Műsor - 2019. szeptember 13. 19:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Budafok U20Budafok U20 I V, 75 - 60 0 - 1 DORMÁN Balázs (25)
(Ford Ivanics-Budafok U20)
SZÁNTÓ Levente (13)
(Ford Ivanics-Budafok U20)
LADOS Erik Botond (7)
(Ford Ivanics-Budafok U20)
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István
Műsor - 2019. október 5. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló MAFC U20MAFC U20 O GY, 82 - 60 1 - 1 NÉMETH Bence Tamás (21)
(MAFC U20)
BARANYI Péter Balázs (18)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BEA Bence (5)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba
Műsor - 2019. október 13. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Beszterce KK U20Beszterce KK U20 I GY, 37 - 108 2 - 1 ROZS Máté Zoltán (19)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BARANYI Péter Balázs (17)
(Budapesti Honvéd SE U20)
ERDEI Márk (4)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
Műsor - 2019. október 19. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Nyíregyháza Blue Sharks U20Nyíregyháza Blue Sharks U20 O GY, 96 - 66 3 - 1 SZENTIRMAI Ákos András (27)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BARANYI Péter Balázs (16)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BEA Bence (5)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Komlódi Benedek
Műsor - 2019. október 26. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Vasas Akadémia U20Vasas Akadémia U20 I GY, 66 - 107 4 - 1 KOPÁCSI Ákos (22)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BEA Bence (14)
(Budapesti Honvéd SE U20)
TICHOV Dominik (7)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
Műsor - 2019. október 31. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 I GY, 66 - 129 5 - 1 SIMON Márton (26)
(PE Veszprém U20)
PÓCZOS Mátyás Bendegúz (11)
(Budapesti Honvéd SE U20)
TANOH DEZ András (9)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Molnár Tamás, Lenger Levente
Műsor - 2019. november 9. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Bajai Bácska FKE U20Bajai Bácska FKE U20 I GY, 74 - 100 6 - 1 GOLDRING Gergő (28)
(Bajai Bácska FKE U20)
BARANYI Péter Balázs (15)
(Budapesti Honvéd SE U20)
DÉKÁNY Imre (4)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes
Műsor - 2019. november 15. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló MEAFC U20MEAFC U20 I GY, 65 - 98 7 - 1 ROZS Máté Zoltán (22)
(Budapesti Honvéd SE U20)
SZENTIRMAI Ákos András (12)
(Budapesti Honvéd SE U20)
KOPÁCSI Ákos (6)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Műsor - 2019. november 24. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló PVSK-CARGATEPVSK-CARGATE O GY, 138 - 44 8 - 1 BARANYI Péter Balázs (40)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BARANYI Péter Balázs (24)
(Budapesti Honvéd SE U20)
ERDEI Márk (7)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Komlódi Benedek, Balogh Kristóf
Műsor - 2019. november 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló MTK Elite Basket U20MTK Elite Basket U20 I GY, 45 - 85 9 - 1 BARANYI Péter Balázs (24)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BARANYI Péter Balázs (28)
(Budapesti Honvéd SE U20)
PANIC Aleksa (6)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Gombos Márk Bálint
Műsor - 2019. december 8. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló TF-BP U20TF-BP U20 O GY, 86 - 84 10 - 1 TANOH DEZ András (27)
(Budapesti Honvéd SE U20)
SZENTIRMAI Ákos András (13)
(Budapesti Honvéd SE U20)
KUTROVICH Bence Csaba (6)
(TF-BP U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Szőts Dávid István, Zádeczki Donát László
Műsor - 2019. december 15. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Nagykőrösi Sólymok KE U20Nagykőrösi Sólymok KE U20 I GY, 81 - 111 11 - 1 KÁRMÁN Domonkos (28)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BARANYI Péter Balázs (13)
(Budapesti Honvéd SE U20)
LAKATOS Péter (5)
(Nagykőrös U20)
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola Játékvezetők: Gyurka Tamás, Antoni Márk Ágoston
Műsor - 2019. december 21. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Zsíros Akadémia U20Zsíros Akadémia U20 O GY, 90 - 83 12 - 1 FEKETE Bálint (30)
(Zsíros Akadémia U20)
SZENTIRMAI Ákos András (14)
(Budapesti Honvéd SE U20)
TICHOV Dominik (8)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba
Műsor - 2020. január 4. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Budafok U20Budafok U20 O V, 72 - 75 12 - 2 LADOS Erik Botond (20)
(Ford Ivanics-Budafok U20)
SZÁNTÓ Levente (12)
(Ford Ivanics-Budafok U20)
KOPÁCSI Ákos (4)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Kapros Roland, Tahin András
Műsor - 2020. január 8. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló MAFC U20MAFC U20 I GY, 94 - 99 13 - 2 POLGÁRDY Ádám (26)
(MAFC U20)
BARANYI Péter Balázs (11)
(Budapesti Honvéd SE U20)
POLGÁRDY Ádám (11)
(MAFC U20)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László
Műsor - 2020. január 11. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Beszterce KK U20Beszterce KK U20 O GY, 129 - 46 14 - 2 BARANYI Péter Balázs (20)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BARANYI Péter Balázs (17)
(Budapesti Honvéd SE U20)
PANIC Aleksa (6)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Kapros Roland, Tahin András
Műsor - 2020. január 19. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Nyíregyháza Blue Sharks U20Nyíregyháza Blue Sharks U20 I V, 76 - 73 14 - 3 DANCSECS András (22)
(Nyíregyháza U20)
MOKÁNSZKI Máté (15)
(Nyíregyháza U20)
VASKÓ György (9)
(Nyíregyháza U20)
Aréna: Continental Aréna Játékvezetők: Zalai Ákos István, Nyíri Péter Patrik
Műsor - 2020. január 25. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Vasas Akadémia U20Vasas Akadémia U20 O GY, 92 - 61 15 - 3 SZENTIRMAI Ákos András (21)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BARANYI Péter Balázs (16)
(Budapesti Honvéd SE U20)
TICHOV Dominik (8)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla
Műsor - 2020. február 1. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 O GY, 97 - 77 16 - 3 ERDEI Márk (28)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BARANYI Péter Balázs (11)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BIRKÁS András (7)
(PE Veszprém U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István
Műsor - 2020. február 8. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Bajai Bácska FKE U20Bajai Bácska FKE U20 O GY, 126 - 87 17 - 3 BOR Sándor (22)
(Bajai Bácska FKE U20)
BARANYI Péter Balázs (16)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BARANYI Péter Balázs (10)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Csoma Viktor
Műsor - 2020. február 22. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló MEAFC U20MEAFC U20 O GY, 85 - 71 18 - 3 ROZS Máté Zoltán (23)
(Budapesti Honvéd SE U20)
GADUS Fábián Armand (11)
(MEAFC U20)
TICHOV Dominik (4)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
Műsor - 2020. március 1. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló PVSK-CARGATEPVSK-CARGATE I GY, 62 - 127 19 - 3 ROZS Máté Zoltán (25)
(Budapesti Honvéd SE U20)
ERDEI Márk (11)
(Budapesti Honvéd SE U20)
ERDEI Márk (10)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor
Műsor - 2020. március 7. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló MTK Elite Basket U20MTK Elite Basket U20 O GY, 122 - 62 20 - 3 TICHOV Dominik (31)
(Budapesti Honvéd SE U20)
SZENTIRMAI Ákos András (14)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BEA Bence (7)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Kozma Balázs, Tóth Kitti

Megyei szövetségek