Férfi NB II. Közép A csoport - BKG-VeresegyházBKG-Veresegyház
Műsor - 2018. október 5. 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló MAFC BMEMAFC BME I GY, 52 - 56 1 - 0
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor
Műsor - 2018. október 14. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Százhalombattai KSESzázhalombattai KSE I GY, 58 - 85 2 - 0
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok Játékvezetők: Gyurka Tamás, Matics Sándor
Műsor - 2018. október 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló GEAC-SZIEGEAC-SZIE I V, 77 - 61 2 - 1
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Czupi Márton, Szájer József
Műsor - 2018. október 27. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda I V, 73 - 69 2 - 2
Aréna: BEAC Sporttelep Játékvezetők: Sentényi Barna, Tarnai Gyula Csaba
Műsor - 2018. november 11. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Bikák KK U23Bikák KK U23 O GY, 103 - 71 3 - 2
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Nagy László
Műsor - 2018. november 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Zuglói SasokZuglói Sasok I GY, 65 - 97 4 - 2
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Sértő Róbert
Műsor - 2018. november 25. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Budapesti Honvéd U23Budapesti Honvéd U23 O V, 69 - 80 4 - 3
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Pohánka Balázs
Műsor - 2018. december 2. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Budafok II.Budafok II. O V, 70 - 89 4 - 4
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Czupi Márton, Szájer József
Műsor - 2018. december 9. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló BravosBravos O GY, 69 - 65 5 - 4
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
Műsor - 2018. december 16. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Pénzügyőr SportegyesületPénzügyőr Sportegyesület O V, 56 - 69 5 - 5
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Kozma Balázs, Németh Patrik
Műsor - 2018. december 21. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Monori SEMonori SE I V, 84 - 59 5 - 6
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor Játékvezetők: Major Ádám, Pohánka Balázs
Műsor - 2019. január 6. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Közgáz SC és DSK/BKözgáz SC és DSK/B O GY, 70 - 55 6 - 6
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán
Műsor - 2019. január 10. 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Kőbánya OldboysKőbánya Oldboys I GY, 62 - 73 7 - 6
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Hartai Tamás, Rózsavölgyi Alexandra
Műsor - 2019. január 20. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló MAFC MartosMAFC Martos O GY, 87 - 85 8 - 6
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Kruk Melinda, Lázár Zsigmond György
Műsor - 2019. január 27. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Gödi SEGödi SE I V, 78 - 64 8 - 7
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás
Műsor - 2019. február 10. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Százhalombattai KSESzázhalombattai KSE O V, 61 - 66 8 - 8
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Káré Gergő
Műsor - 2019. február 17. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló GEAC-SZIEGEAC-SZIE O V, 60 - 113 8 - 9
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Pohánka Balázs
Műsor - 2019. február 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda O GY, 85 - 75 9 - 9
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szájer József
Műsor - 2019. március 6. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Bikák KK U23Bikák KK U23 I GY, 58 - 80 10 - 9
Aréna: The British International School Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán
Műsor - 2019. március 10. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Zuglói SasokZuglói Sasok O GY, 90 - 63 11 - 9
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő
Műsor - 2019. március 24. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Budapesti Honvéd U23Budapesti Honvéd U23 I V, 97 - 65 11 - 10
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Nagy László, Hartai Tamás
Műsor - 2019. március 27. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Budafok II.Budafok II. I V, 82 - 59 11 - 11
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Játékvezetők: Nagy László, Gaál Norbert
Műsor - 2019. március 31. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló MAFC BMEMAFC BME O V, 64 - 79 11 - 12
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Czupi Márton, Tarnai Gyula Csaba
Műsor - 2019. április 12. 20:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Pénzügyőr SportegyesületPénzügyőr Sportegyesület I V, 80 - 66 11 - 13
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Gaál István, Gaál Norbert
Műsor - 2019. április 26. 19:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
27. forduló Közgáz SC és DSK/BKözgáz SC és DSK/B I V, 98 - 75 11 - 14
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Molnár Tamás
Műsor - 2019. május 5. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
28. forduló Kőbánya OldboysKőbánya Oldboys O GY, 74 - 73 12 - 14
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Czupi Márton
Műsor - 2019. május 12. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
29. forduló MAFC MartosMAFC Martos I V, 117 - 76 12 - 15
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Kovács Zoltán, Polonkai Balázs
Műsor - 2019. május 19. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
30. forduló Gödi SEGödi SE O GY, 96 - 94 13 - 15
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2019. május 22. 20:10
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló BravosBravos I GY, 46 - 80 14 - 15
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás
Műsor - 2019. május 26. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Monori SEMonori SE O V, 75 - 80 14 - 16
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kapros Roland

Megyei szövetségek