Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 100 - 86 | 0 - 1 |
HENTON La Dontae Lee (28) (Atomerőmű SE) |
SZABÓ Zsolt András (14) (Zalakerámia ZTE KK) |
KOVÁCS Ákos (15) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Nyilas István (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | V, 87 - 91 | 0 - 2 |
GREEN Tyrell (25) (Zalakerámia ZTE KK) |
THOMPSON James Bernard (12) (Zalakerámia ZTE KK) |
THOMPSON James Bernard (3) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Hervay Tibor (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC | O | GY, 101 - 86 | 1 - 2 |
SZABÓ Zsolt András (26) (Zalakerámia ZTE KK) |
SZABÓ Zsolt András (13) (Zalakerámia ZTE KK) |
WARE Dustin Benison (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Sopron KC | I | V, 70 - 66 | 1 - 3 |
WARNER Angelo Curtis (22) (Sopron KC) |
WARNER Angelo Curtis (12) (Sopron KC) |
WARNER Angelo Curtis (7) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Söjtöry Tamás (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 93 - 85 | 2 - 3 |
WARE Dustin Benison (24) (Zalakerámia ZTE KK) |
WILLIAMS Amir (9) (Atomerőmű SE) |
THOMPSON James Bernard (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 98 - 95 | 2 - 4 |
DRAMICANIN Rastko (25) (KTE-Duna Aszfalt) |
THOMPSON James Bernard (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
WARE Dustin Benison (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Balog György Attila (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DEAC | I | V, 100 - 79 | 2 - 5 |
BORISOV Milos (25) (DEAC) |
IVOSEV Tamás (13) (DEAC) |
MANIGAT Jahenns-Ley (7) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Tőzsér Dénes Kelemen, Fodor Attila (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Sopron KC | O | V, 80 - 89 | 2 - 6 |
LEMAR Brynton Jevon (22) (Sopron KC) |
GORDON Wesley Jamaal (16) (Sopron KC) |
WARE Dustin Benison (6) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, dr. Mészáros Balázs (Páli dr. Kálmán) |