Műsor - 2019. október 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Kiskunfélegyházi KCKiskunfélegyházi KC I GY, 75 - 93 1 - 0 NAGY Balázs (20)
(Békéscsaba)
BINDICS Gábor (5)
(Kiskunfélegyházi KC)
NAGY Balázs (6)
(Békéscsaba)
Aréna: KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Arató Balázs, Márkus Gábor
Műsor - 2019. október 18. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló Sunshine-NYIKSESunshine-NYIKSE O GY, 80 - 79 2 - 0 OLÁH Zoltán (29)
(Sunshine-NYIKSE)
SALAMON Tamás (4)
(Békéscsaba)
OLÁH Zoltán (5)
(Sunshine-NYIKSE)
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
Műsor - 2019. október 26. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló BKG-PRIMA Akadémia DebrecenBKG-PRIMA Akadémia Debrecen I GY, 67 - 99 3 - 0 NAGY Balázs (34)
(Békéscsaba)
NAGY Balázs (5)
(Békéscsaba)
MAROSI Ottó (8)
(PRIMA SE II.)
Aréna: G4 Sportcsarnok Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
Műsor - 2019. november 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló DEAC Campusfesztivál 2020.DEAC Campusfesztivál 2020. O GY, 105 - 71 4 - 0 NAGY Balázs (21)
(Békéscsaba)
NAGY Balázs (4)
(Békéscsaba)
NAGY Balázs (5)
(Békéscsaba)
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
Műsor - 2019. november 16. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló DEAC II.DEAC II. I V, 91 - 81 4 - 1 ASZTALOS Soma (42)
(DEAC II.)
CZIFRÁK Csaba (3)
(Békéscsaba)
ASZTALOS Soma (9)
(DEAC II.)
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
Műsor - 2019. november 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló Gyulai Color KEGyulai Color KE O GY, 143 - 59 5 - 1 HÁZI Márk Bálint (28)
(Gyulai Color)
SALAMON Tamás (6)
(Békéscsaba)
BALOGH Zétény (4)
(Gyulai Color)
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor
Műsor - 2019. december 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Békési SZSK U23Békési SZSK U23 I GY, 89 - 116 6 - 1 NAGY Balázs (30)
(Békéscsaba)
VASS Dominik (5)
(Békési SZSK U23)
VASS Dominik (6)
(Békési SZSK U23)
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
Műsor - 2019. december 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló Mezőberényi KKMezőberényi KK I GY, 65 - 99 7 - 1 NAGY Balázs (25)
(Békéscsaba)
NAGY Balázs (5)
(Békéscsaba)
LIPPAI Gábor (6)
(Békéscsaba)
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba
Műsor - 2019. december 21. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló Kiskunfélegyházi KCKiskunfélegyházi KC O GY, 106 - 59 8 - 1 NAGY Balázs (26)
(Békéscsaba)
NAGY Balázs (4)
(Békéscsaba)
BÉRES Nándor (7)
(Békéscsaba)
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
Műsor - 2020. január 10. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Sunshine-NYIKSESunshine-NYIKSE I V, 86 - 78 8 - 2 NAGY Balázs (25)
(Békéscsaba)
NAGY Balázs (4)
(Békéscsaba)
BÉRES Nándor (4)
(Békéscsaba)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
Műsor - 2020. január 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló BKG-PRIMA Akadémia DebrecenBKG-PRIMA Akadémia Debrecen O GY, 124 - 61 9 - 2 BÉRES Nándor (26)
(Békéscsaba)
NAGY Balázs (4)
(Békéscsaba)
NABIL MAHFOUZ Obai (5)
(PRIMA SE II.)
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
Műsor - 2020. január 25. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló DEAC Campusfesztivál 2020.DEAC Campusfesztivál 2020. I V, 90 - 69 9 - 3 BÉRES Nándor (23)
(Békéscsaba)
KORCSMÁROS Csaba (4)
(Békéscsaba)
BÉRES Nándor (7)
(Békéscsaba)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
Műsor - 2020. február 1. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló DEAC II.DEAC II. O GY, 81 - 52 10 - 3 NAGY Balázs (24)
(Békéscsaba)
NAGY Balázs (5)
(Békéscsaba)
NAGY Balázs (5)
(Békéscsaba)
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
Műsor - 2020. február 8. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló Gyulai Color KEGyulai Color KE I GY, 74 - 100 11 - 3 - -
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
Műsor - 2020. február 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
18. forduló Mezőberényi KKMezőberényi KK O GY, 108 - 69 12 - 3 SOLEVIC Nikola (19)
(Mezőberényi KK)
BENYOVSZKI Mihály (3)
(Mezőberényi KK)
GRUDA Gergely (5)
(Békéscsaba)
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt

Megyei szövetségek