Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Közgáz SC és DSK/A | O | V, 62 - 64 | 0 - 1 |
BARTHA Ákos (18) (Közgáz A) |
LACZÓ Levente (2) (Közgáz A) |
SZALAY Ákos Péter (9) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Malév SC | O | GY, 83 - 62 | 1 - 1 |
SZÁRAZ Ádám Simon (16) (Malév SC) |
FOLK Vilmos Dávid (2) (Malév SC) |
PÁLHÁZI Richárd (4) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Százhalombattai KSE | I | V, 79 - 59 | 1 - 2 |
MOLNÁR Bence (27) (Százhalombattai KSE) |
MOLNÁR Bence (5) (Százhalombattai KSE) |
PÁLHÁZI Richárd (6) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MAFC-BME | O | V, 73 - 78 | 1 - 3 |
SZIHALMY Dániel (31) (MAFC-BME) |
PÁLHÁZI Richárd (5) (Zuglói Sasok) |
SZIHALMY Dániel (5) (MAFC-BME) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Pénzügyőr SE II. | I | GY, 47 - 64 | 2 - 3 |
SZARVAS Gábor Endre (16) (Zuglói Sasok) |
TÁRNOK Robert Attila (2) (Pénzügyőr SE II.) |
SZARVAS Gábor Endre (5) (Zuglói Sasok) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kandó FSC | O | GY, 66 - 62 | 3 - 3 |
BEÁK Gábor (30) (Kandó FSC) |
BEÁK Gábor (4) (Kandó FSC) |
SEBŐK Bence (7) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BDSEbasket | O | V, 61 - 63 | 3 - 4 |
JAKAB Arnold (28) (Zuglói Sasok) |
GYAPJAS Máté (2) (BDSEbasket) |
JAKAB Arnold (8) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szentendrei KSE | I | V, 71 - 62 | 3 - 5 |
WAIGAND Ágoston (15) (Szentendrei KSE) |
WAIGAND Ágoston (3) (Szentendrei KSE) |
PÁLHÁZI Richárd (4) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Czupi Márton, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | ELTE BEAC | O | V, 52 - 54 | 3 - 6 |
SZARVAS Gábor Endre (22) (Zuglói Sasok) |
JAKAB Arnold (2) (Zuglói Sasok) |
ARATÓ Balázs András (4) (ELTE BEAC) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Honvéd Ludovika | I | V, 87 - 52 | 3 - 7 |
KISS Ádám (18) (Honvéd Ludovika) |
STEIER Roland László (3) (Honvéd Ludovika) |
BENCZE Kevin (2) (Honvéd Ludovika) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Dunaharaszti MTK II. | O | V, 84 - 85 | 3 - 8 |
PÁLHÁZI Richárd (22) (Zuglói Sasok) |
PÁLHÁZI Richárd (5) (Zuglói Sasok) |
SZALAY Ákos Péter (9) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Monori SE | I | V, 111 - 67 | 3 - 9 |
JURÁSZIK László (25) (Monori SE) |
SZARVAS Gábor Endre (4) (Zuglói Sasok) |
GYURICSKÓ András (4) (Monori SE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BLF KK | I | GY, 64 - 72 | 4 - 9 |
PÁLHÁZI Richárd (24) (Zuglói Sasok) |
PÁLHÁZI Richárd (6) (Zuglói Sasok) |
SEBŐK Bence (5) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BUDAFOK II. | O | GY, 66 - 62 | 5 - 9 |
SEBŐK Bence (17) (Zuglói Sasok) |
TÓTH Viktor (3) (BUDAFOK II.) |
SEBŐK Bence (5) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | TF-BP SE U23 | I | GY, 78 - 80 | 6 - 9 |
PÁLHÁZI Richárd (21) (Zuglói Sasok) |
KOROMPAI Ákos István (2) (TF-BP SE U23) |
