Műsor - 2018. szeptember 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda O V, 65 - 72 0 - 1 MÉRÉSZ Beatrix (29)
(ELTE-BEAC Újbuda)
FOLTIN Blanka (15)
(DEAC DSI)
GÁL Annamária (5)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Földi László, Drenyovszki Dániel
Műsor - 2018. október 7. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek I GY, 56 - 64 1 - 1 VARGA Eszter (19)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
FOLTIN Blanka (10)
(DEAC DSI)
MEZEI Dóra (4)
(DEAC DSI)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Reisz Péter, Fleischmann Krisztián
Műsor - 2018. október 14. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület O V, 61 - 64 1 - 2 MÁNYOKY Réka (16)
(Csata DSE)
FÖLDVÁRI Andrea (13)
(DEAC DSI)
PÁLINKÁS Enikö (6)
(Csata DSE)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila
Műsor - 2018. október 28. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA I GY, 62 - 75 2 - 2 GÖTTLINGER Anna (27)
(DEAC DSI)
FÖLDVÁRI Andrea (14)
(DEAC DSI)
GÖTTLINGER Anna (4)
(DEAC DSI)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti
Műsor - 2018. október 31. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló TFSETFSE I V, 78 - 42 2 - 3 NÉMETH Alma (16)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (17)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (7)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Németh Patrik
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O GY, 63 - 51 3 - 3 GÁL Annamária (14)
(DEAC DSI)
FÖLDVÁRI Andrea (14)
(DEAC DSI)
GÁL Annamária (7)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2018. november 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós I V, 83 - 44 3 - 4 FÖLDVÁRI Andrea (17)
(DEAC DSI)
GUNDEL TAKÁCS Anna (12)
(BKG DSE)
LANTOS Adrienn Katalin (6)
(BKG DSE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Sentényi Barna, Gaál Norbert
Műsor - 2018. december 2. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 O GY, 67 - 40 4 - 4 GÖTTLINGER Anna (21)
(DEAC DSI)
VÉG-DUDÁS Anna (10)
(DVTK)
JÁVOR Petra (5)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Sallai István József, Domán István
Műsor - 2018. december 8. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I GY, 55 - 76 5 - 4 GÖTTLINGER Anna (21)
(DEAC DSI)
FÖLDVÁRI Andrea (9)
(DEAC DSI)
FEKETE Dóra (3)
(Nyíregyházi Kosársuli)
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2018. december 21. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club O GY, 66 - 59 6 - 4 KURTZ Kamilla (22)
(Kecskeméti KC)
FÖLDVÁRI Andrea (16)
(DEAC DSI)
GÁL Annamária (6)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Makrai Márton, Sörlei Attila
Műsor - 2019. január 6. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló AJKAAJKA O GY, 66 - 57 7 - 4 PAP Regina (18)
(AJKA)
FÖLDVÁRI Andrea (11)
(DEAC DSI)
SZABÓ Réka (7)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. január 13. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló PINKK SEPINKK SE I V, 67 - 61 7 - 5 MOLITOR Dorottya (21)
(PINKK SE)
JÁHNI Zsófia (16)
(PINKK SE)
FÖLDVÁRI Andrea (3)
(DEAC DSI)
Aréna: Gandhi Sportcsarnok Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
Műsor - 2019. január 20. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club O V, 47 - 63 7 - 6 DOKTOR Anna (20)
(Tatabányai KC)
GALLI-HIRLING Borbála (14)
(Tatabányai KC)
ZÓLYOMI Karina (3)
(Tatabányai KC)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
Műsor - 2019. február 3. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda I V, 72 - 51 7 - 7 GÖTTLINGER Anna (21)
(DEAC DSI)
ANGYAL Nikolett (11)
(ELTE-BEAC Újbuda)
TÓTH Dorina (7)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Czupi Márton, Gaál Norbert
Műsor - 2019. február 10. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek O GY, 54 - 47 8 - 7 FÖLDVÁRI Andrea (15)
(DEAC DSI)
FÖLDVÁRI Andrea (11)
(DEAC DSI)
GÁL Annamária (7)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Sallai István József, Makrai Márton
Műsor - 2019. február 17. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület I V, 79 - 37 8 - 8 BOROS Júlia (16)
(Csata DSE)
FOLTIN Blanka (7)
(DEAC DSI)
BOROS Júlia (3)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László Oszkár
Műsor - 2019. március 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA O GY, 76 - 61 9 - 8 LAUFER Gabriella (28)
(Dávid Kornél KA)
LAUFER Gabriella (13)
(Dávid Kornél KA)
GÁL Annamária (11)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Gergely Csaba, Borgula György
Műsor - 2019. március 17. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló TFSETFSE O V, 65 - 71 9 - 9 NÉMETH Alma (22)
(TFSE)
KOVÁTS Gabriella (11)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (9)
(TFSE)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
Műsor - 2019. március 20. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 58 - 49 9 - 10 GÁL Annamária (15)
(DEAC DSI)
FOLTIN Blanka (8)
(DEAC DSI)
GÁL Annamária (4)
(DEAC DSI)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Kozma Balázs, Gaál Norbert
Műsor - 2019. március 31. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós O V, 38 - 50 9 - 11 BODNÁR Fanni (13)
(BKG DSE)
GUNDEL TAKÁCS Anna (12)
(BKG DSE)
GÁL Annamária (4)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. április 7. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 I V, 65 - 63 9 - 12 GÖTTLINGER Anna (20)
(DEAC DSI)
VÉG-DUDÁS Anna (10)
(DVTK)
JÁVOR Petra (7)
(DEAC DSI)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István
Műsor - 2019. április 14. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 67 - 48 10 - 12 FÖLDVÁRI Andrea (18)
(DEAC DSI)
FOLTIN Blanka (12)
(DEAC DSI)
GÁL Annamária (4)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila
Műsor - 2019. április 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club I GY, 55 - 67 11 - 12 GÁL Annamária (18)
(DEAC DSI)
FOLTIN Blanka (14)
(DEAC DSI)
GÁL Annamária (5)
(DEAC DSI)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. április 27. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló AJKAAJKA I V, 80 - 69 11 - 13 GÖTTLINGER Anna (18)
(DEAC DSI)
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (12)
(AJKA)
SZABÓ Réka (5)
(DEAC DSI)
Aréna: Bakony Sporttelep Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor
Műsor - 2019. május 5. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló PINKK SEPINKK SE O GY, 83 - 40 12 - 13 GÖTTLINGER Anna (21)
(DEAC DSI)
GÖTTLINGER Anna (13)
(DEAC DSI)
GÁL Annamária (10)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila
Műsor - 2019. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club I GY, 71 - 73 13 - 13 FOLTIN Blanka (22)
(DEAC DSI)
FOLTIN Blanka (10)
(DEAC DSI)
PÉNZES Kitti (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Kaposi Renátó

Megyei szövetségek