Férfi NB II. Közép B csoport - TF-BP SETF-BP SE
Műsor - 2018. október 5. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló PAFC BasketPAFC Basket I GY, 65 - 76 1 - 0
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola Játékvezetők: Czupi Márton, Kapros Roland
Műsor - 2018. október 14. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló BKG-VMG DSEBKG-VMG DSE O GY, 93 - 57 2 - 0
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Nagy László, Tarnai Gyula Csaba
Műsor - 2018. október 18. 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Dunaharaszti MTKDunaharaszti MTK I V, 99 - 79 2 - 1
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
Műsor - 2018. október 24. 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Józsefvárosi KCJózsefvárosi KC I V, 99 - 61 2 - 2 KELLNER Márton ()
(Józsefvárosi KC)
KELLNER Márton ()
(Józsefvárosi KC)
KELLNER Márton ()
(Józsefvárosi KC)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Nagy Viktor, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2018. november 11. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Budaörsi DSEBudaörsi DSE O GY, 105 - 60 3 - 2
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
Műsor - 2018. november 18. 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Közgáz SC és DSK/AKözgáz SC és DSK/A I V, 89 - 69 3 - 3
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Oláh Márk, Rózsavölgyi Alexandra
Műsor - 2018. november 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló MAFC-CsepelMAFC-Csepel O V, 57 - 78 3 - 4
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Sentényi Barna, Németh Patrik
Műsor - 2018. november 30. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló SZPASZPA I V, 95 - 74 3 - 5
Aréna: HIT Park Labdacsarnok Játékvezetők: Stánicz Péter, Káré Gergő
Műsor - 2018. december 8. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló BLF KKBLF KK O V, 72 - 84 3 - 6
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Czupi Márton
Műsor - 2018. december 11. 20:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló TFSETFSE O GY, 93 - 68 4 - 6
Aréna: Ludovika Aréna
Műsor - 2018. december 13. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló KKS DSEKKS DSE I V, 87 - 73 4 - 7
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás
Műsor - 2019. január 6. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Szentendrei KSESzentendrei KSE O GY, 98 - 69 5 - 7
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kovács Zoltán
Műsor - 2019. január 13. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Kandó FSCKandó FSC I GY, 54 - 62 6 - 7
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tarnai Gyula Csaba
Műsor - 2019. január 19. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Malév SCMalév SC O GY, 91 - 58 7 - 7
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton
Műsor - 2019. január 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló BKGDSE-SzigetszentmiklósBKGDSE-Szigetszentmiklós I
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. február 3. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló PAFC BasketPAFC Basket O
Aréna: Ludovika Aréna
Műsor - 2019. február 10. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló BKG-VMG DSEBKG-VMG DSE I
Aréna: Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Műsor - 2019. február 16. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Dunaharaszti MTKDunaharaszti MTK O
Aréna: Ludovika Aréna
Műsor - 2019. február 23. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Józsefvárosi KCJózsefvárosi KC O
Aréna: Ludovika Aréna
Műsor - 2019. március 4. 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Budaörsi DSEBudaörsi DSE I
Aréna: 1-es számú Általános Iskola
Műsor - 2019. március 10. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Közgáz SC és DSK/AKözgáz SC és DSK/A O
Aréna: Ludovika Aréna
Műsor - 2019. március 20. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló MAFC-CsepelMAFC-Csepel I
Aréna: Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Műsor - 2019. március 30. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló SZPASZPA O
Aréna: Ludovika Aréna
Műsor - 2019. április 6. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló BLF KKBLF KK I
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Műsor - 2019. április 14. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló KKS DSEKKS DSE O
Aréna: Ludovika Aréna
Műsor - 2019. április 18. 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló TFSETFSE I
Aréna: TF E-terem
Műsor - 2019. április 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
27. forduló Szentendrei KSESzentendrei KSE I
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Műsor - 2019. május 5. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
28. forduló Kandó FSCKandó FSC O
Aréna: Ludovika Aréna
Műsor - 2019. május 11. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
29. forduló Malév SCMalév SC I
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Műsor - 2019. május 19. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
30. forduló BKGDSE-SzigetszentmiklósBKGDSE-Szigetszentmiklós O
Aréna: Ludovika Aréna

Megyei szövetségek