Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O GY, 61 - 49 1 - 0 NÉMETH Alma (17)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (13)
(TFSE)
DOMBAI Réka (7)
(Vasas Akadémia)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
Műsor - 2018. október 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós I GY, 64 - 68 2 - 0 NÉMETH Alma (20)
(TFSE)
GUNDEL TAKÁCS Anna (11)
(BKG DSE)
BODNÁR Fanni (4)
(BKG DSE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Bagi Bálint, Németh Patrik
Műsor - 2018. október 12. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 O GY, 76 - 45 3 - 0 SZEGECZKI Nóra (16)
(DVTK)
SZELI Dorina (14)
(TFSE)
FUISZ Viktória (5)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gaál Norbert
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I GY, 56 - 79 4 - 0 FARKASINSZKI Orsolya (23)
(Nyíregyházi Kosársuli)
FARKASINSZKI Orsolya (15)
(Nyíregyházi Kosársuli)
KARLÓCAI Julianna (6)
(TFSE)
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
Műsor - 2018. október 31. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló DEAC DSIDEAC DSI O GY, 78 - 42 5 - 0 NÉMETH Alma (16)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (17)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (7)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Németh Patrik
Műsor - 2018. november 9. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló AJKAAJKA O GY, 59 - 57 6 - 0 VARGA Barbara Nikolett (17)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (13)
(TFSE)
FUISZ Viktória (4)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Józsa András Junior, Oláh Márk
Műsor - 2018. november 25. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló PINKK SEPINKK SE I GY, 49 - 80 7 - 0 MOLITOR Dorottya (14)
(PINKK SE)
KARLÓCAI Julianna (18)
(TFSE)
MIHÁCZI Diána (5)
(TFSE)
Aréna: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
Műsor - 2018. december 1. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club O GY, 71 - 50 8 - 0 NÉMETH Alma (24)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (20)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (6)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Bagi Bálint, Sentényi Barna
Műsor - 2018. december 9. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda I GY, 63 - 68 9 - 0 NÉMETH Alma (17)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (16)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (5)
(TFSE)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Válé Flórián, Németh Patrik
Műsor - 2018. december 22. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek I GY, 66 - 99 10 - 0 HABLING Lara (19)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
KARLÓCAI Julianna (12)
(TFSE)
MIHÁCZI Diána (5)
(TFSE)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
Műsor - 2019. január 6. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület I GY, 53 - 72 11 - 0 KARLÓCAI Julianna (17)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (15)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (6)
(TFSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
Műsor - 2019. január 11. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA O GY, 95 - 42 12 - 0 NÉMETH Alma (27)
(TFSE)
VARGA Barbara Nikolett (11)
(TFSE)
AGICH Arin (7)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Józsa András Junior, Kruk Melinda
Műsor - 2019. január 22. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club I GY, 60 - 86 13 - 0 FUISZ Viktória (23)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (12)
(TFSE)
FUISZ Viktória (5)
(TFSE)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Stánicz Péter, Tóth Kitti
Műsor - 2019. február 8. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós O GY, 57 - 51 14 - 0 NÉMETH Alma (28)
(TFSE)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (11)
(BKG DSE)
KARLÓCAI Julianna (7)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Oláh Márk, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2019. február 15. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 I GY, 59 - 69 15 - 0 FUISZ Viktória (21)
(TFSE)
VÉG-DUDÁS Anna (8)
(DVTK)
KOVÁTS Gabriella (4)
(TFSE)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Domán István, Makrai Márton
Műsor - 2019. február 24. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I GY, 46 - 65 16 - 0 NÉMETH Alma (17)
(TFSE)
KOVÁTS Gabriella (13)
(TFSE)
NÉMETH Alma (5)
(TFSE)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Németh Patrik
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 95 - 31 17 - 0 SÁNDORFI Réka (21)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (9)
(TFSE)
NÉMETH Alma (6)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Jurák Krisztián, Kruk Melinda
Műsor - 2019. március 17. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló DEAC DSIDEAC DSI I GY, 65 - 71 18 - 0 NÉMETH Alma (22)
(TFSE)
KOVÁTS Gabriella (11)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (9)
(TFSE)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
Műsor - 2019. március 23. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló AJKAAJKA I V, 75 - 72 18 - 1 PAP Regina (31)
(AJKA)
KARLÓCAI Julianna (12)
(TFSE)
KALOCSAI Dorina (7)
(AJKA)
Aréna: HIT Park Labdacsarnok Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György
Műsor - 2019. március 29. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló PINKK SEPINKK SE O GY, 90 - 29 19 - 1 NÉMETH Alma (21)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (10)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (10)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Kruk Melinda, Makrai Márton
Műsor - 2019. április 7. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club I GY, 50 - 88 20 - 1 NÉMETH Alma (17)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (12)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (6)
(TFSE)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Surányi Gábor, Pécsi Zsolt
Műsor - 2019. április 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda O GY, 84 - 51 21 - 1 MIHÁCZI Diána (16)
(TFSE)
JUHÁSZ Angéla Blanka (10)
(ELTE-BEAC Újbuda)
VARGA Barbara Nikolett (6)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Kozma Balázs, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2019. április 18. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek O GY, 75 - 38 22 - 1 NÉMETH Alma (15)
(TFSE)
NAGY Gabriella (13)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
MIHÁCZI Diána (6)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Kruk Melinda, Oláh Márk
Műsor - 2019. április 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA I GY, 49 - 81 23 - 1 NÉMETH Alma (14)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (14)
(TFSE)
FUISZ Viktória (4)
(TFSE)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik
Műsor - 2019. április 26. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület O V, 64 - 71 23 - 2 MÁNYOKY Réka (21)
(Csata DSE)
KARLÓCAI Julianna (11)
(TFSE)
MIHÁCZI Diána (8)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gaál Norbert
Műsor - 2019. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club O GY, 63 - 41 24 - 2 NÉMETH Alma (15)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (11)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (2)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Jurák Krisztián

Megyei szövetségek