|
A csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai Bácska FKE - Atomerőmű SE | 2018. október 11. csütörtök | 70 - 62 | Fekete Csaba, Szőke Bence |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Dombóvári Kosársuli KE | 2018. október 18. csütörtök | 58 - 48 | Fleischmann Krisztián, Kiss Zoltán |
Dombóvári Kosársuli KE - PVSK-Panthers/B | 2018. október 24. szerda | 93 - 71 | Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs |
Atomerőmű SE - Bajai Bácska FKE | 2018. október 25. csütörtök | 92 - 57 | Domokos Lőrinc, Szücs Szabolcs |
PVSK-Panthers/B - Atomerőmű SE | 2018. október 27. szombat | 90 - 75 | Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Bajai Bácska FKE | 2018. október 28. vasárnap | 83 - 59 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
Atomerőmű SE - Dombóvári Kosársuli KE | 2018. november 8. csütörtök | 95 - 82 | Domokos Lőrinc, Vörös Ferenc Zsolt |
Bajai Bácska FKE - PVSK-Panthers/B | 2018. november 8. csütörtök | 69 - 76 | Csallóközi Gábor, Szőke Bence |
Dombóvári Kosársuli KE - Bajai Bácska FKE | 2018. november 15. csütörtök | 70 - 50 | Kollár Tamás, Ács Dezső |
PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. november 22. csütörtök | 76 - 72 | Földvári Tamás, Szalóki Bence |
Dombóvári Kosársuli KE - Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. november 26. hétfő | 69 - 54 | Bálind Attila, Kollár Tamás |
PVSK-Panthers/B - Dombóvári Kosársuli KE | 2018. december 1. szombat | 58 - 85 | Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Atomerőmű SE | 2018. december 2. vasárnap | 81 - 70 | Märcz Péter, Székely Bernadett |
Atomerőmű SE - PVSK-Panthers/B | 2018. december 6. csütörtök | 85 - 63 | Vörös Ferenc Zsolt, Szücs Szabolcs |
Bajai Bácska FKE - Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. december 6. csütörtök | 78 - 51 | Csallóközi Gábor, Szőke Bence |
PVSK-Panthers/B - Bajai Bácska FKE | 2018. december 13. csütörtök | 97 - 67 | Märcz Péter, Téczely Roland Balázs |
Dombóvári Kosársuli KE - Atomerőmű SE | 2018. december 18. kedd | 91 - 74 | Bálind Attila, Péter Csaba |
Bajai Bácska FKE - Dombóvári Kosársuli KE | 2019. január 10. csütörtök | 33 - 93 | Csallóközi Gábor, Szőke Bence |
PVSK-Panthers/B - PVSK-Panthers/B | 2019. január 13. vasárnap | 86 - 60 | Kiss Zoltán, dr. Szakács Imre Vilmos |
B csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű SE/B - Tamási Dámok | 2018. október 9. kedd | 92 - 25 | Domokos Lőrinc, Vörös Ferenc Zsolt |
Tamási Dámok - Mohács GYKSE | 2018. október 15. hétfő | 29 - 57 | Kollár Tamás, Lalák Vince |
Dunaújvárosi Sárkányok - Kozármisleny SE | 2018. október 17. szerda | 33 - 139 | Horváth Andreasz, Csontos Alex |
Kozármisleny SE - Atomerőmű SE/B | 2018. október 19. péntek | 78 - 76 | Lovász Balázs, Kiss Zoltán |
Bonyhádi KSE - Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. október 24. szerda | 122 - 38 | Kollár Tamás, Ács Dezső |
Atomerőmű SE/B - Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. október 26. péntek | 73 - 67 | Domokos Lőrinc, Kiss Márk |
Mohács GYKSE - Kozármisleny SE | 2018. október 26. péntek | 62 - 74 | Lovász Balázs, Kiss Zoltán |
Tamási Dámok - Bonyhádi KSE | 2018. november 6. kedd | 32 - 96 | Ács Dezső, Kollár Tamás |
Kozármisleny SE - Tamási Dámok | 2018. november 11. vasárnap | 126 - 23 | Märcz Péter, Kiss Zoltán |
Dunaújvárosi Sárkányok - Mohács GYKSE | 2018. november 11. vasárnap | 46 - 83 | Poór Tamás, Csontos Alex |
Bonyhádi KSE - Atomerőmű SE/B | 2018. november 13. kedd | 68 - 47 | Villányi János, Szücs Szabolcs |
Tamási Dámok - Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. november 15. csütörtök | 54 - 73 | Szücs Szabolcs, Villányi János |
Tamási Dámok - Atomerőmű SE/B | 2018. november 22. csütörtök | 38 - 113 | Péter Csaba, Ács Dezső |
Atomerőmű SE/B - Kozármisleny SE | 2018. november 27. kedd | 63 - 59 | |
Bonyhádi KSE - Mohács GYKSE | 2018. november 27. kedd | 75 - 31 | Villányi János, Nagy Viktor |
Kozármisleny SE - Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. november 30. péntek | 99 - 56 | Sági Zoltán, Fülöp Zsombor Ferenc |
Mohács GYKSE - Tamási Dámok | 2018. november 30. péntek | 92 - 41 | Märcz Péter, Kiss Zoltán |
Dunaújvárosi Sárkányok - Bonyhádi KSE | 2018. december 2. vasárnap | 58 - 81 | Kertész Zsolt, Poór Tamás |
Kozármisleny SE - Mohács GYKSE | 2018. december 7. péntek | 81 - 60 | Märcz Péter, Kiss Zoltán |
Bonyhádi KSE - Tamási Dámok | 2018. december 11. kedd | 87 - 19 | Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső |
Kozármisleny SE - Bonyhádi KSE | 2018. december 14. péntek | 53 - 66 | Kiss Zoltán, Suhajda Mátyás |
Mohács GYKSE - Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. december 14. péntek | 96 - 34 | Märcz Péter, Nagy Bence |
Tamási Dámok - Kozármisleny SE | 2018. december 18. kedd | 45 - 105 | Ács Dezső, Kollár Tamás |
Mohács GYKSE - Atomerőmű SE/B | 2018. december 21. péntek | 76 - 56 | dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
Dunaújvárosi Sárkányok - Atomerőmű SE/B | 2019. január 6. vasárnap | 55 - 103 | Szőcs Péter, Kaposi Gábor |
Atomerőmű SE/B - Mohács GYKSE | 2019. január 7. hétfő | 78 - 72 | Vörös Eszter, Villányi Mátyás |
Bonyhádi KSE - Kozármisleny SE | 2019. január 8. kedd | 69 - 49 | Bálind Attila, Ács Dezső |
Dunaújvárosi Sárkányok - Bonyhádi KSE | 2019. január 10. csütörtök | 83 - 41 | Kocsis József, Csontos Alex |
C csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monok SE - Siófoki Kosársuli | 2018. október 15. hétfő | 66 - 83 | Mester Milán, Boros Gyevi Ádám |
Marcali VSZSE - Monok SE | 2018. október 20. szombat | 81 - 84 | Szántó Dénes, Mester Milán |
Kanizsa KK - Dombóvári KS/B | 2018. október 25. csütörtök | 73 - 47 | Szabó Tibor, Benedek Zoltán |
Dombóvári KS/B - Marcali VSZSE | 2018. november 5. hétfő | 72 - 82 | Bálind Attila, Lalák Vince |
Marcali VSZSE - Kanizsa KK | 2018. november 8. csütörtök | 64 - 46 | Boros Gyevi Ádám, Koncsek Balázs |
Siófoki Kosársuli - Dombóvári KS/B | 2018. november 9. péntek | 86 - 46 | Horváth Andreasz, Müller Martin |
Siófoki Kosársuli - Marcali VSZSE | 2018. november 16. péntek | 66 - 80 | Szőcs Péter, Kaposi Gábor |
Siófoki Kosársuli - Kanizsa KK | 2018. november 17. szombat | 79 - 52 | Horváth Andreasz, Tóth Bence |
Dombóvári KS/B - Monok SE | 2018. november 20. kedd | 59 - 81 | Bálind Attila, Kollár Tamás |
Kanizsa KK - Monok SE | 2018. november 22. csütörtök | 62 - 59 | Benedek Zoltán, Lovas Dávid |
Dombóvári KS/B - Kanizsa KK | 2018. november 24. szombat | 59 - 70 | Bálind Attila, Lalák Vince |
Siófoki Kosársuli - Monok SE | 2018. november 24. szombat | 85 - 59 | Szőcs Péter, Horváth Andreasz |
Monok SE - Marcali VSZSE | 2018. december 10. hétfő | 86 - 97 | Söjtöry Tamás, Boros Gyevi Ádám |
Marcali VSZSE - Dombóvári KS/B | 2018. december 13. csütörtök | 88 - 46 | Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám |
Kanizsa KK - Siófoki Kosársuli | 2018. december 15. szombat | 66 - 67 | Lovas Péter, Horváth Alajos |
Kanizsa KK - Marcali VSZSE | 2018. december 16. vasárnap | 53 - 66 | Németh Sándor, Lovas Dávid |
