Műsor - 2018. szeptember 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló PINKK SEPINKK SE O GY, 84 - 50 1 - 0 BURJÁN Laura (20)
(Kecskeméti KC)
SÉRA Nikolett (9)
(PINKK SE)
KURTZ Kamilla (5)
(Kecskeméti KC)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba
Műsor - 2018. október 7. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 95 - 46 1 - 1 HELJIC Sara (22)
(Vasas Akadémia)
TÓTH Franka Emilia (18)
(Vasas Akadémia)
TÓTH Franka Emilia (7)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Makrai Márton
Műsor - 2018. október 14. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club O V, 54 - 61 1 - 2 DOKTOR Anna (18)
(Tatabányai KC)
DOKTOR Anna (9)
(Tatabányai KC)
KÁLLÓ Dóra (6)
(Kecskeméti KC)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Sértő Róbert, Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2018. október 28. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós I V, 63 - 52 1 - 3 SHIRIAN Fatime (15)
(BKG DSE)
BURJÁN Laura (13)
(Kecskeméti KC)
BURJÁN Laura (4)
(Kecskeméti KC)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs
Műsor - 2018. november 4. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda I V, 63 - 35 1 - 4 MÉRÉSZ Beatrix (16)
(ELTE-BEAC Újbuda)
SCHLÉGL Odett (13)
(Kecskeméti KC)
VINCZE Virág (5)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Kitti, Gaál Norbert
Műsor - 2018. november 9. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 I GY, 54 - 71 2 - 4 KÁLLÓ Dóra (21)
(Kecskeméti KC)
SIMON Virág (11)
(DVTK)
KÁLLÓ Dóra (6)
(Kecskeméti KC)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
Műsor - 2018. november 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek O V, 50 - 54 2 - 5 PUCZ Eszter (15)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
KÁLLÓ Dóra (13)
(Kecskeméti KC)
HEGEDŰS Rebeka (3)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Kozma Balázs, Németh Patrik
Műsor - 2018. december 2. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I V, 67 - 64 2 - 6 FARKASINSZKI Orsolya (21)
(Nyíregyházi Kosársuli)
FARKASINSZKI Orsolya (13)
(Nyíregyházi Kosársuli)
FARKASINSZKI Orsolya (5)
(Nyíregyházi Kosársuli)
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila
Műsor - 2018. december 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület O V, 55 - 104 2 - 7 PÁLINKÁS Enikö (15)
(Csata DSE)
SOLYMOSI Noémi (12)
(Csata DSE)
SOLYMOSI Noémi (7)
(Csata DSE)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Sértő Róbert, Drenyovszki Dániel
Műsor - 2018. december 21. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló DEAC DSIDEAC DSI I V, 66 - 59 2 - 8 KURTZ Kamilla (22)
(Kecskeméti KC)
FÖLDVÁRI Andrea (16)
(DEAC DSI)
GÁL Annamária (6)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Makrai Márton, Sörlei Attila
Műsor - 2019. január 4. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA O GY, 59 - 43 3 - 8 LAUFER Gabriella (15)
(Dávid Kornél KA)
KURTZ Kamilla (11)
(Kecskeméti KC)
SCHLÉGL Odett (3)
(Kecskeméti KC)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Oláh Márk, Kozma Balázs
Műsor - 2019. január 12. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló AJKAAJKA I V, 67 - 62 3 - 9 PAP Regina (23)
(AJKA)
PAP Regina (12)
(AJKA)
BALSAY Anna (6)
(AJKA)
Aréna: Bakony Sporttelep Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
Műsor - 2019. január 22. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló TFSETFSE O V, 60 - 86 3 - 10 FUISZ Viktória (23)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (12)
(TFSE)
FUISZ Viktória (5)
(TFSE)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Stánicz Péter, Tóth Kitti
Műsor - 2019. február 17. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club I V, 81 - 37 3 - 11 BURJÁN Laura (17)
(Kecskeméti KC)
GALLI-HIRLING Borbála (12)
(Tatabányai KC)
ZÓLYOMI Karina (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Jurák Krisztián, Kruk Melinda
Műsor - 2019. március 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós O V, 48 - 72 3 - 12 LAKATOS Dóra Csilla (22)
(BKG DSE)
SHIRIAN Fatime (12)
(BKG DSE)
LANTOS Adrienn Katalin (5)
(BKG DSE)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. március 16. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda O V, 40 - 80 3 - 13 VINCZE Virág (23)
(ELTE-BEAC Újbuda)
GYÖRGY Tímea (9)
(ELTE-BEAC Újbuda)
NAGY Eszter (4)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lázár Zsigmond György
Műsor - 2019. március 20. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló PINKK SEPINKK SE I V, 76 - 74 3 - 14 BURJÁN Laura (26)
(Kecskeméti KC)
JÁHNI Zsófia (14)
(PINKK SE)
SZŰCS Lilla (7)
(PINKK SE)
Aréna: Gandhi Sportcsarnok Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
Műsor - 2019. március 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 O V, 52 - 59 3 - 15 KISS Angelika (18)
(DVTK)
KISS Angelika (10)
(DVTK)
KURTZ Kamilla (4)
(Kecskeméti KC)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel
Műsor - 2019. március 31. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek I V, 74 - 51 3 - 16 BURJÁN Laura (15)
(Kecskeméti KC)
VOJINOVIC Milica (9)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
TENYÉR Zsófia (6)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
Műsor - 2019. április 3. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O V, 65 - 67 3 - 17 BUDÁCSIK Dorottya Eszter (28)
(Vasas Akadémia)
KURTZ Kamilla (14)
(Kecskeméti KC)
KURTZ Kamilla (4)
(Kecskeméti KC)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Gál János, Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. április 7. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 76 - 57 4 - 17 BURJÁN Bianka (22)
(Kecskeméti KC)
KURTZ Kamilla (8)
(Kecskeméti KC)
KURTZ Kamilla (4)
(Kecskeméti KC)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Kovács Nimród, Csallóközi Gábor
Műsor - 2019. április 12. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület I V, 105 - 25 4 - 18 HORVÁTH Fruzsina Réka (23)
(Csata DSE)
HORVÁTH Fruzsina Réka (9)
(Csata DSE)
PÁLINKÁS Enikö (7)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik
Műsor - 2019. április 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló DEAC DSIDEAC DSI O V, 55 - 67 4 - 19 GÁL Annamária (18)
(DEAC DSI)
FOLTIN Blanka (14)
(DEAC DSI)
GÁL Annamária (5)
(DEAC DSI)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. április 28. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA I V, 58 - 50 4 - 20 KURTZ Kamilla (13)
(Kecskeméti KC)
ROZSICS Teodóra (15)
(Dávid Kornél KA)
FEKETE Csilla (4)
(Dávid Kornél KA)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
Műsor - 2019. május 1. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló AJKAAJKA O V, 50 - 62 4 - 21 PAP Regina (20)
(AJKA)
BALSAY Anna (12)
(AJKA)
KALOCSAI Dorina (5)
(AJKA)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba
Műsor - 2019. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló TFSETFSE I V, 63 - 41 4 - 22 NÉMETH Alma (15)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (11)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (2)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Jurák Krisztián

Megyei szövetségek