Műsor - 2018. szeptember 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló DEAC DSIDEAC DSI I GY, 65 - 72 1 - 0 MÉRÉSZ Beatrix (29)
(ELTE-BEAC Újbuda)
FOLTIN Blanka (15)
(DEAC DSI)
GÁL Annamária (5)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Földi László, Drenyovszki Dániel
Műsor - 2018. október 7. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló AJKAAJKA O GY, 66 - 65 2 - 0 MÉRÉSZ Beatrix (27)
(ELTE-BEAC Újbuda)
MÉRÉSZ Beatrix (16)
(ELTE-BEAC Újbuda)
TÓTH Dorina (4)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti
Műsor - 2018. október 14. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló PINKK SEPINKK SE O GY, 74 - 60 3 - 0 MÉRÉSZ Beatrix (26)
(ELTE-BEAC Újbuda)
GYÖRGY Tímea (14)
(ELTE-BEAC Újbuda)
VÁRI Zita (5)
(PINKK SE)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Makrai Márton, Németh Patrik
Műsor - 2018. október 28. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club O GY, 59 - 54 4 - 0 GYÖRGY Tímea (22)
(ELTE-BEAC Újbuda)
MÉRÉSZ Beatrix (11)
(ELTE-BEAC Újbuda)
VINCZE Virág (6)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Gaál István, Stánicz Péter
Műsor - 2018. november 4. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club O GY, 63 - 35 5 - 0 MÉRÉSZ Beatrix (16)
(ELTE-BEAC Újbuda)
SCHLÉGL Odett (13)
(Kecskeméti KC)
VINCZE Virág (5)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Kitti, Gaál Norbert
Műsor - 2018. november 11. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek I V, 95 - 55 5 - 1 NAGY Gabriella (16)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
NAGY Gabriella (10)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
RADONJIC Jelena (6)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
Műsor - 2018. november 25. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület O V, 49 - 84 5 - 2 GYÖRGY Tímea (18)
(ELTE-BEAC Újbuda)
GYÖRGY Tímea (17)
(ELTE-BEAC Újbuda)
PÁLINKÁS Enikö (5)
(Csata DSE)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Oláh Márk
Műsor - 2018. december 1. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA O GY, 89 - 64 6 - 2 LAUFER Gabriella (23)
(Dávid Kornél KA)
ANGYAL Nikolett (12)
(ELTE-BEAC Újbuda)
NAGY Annamária (9)
(Dávid Kornél KA)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kruk Melinda
Műsor - 2018. december 9. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló TFSETFSE O V, 63 - 68 6 - 3 NÉMETH Alma (17)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (16)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (5)
(TFSE)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Válé Flórián, Németh Patrik
Műsor - 2018. december 19. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 55 - 36 6 - 4 BUDÁCSIK Dorottya Eszter (20)
(Vasas Akadémia)
BUDÁCSIK Dorottya Eszter (8)
(Vasas Akadémia)
SIMON Réka (6)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Makrai Márton
Műsor - 2019. január 6. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós O V, 69 - 72 6 - 5 ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (28)
(BKG DSE)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (11)
(BKG DSE)
SHIRIAN Fatime (7)
(BKG DSE)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2019. január 12. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 O GY, 77 - 58 7 - 5 GYÖRGY Tímea (17)
(ELTE-BEAC Újbuda)
GYÖRGY Tímea (10)
(ELTE-BEAC Újbuda)
TÓTH Dorina (8)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Lövei László, Szilágyi Bálint
Műsor - 2019. január 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I GY, 51 - 59 8 - 5 NAGY Eszter (14)
(ELTE-BEAC Újbuda)
ANGYAL Nikolett (10)
(ELTE-BEAC Újbuda)
KOVÁCS Orsolya (3)
(Nyíregyházi Kosársuli)
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila
Műsor - 2019. február 3. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló DEAC DSIDEAC DSI O GY, 72 - 51 9 - 5 GÖTTLINGER Anna (21)
(DEAC DSI)
ANGYAL Nikolett (11)
(ELTE-BEAC Újbuda)
TÓTH Dorina (7)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Czupi Márton, Gaál Norbert
Műsor - 2019. február 9. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló AJKAAJKA I V, 53 - 39 9 - 6 VINCZE Virág (10)
(ELTE-BEAC Újbuda)
KALOCSAI Dorina (10)
(AJKA)
KULCSÁR Bianka (5)
(AJKA)
Aréna: Bakony Sporttelep Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
Műsor - 2019. március 3. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club I GY, 64 - 66 10 - 6 DúL Panka Dulcinea (18)
(ELTE-BEAC Újbuda)
KOVÁCS Vanessza Luca (9)
(ELTE-BEAC Újbuda)
DOKTOR Anna (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton
Műsor - 2019. március 16. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club I GY, 40 - 80 11 - 6 VINCZE Virág (23)
(ELTE-BEAC Újbuda)
GYÖRGY Tímea (9)
(ELTE-BEAC Újbuda)
NAGY Eszter (4)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lázár Zsigmond György
Műsor - 2019. március 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek O GY, 81 - 63 12 - 6 KOVÁCS Vanessza Luca (20)
(ELTE-BEAC Újbuda)
KOVÁCS Vanessza Luca (11)
(ELTE-BEAC Újbuda)
TÓTH Dorina (8)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Németh Patrik, Polonkai Balázs
Műsor - 2019. március 31. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület I V, 114 - 53 12 - 7 BOROS Júlia (19)
(Csata DSE)
HORVÁTH Fruzsina Réka (9)
(Csata DSE)
BOROS Júlia (7)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti
Műsor - 2019. április 3. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló PINKK SEPINKK SE I GY, 47 - 66 13 - 7 KISS Anna Virág (13)
(ELTE-BEAC Újbuda)
SZABÓ Laura (9)
(PINKK SE)
CSERNIK Zita (7)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Gandhi Sportcsarnok Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
Műsor - 2019. április 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló TFSETFSE I V, 84 - 51 13 - 8 MIHÁCZI Diána (16)
(TFSE)
JUHÁSZ Angéla Blanka (10)
(ELTE-BEAC Újbuda)
VARGA Barbara Nikolett (6)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Kozma Balázs, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2019. április 18. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O V, 44 - 78 13 - 9 BUDÁCSIK Dorottya Eszter (15)
(Vasas Akadémia)
VARGA Alíz (9)
(Vasas Akadémia)
TÓTH Orsolya (5)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
Műsor - 2019. április 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA I GY, 49 - 75 14 - 9 NAGY Annamária (18)
(Dávid Kornél KA)
ANGYAL Nikolett (10)
(ELTE-BEAC Újbuda)
CSERNIK Zita (7)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Bagi Bálint, Sentényi Barna
Műsor - 2019. május 5. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 I GY, 68 - 69 15 - 9 SZEGECZKI Nóra (26)
(DVTK)
VÉG-DUDÁS Anna (11)
(DVTK)
CSERNIK Zita (7)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Gergely Csaba, Makrai Márton
Műsor - 2019. május 9. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós I V, 65 - 58 15 - 10 ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (25)
(BKG DSE)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (15)
(BKG DSE)
GALÁNTAI Alma Eszter (5)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
Műsor - 2019. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 60 - 41 16 - 10 ANGYAL Nikolett (14)
(ELTE-BEAC Újbuda)
BORZA Laura (8)
(Nyíregyházi Kosársuli)
GALÁNTAI Alma Eszter (6)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás

Megyei szövetségek