Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BKG DSE Szigetszentmiklós | O | V, 52 - 89 | 0 - 1 |
NYULASI Barbara (17) (BKG DSE) |
GUNDEL TAKÁCS Anna (8) (BKG DSE) |
BOZSÓ Katica (6) (BKG DSE) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | I | V, 63 - 55 | 0 - 2 |
NAGY Annamária (21) (Dávid Kornél KA) |
VÉG-DUDÁS Anna (22) (DVTK) |
NAGY Annamária (7) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Drenyovszki Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 83 - 67 | 1 - 2 |
NAGY Annamária (31) (Dávid Kornél KA) |
FARKASINSZKI Orsolya (11) (Nyíregyházi Kosársuli) |
FARKASINSZKI Orsolya (5) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Lövei László, Stánicz Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC DSI | O | V, 62 - 75 | 1 - 3 |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (27) (DEAC DSI) |
FÖLDVÁRI Andrea (14) (DEAC DSI) |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (4) (DEAC DSI) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | AJKA | I | V, 79 - 48 | 1 - 4 |
KALOCSAI Dorina (18) (AJKA) |
KISS-BALSAY Rita (11) (AJKA) |
ROZSICS Teodóra (5) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Bakony Sporttelep | Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PINKK SE | O | V, 45 - 79 | 1 - 5 |
VÁRI Zita (23) (PINKK SE) |
JÁHNI Zsófia Anna (15) (PINKK SE) |
TEMES Boglárka (8) (PINKK SE) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | O | V, 39 - 55 | 1 - 6 |
ZÓLYOMI Karina (12) (Tatabányai KC) |
SZABÓ Eszter (9) (Dávid Kornél KA) |
NAGY Annamária (5) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Stánicz Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | I | V, 89 - 64 | 1 - 7 |
LAUFER Gabriella (23) (Dávid Kornél KA) |
ANGYAL Nikolett (12) (ELTE-BEAC Újbuda) |
NAGY Annamária (9) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PEAC-Pécs-Pingvinek | I | GY, 90 - 93 | 2 - 7 |
LAUFER Gabriella (27) (Dávid Kornél KA) |
NAGY Gabriella (9) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
SZŰCS Luca Gabriella (5) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Csata Diáksport Egyesület | O | V, 46 - 96 | 2 - 8 |
BOROS Júlia (17) (Csata DSE) |
VÁRSZEGI Réka (6) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (4) (Csata DSE) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kecskeméti Kosárlabda Club | I | V, 59 - 43 | 2 - 9 |
LAUFER Gabriella (15) (Dávid Kornél KA) |
KURTZ Kamilla (11) (Kecskeméti KC) |
SCHLÉGL Odett (3) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Oláh Márk, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | TFSE | I | V, 95 - 42 | 2 - 10 |
NÉMETH Alma (27) (TFSE) |
DR. VARGA Barbara Nikolett (11) (TFSE) |
AGICH Arin (7) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Józsa András Junior, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 55 - 79 | 2 - 11 |
MADÁR Kata (23) (Vasas Akadémia) |
MADÁR Kata (14) (Vasas Akadémia) |
SMAILBEGOVIC Nadija (3) (Vasas Akadémia) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BKG DSE Szigetszentmiklós | I | V, 78 - 32 | 2 - 12 |
LANTOS Adrienn Katalin (17) (BKG DSE) |
GUNDEL TAKÁCS Anna (16) (BKG DSE) |
LORÁNTFYNÉ LAKATOS Dóra Csilla (6) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | O | GY, 76 - 34 | 3 - 12 |
LAUFER Gabriella (35) (Dávid Kornél KA) |
LAUFER Gabriella (11) (Dávid Kornél KA) |
FEKETE Csilla (6) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 67 - 59 | 3 - 13 |
LAUFER Gabriella (33) (Dávid Kornél KA) |
KARAKÓ Dorina Lilla (9) (Nyíregyházi Kosársuli) |
BORZA Laura (5) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | DEAC DSI | I | V, 76 - 61 | 3 - 14 |
LAUFER Gabriella (28) (Dávid Kornél KA) |
LAUFER Gabriella (13) (Dávid Kornél KA) |
GÁL Annamária (11) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Gergely Csaba, Borgula György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | AJKA | O | V, 41 - 86 | 3 - 15 |
KASZÁS-PAP Regina (15) (AJKA) |
KASZÁS-PAP Regina (8) (AJKA) |
TAKÁCS Emese Réka (5) (AJKA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | PINKK SE | I | V, 74 - 67 | 3 - 16 |
ROZSICS Teodóra (26) (Dávid Kornél KA) |
ROZSICS Teodóra (10) (Dávid Kornél KA) |
VÁRI Zita (8) (PINKK SE) |
Aréna: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | I | V, 85 - 32 | 3 - 17 |
FARKAS Fanni (22) (Tatabányai KC) |
PÉNZES Kitti (9) (Tatabányai KC) |
PÉNZES Kitti (9) (Tatabányai KC) |
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok | Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | PEAC-Pécs-Pingvinek | O | GY, 74 - 55 | 4 - 17 |
NAGY Annamária (23) (Dávid Kornél KA) |
POPOVIC Milica (7) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
FEKETE Csilla (7) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Csata Diáksport Egyesület | I | V, 123 - 38 | 4 - 18 |
RADÓCZ Fanni (36) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (12) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (16) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Józsa András Junior, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | TFSE | O | V, 49 - 81 | 4 - 19 |
NÉMETH Alma (14) (TFSE) |
KARLÓCAI Julianna (14) (TFSE) |
FUISZ Viktória (4) (TFSE) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | O | V, 49 - 75 | 4 - 20 |
NAGY Annamária (18) (Dávid Kornél KA) |
ANGYAL Nikolett (10) (ELTE-BEAC Újbuda) |
CSERNIK Zita (7) (ELTE-BEAC Újbuda) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Bagi Bálint, Sentényi Barna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Kecskeméti Kosárlabda Club | O | GY, 58 - 50 | 5 - 20 |
KURTZ Kamilla (13) (Kecskeméti KC) |
ROZSICS Teodóra (15) (Dávid Kornél KA) |
FEKETE Csilla (4) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 78 - 31 | 5 - 21 |
SZERENCSÉS Tamara Beatrix (14) (Vasas Akadémia) |
NÉMETH Bíborka (10) (Dávid Kornél KA) |
SZERENCSÉS Tamara Beatrix (5) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Polonkai Balázs |