Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház - Sopron KCSopron KC
Műsor - 2019. április 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló DEACDEAC I GY, 81 - 91 1 - 0 BORISOV Milos (38)
(DEAC)
GORDON Wesley Jamaal (13)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (9)
(Sopron KC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, dr. Mészáros Balázs (Bernáth András)
Műsor - 2019. április 13. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 101 - 83 1 - 1 FAUST Nicholas David Jordan (26)
(Atomerőmű SE)
EILINGSFELD János (11)
(Atomerőmű SE)
KOVÁCS Ákos (13)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Török Róbert (Nagy József)
Műsor - 2019. április 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I GY, 96 - 105 2 - 1 GORDON Wesley Jamaal (25)
(Sopron KC)
WIGGINS JR. Alan Anthony (9)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (12)
(Sopron KC)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Goda László, Lengyel Ádám (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. április 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 70 - 66 3 - 1 WARNER Angelo Curtis (22)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (12)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Söjtöry Tamás (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. május 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló DEACDEAC O V, 82 - 99 3 - 2 BORISOV Milos (34)
(DEAC)
AMIGO Daniel (13)
(DEAC)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Balog György Attila (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. május 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 112 - 119 3 - 3 WARNER Angelo Curtis (44)
(Sopron KC)
FAUST Nicholas David Jordan (14)
(Atomerőmű SE)
RUJÁK András (6)
(Atomerőmű SE)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Nagy Viktor (Nagy József)
Műsor - 2019. május 8. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 83 - 79 4 - 3 LEMAR Brynton Jevon (22)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (12)
(Sopron KC)
WITTMANN Krisztián (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Farkas Gábor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. május 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 80 - 89 5 - 3 LEMAR Brynton Jevon (22)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (16)
(Sopron KC)
WARE Dustin Benison (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, dr. Mészáros Balázs (Páli dr. Kálmán)

Megyei szövetségek