Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Százhalombattai KSE | I | V, 87 - 78 | 0 - 1 |
VARGA Balázs László (20) (Százhalombattai KSE) |
MOLNÁR Bence (3) (Százhalombattai KSE) |
VÁRFALVI Dániel (5) (MAFC-BME) |
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kandó FSC | O | V, 61 - 63 | 0 - 2 |
KERESZTESI Dávid József (18) (Kandó FSC) |
VAN DER MEER Loránd (4) (Kandó FSC) |
KERESZTESI Dávid József (5) (Kandó FSC) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Pénzügyőr SE II. | O | GY, 72 - 57 | 1 - 2 |
DOBOS Viktor (25) (Pénzügyőr SE II.) |
DOBOS Viktor (5) (Pénzügyőr SE II.) |
DOBOS Viktor (4) (Pénzügyőr SE II.) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zuglói Sasok | I | GY, 73 - 78 | 2 - 2 |
SZIHALMY Dániel (31) (MAFC-BME) |
PÁLHÁZI Richárd (5) (Zuglói Sasok) |
SZIHALMY Dániel (5) (MAFC-BME) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BDSEbasket | O | V, 62 - 65 | 2 - 3 |
VÁRFALVI Dániel (20) (MAFC-BME) |
GYAPJAS Máté (4) (BDSEbasket) |
DOBOS Márk (6) (BDSEbasket) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szentendrei KSE | I | V, 93 - 52 | 2 - 4 |
WAIGAND Ágoston (19) (Szentendrei KSE) |
WAIGAND Ágoston (3) (Szentendrei KSE) |
WAIGAND Ágoston (2) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | ELTE BEAC | O | GY, 67 - 57 | 3 - 4 |
VÁRFALVI Dániel (25) (MAFC-BME) |
VÁRFALVI Dániel (4) (MAFC-BME) |
GYURCSÁNYI Péter (2) (ELTE BEAC) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Honvéd Ludovika | I | V, 78 - 52 | 3 - 5 |
VÁRFALVI Dániel (16) (MAFC-BME) |
VÁRFALVI Dániel (3) (MAFC-BME) |
SZŐNYI Dániel (4) (Honvéd Ludovika) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Hartai Tamás, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Dunaharaszti MTK II. | I | GY, 64 - 77 | 4 - 5 |
SZIHALMY Dániel (25) (MAFC-BME) |
KELEMEN Kristóf Endre (1) (Dunaharaszti MTK II.) |
VÁRFALVI Dániel (3) (MAFC-BME) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Monori SE | O | V, 70 - 72 | 4 - 6 |
SZIHALMY Dániel (23) (MAFC-BME) |
JURÁSZIK László (4) (Monori SE) |
SZIHALMY Dániel (3) (MAFC-BME) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | BLF KK | I | GY, 56 - 66 | 5 - 6 |
MÉSZÁROS János Gyula (24) (MAFC-BME) |
RÉVÉSZ Ádám (2) (BLF KK) |
SZIHALMY Dániel (3) (MAFC-BME) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Válé Flórián, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BUDAFOK II. | O | V, 50 - 61 | 5 - 7 |
MÉSZÁROS János Gyula (14) (MAFC-BME) |
BUDAY Levente Bálint (2) (BUDAFOK II.) |
BENYOVSZKY Balázs (6) (BUDAFOK II.) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Közgáz SC és DSK/A | O | GY, 75 - 59 | 6 - 7 |
SZIHALMY Dániel (20) (MAFC-BME) |
HORVÁTH Márton (2) (Közgáz A) |
BARTHA Ákos (5) (Közgáz A) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Malév SC | I | GY, 52 - 84 | 7 - 7 |
MÉSZÁROS János Gyula (28) (MAFC-BME) |
SOLTI Máté István (3) (Malév SC) |
SZIHALMY Dániel (5) (MAFC-BME) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | TF-BP SE U23 | I | GY, 71 - 74 | 8 - 7 |
KOROMPAI Ákos István (25) (TF-BP SE U23) |
VÁRFALVI Dániel (5) (MAFC-BME) |
SZIHALMY Dániel (5) (MAFC-BME) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Százhalombattai KSE | O | V, 68 - 90 | 8 - 8 |
