Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház - Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK
Műsor - 2019. április 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 100 - 86 0 - 1 HENTON La Dontae Lee (28)
(Atomerőmű SE)
SZABÓ Zsolt (14)
(Zalakerámia ZTE KK)
KOVÁCS Ákos (15)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Nyilas István (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. április 14. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O V, 87 - 91 0 - 2 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (25)
(Zalakerámia ZTE KK)
THOMPSON James Bernard (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
THOMPSON James Bernard (3)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Hervay Tibor (Fekete László)
Műsor - 2019. április 21. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló DEACDEAC O GY, 101 - 86 1 - 2 SZABÓ Zsolt (26)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABÓ Zsolt (13)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (7)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. április 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Sopron KCSopron KC I V, 70 - 66 1 - 3 WARNER Angelo Curtis (22)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (12)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Söjtöry Tamás (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. április 28. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 93 - 85 2 - 3 WARE Dustin Benison (24)
(Zalakerámia ZTE KK)
WILLIAMS Amir Darrion (9)
(Atomerőmű SE)
THOMPSON James Bernard (7)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. május 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 98 - 95 2 - 4 DRAMICANIN Rastko (25)
(KTE-Duna Aszfalt)
THOMPSON James Bernard (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (7)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Balog György Attila (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. május 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló DEACDEAC I V, 100 - 79 2 - 5 BORISOV Milos (25)
(DEAC)
IVOSEV Tamás (13)
(DEAC)
MANIGAT Jahenns-Ley (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Tőzsér Dénes Kelemen, Fodor Attila (Farkas János)
Műsor - 2019. május 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Sopron KCSopron KC O V, 80 - 89 2 - 6 LEMAR Brynton Jevon (22)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (16)
(Sopron KC)
WARE Dustin Benison (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, dr. Mészáros Balázs (Páli dr. Kálmán)

Megyei szövetségek