Monok SE - Kanizsa KK | 2018. december 17. hétfő | 61 - 74 | Frank Bianka, Boros Gyevi Ádám |
Dombóvári KS/B - Siófoki Kosársuli | 2018. december 21. péntek | 61 - 96 | Péter Csaba, Kollár Tamás |
Monok SE - Dombóvári KS/B | 2019. január 8. kedd | 91 - 72 | Csapó Gábor, Boros Gyevi Ádám |
Marcali VSZSE - Siófoki Kosársuli | 2019. január 11. péntek | 72 - 58 | Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor |
A csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok KE/A - Békéscsabai KK | 2018. október 12. péntek | 72 - 46 | Kovács Róbert Márió, Mátyus Zoé Grèta |
SZEDEÁK - Lehel Kosársuli | 2018. október 13. szombat | 61 - 57 | Utasi Balázs, Tóth Tamás |
Békéscsabai KK - Szolnoki Sportcentrum/B | 2018. október 15. hétfő | 62 - 65 | Kátay Csaba András |
Békési SZSK - SZEDEÁK | 2018. október 18. csütörtök | 48 - 72 | Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó |
Lehel Kosársuli - Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2018. október 18. csütörtök | 60 - 80 | Szabó László, Szappanos Máté |
Szolnoki Sportcentrum/B - Békési SZSK | 2018. október 22. hétfő | 67 - 46 | Mile Gábor, Rideg László |
SZEDEÁK - Békéscsabai KK | 2018. október 25. csütörtök | 57 - 56 | Jáhni Bence, Liszkai Dávid |
Lehel Kosársuli - Szolnoki Sportcentrum/B | 2018. október 25. csütörtök | 86 - 60 | Mile Gábor, Szappanos Máté |
Szolnoki Sportcentrum/B - Békéscsabai KK | 2018. október 30. kedd | 61 - 58 | Farkas János, Czakó Martin |
Békéscsabai KK - Békési SZSK | 2018. november 5. hétfő | 96 - 58 | Bere Márton Brúnó, Szikora Balázs András |
Békéscsabai KK - SZEDEÁK | 2018. november 5. hétfő | 60 - 62 | Szikora Balázs András, Kis Sándor |
Nagykőrösi Sólymok KE/A - SZEDEÁK | 2018. november 10. szombat | 100 - 43 | Sértő Róbert, Novák Bence |
Békéscsabai KK - Lehel Kosársuli | 2018. november 12. hétfő | 59 - 64 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
Szolnoki Sportcentrum/B - Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2018. november 13. kedd | 37 - 87 | Rácz Zsolt Róbert, Rideg László |
SZEDEÁK - Szolnoki Sportcentrum/B | 2018. november 15. csütörtök | 70 - 53 | Jáhni Bence, Liszkai Dávid |
Békési SZSK - Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2018. november 18. vasárnap | 51 - 95 | Szabó László, Rideg László |
Lehel Kosársuli - Békési SZSK | 2018. november 19. hétfő | 71 - 43 | Mile Gábor, Fenyvesi Zénó |
Lehel Kosársuli - SZEDEÁK | 2018. november 22. csütörtök | 81 - 56 | Szabó László, Szappanos Máté |
Békéscsabai KK - Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2018. november 23. péntek | 50 - 97 | Borgula György, Bere Márton Brúnó |
Békési SZSK - Szolnoki Sportcentrum/B | 2018. november 27. kedd | 33 - 62 | Papy Zsolt, Mezei Tibor |
Nagykőrösi Sólymok KE/A - Lehel Kosársuli | 2018. november 30. péntek | 71 - 62 | Szundy Dominik Dániel, Miklósi László |
Békési SZSK - Lehel Kosársuli | 2018. december 5. szerda | 55 - 77 | Papy Zsolt, Szikora Balázs András |
Nagykőrösi Sólymok KE/A - Szolnoki Sportcentrum/B | 2018. december 7. péntek | 69 - 45 | Vigh Balázs, Agócs Gábor Mihály |
SZEDEÁK - Békési SZSK | 2018. december 9. vasárnap | 72 - 51 | Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor |
Békési SZSK - Békéscsabai KK | 2018. december 10. hétfő | 74 - 62 | Szikora Balázs András, Váczi Mihály |
SZEDEÁK - Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2018. december 13. csütörtök | 49 - 60 | Nyilas István, Nagy Lili |
Lehel Kosársuli - Békéscsabai KK | 2019. január 8. kedd | 87 - 55 | Fehérvári Gergely, Rideg László |
Szolnoki Sportcentrum/B - SZEDEÁK | 2019. január 10. csütörtök | 66 - 69 | Fodor Attila, Mezei Tibor |
Nagykőrösi Sólymok KE/A - Békési SZSK | 2019. január 11. péntek | 104 - 71 | Menyhárt Ferenc Tamás, Belák Zoltán |
Szolnoki Sportcentrum/B - Lehel Kosársuli | 2019. január 15. kedd | 50 - 70 | Fehérvári Gergely, Farkas János |
B csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Félegyházi TSI - Pityke KSE | 2018. október 12. péntek | 102 - 39 | Komáromi Péter |
Szentesi KK - Vásárhelyi Kosársuli/B | 2018. október 14. vasárnap | 80 - 68 | Tóth Tamás, Czékmán Csaba |
Pityke KSE - Gyulai Sportiskola | 2018. október 16. kedd | 103 - 61 | Bedőcs Barnabás, Jurászik László |
SZEDEÁK/B - Félegyházi TSI | 2018. október 17. szerda | 50 - 94 | Jáhni Bence, Liszkai Dávid |
Gyulai Sportiskola - Szentesi KK | 2018. október 21. vasárnap | 23 - 87 | Papy Zsolt |
Vásárhelyi Kosársuli/B - SZEDEÁK/B | 2018. október 21. vasárnap | 84 - 59 | Bartucz Csaba, Utasi Gábor |
Pityke KSE - Vásárhelyi Kosársuli/B | 2018. október 26. péntek | 82 - 62 | Dr. Kovács András, Miklósi László |
Félegyházi TSI - Gyulai Sportiskola | 2018. október 26. péntek | 112 - 32 | Tóth Mihály, Bodnárné Pasek Mónika |
SZEDEÁK/B - Szentesi KK | 2018. november 4. vasárnap | 73 - 72 | Utasi Balázs, Liszkai Dávid |
Szentesi KK - Pityke KSE | 2018. november 10. szombat | 91 - 67 | Czékmán Csaba, Horgos Péter |
Vásárhelyi Kosársuli/B - Félegyházi TSI | 2018. november 13. kedd | 62 - 89 | Utasi Gábor, Horgos Péter |
Vásárhelyi Kosársuli/B - Gyulai Sportiskola | 2018. november 19. hétfő | 116 - 40 | Bartucz Csaba, Utasi Gábor |
Gyulai Sportiskola - Pityke KSE | 2018. november 22. csütörtök | 39 - 46 | Kátay Csaba András, Papy Zsolt |
Vásárhelyi Kosársuli/B - Szentesi KK | 2018. november 28. szerda | 83 - 75 | Utasi Balázs, Horgos Péter |
Pityke KSE - SZEDEÁK/B | 2018. november 29. csütörtök | 86 - 61 | Gyurka Tamás, Bedőcs Barnabás |
Szentesi KK - Gyulai Sportiskola | 2018. november 30. péntek | 73 - 32 | |
SZEDEÁK/B - Vásárhelyi Kosársuli/B | 2018. december 2. vasárnap | 60 - 62 | Jáhni Bence, Nagy Lili |
Gyulai Sportiskola - SZEDEÁK/B | 2018. december 4. kedd | 35 - 54 | Kátay Csaba András, Papy Zsolt |
Pityke KSE - Félegyházi TSI | 2018. december 4. kedd | 44 - 88 | Gyurka Tamás, Jurászik László |
Gyulai Sportiskola - Félegyházi TSI | 2018. december 6. csütörtök | 24 - 78 | Kátay Csaba András, Papy Zsolt |
Szentesi KK - SZEDEÁK/B | 2018. december 9. vasárnap | 84 - 47 | Czékmán Csaba, Tóth Tamás |
Vásárhelyi Kosársuli/B - Pityke KSE | 2018. december 11. kedd | 87 - 55 | |
Félegyházi TSI - Vásárhelyi Kosársuli/B | 2018. december 12. szerda | 94 - 38 | |
SZEDEÁK/B - Gyulai Sportiskola | 2018. december 12. szerda | 116 - 23 | Jáhni Bence, Liszkai Dávid |
Szentesi KK - Félegyházi TSI | 2018. december 14. péntek | 51 - 74 | Utasi Balázs, Bartucz Csaba |
Pityke KSE - Szentesi KK | 2018. december 15. szombat | 61 - 78 | Baukó Ferenc, Bodnárné Pasek Mónika |
Félegyházi TSI - Szentesi KK | 2018. december 19. szerda | 81 - 47 | |
Félegyházi TSI - SZEDEÁK/B | 2019. január 7. hétfő | 132 - 33 | Tóth Mihály, Bodnárné Pasek Mónika |
Gyulai Sportiskola - Vásárhelyi Kosársuli/B | 2019. január 10. csütörtök | 54 - 56 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
SZEDEÁK/B - Pityke KSE | 2019. január 11. péntek | 48 - 78 | Nyilas István, Barabás Dorina Mónika |
A csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szombathelyi SI KA/B - Dávid Kornél KA/A | 2018. október 10. szerda | 113 - 24 | Csák Máté Károly, Polyák Máté |