VÁRFALVI Dániel (26) (MAFC-BME) |
VÁRFALVI Dániel (4) (MAFC-BME) |
BADICS Tibor (9) (Százhalombattai KSE) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Kandó FSC | I | GY, 63 - 70 | 9 - 8 |
KERESZTESI Dávid József (25) (Kandó FSC) |
KERESZTESI Dávid József (4) (Kandó FSC) |
SZIHALMY Dániel (5) (MAFC-BME) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Novák Bence, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Pénzügyőr SE II. | I | GY, 51 - 59 | 10 - 8 |
SZIHALMY Dániel (27) (MAFC-BME) |
CZÉRNA Marcell Márió (3) (Pénzügyőr SE II.) |
DEMJÉN Gábor (4) (Pénzügyőr SE II.) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Zuglói Sasok | O | GY, 71 - 49 | 11 - 8 |
VÁRFALVI Dániel (15) (MAFC-BME) |
VÁRFALVI Dániel (2) (MAFC-BME) |
SZÉL Márton Kálmán (4) (MAFC-BME) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | BDSEbasket | I | GY, 44 - 78 | 12 - 8 |
SZIHALMY Dániel (27) (MAFC-BME) |
SZÉL Márton Kálmán (2) (MAFC-BME) |
TÓTH Richárd (3) (BDSEbasket) |
Aréna: 1-es számú Általános Iskola | Játékvezetők: Válé Flórián, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | ELTE BEAC | I | GY, 58 - 67 | 13 - 8 |
MOLNÁR Alex (18) (ELTE BEAC) |
MOLNÁR Alex (3) (ELTE BEAC) |
VÁRFALVI Dániel (6) (MAFC-BME) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Honvéd Ludovika | O | V, 65 - 77 | 13 - 9 |
STEFÁN Dávid Levente (22) (Honvéd Ludovika) |
VÁRFALVI Dániel (3) (MAFC-BME) |
STEFÁN Dávid Levente (8) (Honvéd Ludovika) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Válé Flórián, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Dunaharaszti MTK II. | O | GY, 76 - 66 | 14 - 9 |
MÉSZÁROS János Gyula (24) (MAFC-BME) |
NOVÁK Patrik (5) (Dunaharaszti MTK II.) |
SZÉKELY László (1) (Dunaharaszti MTK II.) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Novák Bence, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Szentendrei KSE | O | GY, 87 - 51 | 15 - 9 |
SZIHALMY Dániel (19) (MAFC-BME) |
VÁRFALVI Dániel (3) (MAFC-BME) |
SZIHALMY Dániel (5) (MAFC-BME) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Monori SE | I | V, 80 - 54 | 15 - 10 |
MÉSZÁROS János Gyula (24) (MAFC-BME) |
PONGRÁCZ Gergely (3) (Monori SE) |
LAZA Máté (4) (Monori SE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Sértő Róbert, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | BLF KK | O | GY, 64 - 45 | 16 - 10 |
VÁRFALVI Dániel (17) (MAFC-BME) |
RÉVÉSZ Ádám (2) (BLF KK) |
VÁRFALVI Dániel (4) (MAFC-BME) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál Norbert, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | BUDAFOK II. | I | V, 68 - 66 | 16 - 11 |
VÁRFALVI Dániel (26) (MAFC-BME) |
SZIJJ Norbert (4) (BUDAFOK II.) |
NAGY Levente (3) (BUDAFOK II.) |
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium | Játékvezetők: Sentényi Barna, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | TF-BP SE U23 | O | GY, 83 - 73 | 17 - 11 | - | - | |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | Malév SC | O | GY, 91 - 34 | 18 - 11 | - | - | |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál Norbert, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | Közgáz SC és DSK/A | I | GY, 55 - 91 | 19 - 11 | - | - | |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Káré Gergő, NAGY ISTVÁN |