Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Közgáz SC és DSK/A | O | V, 60 - 69 | 0 - 1 |
KISS Barnabás (22) (Közgáz A) |
MÁRIÁS Gergely Antal (1) (Közgáz A) |
KISS Barnabás (10) (Közgáz A) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BKG PRIMA Akadémia | O | GY, 87 - 62 | 1 - 1 |
TAKÁCS Péter (16) (BUDAFOK II.) |
TAGA György (4) (BKG PRIMA Akadémia) |
LACZKA István (4) (BKG PRIMA Akadémia) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zuglói Sasok | O | GY, 99 - 72 | 2 - 1 |
SZALAY Ákos Péter (25) (Zuglói Sasok) |
PÁLHÁZI Richárd (3) (Zuglói Sasok) |
SZALAY Ákos Péter (9) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PSK-Csepel | I | GY, 72 - 83 | 3 - 1 |
SENKÁR László (17) (BUDAFOK II.) |
SENKÁR László (3) (BUDAFOK II.) |
PÁSZTOR Gábor (5) (PSK-Csepel) |
Aréna: Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BKG-Veresegyház | O | GY, 71 - 64 | 4 - 1 |
TAKÁCS Márton (16) (BUDAFOK II.) |
SZABÓ Márton Balázs (2) (BKG-Veresegyház) |
TAKÁCS Márton (10) (BUDAFOK II.) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál Norbert, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Dunaharaszti MTK | I | V, 100 - 78 | 4 - 2 |
BIHARI Máté (29) (Dunaharaszti MTK) |
TURSICS Krisztián (3) (Dunaharaszti MTK) |
BIHARI Máté (11) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Kruk Melinda, Jurászik László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budaörsi DSE | I | GY, 76 - 80 | 5 - 2 |
TAKÁCS Márton (17) (BUDAFOK II.) |
TAKÁCS Márton (3) (BUDAFOK II.) |
TAKÁCS Márton (4) (BUDAFOK II.) |
Aréna: 1-es számú Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | KKS DSE | O | GY, 81 - 61 | 6 - 2 |
SOMOGYI Zsolt (25) (KKS) |
GECSEG Ádám (4) (KKS) |
SOMOGYI Zsolt (8) (KKS) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | TFSE | O | GY, 78 - 60 | 7 - 2 |
TAKÁCS Márton (18) (BUDAFOK II.) |
KOVÁCS Martin Tamás (2) (TFSE) |
SZABÓ Domokos Mátyás (5) (TFSE) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Lövei László, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Százhalombattai KSE | O | GY, 72 - 60 | 8 - 2 |
KISS Mihály Barna (16) (BUDAFOK II.) |
FERTER Attila (2) (Százhalombattai KSE) |
SENKÁR László (9) (BUDAFOK II.) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | ELTE BEAC | O | GY, 64 - 55 | 9 - 2 |
NAGY Levente (18) (BUDAFOK II.) |
GYURCSÁNYI Péter (4) (ELTE BEAC) |
NAGY Levente (4) (BUDAFOK II.) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MAFC Martos | I | V, 67 - 54 | 9 - 3 |
BARTUS Gergely (21) (MAFC Martos) |
BARTUS Gergely (2) (MAFC Martos) |
BARTUS Gergely (7) (MAFC Martos) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BRAVOS | I | GY, 48 - 84 | 10 - 3 |
BUDAY Levente Bálint (25) (BUDAFOK II.) |
BUDAY Levente Bálint (6) (BUDAFOK II.) |
SENKÁR László (5) (BUDAFOK II.) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Malév SC | O | GY, 85 - 60 | 11 - 3 |
NAGY Levente (20) (BUDAFOK II.) |
KISS Mihály Barna (3) (BUDAFOK II.) |
KUBATOV Gábor (5) (Malév SC) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Németh Patrik, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Közgáz SC és DSK/A | I | GY, 72 - 75 | 12 - 3 |
NAGY Levente (22) (BUDAFOK II.) |
DE SANTIS Gabriele (3) (Közgáz A) |
KISS Barnabás (9) (Közgáz A) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Budaörsi DSE | O | GY, 91 - 55 | 13 - 3 |
KISS Mihály Barna (26) (BUDAFOK II.) |
KISS Mihály Barna (5) (BUDAFOK II.) |
NAGY Levente (5) (BUDAFOK II.) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy László, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BKG PRIMA Akadémia | I | GY, 63 - 78 | 14 - 3 |
BAIKOVSKYI Feliks (22) (BKG PRIMA Akadémia) |
BAIKOVSKYI Feliks (5) (BKG PRIMA Akadémia) |
SENKÁR László (7) (BUDAFOK II.) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Zuglói Sasok | I | GY, 59 - 66 | 15 - 3 |
SZARVAS Gábor Endre (20) (Zuglói Sasok) |
MOKOS Dániel (3) (BUDAFOK II.) |
SEBŐK Bence (3) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kapros Roland, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | PSK-Csepel | O | GY, 96 - 71 | 16 - 3 |
PÁSZTOR Gábor (19) (PSK-Csepel) |
NAGY Levente (2) (BUDAFOK II.) |
MOKOS Dániel (6) (BUDAFOK II.) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BKG-Veresegyház | I | GY, 59 - 94 | 17 - 3 |
MOKOS Dániel (17) (BUDAFOK II.) |
MOLNÁR Bence (3) (BKG-Veresegyház) |
DR. ÁCS Benedek (2) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, NAGY ISTVÁN |