Gyermek Kupa - 2022/2023 Gyermek Kupa - 2022/2023
Legutóbbi - Gyermek Kupa
0. forduló Pilisi Mennydörgők - Szentendrei KSE/B 2023. január 29. vasárnap 0 - 2
0. forduló Szentendrei KSE/B - Fót SE 2023. január 29. vasárnap 2 - 0
0. forduló Fót SE - Pilisi Mennydörgők 2023. január 29. vasárnap 12:00
0. forduló CKE U12 - Viadukt SE 2023. január 29. vasárnap 37 - 22
0. forduló Pilots SE U12 - CKE U12 2023. január 29. vasárnap 49 - 31
0. forduló Viadukt SE - Pilots SE U12 2023. január 29. vasárnap 28 - 39
0. forduló CS Crisul Oradea (Lány) - Nyíregyházi Sportcentrum Korányi 2023. január 28. szombat 72 - 13
0. forduló Százhalombattai KSE - BL Basket 2023. január 28. szombat 2 - 0
0. forduló Nyíregyházi Sportcentrum Záhony - CS Crisul Oradea (Lány) 2023. január 28. szombat 6 - 63
0. forduló BL Basket - Diósdi Sasok KE 2023. január 28. szombat 10:30
Következik - Gyermek Kupa
0. forduló PSE Párducok - Ziccer Manók 2023. február 18. szombat 08:00
0. forduló MTK Budapest - KöLöKöS Lányok 2023. február 18. szombat 08:00
0. forduló BEAC Újbuda KA/B - Németvölgyi Bocsok 2023. február 18. szombat 08:00
0. forduló Óbudai Kaszások/A - MAFC Gabányi 2023. február 18. szombat 09:00
0. forduló Győri KC Kenguruk - UNI Győr NKA 2023. február 18. szombat 09:00
0. forduló Józsefvárosi KC - PSE Párducok 2023. február 18. szombat 09:20
0. forduló Csata Villámok - MTK Budapest 2023. február 18. szombat 09:20
0. forduló Budapesti Bikák - BEAC Újbuda KA/B 2023. február 18. szombat 09:20
0. forduló KASI/C - Gyakorlós Csibék 2023. február 18. szombat 09:30
0. forduló CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - TSE Basket U12 2023. február 18. szombat 10:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. SZEDEÁK Aranysakálok
SZEDEÁK Aranysakálok
8 1.00 16 8 0 563 251 GY8 4-0 4-0 5-0
2. Kecskeméti KA Jimmy
Kecskeméti KA Jimmy
8 1.00 16 8 0 535 224 GY8 4-0 4-0 5-0
3. Nyíkse Tűzgolyók/B
Nyíkse Tűzgolyók/B
6 1.00 12 6 0 554 154 GY6 3-0 3-0 5-0
4. BDSEbasket U12
BDSEbasket U12
6 1.00 12 6 0 434 158 GY6 3-0 3-0 5-0
5. SZEDEÁK Ezüstrókák
SZEDEÁK Ezüstrókák
6 1.00 12 6 0 350 199 GY3 2-0 3-1 4-1
6. Németvölgyi Bocsok
Németvölgyi Bocsok
6 1.00 12 6 0 244 111 GY2 2-1 2-1 3-2
7. FKE Kőrösi
FKE Kőrösi
4 1.00 8 4 0 117 74 GY4 2-0 2-0 4-0
8. Városgazda UP Akadémia
Városgazda UP Akadémia
4 1.00 8 4 0 135 108 GY4 2-0 2-0 4-0
9. CS Crisul Oradea (Lány)
CS Crisul Oradea (Lány)
3 1.00 6 3 0 183 29 GY3 2-1 1-1 3-2
10. Nyíkse Tűzgolyók/C
Nyíkse Tűzgolyók/C
2 1.00 4 2 0 116 34 GY2 2-0 0-0 2-0
11. Hadházi Farkasok
Hadházi Farkasok
2 1.00 4 2 0 107 32 GY2 2-0 0-0 2-0
12. MEAFC Basket Bulls U12
MEAFC Basket Bulls U12
2 1.00 4 2 0 105 39 GY2 1-0 1-0 2-0
13. Hajdúböszörményi TE
