémia/BDarazsak Sportakadémia/B O GY, 61 - 46 2 - 0 RÁCZ Kincső (14)
(Kecskeméti KA/A)
JANZSÓ Alíz (10)
(Darazsak Sportakadémia/B)
TÓZER NEMES Boglárka (3)
(Kecskeméti KA/A)
Aréna: PVSK csarnok Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Parádi Péter)
Műsor - 2020. szeptember 27. 11:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  PVSK Nemzeti Akadémia/APVSK Nemzeti Akadémia/A I V, 74 - 73 2 - 1 KALOCSAI Eszter (24)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
GYURÓ Roberta (9)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
CSIKI Hanna (4)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: PVSK csarnok Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter)
Műsor - 2020. október 18. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A O V, 41 - 88 2 - 2 RÁTKAI Eszter (12)
(Vasas Akadémia)
HÁMORI Bernadett Csilla (14)
(Vasas Akadémia)
HÁMORI Bernadett Csilla (5)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Bozóki Bettina, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter)
Műsor - 2020. október 29. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya I V, 78 - 54 2 - 3 PELLE Fanni (28)
(Zsíros Akadémia)
PELLE Fanni (12)
(Zsíros Akadémia)
TATÁR Hanna Anikó (5)
(Zsíros Akadémia)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Lövei László, Sancilio Alexis (Bagi Károly Imre)
Műsor - 2020. november 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló BEAC -Újbuda KA/ABEAC -Újbuda KA/A I GY, 61 - 73 3 - 3 TÓZER NEMES Boglárka (24)
(Kecskeméti KA/A)
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (11)
(Kecskeméti KA/A)
KÓKÁNY Cecília Zsófia (2)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Paulus Bence Máté (Gyuris Péter)
Műsor - 2020. november 8. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd I V, 81 - 79 3 - 4 SÁMÓCZI Zsófia (26)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
TÓZER NEMES Boglárka (12)
(Kecskeméti KA/A)
HOROG Betta (6)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
Játékvezetők: Propszt Amanda, Ács Dezső (Villányi János)
Műsor - 2020. november 14. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló DEACDEAC O GY, 91 - 43 4 - 4 PAPP Lilla (19)
(DEAC)
PAPP Lilla (25)
(DEAC)
TÓZER NEMES Boglárka (8)
(Kecskeméti KA/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Fehér Ádám, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
Műsor - 2020. november 29. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A I V, 83 - 47 4 - 5 HERMANN Anna (22)
(Kecskeméti KA/A)
KÁDÁR Orsolya (17)
(Vasas Akadémia)
LÁNG-MITICZKY Blanka (5)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2020. december 15. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló BEAC -Újbuda KA/ABEAC -Újbuda KA/A O GY, 74 - 66 5 - 5 SINKA-PÁLINKÁS Szonja (23)
(Kecskeméti KA/A)
TÓZER NEMES Boglárka (18)
(Kecskeméti KA/A)
BALLA Zita (4)
(Kecskeméti KA/A)
Játékvezetők: Tóth Mihály, Lukácsi Lóránt (Budai Csaba)
Műsor - 2020. december 18. 17:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd O GY, 78 - 59 6 - 5 HERMANN Anna (25)
(Kecskeméti KA/A)
BÁRÁNYOS Flóra (11)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (7)
(Kecskeméti KA/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Tóth Mihály, Nagy Joel (Budai Csaba)
Műsor - 2020. december 20. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló DEACDEAC I GY, 54 - 78 7 - 5 PAPP Lilla (18)
(DEAC)
PAPP Lilla (27)
(DEAC)
HEGEDŰS Dóra (4)
(DEAC)
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
Műsor - 2021. január 9. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya O GY, 54 - 52 8 - 5 TATÁR Hanna Anikó (13)
(Zsíros Akadémia)
TATÁR Hanna Anikó (14)
(Zsíros Akadémia)
TÓZER NEMES Boglárka (3)
(Kecskeméti KA/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Arató Balázs, Farkas Dominik (Bogárdi János)
Műsor - 2021. február 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Csata DSECsata DSE O V, 27 - 99 8 - 6 KASTL Dóra (16)
(Csata DSE)
TOMAN Dóra (13)
(Csata DSE)
TOMAN Réka (5)
(Csata DSE)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Nagy Joel, Fehér Ádám (Bogárdi János)
Műsor - 2021. február 13. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló DVTK Akadémia/ADVTK Akadémia/A I V, 76 - 57 8 - 7 VIRÁG Sára (25)
(DVTK Akadémia/A)
TÓZER NEMES Boglárka (10)
(Kecskeméti KA/A)
VIRÁG Sára (7)
(DVTK Akadémia/A)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Marton Péter (Tolnai János)
Műsor - 2021. február 28. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló NKA Pécs/ANKA Pécs/A O V, 50 - 86 8 - 8 PALÁSTI Julianna (19)
(NKA Pécs/A)
VARGA Napsugár (9)
(NKA Pécs/A)
PALÁSTI Julianna (4)
(NKA Pécs/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Bozóki Bettina, Lukácsi Lóránt (Bogárdi János)
Műsor - 2021. március 7. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Darazsak Sportakadémia/ADarazsak Sportakadémia/A O V, 35 - 47 8 - 9 KÓKAI Patrícia Tímea (12)
(Darazsak Sportakadémia/A)
VASI Hanna (11)
(Darazsak Sportakadémia/A)
VÖLGYI Lili (4)
(Darazsak Sportakadémia/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Arató Balázs, Bozóki Bettina (Papp Attila)
Műsor - 2021. március 21. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Csata DSECsata DSE I V, 87 - 31 8 - 10 TOMAN Dóra (22)
(Csata DSE)
TOMAN Dóra (16)
(Csata DSE)
BAJZÁTH Lili (6)
(Csata DSE)
Aréna: Csata utcai Általános Iskola Játékvezetők: Makay Dániel József, Németh Fanni (Gyuris Péter)
Műsor - 2021. március 27. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló DVTK Akadémia/ADVTK Akadémia/A O V, 54 - 77 8 - 11 JÁNOS Bernadett (20)
(DVTK Akadémia/A)
FÁRBÁS Eliza (14)
(DVTK Akadémia/A)
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (3)
(Kecskeméti KA/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Bozóki Bettina (Bogárdi János)
Műsor - 2021. április 8. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Darazsak Sportakadémia/ADarazsak Sportakadémia/A I V, 77 - 46 8 - 12 KÓKAI Patrícia Tímea (18)
(Darazsak Sportakadémia/A)
KÓKAI Patrícia Tímea (10)
(Darazsak Sportakadémia/A)
JANZSÓ Alíz (4)
(Darazsak Sportakadémia/A)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Kozák Tamás)
Műsor - 2021. április 18. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló NKA Pécs/ANKA Pécs/A I V, 87 - 42 8 - 13 PALÁSTI Julianna (22)
(NKA Pécs/A)
FEKETE Letícia (11)
(NKA Pécs/A)
TÓZER NEMES Boglárka (3)
(Kecskeméti KA/A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Heiling Csaba)
Műsor - 2021. április 24. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Szeged KESzeged KE I V, 67 - 37 8 - 14 VELKEY Zita (19)
(Szeged KE)
BALATONI Zoé (17)
(Szeged KE)
DRAHOS Leila (8)
(Szeged KE)
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Tamás (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. április 28. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Szeged KESzeged KE O GY, 56 - 48 9 - 14 TÓZER NEMES Boglárka (15)
(Kecskeméti KA/A)
BALATONI Zoé (13)
(Szeged KE)
VÉR Alexandra Hanna (3)
(Szeged KE)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Komáromi Péter, Lukácsi Lóránt (Bodnárné Pasek Mónika)
Műsor - 2021. május 4. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Szolnoki Sportcentrum/ASzolnoki Sportcentrum/A O GY, 58 - 42 10 - 14 NEMESKÉRI-KUTLÁN Nóra (18)
(Szolnoki SC/A)
TÓZER NEMES Boglárka (9)
(Kecskeméti KA/A)
RÁCZ Kincső (3)
(Kecskeméti KA/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Szőts Dávid István, Németh Fanni (Szlota Tibor Csaba)
Műsor - 2021. május 6. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Vasas Akadémia/BVasas Akadémia/B O GY, 71 - 52 11 - 14 HORVÁTH Barbara (13)
(Kecskeméti KA/A)
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (11)
(Kecskeméti KA/A)
TÓZER NEMES Boglárka (7)
(Kecskeméti KA/A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Csoma Viktor, Kovács Máté (Szlota Tibor Csaba)
Műsor - 2021. május 8. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  DVTK Akadémia/BDVTK Akadémia/B I GY, 64 - 70 12 - 14 PAPP Lilla (17)
(DVTK Akadémia/B)
GYŐRI Éda Boglárka (18)
(DVTK Akadémia/B)
KOVÁCS Dorina (4)
(DVTK Akadémia/B)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Kozma Balázs, Matics Sándor (Szlota Tibor Csaba)

Megyei szövetségek