Műsor - 2019. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló SportdarázsSportdarázs I V, 77 - 62 0 - 1 KOCSIS Fanni (30)
(Sportdarázs)
KOCSIS Fanni (11)
(Sportdarázs)
VARGA Sára (6)
(Sportdarázs)
Aréna: NOVOMATIC Aréna  Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
Műsor - 2019. október 6. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló NKA-Pécs-PEACNKA-Pécs-PEAC I V, 71 - 56 0 - 2 SELCOVA Ilina (19)
(NKA-Pécs-PEAC)
HABLING Lara (12)
(NKA-Pécs-PEAC)
VARGA Eszter (6)
(NKA-Pécs-PEAC)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
Műsor - 2019. október 13. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület I V, 92 - 42 0 - 3 BOROS Júlia (20)
(Csata DSE)
SOLYMOSI Noémi (7)
(Csata DSE)
ANGYAL Barbara (7)
(Csata DSE)
Aréna: Csata utcai Általános Iskola Játékvezetők: Bagi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra
Műsor - 2019. október 27. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 68 - 55 0 - 4 MOJZES Gina (16)
(Tatabányai KC)
MADÁR Eszter (9)
(Vasas Akadémia)
SZAMOSI Rita (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt
Műsor - 2019. november 3. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló BKG PRIMA AkadémiaBKG PRIMA Akadémia O V, 52 - 95 0 - 5 SUPPÁN Anna (21)
(BKG DSE)
DAVIS Camesha Rochell (12)
(BKG DSE)
CZIRJÁK Noémi (6)
(BKG DSE)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kaposi Renátó
Műsor - 2019. november 9. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló AJKAAJKA I V, 97 - 47 0 - 6 KULCSÁR Bianka (19)
(AJKA)
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (9)
(AJKA)
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (7)
(AJKA)
Aréna: Bakony Sporttelep Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
Műsor - 2019. november 17. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló MTK-BudapestMTK-Budapest I V, 54 - 38 0 - 7 GRÓF Tímea Anna (15)
(MTK-Budapest)
GRÓF Tímea Anna (14)
(MTK-Budapest)
KOCH Dóra (4)
(MTK-Budapest)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Sentényi Barna, Polonkai Balázs István
Műsor - 2019. november 30. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló MAFCMAFC I GY, 67 - 82 1 - 7 ARADI Zsanett (19)
(MAFC)
ARADI Zsanett (12)
(MAFC)
SZAMOSI Rita (7)
(Tatabányai KC)
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
Műsor - 2019. december 8. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló PINKK SEPINKK SE I V, 84 - 76 1 - 8 PUSZTAI Sára (26)
(Tatabányai KC)
GÖBÖLÖS Réka (11)
(Tatabányai KC)
JÁHNI Zsófia (5)
(PINKK SE)
Aréna: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet Játékvezetők: Koncsek Balázs, Frank Bianka
Műsor - 2019. december 15. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda I V, 79 - 59 1 - 9 PUSZTAI Sára (21)
(Tatabányai KC)
MÉRÉSZ Beatrix (10)
(ELTE-BEAC Újbuda)
MÉRÉSZ Beatrix (4)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Tóth Kitti
Műsor - 2020. január 5. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club I GY, 53 - 75 2 - 9 SERBÁN Anett (21)
(Kecskeméti KC)
GÖBÖLÖS Réka (9)
(Tatabányai KC)
PUSZTAI Sára (4)
(Tatabányai KC)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György
Műsor - 2020. január 11. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Széchenyi KA GyőrSzéchenyi KA Győr I GY, 62 - 79 3 - 9 GÖBÖLÖS Réka (24)
(Tatabányai KC)
GÖBÖLÖS Réka (13)
(Tatabányai KC)
PUSZTAI Sára (7)
(Tatabányai KC)
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
Műsor - 2020. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló DEAC DSIDEAC DSI I V, 67 - 64 3 - 10 FOLTIN Blanka (25)
(DEAC DSI)
FOLTIN Blanka (25)
(DEAC DSI)
SZAMOSI Rita (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
Műsor - 2020. február 2. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló SportdarázsSportdarázs O V, 51 - 69 3 - 11 VARGA Alíz (24)
(Sportdarázs)
VARGA Alíz (12)
(Sportdarázs)
VARGA Kamilla (4)
(Sportdarázs)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
Műsor - 2020. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló NKA-Pécs-PEACNKA-Pécs-PEAC O V, 67 - 83 3 - 12 SELCOVA Ilina (20)
(NKA-Pécs-PEAC)
SELCOVA Ilina (11)
(NKA-Pécs-PEAC)
HORVÁTH Szilvia (3)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
Műsor - 2020. február 15. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület O V, 51 - 81 3 - 13 RAKITA Lili (15)
(Csata DSE)
GALLI-HIRLING Borbála (8)
(Tatabányai KC)
KRASOVEC Lili (3)
(Csata DSE)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Magyari Viktor
Műsor - 2020. február 23. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O V, 49 - 69 3 - 14 SMAILBEGOVIC Nadija (14)
(Vasas Akadémia)
GALLI-HIRLING Borbála (15)
(Tatabányai KC)
KALUHA-GUTI Alexandra (4)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Szőcs Péter
Műsor - 2020. március 1. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló BKG PRIMA AkadémiaBKG PRIMA Akadémia I V, 96 - 62 3 - 15 SUPPÁN Anna (19)
(BKG DSE)
GALLI-HIRLING Borbála (9)
(Tatabányai KC)
CZIRJÁK Noémi (6)
(BKG DSE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert
Műsor - 2020. március 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló AJKAAJKA O V, 45 - 64 3 - 16 KALUHA-GUTI Alexandra (16)
(Tatabányai KC)
HORVÁTH Szilvia (9)
(Tatabányai KC)
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (5)
(AJKA)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Kéri István, Nagy-Pál Petra

Megyei szövetségek