Műsor - 2020. október 28. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya I V, 77 - 58 0 - 1 TAR Csenge (17)
(Zsíros Akadémia)
TAR Csenge (13)
(Zsíros Akadémia)
VITA Alexandra (7)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Kozma Balázs, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2020. október 31. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló DEACDEAC O GY, 84 - 61 1 - 1 JÉCSÁK Lili Máiria (26)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
PAPP Lilla (14)
(DEAC)
JÉCSÁK Lili Máiria (3)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Balogh Kristóf (Schwarz Mária)
Műsor - 2020. november 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Kecskeméti KA/AKecskeméti KA/A O V, 61 - 73 1 - 2 TÓZER NEMES Boglárka (24)
(Kecskeméti KA/A)
SINKA-PÁLINKÁS Szonja (11)
(Kecskeméti KA/A)
KÓKÁNY Cecília Zsófia (2)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Paulus Bence Máté (Gyuris Péter)
Műsor - 2020. november 15. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd O V, 76 - 95 1 - 3 SÉLLEI Lili (24)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
WOLF Enikő (11)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
HOROG Betta (6)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Gyuris Péter)
Műsor - 2020. november 22. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A I V, 123 - 29 1 - 4 AHO Tyra Nolwenn (28)
(Vasas Akadémia)
VILLÁNYI Diána (11)
(Vasas Akadémia)
RÁTKAI Eszter (8)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2020. december 12. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya O V, 65 - 78 1 - 5 TATÁR Hanna Anikó (19)
(Zsíros Akadémia)
SÉLLEI Lili (9)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
TATÁR Hanna Anikó (5)
(Zsíros Akadémia)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor (László Zsolt Károly)
Műsor - 2020. december 15. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Kecskeméti KA/AKecskeméti KA/A I V, 74 - 66 1 - 6 SINKA-PÁLINKÁS Szonja (23)
(Kecskeméti KA/A)
TÓZER NEMES Boglárka (18)
(Kecskeméti KA/A)
BALLA Zita (4)
(Kecskeméti KA/A)
Játékvezetők: Tóth Mihály, Lukácsi Lóránt (Budai Csaba)
Műsor - 2020. december 20. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd I GY, 73 - 76 2 - 6 WOLF Enikő (30)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
VITA Alexandra (17)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
WOLF Enikő (5)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás (Kollár Tamás)
Műsor - 2021. január 10. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Vasas Akadémia/AVasas Akadémia/A O V, 31 - 94 2 - 7 KÁDÁR Orsolya (18)
(Vasas Akadémia)
HÁMORI Bernadett Csilla (13)
(Vasas Akadémia)
LÁNG-MITICZKY Blanka (6)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Magyar Zoltán, Balogh Kristóf (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2021. január 17. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló DEACDEAC I GY, 51 - 92 3 - 7 ZÁBOJI Tita Eva (17)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
HEGEDŰS Dóra (13)
(DEAC)
VITA Alexandra (7)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Hegedűs Imre)
Műsor - 2021. február 5. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Darazsak Sportakadémia/BDarazsak Sportakadémia/B I V, 70 - 54 3 - 8 SZABÓ Rozina (28)
(Darazsak Sportakadémia/B)
BAUER Zorka (14)
(Darazsak Sportakadémia/B)
SZABÓ Lili (4)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter (Kozák Tamás)
Műsor - 2021. március 7. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló NKA Pécs u15NKA Pécs u15 O V, 53 - 57 3 - 9 HALMÁGYI Kitti (18)
(NKA Pécs u15)
HALMÁGYI Kitti (12)
(NKA Pécs u15)
KÜLLŐS Kira (4)
(NKA Pécs u15)
Aréna: Tüskecsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Matics Sándor (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Műsor - 2021. március 13. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Darazsak Sportakadémia/BDarazsak Sportakadémia/B O GY, 61 - 41 4 - 9 JÁRMAY Anna Erzsébet (23)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
SZOMSZÉD Csenge (10)
(Darazsak Sportakadémia/B)
BENCSIK Luca (3)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Műsor - 2021. március 20. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Szeged KESzeged KE I V, 85 - 76 4 - 10 VELKEY Zita (27)
(Szeged KE)
BALATONI Zoé (18)
(Szeged KE)
DRAHOS Leila (5)
(Szeged KE)
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs (Faltinné Széll Ágnes)
Műsor - 2021. március 27. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Szeged KESzeged KE O GY, 69 - 64 5 - 10 VITA Alexandra (16)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
SZÜCS Linett Vivien (12)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
SÉLLEI Lili (5)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Tüskecsarnok Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Műsor - 2021. április 7. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló NKA Pécs u15NKA Pécs u15 I V, 76 - 67 5 - 11 KÜLLŐS Kira (20)
(NKA Pécs u15)
SZÜCS Linett Vivien (15)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
KÜLLŐS Kira (5)
(NKA Pécs u15)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba)
Műsor - 2021. április 23. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  DVTK Akadémia/BDVTK Akadémia/B O V, 72 - 73 5 - 12 VITA Alexandra (24)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
SZÜCS Linett Vivien (18)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
SÉLLEI Lili (8)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Tüskecsarnok Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, NAGY ISTVÁN (Gyuris Péter)
Műsor - 2021. április 26. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  DVTK Akadémia/BDVTK Akadémia/B I V, 80 - 76 5 - 13 VIRÁG Sára (28)
(DVTK Akadémia/B)
GYŐRI Éda Boglárka (16)
(DVTK Akadémia/B)
KOVÁCS Éva (4)
(DVTK Akadémia/B)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán (Bene Szilárd Csaba)
Műsor - 2021. május 5. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  DEACDEAC O V, 62 - 64 5 - 14 PÁSTI Regina (23)
(Debreceni KA/A)
SÉLLEI Lili (12)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
FUTÓ Sára (5)
(Debreceni KA/A)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Goda László, Gaál Norbert (Réger Zsolt Péter)
Műsor - 2021. május 9. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  DEACDEAC I GY, 47 - 55 6 - 14 SZABADOS Dorottya (16)
(DEAC)
SZÁSZ Lili (10)
(DEAC)
SÉLLEI Lili (3)
(BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Marton Péter, Kisházi Béla Kálmán (Szekeres Ferenc)

Megyei szövetségek