Hajdúböszörményi TE
2 1.00 4 2 0 84 33 GY3 2-0 1-0 3-0
14. Ziccer Manók
Ziccer Manók
2 1.00 4 2 0 82 33 GY2 1-0 1-0 2-0
15. SLÁGER Kazincbarcikai KSE
SLÁGER Kazincbarcikai KSE
8 0.94 15 7 1 483 290 V1 3-1 4-0 4-1
16. NKA Pécs u12 fiú/A
NKA Pécs u12 fiú/A
8 0.94 15 7 1 718 350 GY5 4-0 3-1 5-0
17. MEAFC Cápakölykök
MEAFC Cápakölykök
8 0.94 15 7 1 608 312 V1 4-0 3-1 4-1
18. CKE U12
CKE U12
8 0.94 15 7 1 459 180 GY1 3-1 2-2 4-1
19. NKA Pécs Gyermek fiú/B
NKA Pécs Gyermek fiú/B
8 0.94 15 7 1 535 259 GY3 3-1 4-0 4-1
20. Százhalombattai KSE
Százhalombattai KSE
8 0.94 15 7 1 544 270 GY8 4-0 4-0 5-0
21. NKA Pécs Leány/B
NKA Pécs Leány/B
8 0.94 15 7 1 538 282 GY4 3-1 4-0 4-1
22. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
8 0.94 15 7 1 644 396 GY3 3-1 4-0 4-1
23. Lehel Kosársuli U12
Lehel Kosársuli U12
8 0.94 15 7 1 517 271 GY4 3-2 1-2 4-1
24. Pityke KSE (V)
Pityke KSE (V)
8 0.94 15 7 1 498 312 V3 0-4 1-2 1-4
25. Soproni Sportiskolás Bivalyok
Soproni Sportiskolás Bivalyok
8 0.94 15 7 1 583 414 GY7 4-0 3-1 5-0
26. Alba Fehérvár Cápák
Alba Fehérvár Cápák
8 0.94 15 7 1 561 405 GY4 3-1 4-0 4-1
27. TFSE
TFSE
8 0.94 15 7 1 405 260 V1 4-0 3-1 4-1
28. BSC Fiú
BSC Fiú
8 0.94 15 7 1 540 421 GY4 4-0 3-1 4-1
29. Óbudai Kaszások Boys
Óbudai Kaszások Boys
8 0.94 15 7 1 317 198 GY8 4-0 4-0 5-0
30. Salgótarjáni KSE Szécsény
Salgótarjáni KSE Szécsény
8 0.94 15 7 1 462 228 GY7 3-0 4-1 5-0
31. Cívis KK U12/A
Cívis KK U12/A
7 0.93 13 6 1 577 316 GY5 3-1 4-0 5-0
32. VMG DSE
VMG DSE
6 0.92 11 5 1 362 158 GY4 2-1 3-0 4-1
33. Keresztúri SE
Keresztúri SE
6 0.92 11 5 1 304 151 GY3 3-0 2-1 4-1
34. BUSC
BUSC
6 0.92 11 5 1 285 143 GY2 2-2 1-1 2-3
35. Vasas Akadémia U12
Vasas Akadémia U12
8 0.88 14 6 2 506 425 V1 4-0 2-2 4-1
36. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
8 0.88 14 6 2 533 421 GY2 2-2 4-0 3-2
37. Esztergomi KE
Esztergomi KE
8 0.88 14 6 2 552 308 V2 3-1 3-1 3-2
38. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
8 0.88 14 6 2 565 322 GY3 3-1 3-1 4-1
39. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
8 0.88 14 6 2 544 341 GY2 3-1 3-1 3-2
40. Kecskeméti KA Villámok
Kecskeméti KA Villámok
8 0.88 14 6 2 471 313 V2 4-1 2-1 3-2
41. BSC Leány
BSC Leány
8 0.88 14 6 2 501 399 GY2 3-1 3-1 3-2
42. Fürge Gyik DSE
Fürge Gyik DSE
8 0.88 14 6 2 390 333 V3 2-2 1-2 1-4
43. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
4 0.88 7 3 1 168 103 V1 1-1 2-0 3-1
44. Monok SE
Monok SE
4 0.88 7 3 1 193 160 GY1 2-0 1-1 3-1
45. TF KFT - VM U12
TF KFT - VM U12
4 0.88 7 3 1 94 76 V2 0-2 1-0 1-2
46. MAFC Gabányi
MAFC Gabányi
8 0.88 14 6 2 614 331 GY2 3-1 3-1 3-2
47. TSE Basket U12
TSE Basket U12
8 0.88 14 6 2 600 266 GY3 3-2 1-2 3-2
48. Csata Csillagok
