Műsor - 2018. október 5. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | PAFC Basket |
I |
GY, 65 - 76
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Kapros Roland |
Műsor - 2018. október 14. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | BKG-VMG DSE |
O |
GY, 93 - 57
|
2 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Nagy László, Tarnai Gyula Csaba |
Műsor - 2018. október 18. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Dunaharaszti MTK |
I |
V, 99 - 79
|
2 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2018. október 24. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Józsefvárosi KC |
I |
V, 99 - 61
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nagy-Pál Petra |
Műsor - 2018. november 11. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | Budaörsi DSE |
O |
GY, 105 - 60
|
3 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2018. november 18. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
I |
V, 89 - 69
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Oláh Márk, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2018. november 24. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | MAFC-Csepel |
O |
V, 57 - 78
|
3 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Németh Patrik |
Műsor - 2018. november 30. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | SZPA |
I |
V, 95 - 74
|
3 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Káré Gergő |
Műsor - 2018. december 8. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | BLF KK |
O |
V, 72 - 84
|
3 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Czupi Márton |
Műsor - 2018. december 11. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | TFSE |
O |
GY, 93 - 68
|
4 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
|
Műsor - 2018. december 13. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | KKS DSE |
I |
V, 87 - 73
|
4 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. január 6. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | Szentendrei KSE |
O |
GY, 98 - 69
|
5 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kovács Zoltán |
Műsor - 2019. január 13. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Kandó FSC |
I |
GY, 54 - 62
|
6 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tarnai Gyula Csaba |
Műsor - 2019. január 19. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Malév SC |
O |
GY, 91 - 58
|
7 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton |
Műsor - 2019. január 27. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | BKGDSE-Szigetszentmiklós |
I |
GY, 76 - 86
|
8 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Kovács Zoltán |
Műsor - 2019. február 3. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | PAFC Basket |
O |
GY, 93 - 60
|
9 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kapros Roland |
Műsor - 2019. február 10. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | BKG-VMG DSE |
I |
V, 74 - 73
|
9 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kapros Roland |
Műsor - 2019. február 16. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Dunaharaszti MTK |
O |
V, 71 - 78
|
9 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kapros Roland |
Műsor - 2019. február 23. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Józsefvárosi KC |
O |
V, 66 - 98
|
9 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán |
Műsor - 2019. március 4. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Budaörsi DSE |
I |
GY, 71 - 101
|
10 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István, Nagy István |
Műsor - 2019. március 10. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
O |
GY, 70 - 53
|
11 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Polonkai Balázs, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2019. április 3. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | MAFC-Csepel |
I |
GY, 74 - 79
|
12 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Magyar Zoltán |
Műsor - 2019. április 6. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | BLF KK |
I |
GY, 63 - 87
|
13 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy István |
Műsor - 2019. április 14. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | KKS DSE |
O |
GY, 90 - 50
|
14 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Káré Gergő, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2019. április 18. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | TFSE |
I |
V, 85 - 53
|
14 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Gaál István, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2019. április 27. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | Szentendrei KSE |
I |
V, 77 - 66
|
14 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Káré Gergő |
Műsor - 2019. április 28. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | SZPA |
O |
V, 78 - 96
|
14 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László Oszkár |
Műsor - 2019. május 5. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | Kandó FSC |
O |
GY, 79 - 73
|
15 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Matics Sándor, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2019. május 11. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | Malév SC |
I |
GY, 76 - 100
|
16 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Kapros Roland |
Műsor - 2019. május 19. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | BKGDSE-Szigetszentmiklós |
O |
GY, 77 - 75
|
17 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Tóth Kitti |