Zalakerámia ZTE KK/B - Soproni Sportiskola / B | 2018. október 13. szombat | 90 - 44 | Németh Csaba, Kocsis Tamás |
Szombathelyi SI KA/B - Soproni Tigrisek | 2018. október 13. szombat | 85 - 55 | Magyar Gyöngyi, Nagy Zoltán |
OSE Lions/A - Dávid Kornél KA/A | 2018. október 13. szombat | 69 - 102 | Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Győri KC - OSE Lions/A | 2018. október 17. szerda | 45 - 75 | Bakó László Ferenc, Földesi Marcell |
OSE Lions/A - Soproni Sportiskola / B | 2018. október 19. péntek | 152 - 31 | Magyari Viktor, Kaposi Renátó |
Dávid Kornél KA/A - Szombathelyi SI KA/B | 2018. október 20. szombat | 114 - 60 | Béndek Gábor Miklós, Horváth Andreasz |
Szombathelyi SI KA/B - Győri KC | 2018. október 21. vasárnap | 78 - 75 | Nagy Zoltán, Pál Balázs |
Soproni Tigrisek - OSE Lions/A | 2018. október 24. szerda | 44 - 80 | Kapusi Gábor, Wischy Péter |
Győri KC - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. október 25. csütörtök | 71 - 56 | Bakó László Ferenc, Tamás Pálma |
Zalakerámia ZTE KK/B - Dávid Kornél KA/A | 2018. október 28. vasárnap | 59 - 130 | Németh Sándor, Németh Csaba |
Soproni Sportiskola / B - Szombathelyi SI KA/B | 2018. október 31. szerda | 46 - 79 | Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston |
Dávid Kornél KA/A - Győri KC | 2018. november 7. szerda | 72 - 45 | Béndek Gábor Miklós, Matucza Gyula |
Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskola / B | 2018. november 7. szerda | 94 - 38 | Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Szombathelyi SI KA/B - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 11. vasárnap | 72 - 54 | Pál Balázs, Magyar Gyöngyi |
Soproni Tigrisek - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 13. kedd | 86 - 41 | Herczeg Ágoston, Buzai Patrik |
Soproni Sportiskola / B - Győri KC | 2018. november 13. kedd | 32 - 94 | Herczeg Ágoston, Buzai Patrik |
Zalakerámia ZTE KK/B - OSE Lions/A | 2018. november 15. csütörtök | 51 - 55 | Szalai Zsolt, Kocsis Tamás |
OSE Lions/A - Szombathelyi SI KA/B | 2018. november 16. péntek | 84 - 53 | Krisztián-Világos Tünde, Bognár Tibor |
Győri KC - Soproni Tigrisek | 2018. november 18. vasárnap | 66 - 73 | Földesi Marcell, Tamás Pálma |
Zalakerámia ZTE KK/B - Soproni Tigrisek | 2018. november 20. kedd | 74 - 77 | Németh Csaba, Németh Sándor |
Soproni Sportiskola / B - Dávid Kornél KA/A | 2018. november 22. csütörtök | 15 - 94 | Rudasits Ákos, Herczeg Ágoston |
Szombathelyi SI KA/B - Dávid Kornél KA/B | 2018. november 24. szombat | 62 - 100 | Pál Balázs, Magyar Gyöngyi |
Soproni Sportiskola / B - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 26. hétfő | 41 - 53 | Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston |
OSE Lions/A - Győri KC | 2018. november 28. szerda | 92 - 66 | Krisztián-Világos Tünde, Bognár Tibor |
Soproni Sportiskola / B - OSE Lions/A | 2018. november 29. csütörtök | 27 - 59 | Rokob Krisztián, Czinder Adrienn |
Dávid Kornél KA/A - OSE Lions/A | 2018. november 30. péntek | 83 - 74 | Béndek Gábor Miklós, Kocsis József |
Győri KC - Szombathelyi SI KA/B | 2018. november 30. péntek | 79 - 69 | Káli Szabolcs, Bakó László Ferenc |
Dávid Kornél KA/A - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. december 2. vasárnap | 108 - 57 | Tóth Bence, Matucza Gyula |
OSE Lions/A - Soproni Tigrisek | 2018. december 4. kedd | 105 - 69 | Magyari Viktor, Bognár Tibor |
Soproni Tigrisek - Szombathelyi SI KA/B | 2018. december 9. vasárnap | 72 - 56 | Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
Zalakerámia ZTE KK/B - Győri KC | 2018. december 9. vasárnap | 68 - 78 | Németh Csaba, Nagy Zoltán |
Győri KC - Dávid Kornél KA/B | 2018. december 13. csütörtök | 64 - 105 | Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Zalakerámia ZTE KK/B - Szombathelyi SI KA/B | 2018. december 14. péntek | 71 - 58 | Németh Csaba, Kocsis Tamás |
Szombathelyi SI KA/B - Soproni Sportiskola / B | 2018. december 16. vasárnap | 89 - 36 | Csák Máté Károly, Magyar Gyöngyi |
Dávid Kornél KA/A - Soproni Tigrisek | 2019. január 5. szombat | 96 - 60 | Szőcs Péter, Koller István |
Soproni Tigrisek - Győri KC | 2019. január 7. hétfő | 71 - 59 | Kapusi Gábor, Wischy Péter |
Dávid Kornél KA/A - Soproni Sportiskola / B | 2019. január 9. szerda | 209 - 26 | Magyari Viktor, Béndek Gábor Miklós |
OSE Lions/A - Zalakerámia ZTE KK/B | 2019. január 11. péntek | 84 - 58 | Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Soproni Sportiskola / B - Soproni Tigrisek | 2019. január 15. kedd | 53 - 78 | Buzai Patrik, Czinder Adrienn |
Soproni Tigrisek - Dávid Kornél KA/B | 2019. január 16. szerda | 48 - 109 | Rokob Krisztián, Szabó Bálint |
Győri KC - Soproni Sportiskola / B | 2019. január 17. csütörtök | 88 - 43 | Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Szombathelyi SI KA/B - OSE Lions/A | 2019. január 19. szombat | 34 - 73 | Dr. Lipics László, Németh András |
B csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szombathelyi SI U14/A - Dávid Kornél KA/B | 2018. október 10. szerda | 16:00 | |
OSE Lions/B - Tatai SE | 2018. október 16. kedd | 48 - 81 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
Pápai KC - Dávid Kornél KA/B | 2018. október 18. csütörtök | 94 - 67 | Sebesi Gábor, Kiss István |
OSE Lions/B - Dávid Kornél KA/B | 2018. október 19. péntek | 74 - 111 | Magyari Viktor, Kaposi Renátó |
Tatai SE - Szombathelyi SI U14/A | 2018. október 19. péntek | 38 - 92 | Bognár Tibor, Vörös Eszter |
MTE 1904 - Alba Fehérvár/B | 2018. október 21. vasárnap | 53 - 125 | |
Alba Fehérvár/B - Dávid Kornél KA/B | 2018. október 24. szerda | 100 - 74 | Szőcs Péter, Borsos Miklós |
OSE Lions/B - Alba Fehérvár/B | 2018. október 26. péntek | 81 - 149 | Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Szombathelyi SI U14/A - MTE 1904 | 2018. október 26. péntek | 97 - 7 | Polyák Máté, Nagy Zoltán |
Pápai KC - Tatai SE | 2018. október 29. hétfő | 83 - 79 | Sebesi Gábor, Kiss István |
MTE 1904 - Dávid Kornél KA/B | 2018. november 5. hétfő | 26 - 110 | Nagy Péter, Tamás Pálma |
Alba Fehérvár/B - Tatai SE | 2018. november 7. szerda | 65 - 87 | Horváth Andreasz, Tóth Bence |
Pápai KC - Szombathelyi SI U14/A | 2018. november 8. csütörtök | 59 - 73 | Sebesi Gábor, Kiss István |
OSE Lions/B - MTE 1904 | 2018. november 9. péntek | 117 - 33 | Krisztián-Világos Tünde, Vörös Eszter |
MTE 1904 - OSE Lions/B | 2018. november 17. szombat | 49 - 88 | Nagy Péter, Horváth Szabolcs |
Dávid Kornél KA/B - Tatai SE | 2018. november 17. szombat | 66 - 72 | Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
Pápai KC - Alba Fehérvár/B | 2018. november 19. hétfő | 70 - 61 | Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Dávid Kornél KA/B - Szombathelyi SI U14/A | 2018. november 21. szerda | 59 - 87 | Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence |
Pápai KC - OSE Lions/B | 2018. november 22. csütörtök | 93 - 56 | Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Tatai SE - Alba Fehérvár/B | 2018. november 24. szombat | 77 - 83 | Kaposi Renátó, Bognár Tibor |
Szombathelyi SI U14/A - OSE Lions/B | 2018. november 24. szombat | 124 - 43 | Dr. Lipics László, Németh András |
Szombathelyi SI U14/A - Tatai SE | 2018. november 28. szerda | 71 - 70 | Dr. Lipics László, Bognár Tamás |
Dávid Kornél KA/B - OSE Lions/B | 2018. november 30. péntek | 80 - 74 | Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence |
Szombathelyi SI U14/A - Alba Fehérvár/B | 2018. december 1. szombat | 116 - 55 | Tóth Kálmán, Tóth Gábor Balázs |
Alba Fehérvár/B - MTE 1904 | 2018. december 2. vasárnap | 120 - 22 | Horváth Andreasz, Kaposi Gábor |
MTE 1904 - Szombathelyi SI U14/A | 2018. december 5. szerda | 27 - 99 | Tamás Pálma, Horváth Szabolcs |
Dávid Kornél KA/B - Alba Fehérvár/B | 2018. december 7. péntek | 60 - 62 | Béndek Gábor Miklós, Müller Martin |
Tatai SE - Pápai KC | 2018. december 8. szombat | 65 - 63 | Kertész Zsolt |
Tatai SE - OSE Lions/B | 2018. december 14. péntek | 116 - 48 | Vörös Eszter, Krisztián-Világos Tünde |
Dávid Kornél KA/B - MTE 1904 | 2018. december 16. vasárnap | 114 - 32 | Koller István, Szőcs Péter |
Szombathelyi SI U14/A - Pápai KC | 2018. december 18. kedd | 67 - 41 | Bognár Tamás, Nagy Zoltán |
Tatai SE - MTE 1904 | 2019. január 5. szombat | 153 - 25 | Krisztián-Világos Tünde, Rácz Kristóf Ákos |
OSE Lions/B - Szombathelyi SI U14/A | 2019. január 8. kedd | 39 - 130 | Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Alba Fehérvár/B - Pápai KC | 2019. január 9. szerda | 75 - 73 | Horváth Andreasz, Matucza Gyula |
Dávid Kornél KA/B - Pápai KC | 2019. január 11. péntek | 56 - 65 | Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
Tatai SE - Dávid Kornél KA/B | 2019. január 12. szombat | 100 - 88 | Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
OSE Lions/B - Pápai KC | 2019. január 15. kedd | 77 - 51 | Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Alba Fehérvár/B - OSE Lions/B | 2019. január 17. csütörtök | 100 - 61 | Koller István, Poór Tamás |
Alba Fehérvár/B - Szombathelyi SI U14/A | 2019. január 18. péntek | 27 - 99 | Horváth Andreasz, Müller Martin |
MTE 1904 - Tatai SE | 2019. január 19. szombat | 14 - 133 | Tompa Gellért, Horváth Szabolcs |
Pápai KC - MTE 1904 | 2019. január 22. kedd | 108 - 21 | Béndek Gábor Miklós, Kiss István |
MTE 1904 - Pápai KC | 2019. január 22. kedd | 27 - 94 | Béndek Gábor Miklós, Kiss István |
C csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Celldömölki VSE - Ifjú Sólymok/A | 2018. október 10. szerda | 82 - 35 | Bognár Tamás, Pál Balázs |
Tapolcai Sasok - VUKE - Veszprém | 2018. október 13. szombat | 70 - 79 | Prieger Mihály, Németh László |
Esztergomi KE - Celldömölki VSE | 2018. október 20. szombat | 53 - 51 | Magyari Viktor, Novák Bence |
Tapolcai Sasok - Várpalotai KK | 2018. október 20. szombat | 91 - 84 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Várpalotai KK - Zalakerámia ZTE KK/C | 2018. október 26. péntek | 70 - 61 | Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós |
Esztergomi KE - Tapolcai Sasok | 2018. október 28. vasárnap | 72 - 67 | Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
VUKE - Veszprém - Celldömölki VSE | 2018. október 30. kedd | 51 - 56 | Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós |
Zalakerámia ZTE KK/C - Ifjú Sólymok/A | 2018. november 6. kedd | 123 - 54 | Szalai Zsolt, Kocsis Tamás |
VUKE - Veszprém - Zalakerámia ZTE KK/C | 2018. november 8. csütörtök | 67 - 32 | Béndek Gábor Miklós, Prieger Mihály |
Ifjú Sólymok/A - Várpalotai KK | 2018. november 9. péntek | 42 - 82 | Polyák Máté, Magyar Gyöngyi |
VUKE - Veszprém - Esztergomi KE | 2018. november 13. kedd | 83 - 31 | Béndek Gábor Miklós, Prieger Mihály |
Celldömölki VSE - Tapolcai Sasok | 2018. november 13. kedd | 72 - 57 | Magyar Gyöngyi, Bognár Tamás |
Zalakerámia ZTE KK/C - Celldömölki VSE | 2018. november 15. csütörtök | 70 - 51 | Németh Sándor, Hegedűs Attla |
Ifjú Sólymok/A - VUKE - Veszprém | 2018. november 17. szombat | 25 - 73 | Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs |
Esztergomi KE - Zalakerámia ZTE KK/C | 2018. november 22. csütörtök | 72 - 73 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
VUKE - Veszprém - Tapolcai Sasok | 2018. november 22. csütörtök | 81 - 65 | Béndek Gábor Miklós, Prieger Mihály |
Zalakerámia ZTE KK/C - VUKE - Veszprém | 2018. november 27. kedd | 52 - 64 | Nagy Zoltán, Kocsis Tamás |
Celldömölki VSE - Várpalotai KK | 2018. november 27. kedd | 41 - 72 | Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi |
Várpalotai KK - Ifjú Sólymok/A | 2018. november 30. péntek | 113 - 35 | Béndek Gábor Miklós, Prieger Mihály |
Celldömölki VSE - Esztergomi KE | 2018. december 2. vasárnap | 57 - 43 | Magyar Gyöngyi, Magyar Gergely |
Zalakerámia ZTE KK/C - Várpalotai KK | 2018. december 6. csütörtök | 45 - 61 | Földesi Ádám, Németh Csaba |
Celldömölki VSE - VUKE - Veszprém | 2018. december 8. szombat | 50 - 45 | Pál Balázs, Németh Balázs |
Esztergomi KE - Ifjú Sólymok/A | 2018. december 8. szombat | 93 - 30 | Krisztián-Világos Tünde, Vörös Eszter |
Ifjú Sólymok/A - Zalakerámia ZTE KK/C | 2018. december 10. hétfő | 44 - 65 | Nagy Zoltán, Németh Balázs |
Zalakerámia ZTE KK/C - Tapolcai Sasok | 2018. december 11. kedd | 56 - 66 | Németh Sándor, Németh Csaba |
Esztergomi KE - Várpalotai KK | 2018. december 12. szerda | 85 - 80 | Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Zalakerámia ZTE KK/C - Esztergomi KE | 2018. december 13. csütörtök | 62 - 74 | Németh Sándor, Kocsis Tamás |
Ifjú Sólymok/A - Tapolcai Sasok | 2018. december 14. péntek | 20 - 0 | Dr. Magyari Tibor, Ugróczky Péter |
Esztergomi KE - VUKE - Veszprém | 2018. december 16. vasárnap | 64 - 30 | Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs |
Várpalotai KK - VUKE - Veszprém | 2018. december 19. szerda | 67 - 82 | Béndek Gábor Miklós, Fülöp Ádám László |
Várpalotai KK - Tapolcai Sasok | 2018. december 21. péntek | 83 - 65 | Oláh Gabriella, Prieger Mihály |
Tapolcai Sasok - Ifjú Sólymok/A | 2019. január 6. vasárnap | 128 - 38 | |
Ifjú Sólymok/A - Celldömölki VSE | 2019. január 7. hétfő | 28 - 50 | Dr. Magyari Tibor, Kiss Márton Balázs |
VUKE - Veszprém - Várpalotai KK | 2019. január 8. kedd | 80 - 55 | Fülöp András, Prieger Mihály |
Celldömölki VSE - Zalakerámia ZTE KK/C | 2019. január 9. szerda | 71 - 37 | Polyák Máté, Nagy Zoltán |
Várpalotai KK - Esztergomi KE | 2019. január 11. péntek | 67 - 60 | Béndek Gábor Miklós, Prieger Mihály |
Ifjú Sólymok/A - Esztergomi KE | 2019. január 12. szombat | 26 - 41 | Pál Balázs, Nagy Zoltán |
VUKE - Veszprém - Ifjú Sólymok/A | 2019. január 15. kedd | 108 - 34 | Fülöp András, Prieger Mihály |
Tapolcai Sasok - Esztergomi KE | 2019. január 26. szombat | 70 - 24 | |
Várpalotai KK - Celldömölki VSE | 2019. február 15. péntek | 70 - 50 | Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós |
A csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum/B - MEAFC/A | 2018. október 19. péntek | 42 - 68 | Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter |
Debreceni KA/B - MEAFC/A | 2018. október 26. péntek | 57 - 91 | Torzsa Péter, Szűcs Balázs |
Egri VSI KOK - Salgótarjáni KI | 2018. október 26. péntek | 90 - 34 | Takács Zoltán, ifj. Marton Péter |
Salgótarjáni KI - Egri VSI KOK | 2018. október 26. péntek | 15 - 106 | Takács Zoltán, ifj. Marton Péter |
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Salgótarjáni KI | 2018. november 7. szerda | 72 - 33 | Molnár Péter Zoltán, Remete Roland |
Salgótarjáni KI - Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. november 7. szerda | 26 - 61 | Molnár Péter Zoltán, Kovács Milán |
Egri VSI KOK - Debreceni KA/B | 2018. november 9. péntek | 75 - 59 | Kokas Sándor Zsolt, Stáber Alex Bence |
MEAFC/A - Debreceni KA/B | 2018. november 14. szerda | 65 - 46 | Sörlei Attila, Sándor Ivett |
MEAFC/A - Egri VSI KOK | 2018. november 16. péntek | 95 - 40 | Takács Zoltán, Szobonya Erik |
MEAFC/A - Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. november 19. hétfő | 79 - 63 | Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba |
Debreceni KA/B - Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. november 30. péntek | 82 - 78 | |
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Debreceni KA/B | 2018. november 30. péntek | 18:00 | |
Egri VSI KOK - MEAFC/A | 2018. december 4. kedd | 28 - 71 | Takács Zoltán, Sándor Ivett |
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Egri VSI KOK | 2018. december 10. hétfő | 48 - 58 | Molnár Péter Zoltán, Remete Richárd |
Salgótarjáni KI - Nyíregyházi Sportcentrum/C | 2018. december 11. kedd | 73 - 59 | Benedek Dávid, Trizna Pál Krisztián |
Nyíregyházi Sportcentrum/C - Salgótarjáni KI | 2018. december 11. kedd | 65 - 32 | Benedek Dávid, Trizna Pál Krisztián |
Egri VSI KOK - Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. december 14. péntek | 83 - 43 | Lónáth László, Takács Zoltán |
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Nyíregyházi Sportcentrum/C | 2018. december 17. hétfő | 83 - 18 | Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter |
Nyíregyházi Sportcentrum/C - Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. december 17. hétfő | 37 - 74 | Koncz János, Zalai Ákos István |
Salgótarjáni KI - MEAFC/A | 2019. január 8. kedd | 38 - 128 | Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián |
MEAFC/A - Salgótarjáni KI | 2019. január 8. kedd | 106 - 10 | Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián |
Nyíregyházi Sportcentrum/C - Egri VSI KOK | 2019. január 15. kedd | 33 - 102 | |
Egri VSI KOK - Nyíregyházi Sportcentrum/C | 2019. január 15. kedd | 90 - 24 |
B csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Kék Cápák - Szerencs VSE | 2018. október 8. hétfő | 41 - 83 | Molnár Péter Zoltán, Koncz János |
Sunshine-NYIKSE - Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. október 14. vasárnap | 143 - 19 | Molnár Ádám, Horányi András |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Szerencs VSE | 2018. október 15. hétfő | 156 - 50 | Molnár Péter Zoltán, Koncz János |
NYKK-Eötvös - Beszterce KK | 2018. október 17. szerda | 51 - 68 | Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László |
Beszterce KK - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2018. október 20. szombat | 50 - 70 | Deák Csaba, Grosch Attila |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Beszterce KK | 2018. október 20. szombat | 55 - 51 | Deák Csaba, Grosch Attila |
Szerencs VSE - Beszterce KK | 2018. október 25. csütörtök | 19 - 127 | Sörlei Attila, Sándor Ivett |
Beszterce KK - Szerencs VSE | 2018. október 25. csütörtök | 119 - 53 | Sörlei Attila, Sándor Ivett |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - NYKK-Eötvös | 2018. november 7. szerda | 84 - 35 | Nyíri Péter Patrik, Horányi András |
Szerencs VSE - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. november 12. hétfő | 50 - 111 | Sörlei Attila, Sándor Ivett |
MEAFC/B - NYKK-Eötvös | 2018. november 12. hétfő | 42 - 93 | Lónáth László, Molnár Krisztián |
Szerencs VSE - NYKK-Eötvös | 2018. november 15. csütörtök | 46 - 108 | Takács Zoltán, Sörlei Attila |
Beszterce KK - NYKK-Eötvös | 2018. november 19. hétfő | 67 - 43 | Grosch Attila, Benedek Dávid |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2018. november 19. hétfő | 35 - 81 | Lónáth László, Sörlei Attila |
MEAFC/B - Szerencs VSE | 2018. november 19. hétfő | 54 - 63 | Molnár Péter Zoltán, Nagy Zsombor |
Szerencs VSE - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2018. november 22. csütörtök | 21 - 126 | Lónáth László, Sztrakovics István |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - NYKK-Eötvös | 2018. november 23. péntek | 70 - 66 | Sörlei Attila, Marton Péter |
MEAFC/B - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2018. november 26. hétfő | 30 - 126 | ifj. Marton Péter, Molnár Krisztián |
Szerencs VSE - MEAFC/B | 2018. november 29. csütörtök | 49 - 67 | Sörlei Attila, Szobonya Erik |
NYKK-Eötvös - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2018. december 1. szombat | 42 - 65 | Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik |
NYKK-Eötvös - Szerencs VSE | 2018. december 7. péntek | 122 - 23 | Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC/B | 2018. december 10. hétfő | 97 - 45 | Takács Zoltán, Szobonya Erik |
Beszterce KK - MEAFC/B | 2018. december 13. csütörtök | 128 - 44 | Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián |
MEAFC/B - Beszterce KK | 2018. december 13. csütörtök | 50 - 94 | Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencs VSE | 2018. december 17. hétfő | 114 - 35 | Lónáth László, Sándor Ivett |
NYKK-Eötvös - MEAFC/B | 2018. december 19. szerda | 85 - 49 | Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter |
MEAFC/B - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. január 7. hétfő | 36 - 73 | Sörlei Attila, Szobonya Erik |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Beszterce KK | 2019. január 8. kedd | 66 - 79 | Lónáth László, Nagy Zsombor |
Beszterce KK - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. január 8. kedd | 90 - 69 | Lónáth László, Nagy Zsombor |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - MEAFC/B | 2019. január 9. szerda | 127 - 38 | Koncz János, Remete Richárd |
NYKK-Eötvös - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. január 13. vasárnap | 52 - 64 | Zalai Ákos István, Szulics Zsolt János |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. január 16. szerda | 92 - 36 | Gergely Csaba, dr. Marjay Péter |
C csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Karcagi SE - Mezőcsáti DSE | 2018. október 13. szombat | 55 - 39 | Fenyvesi Zénó, Czakó Martin |
Mezőcsáti DSE - Karcagi SE | 2018. október 13. szombat | 59 - 50 | Fenyvesi Zénó, Czakó Martin |
Hajdúböszörményi TE - Karcagi SE | 2018. október 19. péntek | 69 - 47 | Torzsa Péter, Nemes Gábor |
Sunshine-NYIKSE - Ibrány SE | 2018. november 5. hétfő | 94 - 8 | Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter |
Nyíregyházi Kék Cápák - Karcagi SE | 2018. november 9. péntek | 22 - 59 | Molnár Péter Zoltán, Koncz János |
Karcagi SE - Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. november 9. péntek | 87 - 19 | Molnár Péter Zoltán, Koncz János |
Nyíregyházi Kék Cápák - DIFE KK | 2018. november 12. hétfő | 64 - 20 | Torzsa Péter, Bács Csaba |
Mezőcsáti DSE - Ibrány SE | 2018. november 12. hétfő | 110 - 18 | Nagy Zsombor, Szobonya Erik |
DIFE KK - Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. november 12. hétfő | 64 - 20 | Torzsa Péter, Bács Csaba |
Sunshine-NYIKSE - Mezőcsáti DSE | 2018. november 14. szerda | 46 - 59 | Gergely Csaba, dr. Marjay Péter |
Mezőcsáti DSE - Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. november 16. péntek | 52 - 27 | Sztrakovics István, Tolnai János |
Nyíregyházi Kék Cápák - Mezőcsáti DSE | 2018. november 16. péntek | 12 - 86 | Sztrakovics István, Tolnai János |
Ibrány SE - DIFE KK | 2018. november 18. vasárnap | 15 - 79 | Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter |
DIFE KK - Sunshine-NYIKSE | 2018. november 19. hétfő | 17:45 | |
Hajdúböszörményi TE - Mezőcsáti DSE | 2018. november 21. szerda | 48 - 42 | Torzsa Péter, Bács Csaba |
Hajdúböszörményi TE - Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. november 23. péntek | 50 - 16 | Torzsa Péter, Szűcs Sándor |
Nyíregyházi Kék Cápák - Hajdúböszörményi TE | 2018. november 23. péntek | 26 - 64 | Torzsa Péter, Szűcs Sándor |
Ibrány SE - Mezőcsáti DSE | 2018. november 25. vasárnap | 9 - 52 | Scholtz Zoltán, Ábri Nataniel Mihály |
Sunshine-NYIKSE - Karcagi SE | 2018. november 28. szerda | 71 - 30 | Gergely Csaba, Remete Richárd |
Karcagi SE - Sunshine-NYIKSE | 2018. november 28. szerda | 48 - 68 | Gergely Csaba, Ábri Nataniel Mihály |
Nyíregyházi Kék Cápák - Ibrány SE | 2018. november 30. péntek | 45 - 13 | Molnár Péter Zoltán, Remete Richárd |
Ibrány SE - Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. november 30. péntek | 9 - 37 | Molnár Péter Zoltán, Remete Richárd |
Ibrány SE - Karcagi SE | 2018. december 2. vasárnap | 11 - 96 | Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter |
Karcagi SE - Ibrány SE | 2018. december 2. vasárnap | 114 - 19 | Szulics Zsolt János |
Mezőcsáti DSE - Hajdúböszörményi TE | 2018. december 3. hétfő | 41 - 61 | Sándor Ivett, Nagy Zsombor |
Nyíregyházi Kék Cápák - Sunshine-NYIKSE | 2018. december 5. szerda | 26 - 66 | Gergely Csaba, dr. Marjay Péter |
Sunshine-NYIKSE - Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. december 5. szerda | 50 - 19 | Gergely Csaba, Remete Roland |
Hajdúböszörményi TE - DIFE KK | 2018. december 7. péntek | 72 - 24 | Szűcs Balázs, Szűcs Sándor |
DIFE KK - Ibrány SE | 2018. december 10. hétfő | 100 - 11 | Torzsa Péter, Rinyu Péter |
Ibrány SE - Hajdúböszörményi TE | 2018. december 16. vasárnap | 1 - 85 | Ferenczi Tamás, Ábri Nataniel Mihály |
Mezőcsáti DSE - DIFE KK | 2018. december 17. hétfő | 67 - 51 | Sörlei Attila, Szobonya Erik |
Sunshine-NYIKSE - Hajdúböszörményi TE | 2018. december 19. szerda | 49 - 59 | Zalai Ákos István, Szulics Zsolt János |
Karcagi SE - DIFE KK | 2018. december 22. szombat | 87 - 64 | Mile Gábor, Szappanos Máté |
DIFE KK - Karcagi SE | 2018. december 22. szombat | 67 - 86 | Mile Gábor, Szappanos Máté |
Sunshine-NYIKSE - Ibrány SE | 2019. január 7. hétfő | 47 - 11 | Molnár Péter Zoltán, Ábri Nataniel Mihály |
DIFE KK - Mezőcsáti DSE | 2019. január 7. hétfő | 38 - 62 | Torzsa Péter, Rinyu Péter |
Sunshine-NYIKSE - DIFE KK | 2019. január 9. szerda | 52 - 47 | Gergely Csaba, dr. Marjay Péter |
Hajdúböszörményi TE - DIFE KK | 2019. január 14. hétfő | 59 - 41 | Hegedűs Imre, Szűcs Sándor |
Hajdúböszörményi TE - Ibrány SE | 2019. január 16. szerda | 88 - 9 | Nemes Gábor, Szűcs Sándor |
Mezőcsáti DSE - Sunshine-NYIKSE | 2019. január 16. szerda | 63 - 40 | Pázsitka Ferenc, Sztrakovics István |
DIFE KK - Hajdúböszörményi TE | Egyeztetés alatt szerda |
A csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszások Akadémia - Budapesti Honvéd / A | 2018. október 12. péntek | 54 - 95 | Nagy István, Horváth Brúnó József |
Vasas Akadémia/B - Újpest-MT | 2018. október 15. hétfő | 57 - 36 | Balogh Kristóf, Bujtor Péter |
Újpest-MT - Kaszások Akadémia | 2018. október 18. csütörtök | 57 - 48 | László Zsolt, Matejovics Márk |
Kaszások Akadémia - PAFC Basket | 2018. október 21. vasárnap | 20 - 0 | Szőke Gábor, Matóczay Bálint |
Budapesti Honvéd / A - Vasas Akadémia/B | 2018. október 27. szombat | 64 - 60 | Nagy István, Matóczay Bálint |
Kiss Lenke KS - Kaszások Akadémia | 2018. október 28. vasárnap | 99 - 66 | Tahin András, Bárány Levente |
Újpest-MT - Budapesti Honvéd / A | 2018. november 5. hétfő | 43 - 63 | Nagy István, Gruber Nikolett Lilla |
Vasas Akadémia/B - PAFC Basket | 2018. november 8. csütörtök | 63 - 34 | Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Újpest-MT - PAFC Basket | 2018. november 12. hétfő | 49 - 56 | Szőke Gábor, Győri Ferenc |
Budapesti Honvéd / A - Kiss Lenke KS | 2018. november 12. hétfő | 106 - 64 | Bujtor Péter, Győri Ferenc |
Kiss Lenke KS - Újpest-MT | 2018. november 18. vasárnap | 86 - 59 | Bózsó Gábor, Korhetz Szilárd |
Vasas Akadémia/B - Kaszások Akadémia | 2018. november 18. vasárnap | 83 - 46 | Hartai Tamás, Sancilio Alexis |
Kiss Lenke KS - PAFC Basket | 2018. november 19. hétfő | 94 - 52 | Zádeczki Donát László, Komlódi Benedek |
Budapesti Honvéd / A - Kaszások Akadémia | 2018. november 20. kedd | 114 - 50 | Lövei László, Zádeczki Donát László |
Újpest-MT - Vasas Akadémia/B | 2018. november 22. csütörtök | 48 - 74 | Bárány Levente, Szabó István |
Kaszások Akadémia - Újpest-MT | 2018. november 25. vasárnap | 49 - 57 | Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt |
Kaszások Akadémia - PAFC Basket | 2018. november 27. kedd | 75 - 49 | Horváth Kinga, Korhetz Szilárd |
Vasas Akadémia/B - Kiss Lenke KS | 2018. november 29. csütörtök | 63 - 85 | Bujtor Péter, Bózsó Gábor |
PAFC Basket - Kaszások Akadémia | 2018. november 30. péntek | 77 - 64 | Gyurka Tamás, Belák Zoltán |
Kiss Lenke KS - Vasas Akadémia/B | 2018. december 4. kedd | 78 - 83 | Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba |
PAFC Basket - Budapesti Honvéd / A | 2018. december 5. szerda | 56 - 83 | Czupi Márton, Erdész Dávid |
Kaszások Akadémia - Kiss Lenke KS | 2018. december 9. vasárnap | 51 - 61 | Szabó István, Koncsag Csaba |
Vasas Akadémia/B - Budapesti Honvéd / A | 2018. december 10. hétfő | 54 - 73 | Nagy István, Jankovics Viktor Zsolt |
PAFC Basket - Vasas Akadémia/B | 2018. december 12. szerda | 56 - 67 | Jurászik László, Rab Domonkos |
Kiss Lenke KS - Budapesti Honvéd / A | 2019. január 5. szombat | 65 - 67 | Szabó István, Sebestyén Elemér Richárd |
Újpest-MT - Kiss Lenke KS | 2019. január 13. vasárnap | 50 - 76 | Balogh Kristóf, Matóczay Bálint |
Budapesti Honvéd / A - PAFC Basket | 2019. január 16. szerda | 96 - 44 | Tahin András, Szőke Gábor |
Kaszások Akadémia - Vasas Akadémia/B | 2019. január 20. vasárnap | 74 - 57 | Szőke Gábor, Kutrik Andrea |
Budapesti Honvéd / A - Újpest-MT | 2019. január 20. vasárnap | 105 - 50 | Tahin András, Korhetz Szilárd |
PAFC Basket - Kiss Lenke KS | 2019. január 20. vasárnap | 50 - 63 | Vigh Balázs, Novák Bence |
B csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF KK - Gödi SE | 2018. október 14. vasárnap | 79 - 56 | Steiner Máté, Szőke Gábor |
Kiss Lenke KA/B - Budapesti Honvéd / B | 2018. október 16. kedd | 46 - 128 | Bózsó Gábor, Komlódi Benedek |
Újpest-MT/B - Gödi SE | 2018. október 18. csütörtök | 50 - 113 | László Zsolt, Matejovics Márk |
Budapesti Honvéd / B - Bikák KK | 2018. október 21. vasárnap | 158 - 43 | |
Bikák KK - Gödi SE | 2018. október 24. szerda | 30 - 96 | Tahin András, Zádeczki Donát László |
Újpest-MT - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. október 28. vasárnap | 19 - 121 | Nagy István, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Kiss Lenke KA/B - Parthus SE | 2018. november 3. szombat | 66 - 90 | Steiner Máté, Lukács Rezső Tamás |
Budapesti Honvéd / B - Újpest-MT/B | 2018. november 6. kedd | 153 - 8 | Tahin András, Győri Ferenc |
Gödi SE - Kiss Lenke KA/B | 2018. november 6. kedd | 103 - 69 | Belák Zoltán, Novák Bence |
Budapesti Honvéd / B - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. november 11. vasárnap | 67 - 68 | Balogh Kristóf, Sancilio Alexis |
Gödi SE - Parthus SE | 2018. november 11. vasárnap | 94 - 44 | Krékity Kornél, Mátyus Zoé Grèta |
Kiss Lenke KA/B - BLF KK | 2018. november 13. kedd | 19:30 | |
Bikák KK - Kiss Lenke KA/B | 2018. november 15. csütörtök | 102 - 111 | Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Gödi SE | 2018. november 15. csütörtök | 65 - 69 | Bózsó Gábor, Bárány Levente |
Budapesti Honvéd / B - Gödi SE | 2018. november 17. szombat | 98 - 68 | Makay Dániel József, Jankovics Viktor Zsolt |
BLF KK - Budapesti Honvéd / B | 2018. november 20. kedd | 82 - 123 | Tahin András, Szabó István |
Gödi SE - BLF KK | 2018. november 25. vasárnap | 79 - 76 | Gyurkovics István, Mészáros Anna |
Kiss Lenke KA/B - BLF KK | 2018. november 27. kedd | 46 - 88 | Gruber Nikolett Lilla, Boros Krisztina |
Gödi SE - Újpest-MT/B | 2018. november 28. szerda | 125 - 29 | Belák Zoltán, Cselóczki Mátyás |
Parthus SE - BLF KK | 2018. december 2. vasárnap | 30 - 83 | |
Parthus SE - Újpest-MT/B | 2018. december 2. vasárnap | 62 - 33 | Miklósi László, Bedőcs Barnabás |
Budapesti Honvéd / B - Kiss Lenke KA/B | 2018. december 2. vasárnap | 134 - 57 | Matóczay Bálint, Pál Roland |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Kiss Lenke KA/B | 2018. december 5. szerda | 124 - 56 | Winkler Áron, Havas Gábor |
Budapesti Honvéd / B - BLF KK | 2018. december 6. csütörtök | 90 - 68 | Czupi Márton, Novák Bence |
Gödi SE - Bikák KK | 2018. december 9. vasárnap | 108 - 52 | Szundy Gábor, Gombos Ádám Attila |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Budapesti Honvéd / B | 2018. december 10. hétfő | 85 - 60 | Bujtor Péter, Bárány Levente |
Újpest-MT/B - BLF KK | 2018. december 11. kedd | 19 - 108 | |
Kiss Lenke KA/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. december 12. szerda | 54 - 98 | Korhetz Szilárd, Székely Zoltán |
Kiss Lenke KA/B - Újpest-MT/B | 2018. december 15. szombat | 66 - 81 | Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Parthus SE - Gödi SE | 2018. december 16. vasárnap | 39 - 94 | Szájer József, Gyurka Tamás |
Kiss Lenke KA/B - Gödi SE | 2018. december 19. szerda | 88 - 120 | Győri Ferenc, Matóczay Bálint |
Bikák KK - Budapesti Honvéd / B | 2018. december 20. csütörtök | 64 - 75 | Lázár Zsigmond György, Vigh Balázs |
Parthus SE - Kiss Lenke KA/B | 2019. január 5. szombat | 73 - 53 | Belák Zoltán, Miklósi László |
Bikák KK - BLF KK | 2019. január 5. szombat | 51 - 79 | Tahin András, Bárány Levente |
Újpest-MT/B - Budapesti Honvéd / B | 2019. január 6. vasárnap | 38 - 81 | Szabó István, Sebestyén Elemér Richárd |
Budapesti Honvéd / B - Parthus SE | 2019. január 8. kedd | 90 - 48 | Szőke Gábor, Győri Ferenc |
BLF KK - Kiss Lenke KA/B | 2019. január 9. szerda | 86 - 43 | Csoma Viktor, Szőke Gábor |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Parthus SE | 2019. január 10. csütörtök | 92 - 48 | Steiner Máté, Hőgerl Bence |
BLF KK - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. január 12. szombat | 74 - 66 | Tahin András, Balogh Kristóf |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Újpest-MT/B | 2019. január 12. szombat | 12:00 | |
Gödi SE - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. január 13. vasárnap | 46 - 76 | Dr. Kovács András, Antoni Márk Ágoston |
Parthus SE - Budapesti Honvéd / B | 2019. január 15. kedd | 25 - 105 | Krékity Kornél, Novák Bence |
BLF KK - Bikák KK | 2019. január 15. kedd | 49 - 54 | Szőts Dávid István, Szabó István |
Parthus SE - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. január 16. szerda | 20 - 99 | Krékity Kornél, Nagy Helga |
Újpest-MT/B - Kiss Lenke KA/B | 2019. január 16. szerda | 47 - 101 | Csoma Viktor, Horváth Kinga |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - BLF KK | 2019. január 19. szombat | 68 - 47 | Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra |
Kiss Lenke KA/B - Bikák KK | 2019. január 19. szombat | 117 - 83 | Tóth Kitti, Kapros Roland |
BLF KK - Újpest-MT/B | 2019. január 20. vasárnap | 103 - 24 | Major Ádám, Sancilio Alexis |
Gödi SE - Budapesti Honvéd / B | 2019. január 20. vasárnap | 86 - 93 | Kovács Róbert Márió, Mátyus Zoé Grèta |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Bikák KK | 2019. január 21. hétfő | 112 - 35 | Zádeczki Donát László, Szilágyi Tamás |
Parthus SE - Bikák KK | 2019. január 24. csütörtök | 80 - 57 | Paulus Bence Máté, Szabó István |
BLF KK - Parthus SE | 2019. január 30. szerda | 86 - 54 | Pál Roland, Matejovics Márk |
Újpest-MT/B - Parthus SE | 2019. január 31. csütörtök | 38 - 81 | Szőke Gábor, Szabó István |
Újpest-MT/B - Bikák KK | Egyeztetés alatt szerda | ||
Bikák KK - Újpest-MT/B | Egyeztetés alatt szerda | ||
Bikák KK - Parthus SE | Egyeztetés alatt szerda | ||
Bikák KK - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Egyeztetés alatt szerda |
C csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Keresztúri SE - Budafoki KK | 2018. október 12. péntek | 80 - 47 | Tahin András, Pál Roland |
Budaörsi DSE - Keresztúri SE | 2018. október 19. péntek | 91 - 35 | Gyurka Tamás, Jurászik László |
Keresztúri SE - MAFC/B | 2018. október 21. vasárnap | 43 - 135 | Bárány Levente, Győri Ferenc |
Százhalombattai KSE - Budafoki KK | 2018. október 24. szerda | 28 - 134 | Németh Patrik, Nagy-Pál Petra |
ELITE Basket Törökbálint - Budaörsi DSE | 2018. október 25. csütörtök | 44 - 96 | Gombos Márk Bálint, Cselóczki Mátyás |
Keresztúri SE - KKS | 2018. október 25. csütörtök | 58 - 52 | Balogh Kristóf, Paulus Bence Máté |
Budaörsi DSE - Százhalombattai KSE | 2018. október 26. péntek | 196 - 6 | Szájer József, Agócs Gábor Mihály |
MAFC/B - ELITE Basket Törökbálint | 2018. október 27. szombat | 103 - 33 | Jankovics Viktor Zsolt, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
ELITE Basket Törökbálint - Százhalombattai KSE | 2018. november 8. csütörtök | 116 - 34 | Agócs Gábor Mihály, Antoni Márk Ágoston |
KKS - MAFC/B | 2018. november 11. vasárnap | 45 - 67 | Tahin András, Győri Ferenc |
Budaörsi DSE - KKS | 2018. november 14. szerda | 85 - 19 | Vigh Balázs, Gombos Márk Bálint |