Csata Csillagok
7 0.86 12 5 2 440 381 GY2 3-1 3-1 3-2
49. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
7 0.86 12 5 2 445 396 V1 2-2 3-1 3-2
50. Gyáli Apródok
Gyáli Apródok
6 0.83 10 4 2 255 117 GY6 2-0 4-0 5-0
51. MAFC Mokos
MAFC Mokos
6 0.83 10 4 2 317 232 V1 2-1 1-2 2-3
52. Vidám Kenguruk
Vidám Kenguruk
6 0.83 10 4 2 257 188 GY4 3-0 2-1 4-1
53. AF-Velencei Gézengúzok
AF-Velencei Gézengúzok
6 0.83 10 4 2 318 256 GY2 2-1 2-1 3-2
54. SZPA-HSE U12
SZPA-HSE U12
6 0.83 10 4 2 217 157 V1 0-3 1-1 1-4
55. MTK Budapest
MTK Budapest
8 0.81 13 5 3 324 358 V2 2-2 3-1 2-3
56. Marcali Szürkefarkasok
Marcali Szürkefarkasok
8 0.81 13 5 3 479 391 GY2 2-2 3-1 3-2
57. Békési Gladiátorok
Békési Gladiátorok
8 0.81 13 5 3 340 285 GY2 3-1 3-1 3-2
58. Dávid Kornél KA/Alligators
Dávid Kornél KA/Alligators
8 0.81 13 5 3 597 399 V1 3-1 2-2 3-2
59. Szolnoki Bikák
Szolnoki Bikák
8 0.81 13 5 3 417 376 V2 2-2 3-1 2-3
60. BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12
8 0.81 13 5 3 485 477 GY1 3-1 2-2 3-2
61. Óbudai Kaszások Girls
Óbudai Kaszások Girls
8 0.81 13 5 3 324 330 GY1 3-1 2-2 2-3
62. KöLöKöS Lányok
KöLöKöS Lányok
8 0.81 13 5 3 314 250 GY4 2-2 3-1 4-1
63. Csata Villámok
Csata Villámok
8 0.81 13 5 3 346 264 V1 3-1 2-2 3-2
64. VUKE U12 Oroszlánok
VUKE U12 Oroszlánok
8 0.81 13 5 3 492 409 GY2 3-1 2-2 3-2
65. Ajka
Ajka
8 0.81 13 5 3 396 407 V2 3-2 2-1 2-3
66. Körmendi Törpördögök/A
Körmendi Törpördögök/A
8 0.81 13 5 3 597 431 GY1 3-1 2-2 4-1
67. Malév Kobrák
Malév Kobrák
8 0.81 13 5 3 275 144 GY2 2-2 3-1 4-1
68. Kecskeméti KA Csillagok
Kecskeméti KA Csillagok
8 0.81 13 5 3 419 314 GY2 3-1 2-2 3-2
69. Dombóvári Kosársuli KE U12/A
Dombóvári Kosársuli KE U12/A
8 0.81 13 5 3 507 414 V1 1-3 4-0 3-2
70. Vasas Amazonok
Vasas Amazonok
8 0.81 13 5 3 487 410 V2 3-1 2-2 3-2
71. Vásárheliy Tigrisek
Vásárheliy Tigrisek
8 0.81 13 5 3 408 336 GY1 4-0 1-3 3-2
72. Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/A
8 0.81 13 5 3 537 469 GY1 2-2 3-1 3-2
73. MVM-OSE Vadmacskák
MVM-OSE Vadmacskák
8 0.81 13 5 3 496 441 V1 4-0 1-3 3-2
74. Gödöllői Sport Klub
Gödöllői Sport Klub
8 0.81 13 5 3 513 503 GY2 3-1 2-2 3-2
75. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
8 0.81 13 5 3 360 362 GY2 3-1 2-2 3-2
76. Kanizsai Vadmacskák
Kanizsai Vadmacskák
8 0.81 13 5 3 421 429 GY2 3-1 2-2 3-2
77. PVSK NKA Fiú
PVSK NKA Fiú
8 0.81 13 5 3 535 574 GY1 3-1 2-2 3-2
78. BEAC Újbuda KA/A
BEAC Újbuda KA/A
8 0.81 13 5 3 500 311 GY1 4-0 1-3 3-2
79. Török Sasmadarak
Török Sasmadarak
8 0.81 13 5 3 387 345 GY4 3-1 2-2 4-1
80. Gödi SE Gólyák
Gödi SE Gólyák
8 0.81 13 5 3 545 412 V3 2-1 2-2 2-3
81. Mezőberényi Kosárlabda Klub (L)
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L)
