Női Amatőr NB I. Zöld csoport - TFSE II.TFSE II.
Műsor - 2019. szeptember 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Bajai Női Kosárlabda KlubBajai Női Kosárlabda Klub O GY, 85 - 83 1 - 0 BERNÁTH Réka (30)
(TFSE II.)
PAP Regina (10)
(Bajai NKK)
BERNÁTH Réka (7)
(TFSE II.)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Gaál István Tamás, dr. Stánicz Péter
Műsor - 2019. október 6. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Szombathelyi EgyetemSzombathelyi Egyetem I GY, 46 - 54 2 - 0 SZELI Dorina (16)
(TFSE II.)
SZELI Dorina (13)
(TFSE II.)
AGICH Arin (5)
(TFSE II.)
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Németh Sándor, Lovas Péter
Műsor - 2019. október 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 O GY, 67 - 40 3 - 0 VÖRÖSHÁZI Jázmin (13)
(TFSE II.)
OCSENÁS Flóra (9)
(Aluinvent DVTK Miskolc)
HERMAN Aliz (4)
(TFSE II.)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Hartai Tamás, Lázár Zsigmond György
Műsor - 2019. október 27. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Szolnoki MÁV SportegyesületSzolnoki MÁV Sportegyesület I
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba
Műsor - 2019. november 2. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Atomerőmű KSC Szekszárd II. Atomerőmű KSC Szekszárd II. I
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. november 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Kanizsai Vadmacskák SEKanizsai Vadmacskák SE O
Aréna: TF E-terem
Műsor - 2019. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Pilis BasketPilis Basket I
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola
Műsor - 2019. december 1. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Törekvés SETörekvés SE O
Aréna: TF E-terem
Műsor - 2019. december 8. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Szegedi Kosárlabda EgyletSzegedi Kosárlabda Egylet O
Aréna: TF E-terem
Műsor - 2019. december 15. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló ELTE FortisELTE Fortis O
Aréna: TF E-terem
Műsor - 2020. január 12. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Tatai SETatai SE I
Aréna: Vaszary János Általános Iskola
Műsor - 2020. január 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Kiss Lenke Kosárlabda AkadémiaKiss Lenke Kosárlabda Akadémia O
Aréna: TF E-terem
Műsor - 2020. január 26. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O
Aréna: TF E-terem
Műsor - 2020. február 2. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Bajai Női Kosárlabda KlubBajai Női Kosárlabda Klub I
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Műsor - 2020. február 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Szombathelyi EgyetemSzombathelyi Egyetem O
Aréna: TF E-terem
Műsor - 2020. február 12. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Atomerőmű KSC Szekszárd II. Atomerőmű KSC Szekszárd II. O
Aréna: TF E-terem
Műsor - 2020. február 16. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 I
Aréna: Generali Aréna
Műsor - 2020. február 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Szolnoki MÁV SportegyesületSzolnoki MÁV Sportegyesület O
Aréna: TF E-terem
Műsor - 2020. március 7. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Kanizsai Vadmacskák SEKanizsai Vadmacskák SE I
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Műsor - 2020. március 18. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Pilis BasketPilis Basket O
Aréna: TF E-terem
Műsor - 2020. március 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Törekvés SETörekvés SE I
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont
Műsor - 2020. április 5. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Szegedi Kosárlabda EgyletSzegedi Kosárlabda Egylet I
Aréna: Etelka sori csarnok
Műsor - 2020. április 9. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló ELTE FortisELTE Fortis I
Aréna: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Műsor - 2020. április 16. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Kiss Lenke Kosárlabda AkadémiaKiss Lenke Kosárlabda Akadémia I
Aréna: Lónyay Református Gimnázium
Műsor - 2020. április 26. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Tatai SETatai SE O
Aréna: TF E-terem
Műsor - 2020. május 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium

Megyei szövetségek