Műsor - 2018. szeptember 8. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Dávid Kornél KA/ADávid Kornél KA/A O GY, 92 - 35 1 - 0 - -
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Horváth Kinga, Matóczay Bálint (Kincs Károly)
Műsor - 2018. szeptember 8. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  BEAC - Újbuda KA/ABEAC - Újbuda KA/A I V, 98 - 77 1 - 1 - -
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Szőts Dávid István, Matóczay Bálint (Kincs Károly)
Műsor - 2018. október 27. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kecskeméti KA/AKecskeméti KA/A O GY, 56 - 54 2 - 1 - -
Játékvezetők: Kiss Máté László, Maráz Ádám (Budai Csaba)
Műsor - 2018. október 27. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I V, 74 - 73 2 - 2 - -
Játékvezetők: Tóth Mihály (Budai Csaba)
Műsor - 2018. november 11. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Vasas AkadémiaVasas Akadémia O V, 31 - 82 2 - 3 - -
Játékvezetők: Horváth Kinga, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2018. november 11. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kecskeméti KA/AKecskeméti KA/A I GY, 48 - 67 3 - 3 - -
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2018. november 24. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 99 - 61 3 - 4 TATÁR Hanna Anikó (18)
(Zsíros Akadémia)
AHO Tyra Nolwenn (1)
(Vasas Akadémia)
SZILÁGYI Ágnes Lilla (4)
(Vasas Akadémia)
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Dernei Gábor)
Műsor - 2018. november 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  DVTK Akadémia/ADVTK Akadémia/A I GY, 73 - 90 4 - 4 HAUSER Réka (32)
(DVTK Akadémia/A)
- PELLE Fanni (2)
(Zsíros Akadémia)
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Pál Roland (Dernei Gábor)
Műsor - 2018. december 16. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  DVTK Akadémia/ADVTK Akadémia/A O V, 72 - 79 4 - 5 FILEP Dorina (19)
(DVTK Akadémia/A)
- ALBERT Szidónia (4)
(DVTK Akadémia/A)
Játékvezetők: Lónáth László, Marton Péter (Molnár Gábor)
Műsor - 2018. december 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 83 - 63 5 - 5 DOBÓ Lilla (18)
(Nyíregyházi Kosársuli)
- TATÁR Hanna Anikó (4)
(Zsíros Akadémia)
Játékvezetők: Nagy Zsombor, Molnár Krisztián (Molnár Gábor)
Műsor - 2019. február 9. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kosárlabda Akadémia Pécs/AKosárlabda Akadémia Pécs/A O V, 63 - 67 5 - 6 - -
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Winkler Áron (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2019. február 9. 12:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  DVTK Akadémia/ADVTK Akadémia/A O GY, 74 - 65 6 - 6 - -
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szilágyi Tamás (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2019. február 10. 11:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Csata DSECsata DSE I V, 93 - 39 6 - 7 - -
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2019. március 2. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  PVSK Nemzeti Akadémia/APVSK Nemzeti Akadémia/A O GY, 79 - 78 7 - 7 PALÁSTI Julianna (26)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
TATÁR Hanna Anikó (1)
(Zsíros Akadémia)
OBERFRANK Laura (5)
(Zsíros Akadémia)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté (Szabari János)
Műsor - 2019. március 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni Darazsak Akadémia/ASoproni Darazsak Akadémia/A I V, 78 - 44 7 - 8 EGRESITS Réka (16)
(Soproni Darazsak Akadémia / A)
BOGNÁR Dóra (1)
(Soproni Darazsak Akadémia / A)
EGRESITS Réka (4)
(Soproni Darazsak Akadémia / A)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Kapros Roland, Tahin András (Szabari János)
Műsor - 2019. március 3. 11:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Bajai NKKBajai NKK O GY, 73 - 67 8 - 8 TAR Csenge (20)
(Zsíros Akadémia)
BŐDI Csenge Alíz (1)
(Bajai NKK)
BŐDI Csenge Alíz (7)
(Bajai NKK)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Komlódi Benedek, Horváth Kinga (Szabari János)
Műsor - 2019. március 23. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 89 - 65 9 - 8 - -
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor (Mócsán András)
Műsor - 2019. március 23. 12:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szeged KE/ASzeged KE/A O GY, 83 - 66 10 - 8 - -
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik (Mócsán András)
Műsor - 2019. március 24. 11:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  BEAC - Újbuda KA/ABEAC - Újbuda KA/A I V, 102 - 80 10 - 9 - -
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor (Koncz János)
Műsor - 2019. április 13. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Csata DSECsata DSE O V, 32 - 112 10 - 10 TOMAN Petra (24)
(Csata DSE)
BARTA Luca Eszter (1)
(Csata DSE)
PELLE Fanni (3)
(Zsíros Akadémia)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor (Kollár József)
Műsor - 2019. április 13. 12:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni Darazsak Akadémia/ASoproni Darazsak Akadémia/A I V, 73 - 57 10 - 11 ÁCS Luca (19)
(Soproni Darazsak Akadémia / A)
TATÁR Hanna Anikó (2)
(Zsíros Akadémia)
EGRESITS Réka (4)
(Soproni Darazsak Akadémia / A)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Szalóki Bence, Fodor Sándor Balázs (Kollár József)
Műsor - 2019. április 14. 11:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kosárlabda Akadémia Pécs/AKosárlabda Akadémia Pécs/A I V, 80 - 71 10 - 12 TAR Csenge (19)
(Zsíros Akadémia)
OBERFRANK Laura (1)
(Zsíros Akadémia)
SZABÓ Zsófia (6)
(Zsíros Akadémia)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor (Kollár József)
Műsor - 2019. május 4. 12:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  PVSK Nemzeti Akadémia/APVSK Nemzeti Akadémia/A O GY, 76 - 66 11 - 12 SZANTNER Szonja (19)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
SZANTNER Szonja (1)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
PALÁSTI Julianna (5)
(PVSK Nemzeti Akadémia/A)
Aréna: Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Ács Dezső (Cserkuti András)
Műsor - 2019. május 4. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd O GY, 93 - 65 12 - 12 OBERFRANK Laura (22)
(Zsíros Akadémia)
- SZŰCS Gréta (4)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
Aréna: Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Propszt Amanda (Cserkuti András)
Műsor - 2019. május 5. 09:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Bajai NKKBajai NKK I GY, 56 - 62 13 - 12 BŐDI Csenge Alíz (28)
(Bajai NKK)
BŐDI Csenge Alíz (1)
(Bajai NKK)
BŐDI Csenge Alíz (7)
(Bajai NKK)
Aréna: Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Cserkuti András)
Műsor - 2019. május 23. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Soproni Darazsak Akadémia/ASoproni Darazsak Akadémia/A I V, 57 - 54 13 - 13 KÓKAI Patrícia Tímea (19)
(Soproni Darazsak Akadémia / A)
KÓKAI Patrícia Tímea (1)
(Soproni Darazsak Akadémia / A)
ÁCS Luca (5)
(Soproni Darazsak Akadémia / A)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Horváth Kinga, Propszt Amanda (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2019. május 24. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd I GY, 55 - 65 14 - 13 OBERFRANK Laura (19)
(Zsíros Akadémia)
PIUKOVITS Dorka (1)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
OBERFRANK Laura (7)
(Zsíros Akadémia)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Horváth Kinga, Szobonya Erik (Halmos Péter)
Műsor - 2019. május 24. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Csata DSECsata DSE O V, 39 - 122 14 - 14 TOMAN Petra (24)
(Csata DSE)
TOMAN Réka (3)
(Csata DSE)
LÁNYI Léna Mónika (3)
(Zsíros Akadémia)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Szobonya Erik (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2019. május 25. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Debreceni KA/ADebreceni KA/A O V, 68 - 73 14 - 15 PAPP Lilla (33)
(Debreceni KA/A)
OBERFRANK Laura (2)
(Zsíros Akadémia)
HAWRLANT Boglárka (9)
(Debreceni KA/A)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Szobonya Erik (Halmos Péter)
Műsor - 2019. május 26. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Atomerőmű-KSC SzekszárdAtomerőmű-KSC Szekszárd I V, 56 - 52 14 - 16 SÁMÓCZI Zsófia (15)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
BAKA Natália (2)
(Atomerőmű-KSC Szekszárd)
TAR Csenge (8)
(Zsíros Akadémia)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Horváth Kinga, Szobonya Erik (Gátiné Müller Zsuzsanna)

Megyei szövetségek