8 0.81 13 5 3 411 284 GY1 2-2 3-1 3-2
82. Pákozdi Kócsagok
Pákozdi Kócsagok
8 0.81 13 5 3 370 380 V1 2-1 3-2 4-1
83. Szarvas GFE Gyakorló
Szarvas GFE Gyakorló
8 0.81 13 5 3 348 448 GY2 3-1 3-1 3-2
84. Cívis KK U12/C
Cívis KK U12/C
5 0.80 8 3 2 297 188 GY1 1-3 1-3 2-3
85. Békéscsabai KK
Békéscsabai KK
5 0.80 8 3 2 248 178 GY1 0-1 3-1 3-2
86. Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
7 0.79 11 4 3 286 98 GY1 1-2 1-1 2-3
87. NYKK Eötvös U12
NYKK Eötvös U12
7 0.79 11 4 3 348 266 V1 2-2 2-2 3-2
88. Szerencs VSE
Szerencs VSE
8 0.75 12 4 4 376 433 V2 1-3 3-1 3-2
89. Ifjú Sólymok
Ifjú Sólymok
8 0.75 12 4 4 528 467 GY2 2-2 2-2 3-2
90. Salgó Basket Szécsény
Salgó Basket Szécsény
8 0.75 12 4 4 316 405 V2 2-2 2-2 2-3
91. Sportdarázs
Sportdarázs
8 0.75 12 4 4 545 355 V2 2-2 2-2 3-2
92. Egri Kék Oroszlánok
Egri Kék Oroszlánok
8 0.75 12 4 4 409 368 GY2 3-1 1-3 3-2
93. Nyíkse Tűzgolyók/A
Nyíkse Tűzgolyók/A
8 0.75 12 4 4 529 403 V2 2-2 2-2 2-3
94. MVM-OSE Oroszlánok
MVM-OSE Oroszlánok
8 0.75 12 4 4 579 478 GY2 2-2 2-2 3-2
95. CSC Mosnita Timisoara fiú
CSC Mosnita Timisoara fiú
8 0.75 12 4 4 445 431 GY2 2-2 2-2 2-3
96. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
8 0.75 12 4 4 446 566 V2 2-2 2-2 3-2
97. KöLöKöS Fiúk/A
KöLöKöS Fiúk/A
8 0.75 12 4 4 389 403 GY3 2-2 2-2 3-2
98. Mohácsi Torna Egylet 1888
Mohácsi Torna Egylet 1888
6 0.75 9 3 3 248 280 V1 0-3 3-0 3-2
99. Gyakorlós Csibék
Gyakorlós Csibék
8 0.75 12 4 4 365 431 V2 2-2 2-2 2-3
100. Bajai NKK
Bajai NKK
8 0.75 12 4 4 388 385 GY1 3-1 1-3 3-2
101. Harcos Sólymok
Harcos Sólymok
8 0.75 12 4 4 381 305 GY2 4-2 0-2 3-2
102. DVTK Tiszaújváros
DVTK Tiszaújváros
8 0.75 12 4 4 377 393 GY3 1-3 3-1 4-1
103. Vásárhelyi Gepárdok
Vásárhelyi Gepárdok
8 0.75 12 4 4 362 419 GY1 3-1 1-3 3-2
104. Tapolcai Sárkányok
Tapolcai Sárkányok
8 0.75 12 4 4 405 484 V1 2-2 2-2 2-3
105. Tapolcai Lepkék
Tapolcai Lepkék
8 0.75 12 4 4 353 458 V2 2-2 2-2 2-3
106. Gyulasport Nkft.
Gyulasport Nkft.
8 0.75 12 4 4 332 343 V1 3-0 2-3 2-3
107. Fűzfői AK
Fűzfői AK
8 0.75 12 4 4 370 372 V6 1-3 1-3 0-5
108. Parthus SE/A
Parthus SE/A
6 0.75 9 3 3 316 271 V1 2-1 1-2 3-2
109. Kecskeméti KA Mitugrász
Kecskeméti KA Mitugrász
8 0.75 12 4 4 460 374 V2 3-1 1-3 2-3
110. KWBC Körmend/Lányok
KWBC Körmend/Lányok
8 0.75 12 4 4 347 422 GY1 4-1 0-3 3-2
111. Vasas Áldás Basket
Vasas Áldás Basket
8 0.75 12 4 4 524 448 V2 2-2 2-2 2-3
112. KVSE U12
KVSE U12
8 0.75 12 4 4 403 428 GY1 0-4 3-1 3-2
113. Törekvés Sascsibék
Törekvés Sascsibék
4 0.75 6 2 2 101 99 GY1 0-2 2-0 2-2
114. MAFC Heisler
MAFC Heisler
8 0.75 12 4 4 367 425 GY1 3-1 1-3 2-3
115. BLF KK/A
BLF KK/A
8 0.75 12 4 4 339 385 V5 1-3 1-3 0-5
116. PVSK NKA Leány/A
PVSK NKA Leány/A
8 0.75 12 4 4 378 374 V2 1-3 3-1 2-3
117. KASI/B
KASI/B
8 0.75 12 4 4 347 306 GY2 2-2 1-3 2-3
118. MVM-OSE TKC U12
MVM-OSE TKC U12
8 0.75 12 4 4 357 503 GY2 2-2 2-2 2-3
119. UNI Győr NKA
UNI Győr NKA
8 0.75 12 4 4 402 458 GY1 2-2 2-2 2-3
120. Miskolci Sportiskola Vadmacskák
Miskolci Sportiskola Vadmacskák
8 0.75 12 4 4 388 434 V4 2-2 2-2 1-4
121. Kőbányai Darazsak/A
Kőbányai Darazsak/A
8 0.75 12 4 4 458 470 V2 2-2 2-2 2-3
122. Fekete Mambák
Fekete Mambák
8 0.75 12 4 4 330 350 V2 2-2 3-1 2-3
123. Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12
8 0.75 12 4 4 453 476 V2 2-2 2-2 2-3
124. PILIS BASKET
PILIS BASKET
8 0.75 12 4 4 372 396 V3 2-2 1-3 1-4
125. Miklósi Kékrókák
Miklósi Kékrókák
8 0.75 12 4 4 309 334 GY3 5-0 1-2 4-1
126. GYKSE Szekszárd/B
GYKSE Szekszárd/B
8 0.75 12 4 4 396 442 GY1 1-3 3-1 2-3
127. GYKSE Szekszárd/A
GYKSE Szekszárd/A
8 0.75 12 4 4 399 489 GY2 2-2 2-2 3-2
128. BUDAFOKI BaKoK
BUDAFOKI BaKoK
4 0.75 6 2 2 150 106 GY1 1-1 2-0 3-1
129. UNI GYŐR NKA/B
UNI GYŐR NKA/B
4 0.75 6 2 2 183 167 V4 0-2 0-2 0-4
130. Várpalotai Sárkányok
Várpalotai Sárkányok
4 0.75 6 2 2 156 177 GY1 2-0 0-2 2-2
131. Nyíregyházi Sportcentrum Záhony
Nyíregyházi Sportcentrum Záhony
4 0.75 6 2 2 99 181 V1 1-1 1-1 2-2
132. Nyíkse Tűzgolyók/D
Nyíkse Tűzgolyók/D
2 0.75 3 1 1 77 50 V1 1-0 0-1 1-1
133. Pilisi Mennydörgők
Pilisi Mennydörgők
2 0.75 3 1 1 89 79 V1 0-1 0-0 0-1
134. VULE/A U12
VULE/A U12
2 0.75 3 1 1 33 81 GY1 1-0 0-1 1-1
135. Dife KK Berettyóújfalu
Dife KK Berettyóújfalu
2 0.75 3 1 1 43 96 GY1 1-0 0-1 1-1
136. WSK U12
WSK U12
4 0.75 6 2 2 118 154 V2 1-1 1-1 2-2
137. Pilots SE U12
Pilots SE U12
8 0.75 12 4 4 301 369 GY2 2-2 2-2 3-2
138. Komló Sport KK U12
Komló Sport KK U12
4 0.75 6 2 2 172 118 V1 0-2 2-0 2-2
139. Beszterce KK U12
Beszterce KK U12
8 0.75 12 4 4 359 333 V1 1-3 2-2 2-3
140. Diósdi Sasok KE
Diósdi Sasok KE
8 0.75 12 4 4 504 502 V4 1-3 1-2 1-4
141. Vásárhelyi Farkasok
Vásárhelyi Farkasok
8 0.75 12 4 4 505 394 V1 3-1 1-3 3-2
142. Soproni Sportiskolás Vadbivalyok
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok
8 0.75 12 4 4 407 431 GY1 3-1 1-3 3-2
143. Szentendrei KSE/A
Szentendrei KSE/A
8 0.75 12 4 4 372 322 V6 1-3 1-3 0-5
144. Újpest-MT/B
Újpest-MT/B
8 0.75 12 4 4 359 333 V2 2-2 3-1 3-2
145. Dávid Kornél KA/Cougars
Dávid Kornél KA/Cougars
6 0.75 9 3 3 218 249 V1 2-1 2-1 3-2
146. Kecskeméti KA Amazonok
Kecskeméti KA Amazonok
8 0.75 12 4 4 469 363 GY2 2-2 3-1 3-2
147. Szentesi KK/A
Szentesi KK/A
8 0.75 12 4 4 255 259 GY3 1-3 3-1 4-1
148. Sportiskolás Csajok
Sportiskolás Csajok
6 0.75 9 3 3 243 244 V1 2-0 1-3 3-2
149. Cívis KK Bulls
Cívis KK Bulls
8 0.75 12 4 4 364 417 GY2 2-2 2-2 3-2
150. Cívis KK U12/B
Cívis KK U12/B
7 0.71 10 3 4 289 503 GY1 2-2 1-2 3-2
151. Török Sasok
Török Sasok
7 0.71 10 3 4 406 361 V2 2-2 1-3 2-3
152. Cívis KK Kossuth Leopárdok
Cívis KK Kossuth Leopárdok
7 0.71 10 3 4 329 367 V2 2-1 1-3 2-3
153. Kőbányai Darázslányok
Kőbányai Darázslányok
8 0.69 11 3 5 356 345 GY1 2-2 1-3 3-2
154. ICT Pilots Farkasrét
ICT Pilots Farkasrét
8 0.69 11 3 5 372 440 V2 2-2 1-3 2-3
155. Győri KC Zsiráfok
Győri KC Zsiráfok
8 0.69 11 3 5 387 429 GY1 0-4 3-1 2-3
156. Viadukt SE
Viadukt SE
8 0.69 11 3 5 257 325 V2 1-3 2-2 2-3
157. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
8 0.69 11 3 5 349 438 GY1 0-4 3-1 2-3
158. Karcagi SE Oroszlánok
Karcagi SE Oroszlánok
8 0.69 11 3 5 465 515 V3 2-2 1-3 1-4
159. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
8 0.69 11 3 5 423 465 GY1 0-4 3-1 3-2
160. MEAFC Rónai U12
MEAFC Rónai U12
8 0.69 11 3 5 228 295 V3 1-5 0-2 1-4
161. CS MP Sport Timisoara fiú
CS MP Sport Timisoara fiú
8 0.69 11 3 5 293 324 V3 1-3 2-2 2-3
162. Gödi SE Gödények
Gödi SE Gödények
8 0.69 11 3 5 410 424 GY1 2-2 0-3 2-3
163. Vasas Akadémia U11
Vasas Akadémia U11
8 0.69 11 3 5 303 329 GY2 2-2 1-3 2-3
164. SZEDEÁK Kiscsikók
SZEDEÁK Kiscsikók
8 0.69 11 3 5 342 442 GY1 1-3 2-2 3-2
165. Vasas Bolhák
Vasas Bolhák
8 0.69 11 3 5 350 269 V5 1-3 2-2 0-5
166. VUKE U11 Bikák
VUKE U11 Bikák
8 0.69 11 3 5 367 397 GY1 2-2 1-3 3-2
167. Zsákoló Zsiráfok
Zsákoló Zsiráfok
8 0.69 11 3 5 352 389 GY1 1-3 3-1 2-3
168. Dávid Kornél KA Pandák
Dávid Kornél KA Pandák
8 0.69 11 3 5 320 403 V3 1-3 2-2 2-3
169. Dunaújvárosi Sárkányok U12
Dunaújvárosi Sárkányok U12
8 0.69 11 3 5 384 475 V1 3-1 0-4 2-3
170. BasketBaja SE
BasketBaja SE
8 0.69 11 3 5 322 420 GY1 2-2 1-3 2-3
171. CEKK
CEKK
8 0.69 11 3 5 248 347 V1 3-0 1-3 3-2
172. Győri KC Kenguruk
Győri KC Kenguruk
8 0.69 11 3 5 388 512 V1 2-2 1-3 2-3
173. Kozármisleny SE/A
Kozármisleny SE/A
8 0.69 11 3 5 331 507 V2 1-3 2-2 3-2
174. FTSI Dózsa Gy. Iskola
FTSI Dózsa Gy. Iskola
8 0.69 11 3 5 272 493 GY1 1-3 3-1 2-3
175. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
8 0.69 11 3 5 299 550 V1 2-2 1-3 2-3
176. BL Basket
BL Basket
8 0.69 11 3 5 352 397 V1 3-0 1-3 3-2
177. Budafoki Bikák
Budafoki Bikák
8 0.69 11 3 5 386 438 GY2 1-3 2-2 3-2
178. Salgótarjáni KI(L)
Salgótarjáni KI(L)
8 0.69 11 3 5 256 392 V1 1-4 1-2 1-4
179. CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök
8 0.69 11 3 5 382 416 V2 1-3 2-2 2-3
180. BTDSE Taksonyi Ördögök/A
BTDSE Taksonyi Ördögök/A
8 0.69 11 3 5 296 358 GY1 1-3 2-2 2-3
181. Kőbányai Darazsak/B
Kőbányai Darazsak/B
8 0.69 11 3 5 306 397 GY1 1-3 3-1 2-3
182. Radobasket Oroszlánok
Radobasket Oroszlánok
6 0.67 8 2 4 177 218 V1 2-1 1-2 3-2
183. SZKHSE U12
SZKHSE U12
6 0.67 8 2 4 197 305 GY2 2-2 1-1 3-2
184. PSE Párducok
PSE Párducok
6 0.67 8 2 4 195 206 V3 1-2 1-2 1-4
185. BKG PRIMA Akadémia Hajdú
BKG PRIMA Akadémia Hajdú
6 0.67 8 2 4 271 257 V2 1-3 2-2 1-4
186. Kanizsa Kosárlabda Klub
Kanizsa Kosárlabda Klub
6 0.67 8 2 4 200 230 GY1 1-0 1-4 2-3
187. Kosársuli 8600 Kft
Kosársuli 8600 Kft
6 0.67 8 2 4 209 265 V2 1-1 2-2 2-3
188. TSK-Magiszter
TSK-Magiszter
6 0.67 8 2 4 151 207 V1 1-2 1-2 2-3
189. Kapuvári Párducok
Kapuvári Párducok
6 0.67 8 2 4 175 236 V2 2-1 1-2 2-3
190. Budapesti Honvéd Bakáts
Budapesti Honvéd Bakáts
6 0.67 8 2 4 152 216 GY2 2-1 1-2 3-2
191. VESC U12
VESC U12
6 0.67 8 2 4 201 313 V1 2-2 0-2 2-3
192. KARCAGI SE Pusztai Viperák
KARCAGI SE Pusztai Viperák
6 0.67 8 2 4 187 269 V1 0-3 2-1 1-4
193. Józsefvárosi KC
Józsefvárosi KC
6 0.67 8 2 4 147 206 V5 0-2 0-3 0-5
194. Fót SE
Fót SE
6 0.67 8 2 4 140 286 V5 0-2 0-3 0-5
195. KASI/C
KASI/C
7 0.64 9 2 5 278 425 GY1 0-3 2-2 1-4
196. Dombóvári Kosársuli KE U12/B
Dombóvári Kosársuli KE U12/B
7 0.64 9 2 5 300 375 GY2 1-3 1-2 2-3
197. Nagykőrösi Sólymok U12
Nagykőrösi Sólymok U12
8 0.63 10 2 6 358 464 GY2 2-2 1-3 2-3
198. ACS Baschet Star Oradea fiú
ACS Baschet Star Oradea fiú
8 0.63 10 2 6 258 293 GY2 1-3 1-3 2-3
199. NKA Pécs u12 leány/A
NKA Pécs u12 leány/A
8 0.63 10 2 6 417 485 V3 0-4 2-2 1-4
200. FTSI Platán Iskola
FTSI Platán Iskola
8 0.63 10 2 6 279 393 V2 2-2 2-2 2-3
201. FTSI József A. Iskola
FTSI József A. Iskola
8 0.63 10 2 6 279 420 GY1 2-2 2-2 3-2
202. Hévíz SK
Hévíz SK
8 0.63 10 2 6 371 365 V2 1-3 1-3 1-4
203. Dávid Kornél KA/Bulls
Dávid Kornél KA/Bulls
8 0.63 10 2 6 270 287 V1 2-4 1-1 2-3
204. DVTK Zemplén
DVTK Zemplén
8 0.63 10 2 6 290 310 GY1 2-1 2-3 3-2
205. Városi Sportegyesület Dunakeszi
Városi Sportegyesület Dunakeszi
8 0.63 10 2 6 263 306 V2 1-3 2-2 1-4
206. BKG Veresegyház
BKG Veresegyház
8 0.63 10 2 6 356 466 V1 1-3 2-2 3-2
207. Ricsilla U12 Rakéta
Ricsilla U12 Rakéta
8 0.63 10 2 6 224 363 V5 2-2 0-4 0-5
208. BTDSE Taksonyi Ördögök/B
BTDSE Taksonyi Ördögök/B
8 0.63 10 2 6 218 359 V1 3-1 1-3 3-2
209. Dunaharaszti MTK
Dunaharaszti MTK
8 0.63 10 2 6 370 536 V1 2-2 1-3 2-3
210. Várpalota Gepárdok
Várpalota Gepárdok
8 0.63 10 2 6 270 457 GY2 1-3 2-2 3-2
211. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
8 0.63 10 2 6 253 478 V2 2-2 0-4 1-4
212. Soproni Tigrisek Kőszeg
Soproni Tigrisek Kőszeg
8 0.63 10 2 6 235 476 GY1 1-3 2-2 2-3
213. TF-JAK-Sáskák
TF-JAK-Sáskák
4 0.63 5 1 3 102 93 V1 0-2 2-0 2-2
214. PEKOSI U12
PEKOSI U12
4 0.63 5 1 3 74 109 V2 0-1 1-1 1-2
215. KASI/A
KASI/A
8 0.63 10 2 6 452 573 V3 0-4 2-2 1-4
216. FTSI Constantinum
FTSI Constantinum
8 0.63 10 2 6 228 228 GY2 3-2 0-3 2-3
217. Tószegi Vadmacskák
Tószegi Vadmacskák
8 0.63 10 2 6 275 383 V4 0-4 2-2 1-4
218. Dunavecsei Sárkányok U12
Dunavecsei Sárkányok U12
6 0.58 7 1 5 166 221 V4 0-0 1-5 1-4
219. Soproni Tigrisek/B
Soproni Tigrisek/B
6 0.58 7 1 5 154 218 GY1 0-1 2-3 2-3
220. Nyírpazonyi KE
Nyírpazonyi KE
6 0.58 7 1 5 107 204 V4 0-1 1-4 1-4
221. Szegedi Bulldogok
Szegedi Bulldogok
7 0.57 8 1 6 168 361 V2 0-4 1-2 1-4
222. Kécskei Vidrák
Kécskei Vidrák
7 0.57 8 1 6 154 375 V4 0-2 1-2 1-4
223. BEAC Újbuda KA/B
BEAC Újbuda KA/B
8 0.56 9 1 7 218 379 V5 0-4 1-3 0-5
224. Zuglói Sasok
Zuglói Sasok
8 0.56 9 1 7 214 406 GY1 0-4 1-3 1-4
225. MEAFC Kossuth U12
MEAFC Kossuth U12
8 0.56 9 1 7 322 398 V1 0-4 2-2 1-4
226. Beszterce KK.-Bolyky U12
Beszterce KK.-Bolyky U12
8 0.56 9 1 7 231 445 GY1 0-2 3-3 3-2
227. Mezőberényi Kosárlabda Klub (F)
Mezőberényi Kosárlabda Klub (F)
8 0.56 9 1 7 203 424 V1 0-6 1-1 1-4
228. Budai Aranysakálok
Budai Aranysakálok
8 0.56 9 1 7 232 318 V3 0-4 1-3 1-4
229. Budapesti Bikák
Budapesti Bikák
8 0.56 9 1 7 153 329 V1 1-3 1-3 1-4
230. Szentendrei KSE/B
Szentendrei KSE/B
2 0.50 2 0 2 72 109 GY2 1-0 1-0 2-0
231. Kisújszállási SE
Kisújszállási SE
2 0.50 2 0 2 45 92 V2 0-1 0-1 0-2
232. VULE/B U12
VULE/B U12
2 0.50 2 0 2 15 76 V2 0-0 0-2 0-2
233. HSE-ADY Érmek
HSE-ADY Érmek
4 0.50 4 0 4 61 126 V1 0-2 1-1 1-3
234. Dife KK
Dife KK
2 0.50 2 0 2 62 173 V2 1-2 1-2 1-4
235. Solti Sárkányok U12
Solti Sárkányok U12
6 0.50 6 0 6 140 258 V2 1-1 2-2 3-2
