Leány Junior - 2022/2023 Leány Junior - 2022/2023
Legutóbbi - Leány Junior
1. forduló DVTK Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2023. január 31. kedd 71 - 43
6. forduló Csata DSE - Zsíros Akadémia Kőbánya 2023. január 26. csütörtök 100 - 38
6. forduló NKA Pécs/A - BEAC-Újbuda KA/A 2023. január 22. vasárnap 74 - 65
9. forduló Kecskeméti KC - NKA Pécs/A 2023. január 21. szombat 76 - 72
10. forduló BEAC-Újbuda KA/A - Kecskeméti KC 2023. január 18. szerda 57 - 42
10. forduló Szolnoki MÁV SE/A - Zalaegerszegi KTE 2023. január 3. kedd 61 - 64
10. forduló PVSK NKA/A - UNI Győr NKA 2022. december 21. szerda 79 - 48
4. forduló Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2022. december 21. szerda 86 - 55
10. forduló Vasas Akadémia/A - NKA Pécs/A 2022. december 18. vasárnap 72 - 81
10. forduló Török Flóris Törekvés SE - Nyíregyházi Kosársuli 2022. december 17. szombat 61 - 84
Következik - Leány Junior
1. forduló Atomerőmű-KSC Szekszárd - NKA Pécs/A 2023. február 2. csütörtök 14:30
4. forduló Bajai Női Kosárlabda Klub - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18L 2023. február 3. péntek 18:00
2. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - Csata DSE 2023. február 8. szerda 18:45
1. forduló BEAC-Újbuda KA/B - Nyíregyházi Kosársuli 2023. február 9. csütörtök 17:15
1. forduló DVTK Akadémia/B - PVSK NKA/A 2023. február 10. péntek 14:00
4. forduló UNI Győr NKA - Szegedi KE 2023. február 10. péntek 16:00
1. forduló Török Flóris Törekvés SE - Vasas Akadémia/B 2023. február 11. szombat 14:00
2. forduló Kecskeméti KC - DVTK Akadémia/A 2023. február 11. szombat 14:00
2. forduló Vasas Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2023. február 11. szombat 15:00
1. forduló Darazsak Sportakadémia/B - DEAC 2023. február 11. szombat 15:30
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Helyosztók
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Mérkőzések a "B" döntőért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Fehér "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Fehér "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
7 1.00 14 7 0 623 265 GY11 6-0 5-0 5-0
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
6 0.83 10 4 2 462 410 GY1 4-1 4-1 4-1
3. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
6 0.83 10 4 2 460 420 GY1 4-1 4-1 4-1
4. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
7 0.79 11 4 3 439 379 GY1 5-1 3-2 3-2
5. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
6 0.75 9 3 3 345 407 GY1 4-1 3-2 4-1
6. Kecskeméti KC
Kecskeméti KC
6 0.67 8 2 4 420 475 GY1 3-2 2-3 3-2
7. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
8 0.63 10 2 6 489 616 V3 2-3 3-4 1-4
8. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
6 0.50 6 0 6 236 502 GY2 4-3 2-4 2-3
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
10 1.00 20 10 0 868 607 GY14 7-0 7-1 5-0
2. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
10 0.85 17 7 3 704 625 GY1 6-2 4-3 3-2
3. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
10 0.75 15 5 5 619 689 GY2 5-2 4-4 3-2
4. UNI Győr NKA
UNI Győr NKA
10 0.70 14 4 6 637 624 V3 4-4 3-4 1-4
5. Szolnoki MÁV SE/A
Szolnoki MÁV SE/A
10 0.65 13 3 7 673 761 V1 3-4 3-5 3-2
6. Török Flóris Törekvés SE
Török Flóris Törekvés SE
10 0.55 11 1 9 571 766 V7 1-7 1-6 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
10 0.90 18 8 2 798 636 GY1 4-1 4-1 4-1
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
10 0.90 18 8 2 806 623 GY1 4-1 4-1 4-1
3. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
10 0.75 15 5 5 698 680 V3 2-3 3-4 1-4
4. Kecskeméti KC
Kecskeméti KC
10 0.75 15 5 5 677 688 GY1 3-2 2-3 3-2
5. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
10 0.70 14 4 6 628 640 V1 5-2 2-4 3-2
6. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
10 0.50 10 0 10 483 823 V10 2-5 1-5 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
10 1.00 20 10 0 947 345 GY11 6-0 5-0 5-0
2. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
10 0.85 17 7 3 714 496 GY1 5-1 3-2 3-2
3. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
10 0.85 17 7 3 718 622 GY1 4-1 3-2 4-1
4. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
10 0.65 13 3 7 555 717 GY2 4-3 2-4 2-3
5. Szegedi KE
Szegedi KE
10 0.60 12 2 8 486 827 V5 2-3 0-5 0-5
6. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
10 0.55 11 1 9 469 882 V3 2-4 2-5 1-4
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
2 1.00 4 2 0 225 78 GY14 7-0 7-1 5-0
2. DEAC
DEAC
2 0.75 3 1 1 111 157 GY1 2-0 1-1 3-1
3. Dávid Kornél Akadémia
Dávid Kornél Akadémia
2 0.50 2 0 2 113 214 V2 1-1 0-3 1-4
4. UNI Győr NKA
UNI Győr NKA
2 1.00 4 2 0 146 109 V3 4-4 3-4 1-4
5. Radobasket Törökbálint U18L
Radobasket Törökbálint U18L
2 0.75 3 1 1 118 139 V1 1-1 1-0 2-1
6. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
2 0.50 2 0 2 119 135 V3 2-1 0-2 2-3
7. Török Flóris Törekvés SE
Török Flóris Törekvés SE
2 0.75 3 1 1 154 121 V7 1-7 1-6 0-5
8. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 133 129 GY1 2-1 1-1 3-2
9. Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
2 0.75 3 1 1 121 158 V1 2-1 2-0 4-1
10. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
2 1.00 4 2 0 129 106 GY2 5-2 4-4 3-2
11. MTK Budapest
MTK Budapest
2 0.75 3 1 1 117 109 V1 0-2 1-2 1-4
12. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
2 0.50 2 0 2 99 130 V2 1-1 0-1 1-2
13. Szolnoki MÁV SE/A
Szolnoki MÁV SE/A
2 1.00 4 2 0 172 147 V1 3-4 3-5 3-2
14. BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18L
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18L
2 0.75 3 1 1 175 151 GY1 2-0 0-1 2-1
15. Nagykőrösi Sólymok KE/LU18
Nagykőrösi Sólymok KE/LU18
2 0.50 2 0 2 146 195 V5 0-2 0-3 0-5
16. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
2 1.00 4 2 0 180 101 GY1 6-2 4-3 3-2
17. Szombathelyi Sportiskola U18L
Szombathelyi Sportiskola U18L
2 0.75 3 1 1 112 137 GY1 1-0 2-1 3-1
18. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
2 0.50 2 0 2 98 152 V5 0-2 0-3 0-5
Tabella - Előselejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
3 1.00 6 3 0 215 159 V3 2-4 2-5 1-4
2. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.83 5 2 1 194 176 GY2 5-2 4-4 3-2
3. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
3 0.67 4 1 2 186 185 GY1 6-2 4-3 3-2
4. Török Flóris Törekvés SE
Török Flóris Törekvés SE
3 0.50 3 0 3 153 228 V7 1-7 1-6 0-5
5. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 1.00 6 3 0 309 132 GY2 4-3 2-4 2-3
6. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 213 164 GY1 2-1 1-1 3-2
7. Dávid Kornél Akadémia
Dávid Kornél Akadémia
3 0.67 4 1 2 172 258 V2 1-1 0-3 1-4
8. Nagykőrösi Sólymok KE/LU18
Nagykőrösi Sólymok KE/LU18
3 0.50 3 0 3 123 263 V5 0-2 0-3 0-5
9. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 302 104 V1 5-2 2-4 3-2
10. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
3 0.83 5 2 1 220 206 V3 2-1 0-2 2-3
11. Szolnoki MÁV SE/A
Szolnoki MÁV SE/A
3 0.67 4 1 2 186 241 V1 3-4 3-5 3-2
12. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
3 0.50 3 0 3 144 301 V5 0-2 0-3 0-5
13. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
3 1.00 6 3 0 229 166 V10 2-5 1-5 0-5
14. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 0.83 5 2 1 242 185 GY14 7-0 7-1 5-0
15. UNI Győr NKA
UNI Győr NKA
3 0.67 4 1 2 190 192 V3 4-4 3-4 1-4
16. MTK Budapest
MTK Budapest
3 0.50 3 0 3 133 251 V1 0-2 1-2 1-4
Ranglisták - Leány Junior
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek