Műsor - 2019. október 16. 20:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló TFSETFSE O V, 43 - 83 0 - 1 KOVÁCS Benedek Balázs (15)
(TFSE)
ZSIHLA Zsombor (3)
(Budaörsi DSE)
KOVÁCS Martin (2)
(TFSE)
Aréna: 1-es számú Általános Iskola Játékvezetők: Németh Patrik, Válé Flórián
Műsor - 2019. október 19. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló ELTE BEACELTE BEAC I V, 94 - 66 0 - 2 GYAPJAS Máté (24)
(Budaörsi DSE)
GYAPJAS Máté (5)
(Budaörsi DSE)
GYAPJAS Péter (5)
(Budaörsi DSE)
Aréna: ELTE Sportcsarnok Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN
Műsor - 2019. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló MAFC MartosMAFC Martos O V, 61 - 76 0 - 3 GYAPJAS Péter (34)
(Budaörsi DSE)
BARTUS Gergely (4)
(MAFC Martos)
GYAPJAS Péter (6)
(Budaörsi DSE)
Aréna: 1-es számú Általános Iskola Játékvezetők: Gyurka Tamás, Kapros Roland
Műsor - 2019. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló BRAVOSBRAVOS O GY, 73 - 69 1 - 3 GYAPJAS Péter (18)
(Budaörsi DSE)
KATONA József (3)
(BRAVOS)
GYAPJAS Máté (4)
(Budaörsi DSE)
Aréna: 1-es számú Általános Iskola Játékvezetők: Molnár Tamás, Káré Gergő
Műsor - 2019. november 21. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló Malév SCMalév SC I V, 54 - 49 1 - 4 GYAPJAS Péter (18)
(Budaörsi DSE)
SRANKÓ Zsolt (2)
(Malév SC)
GYAPJAS Péter (7)
(Budaörsi DSE)
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Sértő Róbert
Műsor - 2019. november 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló BUDAFOK II.BUDAFOK II. O V, 76 - 80 1 - 5 TAKÁCS Márton (17)
(BUDAFOK II.)
TAKÁCS Márton (3)
(BUDAFOK II.)
TAKÁCS Márton (4)
(BUDAFOK II.)
Aréna: 1-es számú Általános Iskola Játékvezetők: Tóth Kitti, Komlódi Benedek
Műsor - 2019. december 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Közgáz SC és DSK/AKözgáz SC és DSK/A O V, 59 - 70 1 - 6 BERNACCHINI Dániel (19)
(Közgáz A)
BERNACCHINI Dániel (4)
(Közgáz A)
KISS Barnabás (6)
(Közgáz A)
Aréna: 1-es számú Általános Iskola Játékvezetők: Gyurka Tamás, Novák Bence
Műsor - 2019. december 8. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló Százhalombattai KSESzázhalombattai KSE I V, 71 - 61 1 - 7 MOGYORÓS Bence (26)
(Budaörsi DSE)
MOGYORÓS Bence (5)
(Budaörsi DSE)
MOGYORÓS Bence (7)
(Budaörsi DSE)
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Novák Bence
Műsor - 2019. december 12. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló BKG PRIMA AkadémiaBKG PRIMA Akadémia I GY, 62 - 67 2 - 7 MOGYORÓS Bence (21)
(Budaörsi DSE)
TAGA György (4)
(BKG PRIMA Akadémia)
OLÁH Mátyás (7)
(BKG PRIMA Akadémia)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gaál István Tamás, Dr. Szakáll István Zoltán
Műsor - 2019. december 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló PSK-CsepelPSK-Csepel I V, 90 - 88 2 - 8 GYAPJAS Máté (33)
(Budaörsi DSE)
SOMOGYI Gábor (5)
(PSK-Csepel)
GYAPJAS Máté (14)
(Budaörsi DSE)
Aréna: Kazinczy Ferenc Általános Iskola Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos
Műsor - 2019. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Zuglói SasokZuglói Sasok O V, 50 - 71 2 - 9 SZALAY Ákos Péter (18)
(Zuglói Sasok)
BABIK Barnabás (2)
(Zuglói Sasok)
SEBŐK Bence (5)
(Zuglói Sasok)
Aréna: 1-es számú Általános Iskola Játékvezetők: Kozma Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
Műsor - 2020. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló BKG-VeresegyházBKG-Veresegyház O GY, 63 - 57 3 - 9 - -
Aréna: 1-es számú Általános Iskola Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Válé Flórián
Műsor - 2020. január 17. 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló Dunaharaszti MTKDunaharaszti MTK I V, 92 - 57 3 - 10 TURSICS Krisztián (28)
(Dunaharaszti MTK)
TURSICS Krisztián (6)
(Dunaharaszti MTK)
GYAPJAS Péter (5)
(Budaörsi DSE)
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Sentényi Barna, Polonkai Balázs István
Műsor - 2020. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló KKS DSEKKS DSE O V, 63 - 64 3 - 11 GYAPJAS Péter (19)
(Budaörsi DSE)
CSERNECZKY Zsolt (3)
(KKS)
GYAPJAS Péter (6)
(Budaörsi DSE)
Aréna: 1-es számú Általános Iskola Játékvezetők: Kovács Zoltán, Novák Bence
Műsor - 2020. január 30. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló TFSETFSE I V, 94 - 56 3 - 12 FÉLIX Ákos (16)
(TFSE)
TÖKÖLYI Kornél (4)
(TFSE)
GYAPJAS Péter (6)
(Budaörsi DSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Gaál Norbert
Műsor - 2020. február 5. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
17. forduló BUDAFOK II.BUDAFOK II. I V, 91 - 55 3 - 13 KISS Mihály Barna (26)
(BUDAFOK II.)
KISS Mihály Barna (5)
(BUDAFOK II.)
NAGY Levente (5)
(BUDAFOK II.)
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Játékvezetők: Nagy László, Gaál Norbert
Műsor - 2020. február 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
18. forduló ELTE BEACELTE BEAC O V, 58 - 78 3 - 14 MAGYAR Tamás (15)
(ELTE BEAC)
MAGYAR Tamás (3)
(ELTE BEAC)
VARGA Zsolt (5)
(ELTE BEAC)
Aréna: 1-es számú Általános Iskola Játékvezetők: Válé Flórián, Novák Bence
Műsor - 2020. február 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
19. forduló MAFC MartosMAFC Martos I V, 94 - 48 3 - 15 KWAME Robert Ayewubo (29)
(MAFC Martos)
MOGYORÓS Bence (5)
(Budaörsi DSE)
KWAME Robert Ayewubo (6)
(MAFC Martos)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Józsa András Junior, Csoma Viktor
Műsor - 2020. március 6. 20:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
21. forduló BRAVOSBRAVOS I GY, 72 - 82 4 - 15 - -
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Nagy László

Megyei szövetségek