Budafoki KK - Budaörsi DSE | 2018. november 15. csütörtök | 47 - 118 | László Zsolt, Pál Roland |
Keresztúri SE - ELITE Basket Törökbálint | 2018. november 16. péntek | 71 - 61 | Szőts Dávid István, Szabó István |
MAFC/B - Budaörsi DSE | 2018. november 18. vasárnap | 94 - 87 | Major Ádám, Hőgerl Bence |
ELITE Basket Törökbálint - Budafoki KK | 2018. november 22. csütörtök | 52 - 75 | Krékity Kornél, Agócs Gábor Mihály |
Keresztúri SE - Budaörsi DSE | 2018. november 23. péntek | 46 - 95 | |
Budafoki KK - Keresztúri SE | 2018. november 24. szombat | 75 - 64 | Gaál István, Steiner Máté |
MAFC/B - Százhalombattai KSE | 2018. november 24. szombat | 180 - 7 | Makay Dániel József, Komlódi Benedek |
KKS - ELITE Basket Törökbálint | 2018. november 24. szombat | 60 - 59 | Szabó Péter, Gere Kálmán Richárd |
KKS - Kaszások Akadémia | 2018. november 28. szerda | 41 - 62 | |
Budaörsi DSE - ELITE Basket Törökbálint | 2018. november 28. szerda | 103 - 31 | Czupi Márton, Szűcs Tamás |
KKS - Budaörsi DSE | 2018. december 2. vasárnap | 26 - 73 | Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd |
Budafoki KK - Százhalombattai KSE | 2018. december 5. szerda | 17:40 | Szőke Gábor, Ürögi Zsolt |
Százhalombattai KSE - Budaörsi DSE | 2018. december 8. szombat | 10:00 | |
Budaörsi DSE - Budafoki KK | 2018. december 12. szerda | 137 - 34 | Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály |
Budafoki KK - ELITE Basket Törökbálint | 2018. december 13. csütörtök | 78 - 55 | Korhetz Szilárd, Bozóki Domonkos Olivér |
Százhalombattai KSE - ELITE Basket Törökbálint | 2018. december 16. vasárnap | 09:30 | |
Budaörsi DSE - MAFC/B | 2018. december 19. szerda | 93 - 55 | Jurászik László, Antoni Márk Ágoston |
ELITE Basket Törökbálint - MAFC/B | 2018. december 20. csütörtök | 48 - 94 | Agócs Gábor Mihály, Krékity Kornél |
Budafoki KK - KKS | 2018. december 20. csütörtök | 20 - 0 | László Zsolt, Győri Ferenc |
ELITE Basket Törökbálint - Keresztúri SE | 2019. január 10. csütörtök | 63 - 83 | Agócs Gábor Mihály, Bedőcs Barnabás |
Keresztúri SE - Százhalombattai KSE | 2019. január 11. péntek | 17:40 | |
KKS - Keresztúri SE | 2019. január 12. szombat | 37 - 51 | Kozma Balázs, Bózsó Gábor |
KKS - Százhalombattai KSE | 2019. január 13. vasárnap | 10:00 | |
Százhalombattai KSE - MAFC/B | 2019. január 20. vasárnap | 10:00 | |
KKS - Budafoki KK | 2019. január 20. vasárnap | 10:00 | |
MAFC/B - Budafoki KK | 2019. január 21. hétfő | 93 - 47 | Szőts Dávid István, Győri Ferenc |
ELITE Basket Törökbálint - KKS | 2019. január 24. csütörtök | 39 - 56 | Magda János József, Hamzi Virág |
MAFC/B - KKS | 2019. január 26. szombat | 64 - 57 | Gere Kálmán Richárd, Boros Krisztina |
Százhalombattai KSE - KKS | 2019. január 27. vasárnap | 10:00 | |
KKS - Budafoki KK | 2019. január 28. hétfő | 74 - 64 | |
Budafoki KK - MAFC/B | 2019. február 2. szombat | 10:45 | Horváth Kinga, Bárány Levente |
MAFC/B - Keresztúri SE | 2019. február 4. hétfő | 82 - 69 | Szőts Dávid István, Győri Ferenc |
Százhalombattai KSE - Keresztúri SE | Egyeztetés alatt szerda |
D csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
JKC - Gödöllői SK | 2018. október 12. péntek | 15 - 113 | Bujtor Péter, Horváth Kinga |
BKGDSE - Budapest Basket | 2018. október 14. vasárnap | 0 - 2 | Káré Gergő, Szájer József |
Monori SE - Budapest Csepel | 2018. október 15. hétfő | 55 - 53 | Belák Zoltán, Magda János József |
JKC - Budapest Basket | 2018. október 19. péntek | 17 - 141 | Stoller Balázs, Novák Bence |
Gödöllői SK - Monori SE | 2018. október 19. péntek | 83 - 36 | Vigh Balázs, Hamzi Virág |
Budapest Csepel - JKC | 2018. október 27. szombat | 86 - 48 | Matics Sándor, Steiner Máté |
Budapest Basket - Monori SE | 2018. október 28. vasárnap | 45 - 67 | Balogh Kristóf, Szabó István |
BKGDSE - Budapest Csepel | 2018. november 4. vasárnap | 72 - 49 | Szundy Gábor, Gombos Márk Bálint |
Monori SE - BKGDSE | 2018. november 6. kedd | 56 - 66 | Gyurka Tamás, Miklósi László |
JKC - Budapest Csepel | 2018. november 9. péntek | 27 - 78 | Krékity Kornél, Kozma Ákos Dávid |
Budapest Basket - Gödöllői SK | 2018. november 10. szombat | 39 - 60 | Lövei László, Steiner Máté |
Gödöllői SK - TFSE/A | 2018. november 11. vasárnap | 113 - 20 | Kovács Róbert Márió, Németh Kitti |
Budapest Csepel - Budapest Basket | 2018. november 13. kedd | 56 - 61 | László Zsolt, Korhetz Szilárd |
BKGDSE - Gödöllői SK | 2018. november 18. vasárnap | 54 - 53 | Kruk Melinda, Vigh Balázs |
Budapest Csepel - BKGDSE | 2018. november 20. kedd | 66 - 84 | László Zsolt Károly, Steiner Máté |
Budapest Basket - BKGDSE | 2018. november 25. vasárnap | 63 - 67 | Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István |
Gödöllői SK - JKC | 2018. november 25. vasárnap | 130 - 35 | Káré Gergő, Krékity Kornél |
Budapest Csepel - Monori SE | 2018. november 27. kedd | 62 - 43 | László Zsolt Károly, Pál Roland |
JKC - TFSE/A | 2018. november 30. péntek | 55 - 58 | Krékity Kornél, Novák Bence |
Budapest Basket - JKC | 2018. december 2. vasárnap | 162 - 10 | Bárány Levente, Győri Ferenc |
Gödöllői SK - BKGDSE | 2018. december 2. vasárnap | 63 - 59 | Vigh Balázs, Gyurkovics István |
TFSE/A - Monori SE | 2018. december 2. vasárnap | 48 - 68 | Lövei László, Tahin András |
Monori SE - TFSE/A | 2018. december 7. péntek | 99 - 35 | Németh Patrik, Káré Gergő |
BKGDSE - TFSE/A | 2018. december 9. vasárnap | 89 - 22 | Jurászik László, Magda János József |
JKC - Monori SE | 2018. december 14. péntek | 34 - 94 | Németh Patrik, Antoni Márk Ágoston |
Gödöllői SK - Budapest Csepel | 2018. december 14. péntek | 81 - 51 | Gyurkovics István, Gombos Márk Bálint |
Budapest Basket - Budapest Csepel | 2018. december 16. vasárnap | 72 - 59 | Nagy István, Gruber Nikolett Lilla |
BKGDSE - Monori SE | 2018. december 16. vasárnap | 75 - 51 | Jurászik László, Miklósi László |
TFSE/A - Gödöllői SK | 2018. december 16. vasárnap | 24 - 108 | Matics Sándor, Kapros Roland |
Monori SE - Budapest Basket | 2019. január 4. péntek | 60 - 53 | Németh Patrik, Krékity Kornél |
BKGDSE - JKC | 2019. január 6. vasárnap | 62 - 36 | |
Monori SE - Gödöllői SK | 2019. január 7. hétfő | 44 - 56 | Bujtor Péter, Szőke Gábor |
JKC - BKGDSE | 2019. január 11. péntek | 31 - 94 | Szundy Gábor, Gombos Márk Bálint |
TFSE/A - JKC | 2019. január 12. szombat | 64 - 84 | Nagy István, Horváth Kinga |
Gödöllői SK - Budapest Basket | 2019. január 12. szombat | 73 - 61 | Németh Patrik, Mátyus Zoé Grèta |
Budapest Basket - TFSE/A | 2019. január 15. kedd | 92 - 32 | Nagy István, Tahin András |
Budapest Csepel - Gödöllői SK | 2019. január 15. kedd | 43 - 74 | László Zsolt, Győri Ferenc |
Budapest Csepel - TFSE/A | 2019. január 17. csütörtök | 88 - 29 | László Zsolt, Bozóki Domonkos Olivér |
Monori SE - JKC | 2019. január 19. szombat | 13:00 | Miklósi László, Cselóczki Mátyás |
TFSE/A - Budapest Basket | 2019. január 20. vasárnap | 30 - 108 | Komlódi Benedek, Szőts Dávid István |
TFSE/A - BKGDSE | 2019. január 23. szerda | 45 - 106 | Nagy István, Boros Krisztina |
TFSE/A - Budapest Csepel | 2019. január 24. csütörtök | 51 - 74 | Nagy István, Szőts Dávid István |