Műsor - 2018. szeptember 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós O V, 52 - 89 0 - 1 NYULASI Barbara (17)
(BKG DSE)
GUNDEL TAKÁCS Anna (8)
(BKG DSE)
BOZSÓ Katica (6)
(BKG DSE)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter
Műsor - 2018. október 7. 15:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 I V, 63 - 55 0 - 2 NAGY Annamária (21)
(Dávid Kornél KA)
VÉG-DUDÁS Anna (22)
(DVTK)
NAGY Annamária (7)
(Dávid Kornél KA)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Drenyovszki Dániel
Műsor - 2018. október 14. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 83 - 67 1 - 2 NAGY Annamária (31)
(Dávid Kornél KA)
FARKASINSZKI Orsolya (11)
(Nyíregyházi Kosársuli)
FARKASINSZKI Orsolya (5)
(Nyíregyházi Kosársuli)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Lövei László, Stánicz Péter
Műsor - 2018. október 28. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló DEAC DSIDEAC DSI O V, 62 - 75 1 - 3 GÖTTLINGER Anna (27)
(DEAC DSI)
FÖLDVÁRI Andrea (14)
(DEAC DSI)
GÖTTLINGER Anna (4)
(DEAC DSI)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti
Műsor - 2018. november 3. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló AJKAAJKA I V, 79 - 48 1 - 4 KALOCSAI Dorina (18)
(AJKA)
BALSAY Rita (11)
(AJKA)
ROZSICS Teodóra (5)
(Dávid Kornél KA)
Aréna: Bakony Sporttelep Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám
Műsor - 2018. november 11. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló PINKK SEPINKK SE O V, 45 - 79 1 - 5 VÁRI Zita (23)
(PINKK SE)
JÁHNI Zsófia (15)
(PINKK SE)
TEMES Boglárka (8)
(PINKK SE)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gaál Norbert
Műsor - 2018. november 25. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club O V, 39 - 55 1 - 6 ZÓLYOMI Karina (12)
(Tatabányai KC)
SZABÓ Eszter (9)
(Dávid Kornél KA)
NAGY Annamária (5)
(Dávid Kornél KA)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Stánicz Péter
Műsor - 2018. december 1. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda I V, 89 - 64 1 - 7 LAUFER Gabriella (23)
(Dávid Kornél KA)
ANGYAL Nikolett (12)
(ELTE-BEAC Újbuda)
NAGY Annamária (9)
(Dávid Kornél KA)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kruk Melinda
Műsor - 2018. december 9. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek I GY, 90 - 93 2 - 7 LAUFER Gabriella (27)
(Dávid Kornél KA)
NAGY Gabriella (9)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
SZŰCS Luca (5)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
Műsor - 2018. december 19. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület O V, 46 - 96 2 - 8 BOROS Júlia (17)
(Csata DSE)
VÁRSZEGI Réka (6)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (4)
(Csata DSE)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
Műsor - 2019. január 4. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club I V, 59 - 43 2 - 9 LAUFER Gabriella (15)
(Dávid Kornél KA)
KURTZ Kamilla (11)
(Kecskeméti KC)
SCHLÉGL Odett (3)
(Kecskeméti KC)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Oláh Márk, Kozma Balázs
Műsor - 2019. január 11. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló TFSETFSE I V, 95 - 42 2 - 10 NÉMETH Alma (27)
(TFSE)
VARGA Barbara Nikolett (11)
(TFSE)
AGICH Arin (7)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Józsa András Junior, Kruk Melinda
Műsor - 2019. január 27. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O V, 55 - 79 2 - 11 MADÁR Kata (23)
(Vasas Akadémia)
MADÁR Kata (14)
(Vasas Akadémia)
SMAILBEGOVIC Nadija (3)
(Vasas Akadémia)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
Műsor - 2019. február 1. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós I V, 78 - 32 2 - 12 LANTOS Adrienn Katalin (17)
(BKG DSE)
GUNDEL TAKÁCS Anna (16)
(BKG DSE)
LAKATOS Dóra Csilla (6)
(BKG DSE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Minár László Balázs, Gaál Norbert
Műsor - 2019. február 9. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 O GY, 76 - 34 3 - 12 LAUFER Gabriella (35)
(Dávid Kornél KA)
LAUFER Gabriella (11)
(Dávid Kornél KA)
FEKETE Csilla (6)
(Dávid Kornél KA)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
Műsor - 2019. február 16. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I V, 67 - 59 3 - 13 LAUFER Gabriella (33)
(Dávid Kornél KA)
KARAKÓ Dorina (9)
(Nyíregyházi Kosársuli)
BORZA Laura (5)
(Nyíregyházi Kosársuli)
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila
Műsor - 2019. március 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló DEAC DSIDEAC DSI I V, 76 - 61 3 - 14 LAUFER Gabriella (28)
(Dávid Kornél KA)
LAUFER Gabriella (13)
(Dávid Kornél KA)
GÁL Annamária (11)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Gergely Csaba, Borgula György
Műsor - 2019. március 13. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló AJKAAJKA O V, 41 - 86 3 - 15 PAP Regina (15)
(AJKA)
PAP Regina (8)
(AJKA)
TAKÁCS Emese (5)
(AJKA)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
Műsor - 2019. március 23. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló PINKK SEPINKK SE I V, 74 - 67 3 - 16 ROZSICS Teodóra (26)
(Dávid Kornél KA)
ROZSICS Teodóra (10)
(Dávid Kornél KA)
VÁRI Zita (8)
(PINKK SE)
Aréna: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
Műsor - 2019. március 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club I V, 85 - 32 3 - 17 FARKAS Fanni (22)
(Tatabányai KC)
PÉNZES Kitti (9)
(Tatabányai KC)
PÉNZES Kitti (9)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
Műsor - 2019. április 14. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek O GY, 74 - 55 4 - 17 NAGY Annamária (23)
(Dávid Kornél KA)
VOJINOVIC Milica (7)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
FEKETE Csilla (7)
(Dávid Kornél KA)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kaposi Renátó
Műsor - 2019. április 21. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület I V, 123 - 38 4 - 18 RADÓCZ Fanni (36)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (12)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (16)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Józsa András Junior, Czupi Márton
Műsor - 2019. április 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló TFSETFSE O V, 49 - 81 4 - 19 NÉMETH Alma (14)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (14)
(TFSE)
FUISZ Viktória (4)
(TFSE)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik
Műsor - 2019. április 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda O V, 49 - 75 4 - 20 NAGY Annamária (18)
(Dávid Kornél KA)
ANGYAL Nikolett (10)
(ELTE-BEAC Újbuda)
CSERNIK Zita (7)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Bagi Bálint, Sentényi Barna
Műsor - 2019. április 28. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club O GY, 58 - 50 5 - 20 KURTZ Kamilla (13)
(Kecskeméti KC)
ROZSICS Teodóra (15)
(Dávid Kornél KA)
FEKETE Csilla (4)
(Dávid Kornél KA)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
Műsor - 2019. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 78 - 31 5 - 21 SZERENCSÉS Tamara Beatrix (14)
(Vasas Akadémia)
NÉMETH Bíborka (10)
(Dávid Kornél KA)
SZERENCSÉS Tamara Beatrix (5)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Polonkai Balázs

Megyei szövetségek