236. Újpest-MT/C
Újpest-MT/C
4 0.50 4 0 4 45 171 V2 1-1 1-1 2-2
237. AZÚR KAPOSVÁR
AZÚR KAPOSVÁR
4 0.50 4 0 4 76 243 V4 0-2 0-2 0-4
238. Csepel - Bontó
Csepel - Bontó
6 0.50 6 0 6 142 313 V1 1-2 0-3 1-4
239. Salgótarjáni KI(F)
Salgótarjáni KI(F)
8 0.50 8 0 8 281 463 V6 1-3 0-3 0-5
240. Szolnoki Pindúrok
Szolnoki Pindúrok
8 0.50 8 0 8 242 464 V4 1-3 1-3 1-4
241. Monor SE
Monor SE
8 0.50 8 0 8 127 380 V8 0-4 0-4 0-5
242. Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12
8 0.50 8 0 8 199 500 V3 1-3 0-4 1-4
243. Gyömrői Funkcionális Tréning SE
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
8 0.50 8 0 8 72 379 V4 1-3 1-3 1-4
244. Ziccer Tigrisek
Ziccer Tigrisek
8 0.50 8 0 8 113 471 V3 1-3 0-4 1-4
245. Győri KC Mókusok
Győri KC Mókusok
8 0.50 8 0 8 169 623 V1 2-3 0-3 2-3
246. Nyíregyházi Sportcentrum Korányi
Nyíregyházi Sportcentrum Korányi
7 0.50 7 0 7 90 588 V6 1-3 0-4 0-5
247. AF-Tatabányai Medvék
AF-Tatabányai Medvék
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
248. Alba Fehérvár Oroszlánok
Alba Fehérvár Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
249. Alba Fehérvár Zsiráfok
Alba Fehérvár Zsiráfok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
250. BC Rookies Oradea
BC Rookies Oradea
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
251. ACS Wildcats Baia Mare
ACS Wildcats Baia Mare
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
252. BKG PRIMA AKADÉMIA U12 LEÁNY
BKG PRIMA AKADÉMIA U12 LEÁNY
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
253. BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F
BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
254. BKG-Bárdos
BKG-Bárdos
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
255. BKG-Ebes
BKG-Ebes
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
256. BLF KK/B
BLF KK/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
257. Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
258. Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák
Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
259. BSC Budakeszi
BSC Budakeszi
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
260. BSC Farkasrét
BSC Farkasrét
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
261. Budapesti Honvéd Falcons
Budapesti Honvéd Falcons
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
262. Budapesti Honvéd SE Lányok
Budapesti Honvéd SE Lányok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
263. Budapesti Honvéd SE/C
Budapesti Honvéd SE/C
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
264. Cívis Efrém Kenguruk
Cívis Efrém Kenguruk
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
265. Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas
Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
266. Cívis KK Macskatigrisek
Cívis KK Macskatigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
267. Conoil Pápa KC
Conoil Pápa KC
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
268. Crisul BCU Oradea
Crisul BCU Oradea
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
269. Csata Pannónia
Csata Pannónia
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
270. CSS Bega Timisoara
CSS Bega Timisoara
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
271. CSS Sighet Sighetu Marmatiei
CSS Sighet Sighetu Marmatiei
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 1-1 1-1 2-2
272. CVSE Vulkán Fürdő
CVSE Vulkán Fürdő
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
273. DMTK Leány
DMTK Leány
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
274. ELITE Basket
ELITE Basket
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
275. FTSI Fiú
FTSI Fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
276. FTSI Gyermek 2.
FTSI Gyermek 2.
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
277. Gönyűi Harcsák
Gönyűi Harcsák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
278. Győri KC Oroszlánok
Győri KC Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
279. Hernádi Kosárlabda Alapítvány
Hernádi Kosárlabda Alapítvány
0 0.00 0 0 0 0 0 V6 0-1 0-5 0-5
280. HSE
HSE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
281. Kapuvári Macskák
Kapuvári Macskák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
282. Kecskeméti KA Párducok
Kecskeméti KA Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
283. Kecskeméti KA Vadmacskák
Kecskeméti KA Vadmacskák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
284. KKS-Tigers
KKS-Tigers
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
285. KLKS Szomód
KLKS Szomód
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
286. KÖLÖKÖS FIÚK/B
KÖLÖKÖS FIÚK/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
287. Kölökös Törpék
Kölökös Törpék
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
288. Körmendi Törpördögök/B
Körmendi Törpördögök/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
289. LPS-CSS BihoruL Oradea
LPS-CSS BihoruL Oradea
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 0-2 2-0 2-2
290. MEAFC Struccolók
MEAFC Struccolók
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
291. MEAFC-Bársony
MEAFC-Bársony
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
292. MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK
MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
293. Mezőörsi Hangyák
Mezőörsi Hangyák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
294. Miskolci Sportiskola Kossuth
Miskolci Sportiskola Kossuth
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
295. MNÁMK Rakéták
MNÁMK Rakéták
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
296. MVSI Kossuth
MVSI Kossuth
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
297. Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Kék Cápák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
298. Parthus SE/B
Parthus SE/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
299. Pásztó
Pásztó
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
300. Repülő Mókusok
Repülő Mókusok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
301. RICSILLA
RICSILLA
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
302. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
303. Soproni Tigrisek Fenyő tér
Soproni Tigrisek Fenyő tér
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
304. Soproni Tigrisek Orsolya
Soproni Tigrisek Orsolya
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
305. SZECSKA Szöcskék
SZECSKA Szöcskék
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
306. SZEDEÁK Kisbikák
SZEDEÁK Kisbikák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
307. SZEDEÁK Villámok
SZEDEÁK Villámok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
308. Szentesi KK/B
Szentesi KK/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
309. Szolnoki Fekete Párducok
Szolnoki Fekete Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
310. Szolnoki Leopárdok
Szolnoki Leopárdok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
311. SZPA-HSE Oroszlánok
SZPA-HSE Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
312. SZSE U12
SZSE U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
313. Tapolcai Gepárdok
Tapolcai Gepárdok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
314. Tapolcai Minimanók
Tapolcai Minimanók
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
315. Téti Tigrisek
Téti Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
316. TF-BP Oroszlánok
TF-BP Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
317. TF-Tigrisek
TF-Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
318. Vad Darazsak
Vad Darazsak
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
319. VUKE U12 Leopárdok
VUKE U12 Leopárdok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
320. Wildcats Fehér
Wildcats Fehér
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 2-0 2-0 4-0
321. Wildcats Piros (Lány)
Wildcats Piros (Lány)
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 1-2 2-1 2-3
322. Záhonyi Zsiráfok
Záhonyi Zsiráfok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
Ranglisták - Gyermek Kupa
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek