Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Malév SC | O | GY, 96 - 60 | 1 - 0 |
FÖLDI Márton (17) (ELTE BEAC) |
GYURCSÁNYI Péter (5) (ELTE BEAC) |
SZÉPLAKI Balázs Bátor (4) (Malév SC) |
Aréna: ELTE Sportcsarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Erdész Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Közgáz SC és DSK/A | I | V, 88 - 85 | 1 - 1 |
FÖLDI Márton (24) (ELTE BEAC) |
VÁGVÖLGYI Ádám (5) (Közgáz A) |
KISS Barnabás (11) (Közgáz A) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budaörsi DSE | O | GY, 94 - 66 | 2 - 1 |
GYAPJAS Máté (24) (Budaörsi DSE) |
GYAPJAS Máté (5) (Budaörsi DSE) |
GYAPJAS Péter (5) (Budaörsi DSE) |
Aréna: ELTE Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BKG PRIMA Akadémia | I | GY, 62 - 87 | 3 - 1 |
MAGYAR Tamás (18) (ELTE BEAC) |
LACZKA István (3) (BKG PRIMA Akadémia) |
ANTAL Ákos (2) (BKG PRIMA Akadémia) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zuglói Sasok | I | V, 77 - 63 | 3 - 2 |
SZARVAS Gábor Endre (21) (Zuglói Sasok) |
FÖLDI Márton (4) (ELTE BEAC) |
SZALAY Ákos Péter (8) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PSK-Csepel | O | GY, 90 - 65 | 4 - 2 |
ILLÉS Bence Miklós (21) (PSK-Csepel) |
GYURCSÁNYI Péter (6) (ELTE BEAC) |
ILLÉS Bence Miklós (9) (PSK-Csepel) |
Aréna: ELTE Sportcsarnok | Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BKG-Veresegyház | I | V, 81 - 71 | 4 - 3 |
SZABÓ Márton Balázs (25) (BKG-Veresegyház) |
FÖLDI Márton (4) (ELTE BEAC) |
SZABÓ Márton Balázs (7) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Nagy László, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Dunaharaszti MTK | O | V, 77 - 113 | 4 - 4 |
BIHARI Máté (29) (Dunaharaszti MTK) |
CSABAY Ádám (6) (Dunaharaszti MTK) |
TREPÁK Zoltán (5) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: ELTE Sportcsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | KKS DSE | I | GY, 56 - 70 | 5 - 4 |
GECSEG Ádám (21) (KKS) |
FÖLDI Márton (5) (ELTE BEAC) |
SOMOGYI Zsolt (3) (KKS) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | TFSE | O | V, 55 - 64 | 5 - 5 |
KOVÁCS Benedek Balázs (18) (TFSE) |
PATAKI Levente Ádám (3) (TFSE) |
SZABÓ Domokos Mátyás (6) (TFSE) |
Aréna: ELTE Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | BUDAFOK II. | I | V, 64 - 55 | 5 - 6 |
NAGY Levente (18) (BUDAFOK II.) |
GYURCSÁNYI Péter (4) (ELTE BEAC) |
NAGY Levente (4) (BUDAFOK II.) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Százhalombattai KSE | I | GY, 66 - 74 | 6 - 6 |
GYURCSÁNYI Péter (16) (ELTE BEAC) |
TIMA Gergely (3) (ELTE BEAC) |
VARGA Balázs László (5) (Százhalombattai KSE) |
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | MAFC Martos | O | V, 58 - 77 | 6 - 7 |
KWAME Robert Ayewubo (28) (MAFC Martos) |
BARTUS Gergely (4) (MAFC Martos) |
GYURCSÁNYI Péter (7) (ELTE BEAC) |
Aréna: ELTE Sportcsarnok | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BRAVOS | O | GY, 101 - 68 | 7 - 7 |
FARKAS Alpár Endre (23) (BRAVOS) |
FÖLDI Márton (3) (ELTE BEAC) |
PÓLIK György Csongor (6) (BRAVOS) |
Aréna: ELTE Sportcsarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Malév SC | I | GY, 40 - 81 | 8 - 7 |
GYURCSÁNYI Péter (17) (ELTE BEAC) |
GYURCSÁNYI Péter (3) (ELTE BEAC) |
VARGA Zsolt (6) (ELTE BEAC) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Közgáz SC és DSK/A | O | GY, 84 - 79 | 9 - 7 |
MAGYAR Tamás (30) (ELTE BEAC) |
MAGYAR Tamás (4) (ELTE BEAC) |
VÁGVÖLGYI Ádám (4) (Közgáz A) |
Aréna: ELTE Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Budaörsi DSE | I | GY, 58 - 78 | 10 - 7 |
MAGYAR Tamás (15) (ELTE BEAC) |
MAGYAR Tamás (3) (ELTE BEAC) |
VARGA Zsolt (5) (ELTE BEAC) |
Aréna: 1-es számú Általános Iskola | Játékvezetők: Válé Flórián, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | BKG PRIMA Akadémia | O | GY, 76 - 55 | 11 - 7 |
TAGA György (25) (BKG PRIMA Akadémia) |
TAGA György (4) (BKG PRIMA Akadémia) |
MAGYAR Tamás (3) (ELTE BEAC) |
Aréna: ELTE Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy László, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Zuglói Sasok | O | GY, 91 - 88 | 12 - 7 | - | - | |
Aréna: ELTE Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | PSK-Csepel | I | GY, 73 - 83 | 13 - 7 | - | - | |
Aréna: Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Játékvezetők: Kovács Zoltán, Gyurka Tamás |