Műsor - 2018. szeptember 30. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 O GY, 88 - 44 1 - 0 BOROS Júlia (17)
(Csata DSE)
VÉG-DUDÁS Anna (13)
(DVTK)
MÁNYOKY Réka (6)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Kruk Melinda, Czupi Márton
Műsor - 2018. október 7. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 80 - 47 2 - 0 BOROS Júlia (19)
(Csata DSE)
SOLYMOSI Noémi (8)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (5)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2018. október 14. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló DEAC DSIDEAC DSI I GY, 61 - 64 3 - 0 MÁNYOKY Réka (16)
(Csata DSE)
FÖLDVÁRI Andrea (13)
(DEAC DSI)
PÁLINKÁS Enikö (6)
(Csata DSE)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila
Műsor - 2018. október 28. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló AJKAAJKA O GY, 67 - 64 4 - 0 MÁNYOKY Réka (24)
(Csata DSE)
BALSAY Anna (12)
(AJKA)
MÁNYOKY Réka (5)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Gaál Norbert
Műsor - 2018. november 4. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló PINKK SEPINKK SE I GY, 45 - 120 5 - 0 HORVÁTH Fruzsina Réka (19)
(Csata DSE)
SÉRA Nikolett (11)
(PINKK SE)
PÁLINKÁS Enikö (8)
(Csata DSE)
Aréna: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet Játékvezetők: Reisz Péter, Koncsek Balázs
Műsor - 2018. november 11. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club O GY, 75 - 54 6 - 0 MÁNYOKY Réka (18)
(Csata DSE)
DÉNES Anna (8)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (6)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda
Műsor - 2018. november 25. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda I GY, 49 - 84 7 - 0 GYÖRGY Tímea (18)
(ELTE-BEAC Újbuda)
GYÖRGY Tímea (17)
(ELTE-BEAC Újbuda)
PÁLINKÁS Enikö (5)
(Csata DSE)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Oláh Márk
Műsor - 2018. december 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club I GY, 55 - 104 8 - 0 PÁLINKÁS Enikö (15)
(Csata DSE)
SOLYMOSI Noémi (12)
(Csata DSE)
SOLYMOSI Noémi (7)
(Csata DSE)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Sértő Róbert, Drenyovszki Dániel
Műsor - 2018. december 19. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA I GY, 46 - 96 9 - 0 BOROS Júlia (17)
(Csata DSE)
VÁRSZEGI Réka (6)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (4)
(Csata DSE)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
Műsor - 2019. január 6. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló TFSETFSE O V, 53 - 72 9 - 1 KARLÓCAI Julianna (17)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (15)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (6)
(TFSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
Műsor - 2019. január 9. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek O GY, 85 - 40 10 - 1 MÁNYOKY Réka (17)
(Csata DSE)
DÉNES Anna (7)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (8)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Tóth Kitti
Műsor - 2019. január 27. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós O GY, 61 - 53 11 - 1 ANGYAL Barbara (15)
(Csata DSE)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (15)
(BKG DSE)
ANGYAL Barbara (6)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti
Műsor - 2019. február 3. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 I GY, 43 - 110 12 - 1 HORVÁTH Fruzsina Réka (23)
(Csata DSE)
SOLYMOSI Noémi (7)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (7)
(Csata DSE)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. február 10. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I GY, 39 - 99 13 - 1 HORVÁTH Fruzsina Réka (18)
(Csata DSE)
FARKAS Patrícia (8)
(Nyíregyházi Kosársuli)
BOROS Júlia (3)
(Csata DSE)
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. február 17. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló DEAC DSIDEAC DSI O GY, 79 - 37 14 - 1 BOROS Júlia (16)
(Csata DSE)
FOLTIN Blanka (7)
(DEAC DSI)
BOROS Júlia (3)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László Oszkár
Műsor - 2019. március 2. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló AJKAAJKA I GY, 55 - 69 15 - 1 PAP Regina (18)
(AJKA)
BALSAY Anna (8)
(AJKA)
MÁNYOKY Réka (4)
(Csata DSE)
Aréna: HIT Park Labdacsarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István
Műsor - 2019. március 13. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 68 - 63 15 - 2 HELJIC Sara (18)
(Vasas Akadémia)
HELJIC Sara (13)
(Vasas Akadémia)
BACH Boglárka (8)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Sentényi Barna, Tóth Kitti
Műsor - 2019. március 17. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló PINKK SEPINKK SE O GY, 88 - 59 16 - 2 JÁHNI Zsófia (19)
(PINKK SE)
JÁHNI Zsófia (18)
(PINKK SE)
JÁHNI Zsófia (9)
(PINKK SE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik
Műsor - 2019. március 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club I GY, 53 - 79 17 - 2 RADÓCZ Fanni (14)
(Csata DSE)
SERI Éva (9)
(Tatabányai KC)
MÁNYOKY Réka (5)
(Csata DSE)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
Műsor - 2019. március 31. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda O GY, 114 - 53 18 - 2 BOROS Júlia (19)
(Csata DSE)
HORVÁTH Fruzsina Réka (9)
(Csata DSE)
BOROS Júlia (7)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti
Műsor - 2019. április 12. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club O GY, 105 - 25 19 - 2 HORVÁTH Fruzsina Réka (23)
(Csata DSE)
HORVÁTH Fruzsina Réka (9)
(Csata DSE)
PÁLINKÁS Enikö (7)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik
Műsor - 2019. április 21. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA O GY, 123 - 38 20 - 2 RADÓCZ Fanni (36)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (12)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (16)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Józsa András Junior, Czupi Márton
Műsor - 2019. április 26. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló TFSETFSE I GY, 64 - 71 21 - 2 MÁNYOKY Réka (21)
(Csata DSE)
KARLÓCAI Julianna (11)
(TFSE)
MIHÁCZI Diána (8)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gaál Norbert
Műsor - 2019. május 5. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O GY, 86 - 63 22 - 2 MÁNYOKY Réka (21)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (14)
(Csata DSE)
ANGYAL Barbara (9)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Gaál István, Sentényi Barna
Műsor - 2019. május 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek I GY, 58 - 86 23 - 2 SOLYMOSI Noémi (16)
(Csata DSE)
HORVÁTH Fruzsina Réka (7)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (4)
(Csata DSE)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
Műsor - 2019. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós I GY, 56 - 74 24 - 2 ANGYAL Barbara (18)
(Csata DSE)
SHIRIAN Fatime (14)
(BKG DSE)
LAKATOS Dóra Csilla (4)
(BKG DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Bagi Bálint, Czupi Márton

Megyei szövetségek