Műsor - 2019. október 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Békéscsabai KKBékéscsabai KK O V, 75 - 93 0 - 1 NAGY Balázs (20)
(Békéscsaba)
BINDICS Gábor (5)
(Kiskunfélegyházi KC)
NAGY Balázs (6)
(Békéscsaba)
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Arató Balázs, Márkus Gábor
Műsor - 2019. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló Mezőberényi KKMezőberényi KK I GY, 64 - 75 1 - 1 MILOSEVIC Igor (24)
(Kiskunfélegyházi KC)
SOLEVIC Nikola (4)
(Mezőberényi KK)
MILOSEVIC Igor (6)
(Kiskunfélegyházi KC)
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
Műsor - 2019. október 20. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló Békési SZSK U23Békési SZSK U23 O GY, 102 - 94 2 - 1 VUJADINOVIC Vladimir (32)
(Kiskunfélegyházi KC)
VUJADINOVIC Vladimir (7)
(Kiskunfélegyházi KC)
BALOG Gábor (11)
(Békési SZSK U23)
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
Műsor - 2019. október 26. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló Gyulai Color KEGyulai Color KE O GY, 124 - 69 3 - 1 MILOSEVIC Igor (34)
(Kiskunfélegyházi KC)
BELEZNAI István (3)
(Gyulai Color)
MILOSEVIC Igor (4)
(Kiskunfélegyházi KC)
Aréna: Constantinum Sportcentrum Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
Műsor - 2019. november 10. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló DEAC II.DEAC II. O GY, 96 - 70 4 - 1 MILOSEVIC Igor (21)
(Kiskunfélegyházi KC)
VUJADINOVIC Vladimir (5)
(Kiskunfélegyházi KC)
VUJADINOVIC Vladimir (4)
(Kiskunfélegyházi KC)
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
Műsor - 2019. november 23. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló BKG-PRIMA Akadémia DebrecenBKG-PRIMA Akadémia Debrecen I GY, 75 - 100 5 - 1 VUJADINOVIC Vladimir (36)
(Kiskunfélegyházi KC)
VUJADINOVIC Vladimir (4)
(Kiskunfélegyházi KC)
VUJADINOVIC Vladimir (14)
(Kiskunfélegyházi KC)
Aréna: G4 Sportcsarnok Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
Műsor - 2019. december 8. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Sunshine-NYIKSESunshine-NYIKSE O V, 71 - 82 5 - 2 MILOSEVIC Igor (32)
(Kiskunfélegyházi KC)
KÓSA Tamás (6)
(Sunshine-NYIKSE)
MILOSEVIC Igor (7)
(Kiskunfélegyházi KC)
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
Műsor - 2019. december 14. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló DEAC Campusfesztivál 2020.DEAC Campusfesztivál 2020. I V, 124 - 94 5 - 3 VUJADINOVIC Vladimir (31)
(Kiskunfélegyházi KC)
VUJADINOVIC Vladimir (7)
(Kiskunfélegyházi KC)
VARGA Milán (7)
(Kiskunfélegyházi KC)
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
Műsor - 2019. december 21. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló Békéscsabai KKBékéscsabai KK I V, 106 - 59 5 - 4 NAGY Balázs (26)
(Békéscsaba)
NAGY Balázs (4)
(Békéscsaba)
BÉRES Nándor (7)
(Békéscsaba)
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
Műsor - 2020. január 5. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Mezőberényi KKMezőberényi KK O GY, 95 - 76 6 - 4 MILOSEVIC Igor (27)
(Kiskunfélegyházi KC)
BENYOVSZKI Mihály (7)
(Mezőberényi KK)
VARGA Milán (6)
(Kiskunfélegyházi KC)
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
Műsor - 2020. január 12. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Békési SZSK U23Békési SZSK U23 I V, 79 - 77 6 - 5 - -
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
Műsor - 2020. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló Gyulai Color KEGyulai Color KE I GY, 68 - 110 7 - 5 HÁZI Márk Bálint (27)
(Gyulai Color)
VUJADINOVIC Vladimir (5)
(Kiskunfélegyházi KC)
HÁZI Márk Bálint (6)
(Gyulai Color)
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
Műsor - 2020. január 25. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló DEAC II.DEAC II. I GY, 79 - 105 8 - 5 KOVÁCS Gábor Gergely (30)
(DEAC II.)
VUJADINOVIC Vladimir (5)
(Kiskunfélegyházi KC)
MILOSEVIC Igor (9)
(Kiskunfélegyházi KC)
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
Műsor - 2020. február 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló BKG-PRIMA Akadémia DebrecenBKG-PRIMA Akadémia Debrecen O GY, 86 - 69 9 - 5 MAROSI Ottó (23)
(PRIMA SE II.)
PALI Dávid (3)
(PRIMA SE II.)
MAROSI Ottó (13)
(PRIMA SE II.)
Aréna: Constantinum Sportcentrum Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
Műsor - 2020. február 23. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
17. forduló Sunshine-NYIKSESunshine-NYIKSE I V, 114 - 56 9 - 6 TISZA Bálint (30)
(Sunshine-NYIKSE)
TISZA Bálint (6)
(Sunshine-NYIKSE)
TISZA Bálint (6)
(Sunshine-NYIKSE)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Hegedűs Imre, Bács Csaba
Műsor - 2020. március 1. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
18. forduló DEAC Campusfesztivál 2020.DEAC Campusfesztivál 2020. O V, 79 - 90 9 - 7 VUJADINOVIC Vladimir (25)
(Kiskunfélegyházi KC)
VUJADINOVIC Vladimir (4)
(Kiskunfélegyházi KC)
VUJADINOVIC Vladimir (7)
(Kiskunfélegyházi KC)
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba

Megyei szövetségek