NB I. A csoport, Fiú U20 - 2022/2023 NB I. A csoport, Fiú U20 - 2022/2023
Legutóbbi - NB I. A csoport, Fiú U20
1. forduló Kometa Kaposvári KK U20 - Szolnoki Olajbányász U20 2022. október 1. szombat 15:00
1. forduló Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 2022. október 1. szombat 80 - 74
1. forduló Sopron KC U20 - DEAC Kosárlabda Akadémia U20 2022. október 1. szombat 70 - 72
1. forduló Atomerőmű SE U20 - Alba Fehérvár U20 2022. szeptember 30. péntek 81 - 68
1. forduló KTE-Duna Aszfalt U20 - Nyíregyháza Blue Sharks U20 2022. szeptember 30. péntek 82 - 49
Következik - NB I. A csoport, Fiú U20
1. forduló Zalakerámia ZTE KK U20 - SZEDEÁK U20 2022. október 5. szerda 15:00
1. forduló MVM-OSE Lions U20 - Egis Körmend U20 2022. október 5. szerda 16:00
2. forduló Alba Fehérvár U20 - MVM-OSE Lions U20 2022. október 8. szombat 13:30
2. forduló Atomerőmű SE U20 - Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 2022. október 8. szombat 15:00
2. forduló Egis Körmend U20 - Zalakerámia ZTE KK U20 2022. október 8. szombat 15:00
2. forduló Szolnoki Olajbányász U20 - Sopron KC U20 2022. október 8. szombat 15:00
2. forduló DEAC Kosárlabda Akadémia U20 - Nyíregyháza Blue Sharks U20 2022. október 8. szombat 15:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. KTE-Duna Aszfalt U20
KTE-Duna Aszfalt U20
1 1.00 2 1 0 82 49 GY1 1-0 0-0 1-0
2. Atomerőmű SE U20
Atomerőmű SE U20
1 1.00 2 1 0 81 68 GY1 1-0 0-0 1-0
3. Budapesti Honvéd Sportegyesület U20
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20
1 1.00 2 1 0 80 74 GY1 1-0 0-0 1-0
4. DEAC Kosárlabda Akadémia U20
DEAC Kosárlabda Akadémia U20
1 1.00 2 1 0 72 70 GY1 0-0 1-0 1-0
5. Sopron KC U20
Sopron KC U20
1 0.50 1 0 1 70 72 V1 0-1 0-0 0-1
6. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
1 0.50 1 0 1 74 80 V1 0-0 0-1 0-1
7. Alba Fehérvár U20
Alba Fehérvár U20
1 0.50 1 0 1 68 81 V1 0-0 0-1 0-1
8. Nyíregyháza Blue Sharks U20
Nyíregyháza Blue Sharks U20
1 0.50 1 0 1 49 82 V1 0-0 0-1 0-1
9. Egis Körmend U20
Egis Körmend U20
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
10. Kometa Kaposvári KK U20
Kometa Kaposvári KK U20
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
11. MVM-OSE Lions U20
MVM-OSE Lions U20
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
12. SZEDEÁK U20
SZEDEÁK U20
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
13. Szolnoki Olajbányász U20
Szolnoki Olajbányász U20
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
14. Zalakerámia ZTE KK U20
Zalakerámia ZTE KK U20
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek