Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | O | GY, 88 - 44 | 1 - 0 |
BOROS Júlia (17) (Csata DSE) |
VÉG-DUDÁS Anna (13) (DVTK) |
MÁNYOKY Réka (6) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Kruk Melinda, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 80 - 47 | 2 - 0 |
BOROS Júlia (19) (Csata DSE) |
SOLYMOSI Noémi (8) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (5) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DEAC DSI | I | GY, 61 - 64 | 3 - 0 |
MÁNYOKY Réka (16) (Csata DSE) |
FÖLDVÁRI Andrea (13) (DEAC DSI) |
PÁLINKÁS Enikö (6) (Csata DSE) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | AJKA | O | GY, 67 - 64 | 4 - 0 |
MÁNYOKY Réka (24) (Csata DSE) |
BALSAY Anna (12) (AJKA) |
MÁNYOKY Réka (5) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PINKK SE | I | GY, 45 - 120 | 5 - 0 |
HORVÁTH Fruzsina Réka (19) (Csata DSE) |
SÉRA Nikolett (11) (PINKK SE) |
PÁLINKÁS Enikö (8) (Csata DSE) |
Aréna: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet | Játékvezetők: Reisz Péter, Koncsek Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | O | GY, 75 - 54 | 6 - 0 |
MÁNYOKY Réka (18) (Csata DSE) |
DÉNES Anna (8) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (6) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | I | GY, 49 - 84 | 7 - 0 |
GYÖRGY Tímea (18) (ELTE-BEAC Újbuda) |
GYÖRGY Tímea (17) (ELTE-BEAC Újbuda) |
PÁLINKÁS Enikö (5) (Csata DSE) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Oláh Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kecskeméti Kosárlabda Club | I | GY, 55 - 104 | 8 - 0 |
PÁLINKÁS Enikö (15) (Csata DSE) |
SOLYMOSI Noémi (12) (Csata DSE) |
SOLYMOSI Noémi (7) (Csata DSE) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Sértő Róbert, Drenyovszki Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Dávid Kornél KA | I | GY, 46 - 96 | 9 - 0 |
BOROS Júlia (17) (Csata DSE) |
VÁRSZEGI Réka (6) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (4) (Csata DSE) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | TFSE | O | V, 53 - 72 | 9 - 1 |
KARLÓCAI Julianna (17) (TFSE) |
KARLÓCAI Julianna (15) (TFSE) |
KARLÓCAI Julianna (6) (TFSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | PEAC-Pécs-Pingvinek | O | GY, 85 - 40 | 10 - 1 |
MÁNYOKY Réka (17) (Csata DSE) |
DÉNES Anna (7) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (8) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BKG DSE Szigetszentmiklós | O | GY, 61 - 53 | 11 - 1 |
ANGYAL Barbara (15) (Csata DSE) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (15) (BKG DSE) |
ANGYAL Barbara (6) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | I | GY, 43 - 110 | 12 - 1 |
HORVÁTH Fruzsina Réka (23) (Csata DSE) |
SOLYMOSI Noémi (7) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (7) (Csata DSE) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | GY, 39 - 99 | 13 - 1 |
HORVÁTH Fruzsina Réka (18) (Csata DSE) |
FARKAS Patrícia (8) (Nyíregyházi Kosársuli) |
BOROS Júlia (3) (Csata DSE) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | DEAC DSI | O | GY, 79 - 37 | 14 - 1 |
BOROS Júlia (16) (Csata DSE) |
FOLTIN Blanka (7) (DEAC DSI) |
BOROS Júlia (3) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László Oszkár |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | AJKA | I | GY, 55 - 69 | 15 - 1 |
KASZÁS-PAP Regina (18) (AJKA) |
BALSAY Anna (8) (AJKA) |
MÁNYOKY Réka (4) (Csata DSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 68 - 63 | 15 - 2 |
HELJIC Sara (18) (Vasas Akadémia) |
HELJIC Sara (13) (Vasas Akadémia) |
BACH Boglárka (8) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Sentényi Barna, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | PINKK SE | O | GY, 88 - 59 | 16 - 2 |
JÁHNI Zsófia Anna (19) (PINKK SE) |
JÁHNI Zsófia Anna (18) (PINKK SE) |
JÁHNI Zsófia Anna (9) (PINKK SE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | I | GY, 53 - 79 | 17 - 2 |
RADÓCZ Fanni (14) (Csata DSE) |
SERI Éva (9) (Tatabányai KC) |
MÁNYOKY Réka (5) (Csata DSE) |
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | O | GY, 114 - 53 | 18 - 2 |
BOROS Júlia (19) (Csata DSE) |
HORVÁTH Fruzsina Réka (9) (Csata DSE) |
BOROS Júlia (7) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Kecskeméti Kosárlabda Club | O | GY, 105 - 25 | 19 - 2 |
HORVÁTH Fruzsina Réka (23) (Csata DSE) |
HORVÁTH Fruzsina Réka (9) (Csata DSE) |
PÁLINKÁS Enikö (7) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Dávid Kornél KA | O | GY, 123 - 38 | 20 - 2 |
RADÓCZ Fanni (36) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (12) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (16) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Józsa András Junior, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | TFSE | I | GY, 64 - 71 | 21 - 2 |
MÁNYOKY Réka (21) (Csata DSE) |
KARLÓCAI Julianna (11) (TFSE) |
MIHÁCZI Diána (8) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 86 - 63 | 22 - 2 |
MÁNYOKY Réka (21) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (14) (Csata DSE) |
ANGYAL Barbara (9) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gaál István, Sentényi Barna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | PEAC-Pécs-Pingvinek | I | GY, 58 - 86 | 23 - 2 |
SOLYMOSI Noémi (16) (Csata DSE) |
HORVÁTH Fruzsina Réka (7) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (4) (Csata DSE) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | BKG DSE Szigetszentmiklós | I | GY, 56 - 74 | 24 - 2 |
ANGYAL Barbara (18) (Csata DSE) |
SHIRIAN Fatime (14) (BKG DSE) |
LORÁNTFYNÉ LAKATOS Dóra Csilla (4) (BKG DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bagi Bálint, Czupi Márton |