Leány Serdülő - 2022/2023 Leány Serdülő - 2022/2023
Legutóbbi - Leány Serdülő
0. forduló Török F.-Törekvés SE/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2023. január 16. hétfő 53 - 72
0. forduló Vasas Akadémia/A - Csata DSE/A 2023. január 14. szombat 50 - 44
0. forduló Zalaegerszegi KTE - Vasas Akadémia/B 2023. január 14. szombat 56 - 69
0. forduló Bajai Női Kosárlabda Klub - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2023. január 14. szombat 7 - 114
0. forduló NKA Pécs/A - Darazsak Sportakadémia 2023. január 14. szombat 51 - 55
0. forduló DVTK Akadémia/A - Kecskeméti KA/A 2023. január 14. szombat 68 - 31
0. forduló Soproni Darazsak Akadémia/A - Dávid Kornél KA/A 2023. január 14. szombat 69 - 75
0. forduló Csata DSE/B - DVTK Akadémia/B 2023. január 14. szombat 124 - 33
0. forduló Csata DSE/A - DVTK Akadémia/A 2023. január 14. szombat 44 - 31
0. forduló Atomerőmű-KSC Szekszárd - Darazsak Sportakadémia 2023. január 14. szombat 53 - 52
Következik - Leány Serdülő
0. forduló BEAC - Újbuda KA/A - DVTK Akadémia/A 2023. február 4. szombat 10:00
0. forduló Soproni Darazsak Akadémia/A - Vasas Akadémia/B 2023. február 4. szombat 10:00
0. forduló Gödi SE Kiscicák/A - Csata DSE/B 2023. február 4. szombat 10:00
0. forduló Atomerőmű-KSC Szekszárd - Darazsak Sportakadémia 2023. február 4. szombat 10:00
0. forduló Kecskeméti KA/A - Óbudai Kaszások/A 2023. február 4. szombat 10:00
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - BEAC - Újbuda KA/B 2023. február 4. szombat 12:00
0. forduló Dávid Kornél KA/A - DVTK Akadémia/B 2023. február 4. szombat 12:00
0. forduló Bajai Női Kosárlabda Klub - Zalaegerszegi KTE 2023. február 4. szombat 12:00
0. forduló Kanizsa DKK - Nyíregyházi Kosársuli/A 2023. február 4. szombat 12:00
0. forduló NKA Pécs/A - UNI Győr NKA 2023. február 4. szombat 12:00
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Főtábla III.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Főtábla II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Főtábla I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Főtábla selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - 17-20. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Főtábla selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
2 1.00 4 2 0 197 68 GY1 4-2 3-2 2-3
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
8 0.88 14 6 2 593 422 V1 3-3 5-0 4-1
3. Csata DSE/A
Csata DSE/A
2 1.00 4 2 0 154 61 V1 6-0 3-2 3-2
4. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
8 0.81 13 5 3 431 378 GY1 4-2 3-2 3-2
5. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
2 1.00 4 2 0 179 101 GY3 4-1 6-0 4-1
6. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
2 1.00 4 2 0 118 85 V1 6-0 3-2 4-1
7. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
2 0.50 2 0 2 81 118 GY2 4-2 2-3 3-2
8. UNI Győr NKA
UNI Győr NKA
2 0.50 2 0 2 105 162 V1 3-2 2-4 3-2
9. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
2 0.50 2 0 2 65 154 V9 2-4 0-5 0-5
10. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
2 0.50 2 0 2 64 214 V8 1-5 1-4 0-5
11. Csata DSE/B
Csata DSE/B
4 1.00 8 4 0 426 113 GY13 7-0 6-0 5-0
12. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
2 1.00 4 2 0 144 92 GY1 6-2 4-2 3-2
13. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
4 0.88 7 3 1 268 216 V1 5-2 5-2 4-1
14. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.75 3 1 1 137 141 GY3 5-2 2-5 3-2
15. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
4 0.75 6 2 2 283 274 GY1 4-3 3-4 2-3
16. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
4 0.75 6 2 2 253 266 V3 2-3 5-3 2-3
17. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 94 173 V7 2-5 1-6 0-5
18. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
4 0.63 5 1 3 193 290 V1 5-2 3-4 3-2
19. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.50 2 0 2 102 146 GY1 2-6 3-3 2-3
20. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
4 0.50 4 0 4 137 326 V1 2-5 1-6 1-4
21. Gödi SE Kiscicák/A
Gödi SE Kiscicák/A
8 1.00 16 8 0 809 271 GY8 5-1 5-2 5-0
22. MVM-OSE Amazonok
MVM-OSE Amazonok
8 1.00 16 8 0 608 437 GY9 6-0 5-2 5-0
23. Nyíregyházi Kosársuli/A
Nyíregyházi Kosársuli/A
8 0.94 15 7 1 533 352 GY2 4-2 4-2 4-1
24. BEAC - Újbuda KA/B
BEAC - Újbuda KA/B
8 0.94 15 7 1 629 333 GY5 6-1 3-4 5-0
25. KS Szeged
KS Szeged
8 0.88 14 6 2 566 476 GY2 3-2 7-2 4-1
26. BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L
8 0.88 14 6 2 474 415 V1 4-2 5-3 4-1
27. ICT Pilots Farkasrét
ICT Pilots Farkasrét
8 0.88 14 6 2 586 395 V1 5-1 4-3 3-2
28. NKA Pécs u13 leány/B