PÁLHÁZI Richárd (9) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Belák Zoltán, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Közgáz SC és DSK/A | I | GY, 63 - 79 | 7 - 9 |
PÁLHÁZI Richárd (23) (Zuglói Sasok) |
PÁLHÁZI Richárd (5) (Zuglói Sasok) |
SEBŐK Bence (4) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Malév SC | I | V, 85 - 82 | 7 - 10 |
PÁLHÁZI Richárd (32) (Zuglói Sasok) |
CSÖBÖR Bálint (6) (Malév SC) |
PÁLHÁZI Richárd (10) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Százhalombattai KSE | O | V, 74 - 86 | 7 - 11 |
PÁLHÁZI Richárd (24) (Zuglói Sasok) |
MOLNÁR Bence (4) (Százhalombattai KSE) |
KÖVÉR Krisztián (6) (Százhalombattai KSE) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | MAFC-BME | I | V, 71 - 49 | 7 - 12 |
VÁRFALVI Dániel (15) (MAFC-BME) |
VÁRFALVI Dániel (2) (MAFC-BME) |
SZÉL Márton Kálmán (4) (MAFC-BME) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Pénzügyőr SE II. | O | V, 59 - 67 | 7 - 13 |
DEMJÉN Gábor (19) (Pénzügyőr SE II.) |
BREZOVCSIK Dániel Tamás (3) (Zuglói Sasok) |
JAKAB Arnold (5) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Kandó FSC | I | GY, 61 - 64 | 8 - 13 |
KERESZTESI Dávid József (22) (Kandó FSC) |
PÁLHÁZI Richárd (4) (Zuglói Sasok) |
KERESZTESI Dávid József (5) (Kandó FSC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | BDSEbasket | I | V, 84 - 69 | 8 - 14 |
DOBOS Márk (23) (BDSEbasket) |
LUKÁCS Péter (3) (BDSEbasket) |
DOBOS Márk (8) (BDSEbasket) |
Aréna: 1-es számú Általános Iskola | Játékvezetők: Novák Bence, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Szentendrei KSE | O | GY, 79 - 59 | 9 - 14 |
SZARVAS Gábor Endre (22) (Zuglói Sasok) |
ERDŐDI Péter (2) (Szentendrei KSE) |
SZARVAS Gábor Endre (3) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | ELTE BEAC | I | V, 67 - 64 | 9 - 15 |
SZARVAS Gábor Endre (21) (Zuglói Sasok) |
KERÉNYI Gergő Károly (2) (ELTE BEAC) |
PÁLHÁZI Richárd (11) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Válé Flórián, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Honvéd Ludovika | O | V, 67 - 88 | 9 - 16 |
KISS Ádám (21) (Honvéd Ludovika) |
SZŐNYI Dániel (2) (Honvéd Ludovika) |
KISS Ádám (6) (Honvéd Ludovika) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Dunaharaszti MTK II. | I | GY, 66 - 77 | 10 - 16 |
JAKAB Arnold (25) (Zuglói Sasok) |
JAKAB Arnold (4) (Zuglói Sasok) |
JAKAB Arnold (7) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Monori SE | O | V, 54 - 91 | 10 - 17 |
JURÁSZIK László (23) (Monori SE) |
JURÁSZIK László (5) (Monori SE) |
JAKAB Arnold (4) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | BLF KK | O | V, 67 - 80 | 10 - 18 |
RÉVÉSZ Marcell (24) (BLF KK) |
MÉSZÁROS Csaba (3) (BLF KK) |
RÉVÉSZ Marcell (6) (BLF KK) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | BUDAFOK II. | I | V, 101 - 60 | 10 - 19 |
JAKAB Arnold (26) (Zuglói Sasok) |
TÓTH Viktor (5) (BUDAFOK II.) |
JAKAB Arnold (6) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | TF-BP SE U23 | O | GY, 107 - 89 | 11 - 19 | - | - | |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő |