Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd B | I | V, 60 - 32 | 0 - 1 |
CSAPÓ Szófia (14) (Atomerőmű KSC Szekszárd B) |
- |
POMSÁR Anna (1) (Atomerőmű KSC Bátaszék) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Mohácsi Torna Egylet 1888 B | O | GY, 55 - 51 | 1 - 1 |
PETKÓ Máté (20) (Mohácsi Torna Egylet 1888 B) |
- |
HEBERLING Dániel (2) (Atomerőmű KSC Bátaszék) |
Aréna: Kalász János Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kozármisleny SE | I | V, 73 - 40 | 1 - 2 |
BERNHARDT Bálint (22) (Kozármisleny SE) |
- |
SZABÓ Soma Bálint (2) (Kozármisleny SE) |
Aréna: Kozármisleny Sportcsarnok | Játékvezetők: Lenger Levente, Hergyó-Bencze Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Tamási Dámok U14 | O | V, 32 - 106 | 1 - 3 |
ÓDOR Bence (32) (Tamási Dámok U14) |
- |
ÓDOR Bence (2) (Tamási Dámok U14) |
Aréna: Kalász János Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | O | V, 61 - 73 | 1 - 4 |
TÓTH TARHOS Előd (27) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
- |
NAGYFALUSI Tamás (3) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
Aréna: Kalász János Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Lipovszky Fanni |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd B | O | V, 34 - 84 | 1 - 5 |
POZSONYI Kíra (26) (Atomerőmű KSC Szekszárd B) |
- |
OGUNSON-BONNYAI Zsaklin Maja (2) (Atomerőmű KSC Bátaszék) |
Aréna: Kalász János Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Mohácsi Torna Egylet 1888 A | I | V, 59 - 49 | 1 - 6 |
HEBERLING Dániel (28) (Atomerőmű KSC Bátaszék) |
HEBERLING Dániel (1) (Atomerőmű KSC Bátaszék) |
KERSITY Máté (3) (Mohácsi Torna Egylet 1888 A) |
Aréna: Mohács Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Zsók Áron, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kozármisleny SE | O | V, 47 - 72 | 1 - 7 |
SZABÓ Soma Bálint (28) (Kozármisleny SE) |
SZABÓ Soma Bálint (2) (Kozármisleny SE) |
HEBERLING Dániel (2) (Atomerőmű KSC Bátaszék) |
Aréna: Kalász János Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Zsók Áron, Csepregi Ivett Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Tamási Dámok U14 | I | V, 86 - 26 | 1 - 8 |
ÓDOR Bence (37) (Tamási Dámok U14) |
BUJDOSÓ Lívia (2) (Tamási Dámok U14) |
HEBERLING Dániel (2) (Atomerőmű KSC Bátaszék) |
Aréna: Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok | Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | I | V, 72 - 34 | 1 - 9 |
KISZLER Ákos (14) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
BORSOS Balázs Ernő (1) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
HEBERLING Dániel (3) (Atomerőmű KSC Bátaszék) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Ábrahám Soma, Kovács Karina Eszter |