NKA Pécs u13 leány/B
8 0.88 14 6 2 562 484 GY2 3-2 4-1 4-1
29. Parthus SE
Parthus SE
8 0.75 12 4 4 459 545 GY1 2-3 2-2 2-3
30. MTK Budapest
MTK Budapest
8 0.75 12 4 4 477 370 V1 3-2 2-3 2-3
31. DEAC U14/A
DEAC U14/A
8 0.81 13 5 3 443 392 V1 4-3 2-5 3-2
32. Soproni Darazsak Akadémia/B
Soproni Darazsak Akadémia/B
8 0.75 12 4 4 609 451 V1 2-3 5-4 2-3
33. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
8 0.63 10 2 6 317 565 GY1 1-4 1-3 1-4
34. Tapolcai Párducok
Tapolcai Párducok
8 0.63 10 2 6 485 569 GY1 1-4 2-3 1-4
35. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
8 0.63 10 2 6 380 459 GY1 2-4 1-3 1-4
36. Radobasket Törökbálint U14L
Radobasket Törökbálint U14L
8 0.63 10 2 6 511 589 V5 2-4 1-3 0-5
37. Török F.-Törekvés SE/B
Török F.-Törekvés SE/B
8 0.56 9 1 7 154 500 V7 1-4 0-4 0-5
38. Szombathelyi Sportiskola U14L
Szombathelyi Sportiskola U14L
8 0.50 8 0 8 362 685 V9 0-5 0-4 0-5
39. DVTK Tiszaújváros/A
DVTK Tiszaújváros/A
8 0.50 8 0 8 340 583 V11 1-5 1-6 0-5
40. BSC
BSC
8 0.50 8 0 8 220 653 V9 0-4 1-5 0-5
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 245 130 V1 5-2 5-2 4-1
2. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 275 172 GY3 5-2 2-5 3-2
3. MVM-OSE Amazonok
MVM-OSE Amazonok
3 0.67 4 1 2 191 225 GY9 6-0 5-2 5-0
4. BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L
3 0.50 3 0 3 116 300 V1 4-2 5-3 4-1
5. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 1.00 6 3 0 244 85 GY1 6-2 4-2 3-2
6. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 183 156 V7 2-5 1-6 0-5
7. KS Szeged
KS Szeged
3 0.67 4 1 2 144 192 GY2 3-2 7-2 4-1
8. Soproni Darazsak Akadémia/B
Soproni Darazsak Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 86 224 V1 2-3 5-4 2-3
9. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 0.83 5 2 1 207 173 GY1 4-3 3-4 2-3
10. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.83 5 2 1 200 182 V3 2-3 5-3 2-3
11. BEAC - Újbuda KA/B
BEAC - Újbuda KA/B
3 0.83 5 2 1 204 210 GY5 6-1 3-4 5-0
12. Gödi SE Kiscicák/A
Gödi SE Kiscicák/A
3 0.50 3 0 3 137 183 GY8 5-1 5-2 5-0
13. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
3 1.00 6 3 0 234 124 V1 5-2 3-4 3-2
14. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.83 5 2 1 166 140 V1 2-5 1-6 1-4
15. ICT Pilots Farkasrét
ICT Pilots Farkasrét
3 0.67 4 1 2 140 180 V1 5-1 4-3 3-2
16. DVTK Tiszaújváros/A
DVTK Tiszaújváros/A
3 0.50 3 0 3 104 200 V11 1-5 1-6 0-5
17. Csata DSE/B
Csata DSE/B
3 1.00 6 3 0 310 73 GY13 7-0 6-0 5-0
18. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 168 185 GY1 2-6 3-3 2-3
19. DEAC U14/A
DEAC U14/A
3 0.67 4 1 2 139 206 V1 4-3 2-5 3-2
20. Nyíregyházi Kosársuli/A
Nyíregyházi Kosársuli/A
3 0.50 3 0 3 112 265 GY2 4-2 4-2 4-1
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE/A
Csata DSE/A
3 1.00 6 3 0 291 100 V1 6-0 3-2 3-2
2. UNI Győr NKA
UNI Győr NKA
3 0.83 5 2 1 172 134 V1 3-2 2-4 3-2
3. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.67 4 1 2 154 190 GY1 6-2 4-2 3-2
4. DEAC U14/A
DEAC U14/A
3 0.50 3 0 3 50 243 V1 4-3 2-5 3-2
5. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 1.00 6 3 0 333 78 GY3 4-1 6-0 4-1
6. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
3 0.83 5 2 1 171 174 V8 1-5 1-4 0-5
7. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 145 211 GY1 2-6 3-3 2-3
8. BEAC - Újbuda KA/B
BEAC - Újbuda KA/B
3 0.50 3 0 3 100 286 GY5 6-1 3-4 5-0
9. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 223 100 GY2 4-2 2-3 3-2
10. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 227 121 GY1 4-2 3-2 3-2
11. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
3 0.67 4 1 2 130 243 V1 5-2 3-4 3-2
12. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 104 220 GY3 5-2 2-5 3-2
13. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 1.00 6 3 0 297 96 GY1 4-2 3-2 2-3
14. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.83 5 2 1 232 169 V9 2-4 0-5 0-5
15. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 0.67 4 1 2 157 234 GY1 4-3 3-4 2-3
16. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.50 3 0 3 121 308 V1 2-5 1-6 1-4
17. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 247 83 V1 6-0 3-2 4-1
18. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.83 5 2 1 269 142 V1 3-3 5-0 4-1
19. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 102 215 V1 5-2 5-2 4-1
20. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 70 248 V7 2-5 1-6 0-5
Tabella - Előselejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Ranglisták - Leány Serdülő
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek