Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
41. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | O | GY, 73 - 61 | 1 - 0 | - | - | |
Aréna: Szigeti József Általános Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | I | GY, 52 - 68 | 2 - 0 | - | - | |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
41. forduló | KKS | O | GY, 97 - 24 | 3 - 0 |
BERECZKI Orsolya Tünde (20) (Kiss Lenke KA) |
ERHARDT Eszter Enikő (2) (Kiss Lenke KA) |
FEKETE V. Dorka (4) (KKS) |
Aréna: Szigeti József Általános Iskola | Játékvezetők: Szőke Gábor, Marjai Réka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. forduló | KKS | I | GY, 39 - 71 | 4 - 0 |
RÉVÉSZ-VERES Panna (22) (Kiss Lenke KA) |
RÉVÉSZ-VERES Panna (2) (Kiss Lenke KA) |
FEKETE V. Dorka (4) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Tőzsér Dénes Kelemen |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. forduló | MTK Budapest | I | GY, 48 - 71 | 5 - 0 |
TAKÁCS-VÁRY Anna Magdolna (17) (MTK Budapest) |
KOVÁCS Adél (1) (Kiss Lenke KA) |
KOLLÁR Kata (3) (MTK Budapest) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Porkoláb Mercédesz Anett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. forduló | SZPA-HSE U16 | I | GY, 43 - 85 | 6 - 0 |
RÉVÉSZ-VERES Panna (35) (Kiss Lenke KA) |
KORMÁNY Nina Zsuzsa (1) (Kiss Lenke KA) |
RÉVÉSZ-VERES Panna (8) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Kovács Gedeon, Renkecz Máté Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
41. forduló | MTK Budapest | O | GY, 73 - 37 | 7 - 0 |
KORNHOFFER Lili (24) (Kiss Lenke KA) |
VITA Réka (3) (MTK Budapest) |
TAKÁCS-VÁRY Anna Magdolna (2) (MTK Budapest) |
Aréna: Szigeti József Általános Iskola | Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Renkecz Máté Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. forduló | ICT Pilots Farkasrét | I | GY, 52 - 81 | 8 - 0 |
RÉVÉSZ-VERES Panna (23) (Kiss Lenke KA) |
KORNHOFFER Lili (1) (Kiss Lenke KA) |
RÉVÉSZ-VERES Panna (3) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szőke Gábor, Porkoláb Mercédesz Anett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. forduló | BEAC Újbuda KA/M | I | V, 70 - 53 | 8 - 1 |
RÉVÉSZ-VERES Panna (28) (Kiss Lenke KA) |
ERHARDT Eszter Enikő (1) (Kiss Lenke KA) |
FALUDI Lilla Viktória (4) (BEAC Újbuda KA/M) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Bujtor Péter, Földesi Boglárka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
41. forduló | ICT Pilots Farkasrét | O | GY, 74 - 47 | 9 - 1 |
RÉVÉSZ-VERES Panna (22) (Kiss Lenke KA) |
KORNHOFFER Lili (2) (Kiss Lenke KA) |
LENDVÁRY Nóra (3) (ICT Pilots Farkasrét) |
Aréna: Szigeti József Általános Iskola | Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. forduló | BEAC Újbuda KA/C | I | V, 92 - 47 | 9 - 2 |
MEDVEI Csenge Tűzvirág (26) (BEAC Újbuda KA/C) |
MEDVEI Csenge Tűzvirág (5) (BEAC Újbuda KA/C) |
SZUDOLSZKY Míra (2) (BEAC Újbuda KA/C) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Kovács István, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
41. forduló | BEAC Újbuda KA/C | O | V, 37 - 64 | 9 - 3 |
RÉVÉSZ-VERES Panna (17) (Kiss Lenke KA) |
SÁGI Bettina Luca (3) (BEAC Újbuda KA/C) |
KORMÁNY Nina Zsuzsa (1) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Szigeti József Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Renkecz Máté Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. forduló | Csepel-Bontó | I | V, 65 - 59 | 9 - 4 |
KALTENECKER Eszter (28) (Csepel-Bontó) |
SZABÓ Andrea Brigitta (5) (Csepel-Bontó) |
KALTENECKER Eszter (12) (Csepel-Bontó) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
41. forduló | SZPA-HSE U16 | O | GY, 102 - 28 | 10 - 4 |
RÉVÉSZ-VERES Panna (31) (Kiss Lenke KA) |
BERECZKI Orsolya Tünde (1) (Kiss Lenke KA) |
SZABÓ Noémi Anita (3) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Szigeti József Általános Iskola | Játékvezetők: Kutrik Andrea, Bíró Brigitta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
41. forduló | BEAC Újbuda KA/M | O | V, 46 - 71 | 10 - 5 |
LIMPEK Lilla Julianna (15) (BEAC Újbuda KA/M) |
LIMPEK Lilla Julianna (3) (BEAC Újbuda KA/M) |
PATÓ Dóra (2) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Szigeti József Általános Iskola | Játékvezetők: Vigh Balázs, Tarr Emese Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
41. forduló | Csepel-Bontó | O | GY, 35 - 33 | 11 - 5 |
RÉVÉSZ-VERES Panna (16) (Kiss Lenke KA) |
SZABÓ Anna Júlia (4) (Csepel-Bontó) |
RÉVÉSZ-VERES Panna (4) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Szigeti József Általános Iskola | Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Szőke Gábor |