Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2023
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2023/2024
Edzők 2023/2024
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
Ranglisták - Férfi NB II. Közép A - 2018/2019
Minimum 15 lejátszott mérkőzés
Pontátlag
Összes dobott pont
Kétpontos
Hárompontos
Büntető
Büntetőszázalék
P.
Név
Csapat
M.
Érték
1
Százhalombattai KSE
27
20.15
2
Kõbánya Oldboys
29
18.45
3
MAFC Martos
27
18.19
4
Bikák KK U23
25
17.76
5
Zuglói Sasok
23
17.74
6
Bikák KK U23
28
17.57
7
Pénzügyõr Sportegyesület
30
16.80
8
Monori SE
29
16.17
9
BKG-Veresegyház
24
15.83
10
GEAC-SZIE
29
15.69
11
Budafok II.
25
15.56
12
MAFC Martos
28
15.54
13
Monori SE
30
15.07
14
MAFC BME
20
15.00
15
MAFC Martos
25
14.64
16
Pénzügyõr Sportegyesület
23
14.48
17
MAFC BME
23
14.35
18
Közgáz SC és DSK/B
27
14.07
19
Gödi SE
25
13.56
20
MAFC BME
16
13.56
21
ELTE-BEAC Újbuda
29
13.45
22
Bikák KK U23
26
13.39
23
Bravos
22
13.36
24
Budapesti Honvéd U23
22
12.96
25
Százhalombattai KSE
25
12.80
26
Százhalombattai KSE
27
12.70
27
MAFC BME
16
12.56
28
Budafok II.
27
12.56
29
Gödi SE
28
12.54
30
Budapesti Honvéd U23
21
12.48
31
Zuglói Sasok
17
12.24
32
Közgáz SC és DSK/B
21
12.24
33
BKG-Veresegyház
27
12.22
34
Bravos
29
12.10
35
ELTE-BEAC Újbuda
30
12.07
36
Zuglói Sasok
26
11.81
37
Közgáz SC és DSK/B
28
11.36
38
GEAC-SZIE
29
11.31
39
BKG-Veresegyház
28
11.29
40
Bravos
22
11.23
41
Gödi SE
24
11.21
42
Budapesti Honvéd U23
20
11.15
43
Pénzügyõr Sportegyesület
23
11.09
44
MAFC Martos
22
11.00
45
Budapesti Honvéd U23
22
10.96
46
MAFC BME
25
10.96
47
BKG-Veresegyház
30
10.90
48
Monori SE
23
10.70
49
GEAC-SZIE
29
10.59
50
ELTE-BEAC Újbuda
29
10.59
51
GEAC-SZIE
28
10.57
52
GEAC-SZIE
29
10.38
53
Monori SE
30
10.33
54
Monori SE
28
10.32
55
Zuglói Sasok
23
10.26
56
Pénzügyõr Sportegyesület
25
9.84
57
MAFC Martos
22
9.32
58
Gödi SE
30
9.30
59
Pénzügyõr Sportegyesület
30
9.30
60
Kõbánya Oldboys
25
9.28
61
Pénzügyõr Sportegyesület
27
9.22
62
Bikák KK U23
24
9.08
63
Budapesti Honvéd U23
19
9.05
64
Zuglói Sasok
17
8.88
65
ELTE-BEAC Újbuda
27
8.85
66
Budafok II.
21
8.76
67
Bravos
22
8.68
68
Monori SE
16
8.63
69
Bravos
21
8.48
70
ELTE-BEAC Újbuda
28
8.46
71
Százhalombattai KSE
28
8.43
72
Gödi SE
20
8.35
73
Gödi SE
18
8.28
74
Budafok II.
29
8.10
75
Budafok II.
27
7.96
76
ELTE-BEAC Újbuda
23
7.87
77
Monori SE
22
7.82
78
Gödi SE
17
7.77
79
Zuglói Sasok
25
7.76
80
Közgáz SC és DSK/B
21
7.62
81
BKG-Veresegyház
23
7.52
82
Pénzügyõr Sportegyesület
28
7.25
83
Pénzügyõr Sportegyesület
25
7.24
84
MAFC Martos
22
7.23
85
Budafok II.
27
7.15
86
Budapesti Honvéd U23
15
7.07
87
Kõbánya Oldboys
29
7.03
88
Budapesti Honvéd U23
19
6.95
89
MAFC BME
27
6.85
90
Budafok II.
15
6.47
91
Bravos
21
6.43
92
Közgáz SC és DSK/B
15
6.40
93
Bikák KK U23
19
6.21
94
MAFC BME
16
6.13
95
Kõbánya Oldboys
25
6.12
96
Kõbánya Oldboys
21
5.91
97
Százhalombattai KSE
20
5.90
98
BKG-Veresegyház
17
5.88
99
MAFC Martos
24
5.83
100
Közgáz SC és DSK/B
18
5.83
101
Budafok II.
16
5.81
102
BKG-Veresegyház
26
5.62
103
MAFC Martos
22
5.50
104
Közgáz SC és DSK/B
21
5.48
105
ELTE-BEAC Újbuda
23
5.48
106
GEAC-SZIE
29
5.35
107
BKG-Veresegyház
18
5.33
108
Zuglói Sasok
19
5.32
109
Bikák KK U23
19
4.95
110
GEAC-SZIE
17
4.94
111
GEAC-SZIE
29
4.93
112
MAFC Martos
21
4.86
113
Közgáz SC és DSK/B
18
4.83
114
MAFC Martos
22
4.82
115
Budapesti Honvéd U23
19
4.74
116
MAFC Martos
22
4.59
117
Közgáz SC és DSK/B
19
4.58
118
Pénzügyõr Sportegyesület
21
4.48
119
ELTE-BEAC Újbuda
19
4.47
120
BKG-Veresegyház
18
4.44
121
Bravos
19
4.42
122
MAFC BME
23
4.35
123
MAFC Martos
17
4.29
124
Budafok II.
23
4.26
125
GEAC-SZIE
29
4.24
126
Kõbánya Oldboys
27
4.15
127
Budafok II.
23
4.00
128
Bravos
25
3.96
129
Zuglói Sasok
28
3.93
130
MAFC BME
24
3.88
131
Gödi SE
27
3.82
132
Gödi SE
21
3.71
133
ELTE-BEAC Újbuda
20
3.70
134
Bikák KK U23
27
3.63
135
Bravos
24
3.50
136
ELTE-BEAC Újbuda
17
3.47
137
Budafok II.
24
3.33
138
MAFC Martos
19
3.32
139
Monori SE
26
3.19
140
Budafok II.
21
3.14
141
Zuglói Sasok
15
3.13
142
Százhalombattai KSE
17
3.06
143
Százhalombattai KSE
27
3.04
144
Budafok II.
16
3.00
145
Monori SE
30
3.00
146
GEAC-SZIE
25
2.92
147
ELTE-BEAC Újbuda
30
2.90
148
Bikák KK U23
20
2.85
149
Kõbánya Oldboys
28
2.82
150
Közgáz SC és DSK/B
24
2.71
151
Pénzügyõr Sportegyesület
25
2.52
152
BKG-Veresegyház
15
2.47
153
Zuglói Sasok
18
2.33
154
Pénzügyõr Sportegyesület
28
2.29
155
Budafok II.
16
2.19
156
Budapesti Honvéd U23
19
2.05
157
Zuglói Sasok
17
1.94
158
Monori SE
28
1.64
159
Zuglói Sasok
19
1.63
160
Zuglói Sasok
23
1.57
161
Bravos
22
1.36
162
Bravos
16
1.25
163
BKG-Veresegyház
21
1.10
164
Százhalombattai KSE
22
0.96
165
Bravos
15
0.93
166
Százhalombattai KSE
29
0.93
167
Százhalombattai KSE
26
0.92
168
GEAC-SZIE
26
0.81
169
GEAC-SZIE
25
0.72
170
Százhalombattai KSE
21
0.71
171
Bikák KK U23
15
0.53
172
MAFC Martos
26
0.00
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád-Csanád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség