Műsor - 2018. szeptember 29. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló AJKAAJKA I GY, 70 - 71 1 - 0 DOKTOR Anna (20)
(Tatabányai KC)
BALSAY Anna (9)
(AJKA)
BALSAY Anna (6)
(AJKA)
Aréna: Bakony Sporttelep Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
Műsor - 2018. október 7. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló PINKK SEPINKK SE I GY, 70 - 89 2 - 0 DOKTOR Anna (23)
(Tatabányai KC)
DOKTOR Anna (15)
(Tatabányai KC)
SZABÓ Nikolett (5)
(PINKK SE)
Aréna: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet Játékvezetők: Maár Gábor, Bálind Attila
Műsor - 2018. október 14. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club I GY, 54 - 61 3 - 0 DOKTOR Anna (18)
(Tatabányai KC)
DOKTOR Anna (9)
(Tatabányai KC)
KÁLLÓ Dóra (6)
(Kecskeméti KC)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Sértő Róbert, Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2018. október 28. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda I V, 59 - 54 3 - 1 GYÖRGY Tímea (22)
(ELTE-BEAC Újbuda)
MÉRÉSZ Beatrix (11)
(ELTE-BEAC Újbuda)
VINCZE Virág (6)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Gaál István, Stánicz Péter
Műsor - 2018. november 4. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek I V, 76 - 67 3 - 2 POPOVIC Milica (24)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
POPOVIC Milica (11)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
DOKTOR Anna (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Maár Gábor, Mintál Csaba
Műsor - 2018. november 11. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület I V, 75 - 54 3 - 3 MÁNYOKY Réka (18)
(Csata DSE)
DÉNES Anna (8)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (6)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda
Műsor - 2018. november 25. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA I GY, 39 - 55 4 - 3 ZÓLYOMI Karina (12)
(Tatabányai KC)
SZABÓ Eszter (9)
(Dávid Kornél KA)
NAGY Annamária (5)
(Dávid Kornél KA)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Stánicz Péter
Műsor - 2018. december 1. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló TFSETFSE I V, 71 - 50 4 - 4 NÉMETH Alma (24)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (20)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (6)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Bagi Bálint, Sentényi Barna
Műsor - 2018. december 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 76 - 61 4 - 5 HELJIC Sara (23)
(Vasas Akadémia)
HELJIC Sara (16)
(Vasas Akadémia)
KALUHA-GUTI Alexandra (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Kozma Balázs
Műsor - 2018. december 22. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós O V, 52 - 60 4 - 6 GUNDEL TAKÁCS Anna (15)
(BKG DSE)
KATONA Bianka Krisztina (9)
(BKG DSE)
DOKTOR Anna (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik
Műsor - 2019. január 5. 15:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 I GY, 70 - 73 5 - 6 DOKTOR Anna (27)
(Tatabányai KC)
OCSENÁS Flóra (8)
(DVTK)
KECSKÉS Karina (4)
(DVTK)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Sallai István József, Domán István
Műsor - 2019. január 12. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I GY, 41 - 81 6 - 6 FARKAS Fanni (18)
(Tatabányai KC)
DOKTOR Anna (11)
(Tatabányai KC)
PÁLL Vivien (3)
(Nyíregyházi Kosársuli)
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel
Műsor - 2019. január 20. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló DEAC DSIDEAC DSI I GY, 47 - 63 7 - 6 DOKTOR Anna (20)
(Tatabányai KC)
GALLI-HIRLING Borbála (14)
(Tatabányai KC)
ZÓLYOMI Karina (3)
(Tatabányai KC)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
Műsor - 2019. február 2. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló AJKAAJKA O V, 46 - 51 7 - 7 PAP Regina (20)
(AJKA)
PAP Regina (15)
(AJKA)
KAPORNAI Dóra (3)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Stánicz Péter, Tóth Kitti
Műsor - 2019. február 10. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló PINKK SEPINKK SE O GY, 81 - 36 8 - 7 ZÓLYOMI Karina (19)
(Tatabányai KC)
CSÁKTORNYAI Fanni (11)
(Tatabányai KC)
KOKAVECZ Anna (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
Műsor - 2019. február 17. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club O GY, 81 - 37 9 - 7 BURJÁN Laura (17)
(Kecskeméti KC)
GALLI-HIRLING Borbála (12)
(Tatabányai KC)
ZÓLYOMI Karina (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Jurák Krisztián, Kruk Melinda
Műsor - 2019. március 3. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda O V, 64 - 66 9 - 8 DúL Panka Dulcinea (18)
(ELTE-BEAC Újbuda)
KOVÁCS Vanessza Luca (9)
(ELTE-BEAC Újbuda)
DOKTOR Anna (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton
Műsor - 2019. március 10. 10:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós I V, 59 - 32 9 - 9 ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (15)
(BKG DSE)
SHIRIAN Fatime (13)
(BKG DSE)
BODNÁR Fanni (5)
(BKG DSE)
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Játékvezetők: Makrai Márton, Polonkai Balázs
Műsor - 2019. március 17. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek O GY, 57 - 53 10 - 9 KOVÁCS Kitti Regina (24)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
KOVÁCS Kitti Regina (11)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
VARGA Eszter (6)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó
Műsor - 2019. március 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület O V, 53 - 79 10 - 10 RADÓCZ Fanni (14)
(Csata DSE)
SERI Éva (9)
(Tatabányai KC)
MÁNYOKY Réka (5)
(Csata DSE)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
Műsor - 2019. március 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA O GY, 85 - 32 11 - 10 FARKAS Fanni (22)
(Tatabányai KC)
PÉNZES Kitti (9)
(Tatabányai KC)
PÉNZES Kitti (9)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
Műsor - 2019. április 7. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló TFSETFSE O V, 50 - 88 11 - 11 NÉMETH Alma (17)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (12)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (6)
(TFSE)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Surányi Gábor, Pécsi Zsolt
Műsor - 2019. április 13. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O GY, 71 - 44 12 - 11 GALLI-HIRLING Borbála (16)
(Tatabányai KC)
PÉNZES Kitti (10)
(Tatabányai KC)
HORVÁTH Szilvia (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Sentényi Barna, Polonkai Balázs
Műsor - 2019. április 27. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 O GY, 80 - 71 13 - 11 SZEGECZKI Nóra (26)
(DVTK)
VÉG-DUDÁS Anna (9)
(DVTK)
HORVÁTH Szilvia (4)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Surányi Gábor, Pécsi Zsolt
Műsor - 2019. május 5. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 63 - 46 14 - 11 SZAMOSI Rita (13)
(Tatabányai KC)
PÁLL Vivien (12)
(Nyíregyházi Kosársuli)
SZAMOSI Rita (7)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Jurák Krisztián, Magyari Viktor
Műsor - 2019. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló DEAC DSIDEAC DSI O V, 71 - 73 14 - 12 FOLTIN Blanka (22)
(DEAC DSI)
FOLTIN Blanka (10)
(DEAC DSI)
PÉNZES Kitti (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Kaposi Renátó

Megyei szövetségek