Műsor - 2020. december 6. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Budapesti Honvéd Sportegyesület/BBudapesti Honvéd Sportegyesület/B I KISS Márk (15)
(Budapesti Honvéd Sportegyesület/B)
- FARKAS Kornél (3)
(Budapesti Honvéd Sportegyesület/B)
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Borsos Balázs, Kiss Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2020. december 6. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  JKCJKC O NAGY Borostyán Julianna (22)
(SZSE U12)
- NAGY Borostyán Julianna (2)
(SZSE U12)
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Győri Ferenc, Kovács Róbert Márió (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. január 23. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  FKE KőrösiFKE Kőrösi O NAGY Borostyán Julianna (26)
(SZSE U12)
- ENYING Zsombor (2)
(SZSE U12)
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Győri Ferenc, Szilágyi Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. január 23. 13:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  WSKWSK I NAGY Borostyán Julianna (36)
(SZSE U12)
- CSÓRI Csenge (2)
(SZSE U12)
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Mészáros Nándor Lajos (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. február 14. 12:40
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Budapesti Honvéd Sportegyesület LányokBudapesti Honvéd Sportegyesület Lányok O NAGY Borostyán Julianna (19)
(SZSE U12)
- SZIGETHY Katalin (2)
(SZSE U12)
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Simon Kornél Károly (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. február 14. 15:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  MAFC-MokosMAFC-Mokos I NAGY Borostyán Julianna (13)
(SZSE U12)
- SCHNELLER Márton Boldizsár (2)
(MAFC-Mokos)
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Győri Ferenc, Bárány Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. március 7. 09:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Budapest CsepelBudapest Csepel I V, 55 - 45 0 - 5 JÁNOSI Roland (31)
(Budapest Csepel)
- SZIGETHY Katalin (2)
(SZSE U12)
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. március 28.
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  JKCJKC I - -
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Műsor - 2021. március 28. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  FKE KőrösiFKE Kőrösi O NAGY Borostyán Julianna (28)
(SZSE U12)
- BŐDI Ábrahám Salamon (3)
(SZSE U12)
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Győri Ferenc, Simon Kornél Károly (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. április 24. 15:10
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  FKE KőrösiFKE Kőrösi I GY, 17 - 51 1 - 5 NAGY Borostyán Julianna (17)
(SZSE U12)
- MAGYAR Anna (1)
(FKE Kőrösi)
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Marjai Réka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2021. április 24. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Budapesti Honvéd Sportegyesület LányokBudapesti Honvéd Sportegyesület Lányok O GY, 49 - 20 2 - 5 SZIGETHY Katalin (23)
(SZSE U12)
- SZIGETHY Katalin (3)
(SZSE U12)
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Marjai Réka, Kovács Gedeon (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  JKCJKC O - -
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok

Megyei szövetségek