Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BME-MAFC | I | V, 102 - 34 | 0 - 1 |
MUNTEÁN Lili (29) (BME MAFC) |
MUNTEÁN Lili (15) (BME MAFC) |
BOZSÓ Katica (6) (BME MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PTE-PEAC | I | V, 106 - 38 | 0 - 2 |
MOLITOR Dorottya (20) (PEAC) |
NAGY Gabriella (10) (PEAC) |
SZABÓ Nikolett (7) (PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Ludovika-Csata | O | GY, 61 - 60 | 1 - 2 |
DEÁK Kíra (23) (SMAFC) |
DEÁK Kíra (18) (SMAFC) |
NÉMETH Boglárka (8) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Közgáz SC és DSK | I | V, 101 - 40 | 1 - 3 |
RYAN Júlia (24) (Közgáz) |
NÉMETH Boglárka (10) (SMAFC) |
DOKTOR Anna (6) (Közgáz) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | I | V, 104 - 43 | 1 - 4 |
PÜSPÖKI Lotti (29) (SzOESE) |
SÁNDOR Anna (22) (SzOESE) |
PÜSPÖKI Lotti (10) (SzOESE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Lipics László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | UNI Győr SZESE | O | V, 27 - 114 | 1 - 5 |
PERL Zsófia (22) (UNI Győr SZESE) |
HORVÁTH Krisztina (13) (UNI Győr SZESE) |
HORVÁTH Krisztina (8) (UNI Győr SZESE) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BME-MAFC | O | V, 36 - 122 | 1 - 6 |
KORONDÁN Boglárka (39) (BME MAFC) |
BOZSÓ Katica (18) (BME MAFC) |
BOZSÓ Katica (17) (BME MAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Ludovika-Csata | I | - | - | |||
Aréna: Ludovika Aréna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Közgáz SC és DSK | O | V, 51 - 113 | 2 - 7 |
HIDAS Réka Emma (29) (Közgáz) |
MUNKÁCSI Enikő Anett (14) (Közgáz) |
FARKAS Fanni (6) (Közgáz) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | O | V, 50 - 99 | 2 - 8 |
PLÓZER Petra (25) (SzOESE) |
BALOGH Viktória (17) (SzOESE) |
PADOS Kitti (10) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PTE-PEAC | O | V, 35 - 64 | 2 - 9 |
MÁNDITY Mirna (18) (PEAC) |
MÁNDITY Mirna (17) (PEAC) |
PROPSZT Amanda (7) (PEAC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | UNI Győr SZESE | I | V, 99 - 43 | 2 - 10 |
ROZMÁN Lilla Anna (18) (UNI Győr SZESE) |
BÁNSZEGI Borbála (11) (UNI Győr SZESE) |
SZŰTS Boglárka (7) (UNI Győr SZESE) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |