Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | O | V, 65 - 72 | 0 - 1 |
MÉRÉSZ Beatrix (29) (ELTE-BEAC Újbuda) |
FOLTIN Blanka (15) (DEAC DSI) |
GÁL Annamária (5) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Földi László, Drenyovszki Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PEAC-Pécs-Pingvinek | I | GY, 56 - 64 | 1 - 1 |
VARGA Eszter (19) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
FOLTIN Blanka (10) (DEAC DSI) |
MEZEI Dóra (4) (DEAC DSI) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Reisz Péter, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Csata Diáksport Egyesület | O | V, 61 - 64 | 1 - 2 |
MÁNYOKY Réka (16) (Csata DSE) |
FÖLDVÁRI Andrea (13) (DEAC DSI) |
PÁLINKÁS Enikö (6) (Csata DSE) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Dávid Kornél KA | I | GY, 62 - 75 | 2 - 2 |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (27) (DEAC DSI) |
FÖLDVÁRI Andrea (14) (DEAC DSI) |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (4) (DEAC DSI) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | TFSE | I | V, 78 - 42 | 2 - 3 |
NÉMETH Alma (16) (TFSE) |
KARLÓCAI Julianna (17) (TFSE) |
KARLÓCAI Julianna (7) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 63 - 51 | 3 - 3 |
GÁL Annamária (14) (DEAC DSI) |
FÖLDVÁRI Andrea (14) (DEAC DSI) |
GÁL Annamária (7) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BKG DSE Szigetszentmiklós | I | V, 83 - 44 | 3 - 4 |
FÖLDVÁRI Andrea (17) (DEAC DSI) |
GUNDEL TAKÁCS Anna (12) (BKG DSE) |
LANTOS Adrienn Katalin (6) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | O | GY, 67 - 40 | 4 - 4 |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (21) (DEAC DSI) |
VÉG-DUDÁS Anna (10) (DVTK) |
JÁVOR Petra (5) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Sallai István József, Domán István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | GY, 55 - 76 | 5 - 4 |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (21) (DEAC DSI) |
FÖLDVÁRI Andrea (9) (DEAC DSI) |
FEKETE Dóra (3) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kecskeméti Kosárlabda Club | O | GY, 66 - 59 | 6 - 4 |
KURTZ Kamilla (22) (Kecskeméti KC) |
FÖLDVÁRI Andrea (16) (DEAC DSI) |
GÁL Annamária (6) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Makrai Márton, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | AJKA | O | GY, 66 - 57 | 7 - 4 |
KASZÁS-PAP Regina (18) (AJKA) |
FÖLDVÁRI Andrea (11) (DEAC DSI) |
BOGNÁR-SZABÓ Réka (7) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | PINKK SE | I | V, 67 - 61 | 7 - 5 |
MOLITOR Dorottya (21) (PINKK SE) |
JÁHNI Zsófia Anna (16) (PINKK SE) |
FÖLDVÁRI Andrea (3) (DEAC DSI) |
Aréna: Gandhi Sportcsarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | O | V, 47 - 63 | 7 - 6 |
DOKTOR Anna (20) (Tatabányai KC) |
GALLI-HIRLING Borbála (14) (Tatabányai KC) |
ZÓLYOMI Karina (3) (Tatabányai KC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | I | V, 72 - 51 | 7 - 7 |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (21) (DEAC DSI) |
ANGYAL Nikolett (11) (ELTE-BEAC Újbuda) |
TÓTH Dorina (7) (ELTE-BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Czupi Márton, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | PEAC-Pécs-Pingvinek | O | GY, 54 - 47 | 8 - 7 |
FÖLDVÁRI Andrea (15) (DEAC DSI) |
FÖLDVÁRI Andrea (11) (DEAC DSI) |
GÁL Annamária (7) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Sallai István József, Makrai Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Csata Diáksport Egyesület | I | V, 79 - 37 | 8 - 8 |
BOROS Júlia (16) (Csata DSE) |
FOLTIN Blanka (7) (DEAC DSI) |
BOROS Júlia (3) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László Oszkár |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Dávid Kornél KA | O | GY, 76 - 61 | 9 - 8 |
LAUFER Gabriella (28) (Dávid Kornél KA) |
LAUFER Gabriella (13) (Dávid Kornél KA) |
GÁL Annamária (11) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Gergely Csaba, Borgula György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | TFSE | O | V, 65 - 71 | 9 - 9 |
NÉMETH Alma (22) (TFSE) |
KOVÁTS Gabriella (11) (TFSE) |
KARLÓCAI Julianna (9) (TFSE) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 58 - 49 | 9 - 10 |
GÁL Annamária (15) (DEAC DSI) |
FOLTIN Blanka (8) (DEAC DSI) |
GÁL Annamária (4) (DEAC DSI) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Kozma Balázs, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | BKG DSE Szigetszentmiklós | O | V, 38 - 50 | 9 - 11 |
BODNÁR Fanni (13) (BKG DSE) |
GUNDEL TAKÁCS Anna (12) (BKG DSE) |
GÁL Annamária (4) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | I | V, 65 - 63 | 9 - 12 |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (20) (DEAC DSI) |
VÉG-DUDÁS Anna (10) (DVTK) |
JÁVOR Petra (7) (DEAC DSI) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 67 - 48 | 10 - 12 |
FÖLDVÁRI Andrea (18) (DEAC DSI) |
FOLTIN Blanka (12) (DEAC DSI) |
GÁL Annamária (4) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Kecskeméti Kosárlabda Club | I | GY, 55 - 67 | 11 - 12 |
GÁL Annamária (18) (DEAC DSI) |
FOLTIN Blanka (14) (DEAC DSI) |
GÁL Annamária (5) (DEAC DSI) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | AJKA | I | V, 80 - 69 | 11 - 13 |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (18) (DEAC DSI) |
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (12) (AJKA) |
BOGNÁR-SZABÓ Réka (5) (DEAC DSI) |
Aréna: Bakony Sporttelep | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | PINKK SE | O | GY, 83 - 40 | 12 - 13 |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (21) (DEAC DSI) |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (13) (DEAC DSI) |
GÁL Annamária (10) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | I | GY, 71 - 73 | 13 - 13 |
FOLTIN Blanka (22) (DEAC DSI) |
FOLTIN Blanka (10) (DEAC DSI) |
PÉNZES Kitti (5) (Tatabányai KC) |
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok | Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Kaposi Renátó |